Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. március 16., csütörtök 13:07

El Unico írta:Monaco lenne a legidealisabb. Legalabb megmutathatnank a sok kis tehetsegnek, hogy ha Spanyolorszag, akkor Madrid! Nem barca meg matrac meg ilyen hulyesegek... :lol:
Én nem lennék ennyire bizakodó ellenük. Leicesterre nyomtam, akiket elkerülnék az a bm és a juve.
Rég vártam ennyire a bl hajrát, erős nyolcas egyedül a leicester lóg ki.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 16., csütörtök 13:04

Monaco lenne a legidealisabb. Legalabb megmutathatnank a sok kis tehetsegnek, hogy ha Spanyolorszag, akkor Madrid! Nem barca meg matrac meg ilyen hulyesegek... :lol:
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 16., csütörtök 12:56

istimester írta:
dzsi91 írta: Barca:
Egyértelműen őket akarom.Egyrészt ez a péezsgé meccs vért kíván, másrészt rohadt verhető csapat, harmadrészt egyformán szopnánk a ligában is, nem lenne az,hogy az egyik a leszterrel haknizik a másik meg vért pisál a Juvéval... Annyiban veszélyesek,hogy clasicora még a legszarabb időszakaikban is összeszedik magukat, de szerintem itt az idő,hogy egy szezonban végleg lesöpörjük őket minden porondról, mert ha mi nem tesszük meg más nem igazán fogja. Szóval ja, elég volt jöjjön a clasico vegyük el a kedvüket az élettől is,törjük le a cellukszozott szárnyaikat még időben nehogy a végén behúzzák...
Bámulatosan fanatikus katona lehettél volna a 40-es években :mrgreen:
Nekem tökéletesen megfelel, ha izzadnak pl. egy Juvéval, miközben mi a Leicesterrel strandolnánk. Akár egy újabb bajnoki baki is becsúszhatna a terhelés végett.

Senki ne gondolja, hogy van különbség a Barcán vagy a Monacón keresztüli továbblépés között. Amikor 2004-ben kizúgtunk a BL-ben és az utolsó körökben összeomlottunk a bajnokságban, az sem a Barca féle nagycsapat elleni meccseken múlt. Olyan gigászok ellen is kikapunk, mint az Osasuna vagy a Murcia. Rajtunk kívül ki emlékszik erre? Csak a győztes marad fenn.

Benitez Valenciája :mrgreen:
Persze hát röhögnék a felmelegített meg hűtött golyókon hetekig ha behúznánk a lesztert ők meg a bayernt.Szerintem a Juve inkább csak ránk veszélyes,a bayern meg rájuk veszélyesebb.Nem fogok szomorkodni ha könnyűt kapunk.

De ez lehet ennek a csapatnak az utolsó nagy dobása,jovőre kifut a fél kezdőnk több már nincs bennük.És szép zárás lenne egy nagy bl menetelés címvédéssel meg barcaveréssel(ami bőven kijár még nekik) :D meg persze bajnoki cím.

Ezt a barcát meg amúgy is minél előbb kikell tessékelni európából mert amilyen makkerek még behúzzák a végén ha elkerülnek minket és a bayernt.A többi csapat összepisálná magát a nagy comeback barcától, a juve is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 16., csütörtök 12:05

Azért a bayern idén más, úgy tűnik Carlo a formaidözitést eltalálta, és élesebbek lesznek mint guardiola alatt. Viszont nincs kihasználva a keretük nekik se, a fiatalok le lettek építve, ez visszaüthet. Alonso, Ribery, Robben lesérülhet bármikor. Viszont pl ha csak a védő munkát nézzük, idén szerintem Hummels a top khv Ramos előtt. De a párja sebezhető.

Juve én nem érzem hogy annyira jó lenne, nem is mutatták még meg komoly csapat ellen idén. Az a kp messze nem félelmetes.

Tartom hogy a három nagyból nyer valaki, de döntőt szinte akárki játszhat, kiegyenlítettek az erőviszonyok. Sorsolás, forma, bíró függő a dolog.

Lesztert vagy dortmundot kérném, monaco se rossz.
Nem illik.

kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. március 16., csütörtök 12:04

Leicestert lenne a legjobb. A Bayernt kerülném el a legjobban. Egyrészt Carlo miatt, másrészt zsinórban 3 elbukott elődöntő miatt még éhesebbek a játékosok, ráadásul múltkor csúfosan kipicsáztuk őket, így még a bosszú vágya is hajtaná őket.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. március 16., csütörtök 11:50

A juvéval kapcsolatban azt érzem, hogy minket ki tudnának ütni, de a bl-re mégsem érzem őket elég erősnek.
Ha a Pirlo-Pogba-Vidal-Marchisio neve által fémjelzett brutal középpálya/csapat nem tudta megnyerni, akkor nehogy már a Pjanic-Khedira-Cuadrado középpálya diadalmaskodjon.. :|
Az Atletit és a Dortmundot unom, a barca nagyon 50-50, a Monacoval érdekes meccset játszanánk, jók lesznek az elődöntőben, a bayern pedig a döntőben. :)


Jöjjön csak a Leicester.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. március 16., csütörtök 10:32

Juventust kerulnem el ..a Bayern megint fel van tulsagosan sztarolva..mint minden èvben ok a legnagyobb eselyesek..aztan kapnak egy komoly csapatot es kizugnak..az amator Arsenalt kivertek ugyan de kb kezet foghatnak a Psg vel ket luzer csapat..Bayern jo csapat ez teny ..de a Juventus most jobb ..ha nem a legjobb..szerintem mi meg egy komoly csapat ellen tudnak felporogni ..Barca vagy Atletico bayern ezek kozul valamelyiket lenne jo kapni ..

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 16., csütörtök 10:14

Pipita írta: Szerintem amúgy ez lesz pénteken:

Leicester - Monaco
Real - Dortmund
Barca - Atleti
Juve - BM
Megint az lenne a címlapokon:

"Real-Dortmund: Dortmund kiscsapat"

"Barca-Atma: lehető legnehezebb ellenfél." :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. március 16., csütörtök 9:49

Teljesen mind1 ki jön, addigra a támadókat fejben össze kell rakni, és a Carvajal, Marcelo, Kroos, Modric négyest fizikailag újra csúcsra kell járatni. Így folytatva mire oda jutunk már lépni se fognak tudni, és egy jól kontrázó Monaco is könnyen megszivathat minket, hát még a többi

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. március 16., csütörtök 9:48

Isti kommentjevel vegtelenul egyetertek, raadasul ne felejtsuk el, hogy a BL meccsekkor lesz a Klasszikus is, es ha mi behuznank egy konnyebb ellenfelet ok meg egy nehezebbet akkor bizony a bajnoksag is eldolhet azokban a hetekben. Persze ha addig nem bukjuk el az elonyunket mar reg. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. március 16., csütörtök 9:46

hát nem gondolom hogy nagyon a pesszimisták közé tartoznék (sőt..) de nem értem egyeseknél mire van ez "ide a barcelonát" felfogás, én legalábbis közel sem érzem magunkat olyan erősnek. mondjuk őket sem, de ha az őszi el clásicot vesszük alapul (tudom teljesen más a 2meccs) akkor bennem nem az van hogy na most tényleg szétverhetjük őket..
a juventust nem akarom, ívelgetnénk orrba szájba ami ellenük teljesen felesleges lenne, ráadásul higuaint ünnepelnék páran attól meg felfordulna a gyomrom.
bayern egyértelmű, nem most kellenek. dortmund már elég unalmas mint a barca-atletico párosítás is. ez a monaco jó lenne de mindenkire veszélyesek, felszabadultak, úgyhogy az angol bajnok kéne nekünk.
az amúgy is jó lenne, a barcás haverjaink úgyis milliókat szakítanának, mert ez egy irányított sorsolás. :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. március 16., csütörtök 9:40

dzsi91 írta: Barca:
Egyértelműen őket akarom.Egyrészt ez a péezsgé meccs vért kíván, másrészt rohadt verhető csapat, harmadrészt egyformán szopnánk a ligában is, nem lenne az,hogy az egyik a leszterrel haknizik a másik meg vért pisál a Juvéval... Annyiban veszélyesek,hogy clasicora még a legszarabb időszakaikban is összeszedik magukat, de szerintem itt az idő,hogy egy szezonban végleg lesöpörjük őket minden porondról, mert ha mi nem tesszük meg más nem igazán fogja. Szóval ja, elég volt jöjjön a clasico vegyük el a kedvüket az élettől is,törjük le a cellukszozott szárnyaikat még időben nehogy a végén behúzzák...
Bámulatosan fanatikus katona lehettél volna a 40-es években :mrgreen:
Nekem tökéletesen megfelel, ha izzadnak pl. egy Juvéval, miközben mi a Leicesterrel strandolnánk. Akár egy újabb bajnoki baki is becsúszhatna a terhelés végett.

Senki ne gondolja, hogy van különbség a Barcán vagy a Monacón keresztüli továbblépés között. Amikor 2004-ben kizúgtunk a BL-ben és az utolsó körökben összeomlottunk a bajnokságban, az sem a Barca féle nagycsapat elleni meccseken múlt. Olyan gigászok ellen is kikapunk, mint az Osasuna vagy a Murcia. Rajtunk kívül ki emlékszik erre? Csak a győztes marad fenn.

Benitez Valenciája :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. március 16., csütörtök 9:30

Atletico - a listamon ok allnak a 3. helyen, akiket nem szeretnek ellenfelnek a Juve es a Bayern utan, tartok toluk mert az elmult 4-5 evben egy meccs jut eszembe, ahol sima volt, osszel a 3-0 idegenben. Az osszes meccs szar jatekot es tobbnyire szopoagot hozott, bl dontoket nem veszem alapul, azok teljesen mas meccsek, de azokon sem sikerult folejuk kerekedni, mindket alkalommal dontetlenre futotta ellenuk, epp hogy.
Carlóval a Kupából kettős győzelemmel vertük ki őket 5-0-lal.

Szerintem amúgy ez lesz pénteken:

Leicester - Monaco
Real - Dortmund
Barca - Atleti
Juve - BM

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 16., csütörtök 9:00

Realista24 írta:
Kerlon írta:Messitol miért félünk? 2(?) éve nem lőtt gólt nekünk és rendre gyenge is volt. Most meg kedvetlen is.
Mert látom, hogy hogyan játszunk. Neki belógatják a 35 milliót és elrak egy mesterhármast.
A mostani formánkat elnézve mindenki ellen szenvedni fogunk. Főleg, ha elől a BBC lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 16., csütörtök 8:50

Kerlon írta:Messitol miért félünk? 2(?) éve nem lőtt gólt nekünk és rendre gyenge is volt. Most meg kedvetlen is.
Mert látom, hogy hogyan játszunk. Neki belógatják a 35 milliót és elrak egy mesterhármast.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 16., csütörtök 8:48

Nem jelent semmit, csak egy kis erdekesseg: 3 csapat jutott tovabb kettos gyozelemmel: Juve, Real, Bayern.

Ezt a kettot mindenkepp szeretnem elkerulni.

Ha a Barcaval jatszunk, akkor sem leszek szomoru, jojjenek csak, mi kepes vagyunk megverni oket es kiejteni oket, tobbszorosen jar nekik a revans, leginkabb azert amiert gusztustalan modon kiejtettek minket a BL-bol meg Mourinho idejen. Persze mi is taplo modon futballoztunk de a biro ott is az o oldalukon allt.
Ehhez hozzajon meg a sok nagykepu, magas lovon ulo Barcas, akik teljes mertekben elelveztel a csodatol, ha megkerdezem, hogy mi a velemenyuk a biro tevekenysegerol, azt a valaszt kapom, hogy egy 6-1-es gyozelmet nem kell a biro nyakaba varrni, legfeljebb tevedett ide is oda is, es ez a tovabbjutas a Barca focija miatt volt, mert osszeroppant a psg az MSN triojatol... szoval no comment, jo lenne letorolni a vigyort a sok kotsog arcarol, es termeszetesen tisztelet jar azoknak akik nem csolatassal, 200%os elfogultsaggal nezik a meccseket, ez a hozzaszolas nem felejuk iranyul.

Dortmund - uncsi lenne. Ellenuk is tovabb kell jutni. Ebben a parharcban a Bernabeuban dolne el a tovabbjutasunk, minden azon mulik, hogy otthon mekkora elonyt tudunk kidolgozni. Idegenben szopoag lenne...
Ha esetleg maradna ez a seruleshullam naluk, ami mostanaban van, akkor javulnanak az eselyeink.

Monaco - a City nem tudott vedekezni, se otthon, se idegenben, nem mervado az a ket meccs. Mindenesetre tamadni nagyon jol tudnak, nekem ez a parharc olyan lenne, mint egy Barcelona-Leverkusen, kb. Szerintem konnyebb lenne a tovabbjutas, mint azt most gondolnank.

Leicester - kettos gyozelemmel tovabbjutas a minimum. Nem jelenthet akadalyt egy ilyen csapat. Lelkesek, jol kontraznak, de nehogy mar tartanunk kene toluk... anno a Cityt is kiejtettuk, szar jatekkal is vertuk oket, volt hogy ketszer is forditottunk hatranybol ellenuk, megis nyertunk Mourinhoval. Akkor egy Leicester nehogy mar gond legyen...

Atletico - a listamon ok allnak a 3. helyen, akiket nem szeretnek ellenfelnek a Juve es a Bayern utan, tartok toluk mert az elmult 4-5 evben egy meccs jut eszembe, ahol sima volt, osszel a 3-0 idegenben. Az osszes meccs szar jatekot es tobbnyire szopoagot hozott, bl dontoket nem veszem alapul, azok teljesen mas meccsek, de azokon sem sikerult folejuk kerekedni, mindket alkalommal dontetlenre futotta ellenuk, epp hogy.

Tehat: Leicester, Monaco, Dortmund, Barca, Atletico, Bayern, Juve, sorrendben, altalam velt legkonnyebb parharc elol, a legnehezebb utoljara.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 16., csütörtök 8:03

Messitol miért félünk? 2(?) éve nem lőtt gólt nekünk és rendre gyenge is volt. Most meg kedvetlen is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 16., csütörtök 7:49

MesQueUnClub írta:
Ez igen, kifejezetten jó kapus ezaz Oblak.
Keci, még Casillas is megosztotta a twitteren ezeket a védéseket.
SanIker
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. március 16., csütörtök 7:34

Detto ez nalam is, Leszter-Atleti-Dortmund triotol nem felek, mindenki mastol igen.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 16., csütörtök 7:32

Írok egy sorrendet is.
1. Leicester - szerintem tíz emberrel is verhetőek
2. Atletico Madrid - két meccsen egyértelműen jobbnak érzem magunkat náluk, az idegenbeli 0-3-mal sztem összetörtük őket.
3. Dortmund - kicsit olyan mint a Monaco, nagyobb rutinnal, lelkesek és veszélyesek
4. Barcelona - Messi
5. Monaco - nekik teljesen mindegy, támadnak egyfolytában, ráadásul jó focit tolnak
6. Bayern - Don Carlo bosszúja lecsapna
7. Juventus - a legkevésbé az ő stílusuk feküdne nekünk
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég