Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 16., csütörtök 15:08

Lehet én vagyok vak, de a juvét miért tartja mindenki ennyire erősnek? Volt ennél sokkal jobb csapatuk is, pl a bl döntős. Nagy erőfelmérőjük nem volt még.
Nem illik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 16., csütörtök 15:03

Leicesterre nyomtam, de nálam a Juve és a Bayern idén a BL favoritjai. További esélylatolgatás, ha megvan a sorsolás :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. március 16., csütörtök 14:49

Most igen, de jol is jatszik melle. Rengeteget robotol es ujra megtalalta a gollovo cipojet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 16., csütörtök 14:42

Norbii írta:Azert termeli a golokat mindenhol szezonrol szezonra.
Cavani is termeli, ha érted mire gondolok. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. március 16., csütörtök 14:41

Azert termeli a golokat mindenhol szezonrol szezonra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 16., csütörtök 14:23

Egyetlen hibaja hogy a szukseg oraiban tulstresszelte magat. Ez van ezert lett eladva. Ettol meg nem kene ennyire megvetni valakit.
Azért lett eladva, mert egy középszerű, nem Realba való játékos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. március 16., csütörtök 14:14

dzsi91 írta:
Mi ebben az érdekes? Higany és khedira nem sok szép emléket okozott,dani alvestől meg a hideg ráz.Közben Xabi apó meg Carlo nálam full resptect azert is amit itt pakoltak le meg amblokk az egész pályafutásuk miatt.Thiago-t meg pont leszarom, mit ártott ő? Meg hol van ő egy alveshez képest aki csak köpköd.

Nemhiszem h barmilyen hater vonaton utaznék,inkább bringán és higany,khedira és alves bőven benne van h nem kaptam jegyet a vonatra :D
Nekem pl higany sok szep emleket okozott, igaz szivrohamot is de azert messze nem volt olyan rossz mint ahogy itt sokan probaljak beallitani. Szerette a realt, bajnoksagot hozott, hazigolkiraly is volt mikor cr leserult es ha cr nem lett volna akkor meg lett is volna parszor.
Egyetlen hibaja hogy a szukseg oraiban tulstresszelte magat. Ez van ezert lett eladva. Ettol meg nem kene ennyire megvetni valakit.
Khedira se csinalt semmi rosszat amiert annyira kopkodni kene. Meccseken odatette magat. Csinalta amire kepes. Okoljuk inkabb azt aki kezdoberakta. En inkabb emlekszem ra ugy mint aki atment az egesz barcelonan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 16., csütörtök 13:49

Panorama: Since 2011, Pep has spent €510m with Barca, Bayern & MCFC without winning a #UCL which is worse than others.
#leyenda
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. március 16., csütörtök 13:07

El Unico írta:Monaco lenne a legidealisabb. Legalabb megmutathatnank a sok kis tehetsegnek, hogy ha Spanyolorszag, akkor Madrid! Nem barca meg matrac meg ilyen hulyesegek... :lol:
Én nem lennék ennyire bizakodó ellenük. Leicesterre nyomtam, akiket elkerülnék az a bm és a juve.
Rég vártam ennyire a bl hajrát, erős nyolcas egyedül a leicester lóg ki.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 16., csütörtök 13:04

Monaco lenne a legidealisabb. Legalabb megmutathatnank a sok kis tehetsegnek, hogy ha Spanyolorszag, akkor Madrid! Nem barca meg matrac meg ilyen hulyesegek... :lol:
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 16., csütörtök 12:56

istimester írta:
dzsi91 írta: Barca:
Egyértelműen őket akarom.Egyrészt ez a péezsgé meccs vért kíván, másrészt rohadt verhető csapat, harmadrészt egyformán szopnánk a ligában is, nem lenne az,hogy az egyik a leszterrel haknizik a másik meg vért pisál a Juvéval... Annyiban veszélyesek,hogy clasicora még a legszarabb időszakaikban is összeszedik magukat, de szerintem itt az idő,hogy egy szezonban végleg lesöpörjük őket minden porondról, mert ha mi nem tesszük meg más nem igazán fogja. Szóval ja, elég volt jöjjön a clasico vegyük el a kedvüket az élettől is,törjük le a cellukszozott szárnyaikat még időben nehogy a végén behúzzák...
Bámulatosan fanatikus katona lehettél volna a 40-es években :mrgreen:
Nekem tökéletesen megfelel, ha izzadnak pl. egy Juvéval, miközben mi a Leicesterrel strandolnánk. Akár egy újabb bajnoki baki is becsúszhatna a terhelés végett.

Senki ne gondolja, hogy van különbség a Barcán vagy a Monacón keresztüli továbblépés között. Amikor 2004-ben kizúgtunk a BL-ben és az utolsó körökben összeomlottunk a bajnokságban, az sem a Barca féle nagycsapat elleni meccseken múlt. Olyan gigászok ellen is kikapunk, mint az Osasuna vagy a Murcia. Rajtunk kívül ki emlékszik erre? Csak a győztes marad fenn.

Benitez Valenciája :mrgreen:
Persze hát röhögnék a felmelegített meg hűtött golyókon hetekig ha behúznánk a lesztert ők meg a bayernt.Szerintem a Juve inkább csak ránk veszélyes,a bayern meg rájuk veszélyesebb.Nem fogok szomorkodni ha könnyűt kapunk.

De ez lehet ennek a csapatnak az utolsó nagy dobása,jovőre kifut a fél kezdőnk több már nincs bennük.És szép zárás lenne egy nagy bl menetelés címvédéssel meg barcaveréssel(ami bőven kijár még nekik) :D meg persze bajnoki cím.

Ezt a barcát meg amúgy is minél előbb kikell tessékelni európából mert amilyen makkerek még behúzzák a végén ha elkerülnek minket és a bayernt.A többi csapat összepisálná magát a nagy comeback barcától, a juve is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 16., csütörtök 12:05

Azért a bayern idén más, úgy tűnik Carlo a formaidözitést eltalálta, és élesebbek lesznek mint guardiola alatt. Viszont nincs kihasználva a keretük nekik se, a fiatalok le lettek építve, ez visszaüthet. Alonso, Ribery, Robben lesérülhet bármikor. Viszont pl ha csak a védő munkát nézzük, idén szerintem Hummels a top khv Ramos előtt. De a párja sebezhető.

Juve én nem érzem hogy annyira jó lenne, nem is mutatták még meg komoly csapat ellen idén. Az a kp messze nem félelmetes.

Tartom hogy a három nagyból nyer valaki, de döntőt szinte akárki játszhat, kiegyenlítettek az erőviszonyok. Sorsolás, forma, bíró függő a dolog.

Lesztert vagy dortmundot kérném, monaco se rossz.
Nem illik.

kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. március 16., csütörtök 12:04

Leicestert lenne a legjobb. A Bayernt kerülném el a legjobban. Egyrészt Carlo miatt, másrészt zsinórban 3 elbukott elődöntő miatt még éhesebbek a játékosok, ráadásul múltkor csúfosan kipicsáztuk őket, így még a bosszú vágya is hajtaná őket.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. március 16., csütörtök 11:50

A juvéval kapcsolatban azt érzem, hogy minket ki tudnának ütni, de a bl-re mégsem érzem őket elég erősnek.
Ha a Pirlo-Pogba-Vidal-Marchisio neve által fémjelzett brutal középpálya/csapat nem tudta megnyerni, akkor nehogy már a Pjanic-Khedira-Cuadrado középpálya diadalmaskodjon.. :|
Az Atletit és a Dortmundot unom, a barca nagyon 50-50, a Monacoval érdekes meccset játszanánk, jók lesznek az elődöntőben, a bayern pedig a döntőben. :)


Jöjjön csak a Leicester.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. március 16., csütörtök 10:32

Juventust kerulnem el ..a Bayern megint fel van tulsagosan sztarolva..mint minden èvben ok a legnagyobb eselyesek..aztan kapnak egy komoly csapatot es kizugnak..az amator Arsenalt kivertek ugyan de kb kezet foghatnak a Psg vel ket luzer csapat..Bayern jo csapat ez teny ..de a Juventus most jobb ..ha nem a legjobb..szerintem mi meg egy komoly csapat ellen tudnak felporogni ..Barca vagy Atletico bayern ezek kozul valamelyiket lenne jo kapni ..

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 16., csütörtök 10:14

Pipita írta: Szerintem amúgy ez lesz pénteken:

Leicester - Monaco
Real - Dortmund
Barca - Atleti
Juve - BM
Megint az lenne a címlapokon:

"Real-Dortmund: Dortmund kiscsapat"

"Barca-Atma: lehető legnehezebb ellenfél." :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. március 16., csütörtök 9:49

Teljesen mind1 ki jön, addigra a támadókat fejben össze kell rakni, és a Carvajal, Marcelo, Kroos, Modric négyest fizikailag újra csúcsra kell járatni. Így folytatva mire oda jutunk már lépni se fognak tudni, és egy jól kontrázó Monaco is könnyen megszivathat minket, hát még a többi

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. március 16., csütörtök 9:48

Isti kommentjevel vegtelenul egyetertek, raadasul ne felejtsuk el, hogy a BL meccsekkor lesz a Klasszikus is, es ha mi behuznank egy konnyebb ellenfelet ok meg egy nehezebbet akkor bizony a bajnoksag is eldolhet azokban a hetekben. Persze ha addig nem bukjuk el az elonyunket mar reg. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. március 16., csütörtök 9:46

hát nem gondolom hogy nagyon a pesszimisták közé tartoznék (sőt..) de nem értem egyeseknél mire van ez "ide a barcelonát" felfogás, én legalábbis közel sem érzem magunkat olyan erősnek. mondjuk őket sem, de ha az őszi el clásicot vesszük alapul (tudom teljesen más a 2meccs) akkor bennem nem az van hogy na most tényleg szétverhetjük őket..
a juventust nem akarom, ívelgetnénk orrba szájba ami ellenük teljesen felesleges lenne, ráadásul higuaint ünnepelnék páran attól meg felfordulna a gyomrom.
bayern egyértelmű, nem most kellenek. dortmund már elég unalmas mint a barca-atletico párosítás is. ez a monaco jó lenne de mindenkire veszélyesek, felszabadultak, úgyhogy az angol bajnok kéne nekünk.
az amúgy is jó lenne, a barcás haverjaink úgyis milliókat szakítanának, mert ez egy irányított sorsolás. :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. március 16., csütörtök 9:40

dzsi91 írta: Barca:
Egyértelműen őket akarom.Egyrészt ez a péezsgé meccs vért kíván, másrészt rohadt verhető csapat, harmadrészt egyformán szopnánk a ligában is, nem lenne az,hogy az egyik a leszterrel haknizik a másik meg vért pisál a Juvéval... Annyiban veszélyesek,hogy clasicora még a legszarabb időszakaikban is összeszedik magukat, de szerintem itt az idő,hogy egy szezonban végleg lesöpörjük őket minden porondról, mert ha mi nem tesszük meg más nem igazán fogja. Szóval ja, elég volt jöjjön a clasico vegyük el a kedvüket az élettől is,törjük le a cellukszozott szárnyaikat még időben nehogy a végén behúzzák...
Bámulatosan fanatikus katona lehettél volna a 40-es években :mrgreen:
Nekem tökéletesen megfelel, ha izzadnak pl. egy Juvéval, miközben mi a Leicesterrel strandolnánk. Akár egy újabb bajnoki baki is becsúszhatna a terhelés végett.

Senki ne gondolja, hogy van különbség a Barcán vagy a Monacón keresztüli továbblépés között. Amikor 2004-ben kizúgtunk a BL-ben és az utolsó körökben összeomlottunk a bajnokságban, az sem a Barca féle nagycsapat elleni meccseken múlt. Olyan gigászok ellen is kikapunk, mint az Osasuna vagy a Murcia. Rajtunk kívül ki emlékszik erre? Csak a győztes marad fenn.

Benitez Valenciája :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég