Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. április 10., hétfő 7:41

Westbrook :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2017. április 8., szombat 7:19

+1 hogy a Boston nem fog sok vizet zavarni. Pacers majd Stephensonnal:D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. április 7., péntek 9:36

Továbbra is a Cavs az úr Keleten, még akkor is ha erősödik a mezőny mögöttük. Szerintem altattak/rápihentek a PO-ra, ahol teljesen más mentalitásban fognak játszani, és a legnagyobb "baj" az, hogy egyedül talán a Raptorsnak vannak igazán opciói Jamesre védekezésben. A Bostonnak pl. nem is tudom ha van megfelelő embere rá, plussz Isiah Thomas a 177 centijével sok zavart Irvingben sem tud okozni valószínűleg. A Wizards is eléggé fejlődött tavalyhoz képest meglátjuk mire lesz az elég. A Cavsnak óriási előny még amire James is célzott, a rutin, szoros meccseket tud eldönteni az ő rutinjuk, nyugalmuk.
Igaz sokat nem látok belőle, de végre mindjárt itt a PO!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. április 6., csütörtök 15:01

Galacticos írta:En meg csak azt sem latom hogy keleti csapat 7 meccsig huzza a cavs ellen.
Jo ez a boston, de igy egyutt es kulon-kulon sincsenek rutinban sehogy sem a cavs szintjen, marpedig ez rohadt dontos tenyezo.
A cavs kerete melyebb a tobbinel, es pihentebbek is lesznek.
Mondjuk azert egy feltuzelt butler fele bulls azert okozhat szerintem meglepetest palyahatranybol.
6-ig se nagyon nem hogy 7. Megnéztem a mostani Cavs-Celtics meccset(de amit írok az nem csak 1 meccsből következik,láttam épp elég Celtics meccset),esélytelen lesz ez a Celtics sajnos,max 1 győztes meccset látok a csapatban a Cavs ellen,de szeritnem a Raptors továbbmegy,ha úgy jön ki a párosítás. És reménykedni kell,hogy inkább a Bulls lesz az ellenfele, nem a Heat a Bostonnak,mert palánk alatt nagyon élhet Whiteside,ha nem kapja össze magát Horford,csak neki eleve nem ez a stílusa. Thompson nélkül is simán dominálta a Cavs a festéket,lepttanókban is nagy a különbség,ezt egy Whiteside vagy Valanciunas kihasználhatja.(sőt utobbit mga a Bulls is,mert az egyik legjobban lepattanózó csapat)
Szóval tippre maximum a Raptors az egyetlen aki hozhat egy 4-2t Jamesék ellen,más nemnagyon. (Bulls talán,de ott meg kb. most bezavarhat Wade a visszatérésével)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. április 5., szerda 23:53

En meg csak azt sem latom hogy keleti csapat 7 meccsig huzza a cavs ellen.
Jo ez a boston, de igy egyutt es kulon-kulon sincsenek rutinban sehogy sem a cavs szintjen, marpedig ez rohadt dontos tenyezo.
A cavs kerete melyebb a tobbinel, es pihentebbek is lesznek.
Mondjuk azert egy feltuzelt butler fele bulls azert okozhat szerintem meglepetest palyahatranybol.

Nyugaton meg valaki megfogja verni a warriorst. :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. április 5., szerda 12:01

sebydani írta:Westbrook beállította a tripla-dupla rekordot. Elképesztő. :agree: Mit vártok egyébként, keleten megverheti valaki a Cavst vagy simán besimázzák magukat a döntőbe?

papírforma szerint bejutnak a döntőbe, de nehéz dolguk lehet, ha nem lesz pályaelőnyük.
Esetlegesen a Gardenben , ha úgy alakul pokoli nehéz dolguk lehet.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. április 5., szerda 11:40

Westbrook beállította a tripla-dupla rekordot. Elképesztő. :agree: Mit vártok egyébként, keleten megverheti valaki a Cavst vagy simán besimázzák magukat a döntőbe?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. április 1., szombat 7:33

Nem ertem hogy hardent miert nem lehet pihentetni a maradek 6 meccsre. Jo masfel hete miota a dobokeze megserult iszonyat h dob, es igyis 35perceket jatszik. Szep dolog h lenyilatkozza h o nem akar pihenni de azzal ha most nen pihen es marad ilyen csak a rajatszast szurja el, a maradek 6 meccs meg nem oszt nem szoroz igyis szinte 100% a 3.hely.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. március 30., csütörtök 12:15

Beteg.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. március 25., szombat 10:33

Nagyot játszott csóri Booker.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27349
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 25., szombat 7:01

Dobsz 70 pontot és kikap a csapatod. Biztos jó érzés lehet. :lol:

Amúgy elég komoly. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. március 21., kedd 19:51

Az a baj hogy szép ez a triple dupla átlag de nem ér vele semmit. Robertson is 4. lett az MVP szavazáson szavazáson tripladupla évében.
Ts% eg és föld, tegnap olvastam ha Harden következő 177 dobását kihagyja akkor is jobb az efg%-a mint Westynek. Plusz stat még hogy lepattanoinak 80%-a uncontested. Tehát a 10 pattanos atlagabol 8-at úgy szed le hogy fel se ugranak erre mások mert az neki van ott hagyva.
Gyakorlatilag van 2 pattano különbség Westbrook javára, miközben Harden agyonveri hatekonysagban.
Sokkal jobban bírom Russelt de nálam ez magasan Harden, többek közt a csapata helyezésének is köszönhetően.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. március 21., kedd 19:09

nmate írta:Advanced statokrol beszeltem. TS%-ot leszamitva mindenben jobb Russ, AST-ben es TOR-ban is tobbek kozott, ha mar a sok assistot hozzuk fel.
Nyugati 7. Hely ahol kb lesz az okc, es a houstoni harmadik hely ezeknel tobbet er.
Az se veletlen h idotlen idok ota nem lett mvp olyan jatekos aki nem konferencia 1-2. csapatba volt.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2017. március 21., kedd 18:39

Advanced statokrol beszeltem. TS%-ot leszamitva mindenben jobb Russ, AST-ben es TOR-ban is tobbek kozott, ha mar a sok assistot hozzuk fel.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. március 21., kedd 14:23

Tjacks írta:Gala, azt áruld el nekem inkább hogy hányszor köszönöd meg a Nagyérdeműnek hogy Howard eltakarodott a csapattól? :D Idén kiderült, hogy az az ember mekkora fék. de legalább olcsó! :kivagyhe:
En nekem kulonosebb problemam nem volt howarddal, az volt idegesito hogy allandoan hackeltek. Bar elotte asikot is. Meg az hogy igazabol amit o hozott vagy mostmar tud adni azt capela is megcsinalja ketszer nagyobb alazattal es kozel sem annyiert. De amikor houstont valasztott anno howard akkor en baromira orultem neki.
De ez a houston nem igazan bajnokeselyes nalam tovabbra sem, nagyon sok a tripla, a po-ban meg nem lehet majd ennyire rohanni..de remelem nem lesz igazam. :D
Egy paul george vagy egy jimmi butler kene ennek a csapatnak. Ariza 4esbe vagy ha george jonne akkor o, es akkor fel lehetne kuldeni egy iszonyu kellemetlen es jol vedekezo 5ost is.

Tjacks
Hozzászólások: 2676
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2017. március 21., kedd 14:12

Gala, azt áruld el nekem inkább hogy hányszor köszönöd meg a Nagyérdeműnek hogy Howard eltakarodott a csapattól? :D Idén kiderült, hogy az az ember mekkora fék. de legalább olcsó! :kivagyhe:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. március 21., kedd 14:02

nmate írta:Nalam Russ. Par apro dolog mellette szol. Advanced statokat pl. eleg megnezni.
Az meg ellene hogy nyugati 6-7-8. lesz míg harden nem pontkiraly lesz hanem golpasszba lesz ligaleso es osszvissz 2 pattanora van a td atlagtol es ket iranyitoeol beszelunk. Es nyugati biztos 3 lesz szakáll.
De akarmelyikuk is kapja nagyon megerdemli.

Tjacks
Hozzászólások: 2676
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2017. március 21., kedd 13:54

MVP témához: Mivel annyira AGYABETEG( by palik laci :mrgreen: )szezont produkál mindkét úriember, attól tenném függővé hogy az OKC-nak sikerül-e a Clippers-Jazz párost beelőzni vagy sem. Sajnálni fogom Westyt, de hiába a TD átlag ha csak PO 6-8 helyre elég.

Sajnos idén megint nem lesz Knicks P.O. SHIT HAPPENS :(

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2017. március 21., kedd 7:48

Nalam Russ. Par apro dolog mellette szol. Advanced statokat pl. eleg megnezni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. március 19., vasárnap 14:43

Marci77 írta:
Galacticos írta: Lebron egyertelmu hogy nem lesz en mem is ertem sokan miert veszik bele az idei mvp temaba.
26 pont 8,4 lepattano 8,9 golpassz 38,9% tripla (es nem is 1et dob csak ra szoval szamit mar),54% mezony,TS-t is csak a buntetozes rontja le. Kb elete szezonja. (Legyen top2) Es nelkule 0 a csapat konkretan. Szoval siman lenne ra ok. Meg keletet megnyerik.
Ettol meg en inkabb adnam Hardennek,de,hogy nem erted, miert merul fel az meglep.
Ugy ertem h szerintem nyilvanvalo h nem o lesz, ot sem motivalja mar ugy az alapszakasz. Az igazi mvp igyis ugyis o eztmindenki tudja de az alapszakasze iden sztem igy harden lesz ha kawhi nem lesz elso nyugaton.
Ha lehetne osztva adnam hardennek es westbrooknak az a td atlag brutal, hardene is mert o is kozel van hozza es uj poszton jatszik.. Meg ha tole ez annyira nem is volt idegen mert mikor bev volt a kezdo 1es akkor is 10bol 6tamadas biztos h hardentol indult.
Mindenesetre egy honap es playoooooff. :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég