Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 20., kedd 21:40

kelemen.istvan írta:a német-argetín páros
Idén Bale előtt ez a két játékos könnyedén ért volna együtt 85-90 millió eurót. Idén Bale után ennek jó ha a kétharmadát. Jövőre a felét, egyharmadát. Az jó, hogy kiszorulnak, az nem jó, hogy nem értékesítettük őket azelőtt, hogy nyilvánvaló lett, hogy ki fognak szorulni. Ezt meg lehetett volna pengésebben is oldani.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 20., kedd 21:37

Na ha igaz, hogy kb 25 ötöslottóért változtat lakcímet, akkor bizony fel lehet kötni a gatyát, mert itt hatalmas elvárások lesznek, és nem hiszem, hogy a szurkolók adnának neki annyi időt a beolvadásra, mint amennyit odaát Neymar fog kapni. Legalábbis ennyi pénz esetében biztosan nem. Remélem beválik... :x

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 20., kedd 21:34

kelemen.istvan írta:
doncsontos írta: de a német-argetín páros nem hiszem hogy nagyon örülne ha huzamosabb ideig csak 20-30perceket kapnának
de tényleg...
Már csak 1 argentin van.. :mrgreen:

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 20., kedd 21:33

kelemen.istvan írta:
doncsontos írta: de a német-argetín páros nem hiszem hogy nagyon örülne ha huzamosabb ideig csak 20-30perceket kapnának
de tényleg...
Lehet téged nem , de ha majd szarnak játszani , annak nem hiszem hogy örülni fogsz . Jövőre meg megy María 20-ért meg Özil is ...

Ennyi sztár nem lehet egy csapatban ... Jó vége biztos nem lesz . Nem hiszem el , hogy nem lehet normálisan felépíteni egy keretet :-@ :-@
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. augusztus 20., kedd 21:28

doncsontos írta: de a német-argetín páros nem hiszem hogy nagyon örülne ha huzamosabb ideig csak 20-30perceket kapnának
de tényleg...
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. augusztus 20., kedd 21:28


Szerintem ez akkora hülyeség.. Lett már annyit fényezve CR egója hogy ezen túllépjen hogy nem ő lesz a legdrágább labdarúgó.. Vagy elkell neki mesélni hogyha most őt igazolnánk le akkor te fiam kétszer ennyi lennél... Bale-t csak ennyiért tudjuk és pont.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. augusztus 20., kedd 21:25

Géci írta:
doncsontos írta:
Nem feltétlen biztos. Rengeteg rotációs lehetőség lesz így. Most már nincs okunk panaszkodni, hogy gyenge lesz a pad és, ha bejön 1 eltiltás vagy sérülés nem kell aggódni, hogy mit fog alkotni 1 lassù Essien vagy Callejón vagy Carvalho...vagy hány helyzetet hagy ki Pipita... Bale játszhat jelenleg Isco, Özil, Benzema, Cr és akár Marcelo helyén ami még hasznos lehet, de majd meglátjuk... Viszont kiszott drága, de ez nem az ő hibája, mert Levy keverte jól a lapokat és most csinálnak 1 olyan Spurst ami ütni fog...
Persze ez nekünk szurkolóknak még jobb hogy egy ilyen kaliberű játékos van a keretben de a német-argetín páros nem hiszem hogy nagyon örülne ha huzamosabb ideig csak 20-30perceket kapnának már pedig ha Isco folytatja a beolvadását akkor nincs miről beszélni.. mindenesetre most már tényleg nem lehet majd felhozni hogy nincs jobb oldalunk..
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. augusztus 20., kedd 21:23

Jövőre Cr igazol el 130 misiért arabékhoz... :mrgreen:

Remélem kamu...iszonyat pénz..a Juve kevesebből épített egy új stadiont... :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. augusztus 20., kedd 21:16

Valaki biztosan nem fog örülni a 108 millió eurónak...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. augusztus 20., kedd 21:14

levy...hogy kapná el Hans Landa a tökeit a kis zs..

viszont CR feat Bale shoot, shoot forever című számát küldeném az ellenfeleknek :lol:
Nem illik.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. augusztus 20., kedd 21:12

dannen írta:én mindig is bale leigazolása mellett voltam, de ez valami horribilis összeg. mikor még csak 1-2 pletyka merült fel ilyen árról, csak legyintettem, hogy úgysem lesz annyi , de most már egyre valószínűbb és nekem ez hatalmas csalódás. bármennyire is jó a srác, nem ér ennyit. engem nem érdekel, hogy nem az én pénzemet költik, meg majd úgyis megtérül, ez már vicc. ráadásul az, hogy itt tart a piac bőven a mi hibánk is. kifizetünk 30+millát illarraért, kiadunk ennyi pénzt baleárt ahelyett, hogy azt mondanánk, hogy na szórakozz mással hülyegyereklevy és stb... még ha nagy karriert is fut be itt, nagyon szomorú. ja, és volt valakinek egy eszme futtatása, hogy cr meg fog sértődni, hogy ennyit adunk ki baleért. őszintén szólva, lehet én is megsértődnék a helyében.
Első részével teljesen egyetértek nagy mértékben hozzájárulunk a piaci árak elszállásához és bár Perez minden áron akarja a galaktikus igazolását észre sem veszi, hogy már megvan Isco személyében!!! :salute:
Én sem értem miért kell mindenáron erőltetni Bale-t persze jöhet de nem ilyen eszement árcédula mellett...
Ancelotti is kijelentette, hogy bőven elégedett a kerettel minőségi játékosokat igazoltunk, fiatalítottunk de úgy tűnik Balere szüksége van Pereznek.
Azzal viszont nem értek egyet, hogy cr-nek meg kéne sértődnie, írja alá az új szerződését és könnyen lehet a világ legjobban fizetett játékosa lesz amit meg is érdemel de akkor már nincs joga elégedetlenkedni!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 20., kedd 21:11

ha ez az ára annak hogy ne kelljen a kezdőben nézni özil unott, körülményes és arat nélküli játékát, akkor legyen.
engem már a stílusa se zavar annyira. azt összejátékban lehozza amit özil na jó mínusz pár assist de jobban kifogja venni a részét a évdekezésből, a gólszerzésből.. és egyébként emellett mindenben jobb mint özil. (munkabírás, robbanékonyság, gyorsaság, lövések, fejelés, és hajt, küzd az utolsó percben is stbstb)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2013. augusztus 20., kedd 21:13-kor.

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. augusztus 20., kedd 21:09

Géci írta:
doncsontos írta:Na erre kíváncsi leszek.. ugye az 'aktuális' kezdőből úgynézki Özil szorul a padra és akk valszeg ő küzd majd Iscoval.. DMnek meg felvan adva a lecke.. itt ez a walesi gyerek 109misiér a nyakadra hozzuk próbálj meg kezdő lenni :D Már télen elmegy az argentín szerintem...
Nem feltétlen biztos. Rengeteg rotációs lehetőség lesz így. Most már nincs okunk panaszkodni, hogy gyenge lesz a pad és, ha bejön 1 eltiltás vagy sérülés nem kell aggódni, hogy mit fog alkotni 1 lassù Essien vagy Callejón vagy Carvalho...vagy hány helyzetet hagy ki Pipita... Bale játszhat jelenleg Isco, Özil, Benzema, Cr és akár Marcelo helyén ami még hasznos lehet, de majd meglátjuk... Viszont kiszott drága, de ez nem az ő hibája, mert Levy keverte jól a lapokat és most csinálnak 1 olyan Spurst ami ütni fog...

Szerintem Perez atya ért hozzá. Ez egy reklám is a Madridnak, reklám a játékosnak, ázsiában sorba állnak majd 11-es mezért, a világ legdrágább játékosa hófehérben stb.
A másik meg az, hogy ha CR balról rohamoz, ez a Bale gyerek meg jobbról, a védők összeszaladnak mint a csirkék a viharban ...
remélem igaz...

DM ért meg akár komoly pénzt is fizethetnek, pedig nem valami okos játékos :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 20., kedd 21:08

dannen írta:én mindig is bale leigazolása mellett voltam, de ez valami horribilis összeg. mikor még csak 1-2 pletyka merült fel ilyen árról, csak legyintettem, hogy úgysem lesz annyi , de most már egyre valószínűbb és nekem ez hatalmas csalódás. bármennyire is jó a srác, nem ér ennyit. engem nem érdekel, hogy nem az én pénzemet költik, meg majd úgyis megtérül, ez már vicc. ráadásul az, hogy itt tart a piac bőven a mi hibánk is. kifizetünk 30+millát illarraért, kiadunk ennyi pénzt baleárt ahelyett, hogy azt mondanánk, hogy na szórakozz mással hülyegyereklevy és stb... még ha nagy karriert is fut be itt, nagyon szomorú. ja, és volt valakinek egy eszme futtatása, hogy cr meg fog sértődni, hogy ennyit adunk ki baleért. őszintén szólva, lehet én is megsértődnék a helyében.
Telón nem tudom kiemelni a CR-es részt, de szerintem mindaddig ameddig CR 2x annyit fog keresni plussz a reklámpénze nagy részét is megkapja 1 szava sem lehet szerintem... Itt ùgy is ő lesz az isten adfig ameddig játszik, mert 2-3 év és megdönt minden rekordot... Az meg, hogy drága az tény, de még arra is kiváncsi vagyok, hogy ez 1 összegbe, vagy részletbe kell kicsengetni!?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 20., kedd 21:05

Inkább szenvedjünk, mint az hogy ez igaz legyen...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 20., kedd 21:05

Realista24 írta:Fáradt vagyok és rosszul látok, vagy nem káprázik a szemem? :x :x
Ha ez igaz... :shutup:
Igazából ez még csak sajtóértesülés, valami olasz forma találta ki. Skyitalia... csak már mindenki elhinné legszívesebben, hogy vége legyen az egész mizériának..
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nincs » 2013. augusztus 20., kedd 21:03

Nevetséges ez a kapus dolog, Casillas jobb lenne, ha nem a múltból akarna élni, Ramos barátjával együtt. Casillas hibázott eleget, a sérülése előtt, most várja ki a sorát, vagy legalább tegye azt, amit prédikált!!! A csapat érdekébe hallgatott!!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 20., kedd 20:58

doncsontos írta:Na erre kíváncsi leszek.. ugye az 'aktuális' kezdőből úgynézki Özil szorul a padra és akk valszeg ő küzd majd Iscoval.. DMnek meg felvan adva a lecke.. itt ez a walesi gyerek 109misiér a nyakadra hozzuk próbálj meg kezdő lenni :D Már télen elmegy az argentín szerintem...
Nem feltétlen biztos. Rengeteg rotációs lehetőség lesz így. Most már nincs okunk panaszkodni, hogy gyenge lesz a pad és, ha bejön 1 eltiltás vagy sérülés nem kell aggódni, hogy mit fog alkotni 1 lassù Essien vagy Callejón vagy Carvalho...vagy hány helyzetet hagy ki Pipita... Bale játszhat jelenleg Isco, Özil, Benzema, Cr és akár Marcelo helyén ami még hasznos lehet, de majd meglátjuk... Viszont kiszott drága, de ez nem az ő hibája, mert Levy keverte jól a lapokat és most csinálnak 1 olyan Spurst ami ütni fog...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 20., kedd 20:57

Fáradt vagyok és rosszul látok, vagy nem káprázik a szemem? :x :x
Ha ez igaz... :shutup:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 20., kedd 20:55

azta leborogatott szivarvégit :D :D ennyi pénzért ha ide hozzák az öltözőben páran megfognak őrülni...én is megfogok a gép előtt...hol a rákba van ő Ronaldóhoz képest...úgy voltam vele baromira mind1 mennyi ha CR ára alatt marad...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég