Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. augusztus 21., szerda 13:27

Bárcsak történne valami és nem jönne Bale...jézusom ezért az emberért rekordösszeg? Hát erre is max az ára miatt mondanám hogy galaktikus. Hát hol van ez figotól, bármelyik ronaldotól, zidanetól? Hol?
De bele kell törődni h érkezni fog. Ez esetben Di mariát engedném, Kakát meg a hátsó ajtón kiszabnám. És akkor kész a keret....hrrrrr. Pedig olyan szépen indult a nyár :(

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 21., szerda 13:15

Vicente del Bosque, a spanyol nemzeti válogatott vezetőedzője továbbra is bízik Ikerben: “Mind a három kapusunkkal elégedett vagyok (Casillas, Valdés, Reina), annak ellenére, hogy – Iker – nem játszott legutóbb. A Real Madrid következő mérkőzése augusztus 26-án lesz a Granada ellen, mi pedig a Finnország elleni keretet 30-án hírdetjük ki. Egyelőre nem gondolom, hogy változtatnék a kapusposzton.”
mélyen tisztelt Vicente del Bosque be is xopta ezt elég rendesen a Konf. Kupán, hogy azt az Ikert játszatta a brazilok ellen a döntőben, aki az elmúlt fél évben alig védett... :lol: míg a csúcsformában lévő Diego Lopez helyett kivitte még pluszba Valdest és Reinát... :lol: :lol: :lol:
szép dolog ez, csak a csapat szívta ezt meg múltkor is...
és azért Ancelotti és stábja is úgy látta ezek szerint, hogy Lopez még mindig jobb formában van... lehetett ezt még fognia válogatottal való utazásra, de Ramos is ugyanúgy játszott...
de most már bármi lesz meg kell kapnia a lehetőséget Ikernek is, lehetőleg a következő meccsen, mert ha nem abból tényleg nagy botrány lesz....

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. augusztus 21., szerda 13:09

Az eremet vágnám mikor másokhoz hasonligatnak valakit. :Đ
Bale a Mou-féle taktikába beleillene de amit Carlo akar játszatni abba nem. Az öreg meg is mondta nem egyszer hogy nagyon jó játékos a walesi, de a mi keretünk készen van. Csak Pérez akarja ebben biztos vagyok.
Még azt is kimerem jelenteni hogy jövőre se kéne, mert Ronaldo is nagyon fiatal még és egy 4-4-2-es felállásban Benzema mögött még évekig nagy gólvágó lehet. :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 21., szerda 12:01

Géci írta:
Jeséből sosem lesz irányító kp-s, főleg nem olyan mint Ghuti volt... Morata meg lehet lesz 1x Raùl szint, de az már nem itt lesz... A másik, hogy Raùl ennyi idősen már BL-t, bajnokságot nyert és rugdosta a gólokat... Maradjunk annyiban, hogy kicsit nagyot mondtál... Jesé viszont csatárnak nagyon is jó lenne. Moratát viszont el kell adni, mert rém gyenge...akarat ide vagy oda. Kapkod, körülményes, pontatlan... Átveszi a labdát, lenéz a cipő orrára és megy előre, fel se néz semmi és beleszalad a védőkbe...
Nem olyan poszt, hanem minőség... Azt a tényt, viszont elfelejtette barátunk, hogy Raúl 20 éves korára már befutott csatár volt nem kevés címmel a háta mögött.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. augusztus 21., szerda 11:59

Én csak arra akartam kilyukadni h régóta nem kerültek ki ilyen tehetséges játékosok az utánpótlásból.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 21., szerda 11:59

ericco írta:Ronaldo esetleges új szerződése, az új adótörvények alapján nem kevésbe fog kerülni a klubnak évente.
A minap olvastam, hogy valamiért Ronaldo új szerződésére ugyanúgy nem vonatkoznak az új adótörvények, mint ahogy eddig sem.
arról nincsen valami hír, hogy bale érkezésével ki/kik lesznek a távozók? jó coentrao, de már úgy gondoltam, aki a támadórészlegben szerepel
Mindjárt! :D Am Di María. Ki más, a többiek rendben vannak. Özil el van Iscoval, Bale meg Jesével. Kaká meg ugye érinthetetlen................. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 21., szerda 11:58

Morata meg lehet lesz 1x Raùl szint
morata nagyon max egy soldado szint lesz.
borzasztó gyenge a gyerek.
Kép
Kép
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 21., szerda 11:57

arról nincsen valami hír, hogy bale érkezésével ki/kik lesznek a távozók? jó coentrao, de már úgy gondoltam, aki a támadórészlegben szerepel
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 21., szerda 11:50

Realista24 írta:
Nem akarok nagy szavakat használni, de ez a duó végre lehet olyan minőségű saját nevelés, mint a Raúl-Guti kettős.
Jujj.... :x
Jeséből sosem lesz irányító kp-s, főleg nem olyan mint Ghuti volt... Morata meg lehet lesz 1x Raùl szint, de az már nem itt lesz... A másik, hogy Raùl ennyi idősen már BL-t, bajnokságot nyert és rugdosta a gólokat... Maradjunk annyiban, hogy kicsit nagyot mondtál... Jesé viszont csatárnak nagyon is jó lenne. Moratát viszont el kell adni, mert rém gyenge...akarat ide vagy oda. Kapkod, körülményes, pontatlan... Átveszi a labdát, lenéz a cipő orrára és megy előre, fel se néz semmi és beleszalad a védőkbe...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 21., szerda 11:39

Nem akarok nagy szavakat használni, de ez a duó végre lehet olyan minőségű saját nevelés, mint a Raúl-Guti kettős.
Jujj.... :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. augusztus 21., szerda 11:37

Nagyon régóta húzódik már ez a Bale-ügy és eddig én nem igazán foglaltam állást mellette, de inkább azt mondtam h ennyi pénzért ne jöjjön! Na már most tuti h érezni fog előbb v. utóbb. Amiért szükségünk lenne majd rá h CR is jövőre már 29 lesz. Bale átvehetné majd esetleg egyszer CR örökségét. A bajom csak az h ennyi pénzét nem érne akk sem. Maximum ha olyan mutatókat hozna, mint Ronaldo. De erre semmi esély sincsen. A másik pedig, hogy itt van Jesé. Egyszerűen nem értem mi ez a Jesé és Morata ellenesség? Oké fiatalok, de ha ezek a srácok megkapják a bizalmat meg is fogják hálálni. Nem akarok nagy szavakat használni, de ez a duó végre lehet olyan minőségű saját nevelés, mint a Raúl-Guti kettős. Én azt sem bánom ha idén nem nyerünk semmit és ez egy tanuló szezon lesz a fiatal csapatnak. Mert bizony a csapatátlag életkora jelenleg (Coentraóval és Cherysevvel együtt, de Adán nélkül): 25,36.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. augusztus 21., szerda 11:27

Nagyon nemértem itt egyes emberek felfogását :D :D .... Megvesszuk Bale-t, oké ... de hogy ezek után miért kell eladni egyszerre DM, Ozil, Kaká-t ... es hogy marad 1 darab Jesé helyettuk ... kész vicc, mit tett le szerencsétlen Jesé az asztalra eddig ... semmit, villogott egy U akárhányas tornán ... nem azt mondom, lehet belole valami, de nem nálunk fog kiforrni az egy biztos ... én inkább eladnám kolcsonbe, mint Carvajalt, hogy fejlodjon ... nálunk nemnagyon fog, sot ... ha jon Bale, meg a padon se lesz, talán a kupába berakják parszor, és ennyi ... de azért ne essetek át a ló másik oldalára, egyszerre ezt a 3 játékost eladni úy, hogy jon helyette egy Bale (aki megjegyzem, bármikor lesérulhet), egyszeruen hulyeség ... :)
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 21., szerda 11:22

hehe írta:
Bale meg....nem tudok megbékélni vele.
sztem is a felét éri, mint amennyit kiperkálunk és bőven rakás szar lesz az ember piciben kis területen, ráadásul nem lesz helye futni sem, de hát mit tudsz tenni. semmit.
emellett olyan a feje, mintha baltával faragtad volna, de ez meg kit érdekel.
vadló :mrgreen:

amúgy én nyomnám a bizniszt, hogy özil y kaká to mu, dm to psg, így meg bale innyen van.
jesé többet játszik a kicsik ellen, kaká amúgyis kuka, özil meg kell a ráknak, amikor szar.
Hát ezt így bizony aláírnám, az első kettőre már most sincsen szükségünk, a 3-ik meg Bale érkeztével lenne tök fölösleges kolonc. Éf főleg ha jól perkálnának értük, akkor mért ne.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 21., szerda 10:59

revolver írta:
azt se felejtsük el, hogy nemsokára a spanyol liga is átmegy angol rendszerbe, ami a TV-s jogdíjak szétosztását illeti, olyan 50-60 millió körüli tiszta bevételkiesésre lehet számítani emiatt, eredménytől függően.
ne felejtsük el azt, hogy nekünk lesz egy szórakoztató centrumunk Abu-Dhabiban vagy Dubaiban( nem tudom pontosan hol ).
Azt se felejtsük el, hogy ez a project bizonytalan időre le lett fagyasztva... talán örökre.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 21., szerda 10:58

ne felejtsük el azt, hogy nekünk lesz egy szórakoztató centrumunk Abu-Dhabiban vagy Dubaiban( nem tudom pontosan hol ).
Szünetel a projekt elég régóta, valószínű, hogy nem lesz belőle semmi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. augusztus 21., szerda 10:57

azt se felejtsük el, hogy nemsokára a spanyol liga is átmegy angol rendszerbe, ami a TV-s jogdíjak szétosztását illeti, olyan 50-60 millió körüli tiszta bevételkiesésre lehet számítani emiatt, eredménytől függően.
ne felejtsük el azt, hogy nekünk lesz egy szórakoztató centrumunk Abu-Dhabiban vagy Dubaiban( nem tudom pontosan hol ).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 21., szerda 10:56

sztem is a felét éri, mint amennyit kiperkálunk és bőven rakás szar lesz az ember piciben kis területen, ráadásul nem lesz helye futni sem, de hát mit tudsz tenni. semmit.
emellett olyan a feje, mintha baltával faragtad volna, de ez meg kit érdekel.
vadló :mrgreen:
Talán Gazza írta tegnap, hogy olyan 40 körülire értékeli Balet, vele tudok egyetérteni. Egy kiemelkedő szezon, és tízszer annyi irodai munka. Vastag lesz a karácsonyi boríték a marketingeseknek, az biztos...bár ismerve Levyt :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 21., szerda 10:44

Realista24 írta:
amíg egy özil vagy dm kikerül a kezdőből, addig én boldog vagyok.
DM-re egyébként továbbra is figyel a PSG, legalábbis francia lapok szerint. A gond csak az, hogy EU-n kívüli, így lehet, hogy Nani felé fordulnak inkább.

Bale meg....nem tudok megbékélni vele.

A másik Özil... felhívjuk a MU-t, hogy 50misiért vihetitek... alávésik az utolsó órában aztán viszlát! :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 21., szerda 10:44

Bale meg....nem tudok megbékélni vele.
sztem is a felét éri, mint amennyit kiperkálunk és bőven rakás szar lesz az ember piciben kis területen, ráadásul nem lesz helye futni sem, de hát mit tudsz tenni. semmit.
emellett olyan a feje, mintha baltával faragtad volna, de ez meg kit érdekel.
vadló :mrgreen:

amúgy én nyomnám a bizniszt, hogy özil y kaká to mu, dm to psg, így meg bale innyen van.
jesé többet játszik a kicsik ellen, kaká amúgyis kuka, özil meg kell a ráknak, amikor szar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehe 2013. augusztus 21., szerda 10:45-kor.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 21., szerda 10:40

amíg egy özil vagy dm kikerül a kezdőből, addig én boldog vagyok.
DM-re egyébként továbbra is figyel a PSG, legalábbis francia lapok szerint. A gond csak az, hogy EU-n kívüli, így lehet, hogy Nani felé fordulnak inkább.

Bale meg....nem tudok megbékélni vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég