Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2017. március 28., kedd 23:50

GotS 6.8 imdb-n, de meglepő. :lol: :lol: :lol:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. március 28., kedd 15:12

Spider-Man: Homecoming Trailer #2
Kép

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 28., kedd 11:05

P. Krisz írta:
L.Miki írta: Az mesefilm volt nem élőszereplős... hm mennyire szerettem azt. :mrgreen: :lol:
Erről ez jut eszembe. :lol:
Lord Gabi nem ezt keresed? Ez is előszereplos... egy ideig :mrgreen: :lol: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. március 28., kedd 10:28

L.Miki írta: Az mesefilm volt nem élőszereplős... hm mennyire szerettem azt. :mrgreen: :lol:
Erről ez jut eszembe. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 28., kedd 10:24

BarçaNorbi írta:
lordgabi írta:
Talán a másik topikba kellene írni, de szerintem ezt többen olvassák, hátha tud valaki segíteni: régen az M1-en ment egy sorozat, nem biztos, de talán sárkányok is voltak benne, élő szereplős, és volt benne 4-5 főszereplő, föld, tűz, víz (nem a WITCH című mese a TV2-ről :mrgreen: ), ilyesmik, a lényeg, hogy a kardok voltak a főszerepben. Nagyon zavarosan írtam le, tudom, de hátha valaki más is látta rajtam kívül, 12-15 éve adhatták, előre is köszi. :ozil:
Nem a A bolygó kapitánya ? :ike:
Az mesefilm volt nem élőszereplős... hm mennyire szerettem azt. :mrgreen: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. március 28., kedd 10:16

lordgabi írta:
Talán a másik topikba kellene írni, de szerintem ezt többen olvassák, hátha tud valaki segíteni: régen az M1-en ment egy sorozat, nem biztos, de talán sárkányok is voltak benne, élő szereplős, és volt benne 4-5 főszereplő, föld, tűz, víz (nem a WITCH című mese a TV2-ről :mrgreen: ), ilyesmik, a lényeg, hogy a kardok voltak a főszerepben. Nagyon zavarosan írtam le, tudom, de hátha valaki más is látta rajtam kívül, 12-15 éve adhatták, előre is köszi. :ozil:
Nem a A bolygó kapitánya ? :ike:

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2017. március 28., kedd 8:42

lordgabi írta:Talán a másik topikba kellene írni, de szerintem ezt többen olvassák, hátha tud valaki segíteni: régen az M1-en ment egy sorozat, nem biztos, de talán sárkányok is voltak benne, élő szereplős, és volt benne 4-5 főszereplő, föld, tűz, víz (nem a WITCH című mese a TV2-ről :mrgreen: ), ilyesmik, a lényeg, hogy a kardok voltak a főszerepben. Nagyon zavarosan írtam le, tudom, de hátha valaki más is látta rajtam kívül, 12-15 éve adhatták, előre is köszi. :ozil:
Ez nem lehet más mint a Legendás lovagok (Mystic Knights of Tir Na Nog) című csodálatos, epikus költemény... :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. március 27., hétfő 23:32

Remy írta:Merlin? Csak egy tipp.
Ránéztem, de fogalmam sincs. :kivagyhe: Mintha nagyon régen adták volna, nem ugrott be ránézésre, hogy erről lett volna szó. :x De köszi.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 27., hétfő 23:16

Merlin? Csak egy tipp.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. március 27., hétfő 23:03

Remy írta:Under the skin

Túlságosan is művészieskedő, idegtépő zenével komponált Tarr és Lynch keverék, de legalább ScarJo meztelen. :mrgreen:
Pfú, ez a film, 4/10. :fpalm:

Talán a másik topikba kellene írni, de szerintem ezt többen olvassák, hátha tud valaki segíteni: régen az M1-en ment egy sorozat, nem biztos, de talán sárkányok is voltak benne, élő szereplős, és volt benne 4-5 főszereplő, föld, tűz, víz (nem a WITCH című mese a TV2-ről :mrgreen: ), ilyesmik, a lényeg, hogy a kardok voltak a főszerepben. Nagyon zavarosan írtam le, tudom, de hátha valaki más is látta rajtam kívül, 12-15 éve adhatták, előre is köszi. :ozil:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. március 27., hétfő 22:49

Remy írta:DE a film olyan lett, mint mikor belehánysz a főztödbe, majd úgy döntesz, hogy mégis feltálalod. :lol:
Fura egy srác vagy te Remy :mrgreen: :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 27., hétfő 22:37

Elzárva a világ elől

Beckinsale miatt... meg a sztori jónak tűnt, hiába sablon. DE a film olyan lett, mint mikor belehánysz a főztödbe, majd úgy döntesz, hogy mégis feltálalod. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. március 27., hétfő 22:28

Remy írta:
Tádám írta: Végre valaki, valami pozitívat ír róla. Jake Gyllenhaal miatt nézném csak meg, így már lehet megéri, sajnos eddig túl sok volt az "átlagos" kritika, kicsit féltem tőle, de lehet ezek után ráveszem magam. :)
Ha minden jól megy pénteken nézem. Eddig 2 ismerősöm látta. Egyik imádta a másik meg nagyon szerette. :hmmm: Várom. Bírom az efféle sci-fiket.
Akkor írj majd róla pár sort pls. Bár lehet addig megnézem, holnap vagy szerda este valószínűleg. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 27., hétfő 21:59

Tádám írta: Végre valaki, valami pozitívat ír róla. Jake Gyllenhaal miatt nézném csak meg, így már lehet megéri, sajnos eddig túl sok volt az "átlagos" kritika, kicsit féltem tőle, de lehet ezek után ráveszem magam. :)
Ha minden jól megy pénteken nézem. Eddig 2 ismerősöm látta. Egyik imádta a másik meg nagyon szerette. :hmmm: Várom. Bírom az efféle sci-fiket.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. március 27., hétfő 21:49

d.gergo írta:
soadroli írta:LIFE - Official Trailer
Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds. jónak néz ki.
Hétvégén beültem megnézni. Újat nem tudott nyújtani a műfajban, de azért mégis volt benne pár WTF fordulat aminél kikerekedett a szemem. Összességében szerintem egy egyszer nézhető szórakoztató mozi, egy 7-est megérdemel. A zenéje pedig zseniális, nem is burkoltan dolgozik az Interstellarban hallható elemekkel. Spotify-on fent van, itt lehet meghallgatni.

Végre valaki, valami pozitívat ír róla. Jake Gyllenhaal miatt nézném csak meg, így már lehet megéri, sajnos eddig túl sok volt az "átlagos" kritika, kicsit féltem tőle, de lehet ezek után ráveszem magam. :)

ikarus93 írta:John Wick 2

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elöljáróba az elmondanám, hogy az első része nagyon tetszett. A második része jónak indult, de a végére nagyon eltúlozták az egészet. Komolyan mikor Wicket kitagadták a Continentalból és még a kisgyerek is megállt, hogy ő is benne van ebbe az egész maffia dologba vicc... Meg se fogom nézni a 3.részt, ha lesz márpedig lesz sajnos.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem is bejött az első rész. Igazi agy kint hagyós mozi, csak dara, akció, de az legalább minőségi. A 2-tól is ezt vártam, főleg azért, mert mindenhol pozitívan írtak róla. A legtöbb helyen azt írták, hogy jobb is mint az első... Ezek után én is csalódtam, sokkal többet vártam tőle. :-( :-(
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. március 27., hétfő 21:35

John Wick 2

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elöljáróba az elmondanám, hogy az első része nagyon tetszett. A második része jónak indult, de a végére nagyon eltúlozták az egészet. Komolyan mikor Wicket kitagadták a Continentalból és még a kisgyerek is megállt, hogy ő is benne van ebbe az egész maffia dologba vicc... Meg se fogom nézni a 3.részt, ha lesz márpedig lesz sajnos.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. március 27., hétfő 20:48

soadroli írta:LIFE - Official Trailer
Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds. jónak néz ki.
Hétvégén beültem megnézni. Újat nem tudott nyújtani a műfajban, de azért mégis volt benne pár WTF fordulat aminél kikerekedett a szemem. Összességében szerintem egy egyszer nézhető szórakoztató mozi, egy 7-est megérdemel. A zenéje pedig zseniális, nem is burkoltan dolgozik az Interstellarban hallható elemekkel. Spotify-on fent van, itt lehet meghallgatni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 27., hétfő 20:44

Kincsem:

Napokban néztük meg, számomra kellemes csalódás.
Néha-néha el is felejtettem, hogy egy magyar filmet nézek.

Ami rohadtul zavart benne:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezek a kitekintő, mostani poénok. Szerintem csak elrontották az egész film hangulatát... Pont, amikor beleéltem magam, meg átéltem az egész kort magát, akkor kirántott belőle egy ilyen szar poénnal, mint pl a fluor dal éneklése vagy a modern tánc vagy a vasárnapi boltzár.

Illetve az kb semennyire se jött át, hogy igazából a Magyarok és az osztrákok között feszkó van.
Mondogatva volt direkt, de nem jött át.


10/6,5 nálam bőven megvan.
ZIDANE

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Acewill » 2017. március 27., hétfő 20:34

Realista24 írta:Na Anthony. Remelem erted miért nem írok normális filmről ide :lol:
Csak a fosrol megy a téma ujra es ujra. Ugyanaz elorol mindig. Oldalakon keresztül.
Régen sok tippet "kaptam" ebből a topikból igazán jó filmekre, most tényleg egész gyorsan át lehet pörgetni egész oldalakat úgy, hogy szinte egyik hozzászólásban sincs "igazi film" megemlítve, viszont gyorsan kiszűrhetőek a regényekből a "Batman" "Superman" "DC" "CGI" stb. szavak. :D :D

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. március 27., hétfő 20:02

Ami jo az jo kar rola beszelni..ami szar azt meg jo ocsarolni :mrgreen: :mrgreen:

Viccet felreteve. Eleg jo film volt az erkezes.Foleg ebben a gyenge scifi felhozatalban. A szineszi jatekok,hangulat,kepi megvalositas 10/10 es volt. Masodik nezesre meg jobban osszeallt minden egyes kis utalas a filmben. Annyit sajnaltam csak hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a film vegi nagycsavart kicsit jobvan kibonthattak volna..nagyon jo otlet volt az egesz tema,de neztem volna meg tovabb..5 perc alatt lezavartak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég