Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. március 29., szerda 9:32

Remy írta:Meta 64, Rotten 71. Meglátjuk. Embargó van ma éjfélig, szóval hazai oldalakon még nem lesznek kritikák. Sajtó most lesz 10kor. Hááát, nagyon szurkolok neki, mert iszonyat várom. :'(
Egy dologra kérlek meg Remy. Ez idén a legfontosabb feladatot. Kérlek szépen ne vedd el mások örömét, így nagyon kérlek spoilertben írj mindent a filmről. Még a pontszámot is, ha lehet.
Számítok az empátiádra.
Köszi. :-*

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 29., szerda 9:25

Meta 64, Rotten 71. Meglátjuk. Embargó van ma éjfélig, szóval hazai oldalakon még nem lesznek kritikák. Sajtó most lesz 10kor. Hááát, nagyon szurkolok neki, mert iszonyat várom. :'(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. március 29., szerda 7:39

Szövetségesek


Korábban eléggé vártam, aztán végül nem lett belőle mozi, túl sok negatív kritikát olvastam róla, és ez mindig meggyőz sajnos. Nem kéne ennyit olvasnom. :D
Ennek ellenére meglepett a film, sok helyen azt írták, hogy nem működött Pitt és Cotillard kapcsolata a vásznon, nekem ezzel sem volt bajom, szerintem remekül hozták.
A CGI-t hozták még fel sokan, azzal egyetértek, de valahogy nekem nem vett el annyit az élményből, a sztori elvitte teljesen a filmet és végig lekötött, végig izgulni tudtam az utolsó csavarokig, rég volt ilyen film.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyedül az a rész nem jött át, amikor Pitt elrepült, hogy megkeresi a félkezűt, ott már fáradt voltam és nem tudtam, hogy most akkor ki börtönözte be, és ott miért kell fegyverrel bemenni, meg kik voltak a tankkal meg ilyesmi. :D

Szóval összességében én bátran ajánlom mindenkinek, főleg, aki bírja az ilyen témájú filmeket. Háború, kémkedés... :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2017. március 29., szerda 2:48

Jaja megnézem, vártam nagyon bár mindig fenntartásokkal kezeltem, de a vizuál, a vizuál...

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. március 29., szerda 2:13

ThePilgrim írta:
lordgabi írta:Talán a másik topikba kellene írni, de szerintem ezt többen olvassák, hátha tud valaki segíteni: régen az M1-en ment egy sorozat, nem biztos, de talán sárkányok is voltak benne, élő szereplős, és volt benne 4-5 főszereplő, föld, tűz, víz (nem a WITCH című mese a TV2-ről :mrgreen: ), ilyesmik, a lényeg, hogy a kardok voltak a főszerepben. Nagyon zavarosan írtam le, tudom, de hátha valaki más is látta rajtam kívül, 12-15 éve adhatták, előre is köszi. :ozil:
Ez nem lehet más mint a Legendás lovagok (Mystic Knights of Tir Na Nog) című csodálatos, epikus költemény... :mrgreen:
99%, hogy erről volt szó, köszi, és a trolloknak is. :D :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. március 29., szerda 0:06

Faust írta:GotS 6.8 imdb-n, de meglepő. :lol: :lol: :lol:
Meg fogom nézni, mert érdekel mit csináltak belőle. Bár szinte 100x nagyobb az esély a bukásra egy ilyen etalon anime esetén mint a sikerre. :mrgreen:

Megnézed majd? :)
Acewill írta:
Realista24 írta:Na Anthony. Remelem erted miért nem írok normális filmről ide :lol:
Csak a fosrol megy a téma ujra es ujra. Ugyanaz elorol mindig. Oldalakon keresztül.
Régen sok tippet "kaptam" ebből a topikból igazán jó filmekre, most tényleg egész gyorsan át lehet pörgetni egész oldalakat úgy, hogy szinte egyik hozzászólásban sincs "igazi film" megemlítve, viszont gyorsan kiszűrhetőek a regényekből a "Batman" "Superman" "DC" "CGI" stb. szavak. :D :D
Akkora +1 hogy leáll a szerver mindjárt. :mrgreen:

De legalább ők jól szórakoznak. :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2017. március 28., kedd 23:50

GotS 6.8 imdb-n, de meglepő. :lol: :lol: :lol:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. március 28., kedd 15:12

Spider-Man: Homecoming Trailer #2
Kép

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 28., kedd 11:05

P. Krisz írta:
L.Miki írta: Az mesefilm volt nem élőszereplős... hm mennyire szerettem azt. :mrgreen: :lol:
Erről ez jut eszembe. :lol:
Lord Gabi nem ezt keresed? Ez is előszereplos... egy ideig :mrgreen: :lol: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. március 28., kedd 10:28

L.Miki írta: Az mesefilm volt nem élőszereplős... hm mennyire szerettem azt. :mrgreen: :lol:
Erről ez jut eszembe. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 28., kedd 10:24

BarçaNorbi írta:
lordgabi írta:
Talán a másik topikba kellene írni, de szerintem ezt többen olvassák, hátha tud valaki segíteni: régen az M1-en ment egy sorozat, nem biztos, de talán sárkányok is voltak benne, élő szereplős, és volt benne 4-5 főszereplő, föld, tűz, víz (nem a WITCH című mese a TV2-ről :mrgreen: ), ilyesmik, a lényeg, hogy a kardok voltak a főszerepben. Nagyon zavarosan írtam le, tudom, de hátha valaki más is látta rajtam kívül, 12-15 éve adhatták, előre is köszi. :ozil:
Nem a A bolygó kapitánya ? :ike:
Az mesefilm volt nem élőszereplős... hm mennyire szerettem azt. :mrgreen: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. március 28., kedd 10:16

lordgabi írta:
Talán a másik topikba kellene írni, de szerintem ezt többen olvassák, hátha tud valaki segíteni: régen az M1-en ment egy sorozat, nem biztos, de talán sárkányok is voltak benne, élő szereplős, és volt benne 4-5 főszereplő, föld, tűz, víz (nem a WITCH című mese a TV2-ről :mrgreen: ), ilyesmik, a lényeg, hogy a kardok voltak a főszerepben. Nagyon zavarosan írtam le, tudom, de hátha valaki más is látta rajtam kívül, 12-15 éve adhatták, előre is köszi. :ozil:
Nem a A bolygó kapitánya ? :ike:

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2017. március 28., kedd 8:42

lordgabi írta:Talán a másik topikba kellene írni, de szerintem ezt többen olvassák, hátha tud valaki segíteni: régen az M1-en ment egy sorozat, nem biztos, de talán sárkányok is voltak benne, élő szereplős, és volt benne 4-5 főszereplő, föld, tűz, víz (nem a WITCH című mese a TV2-ről :mrgreen: ), ilyesmik, a lényeg, hogy a kardok voltak a főszerepben. Nagyon zavarosan írtam le, tudom, de hátha valaki más is látta rajtam kívül, 12-15 éve adhatták, előre is köszi. :ozil:
Ez nem lehet más mint a Legendás lovagok (Mystic Knights of Tir Na Nog) című csodálatos, epikus költemény... :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. március 27., hétfő 23:32

Remy írta:Merlin? Csak egy tipp.
Ránéztem, de fogalmam sincs. :kivagyhe: Mintha nagyon régen adták volna, nem ugrott be ránézésre, hogy erről lett volna szó. :x De köszi.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 27., hétfő 23:16

Merlin? Csak egy tipp.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. március 27., hétfő 23:03

Remy írta:Under the skin

Túlságosan is művészieskedő, idegtépő zenével komponált Tarr és Lynch keverék, de legalább ScarJo meztelen. :mrgreen:
Pfú, ez a film, 4/10. :fpalm:

Talán a másik topikba kellene írni, de szerintem ezt többen olvassák, hátha tud valaki segíteni: régen az M1-en ment egy sorozat, nem biztos, de talán sárkányok is voltak benne, élő szereplős, és volt benne 4-5 főszereplő, föld, tűz, víz (nem a WITCH című mese a TV2-ről :mrgreen: ), ilyesmik, a lényeg, hogy a kardok voltak a főszerepben. Nagyon zavarosan írtam le, tudom, de hátha valaki más is látta rajtam kívül, 12-15 éve adhatták, előre is köszi. :ozil:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. március 27., hétfő 22:49

Remy írta:DE a film olyan lett, mint mikor belehánysz a főztödbe, majd úgy döntesz, hogy mégis feltálalod. :lol:
Fura egy srác vagy te Remy :mrgreen: :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 27., hétfő 22:37

Elzárva a világ elől

Beckinsale miatt... meg a sztori jónak tűnt, hiába sablon. DE a film olyan lett, mint mikor belehánysz a főztödbe, majd úgy döntesz, hogy mégis feltálalod. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. március 27., hétfő 22:28

Remy írta:
Tádám írta: Végre valaki, valami pozitívat ír róla. Jake Gyllenhaal miatt nézném csak meg, így már lehet megéri, sajnos eddig túl sok volt az "átlagos" kritika, kicsit féltem tőle, de lehet ezek után ráveszem magam. :)
Ha minden jól megy pénteken nézem. Eddig 2 ismerősöm látta. Egyik imádta a másik meg nagyon szerette. :hmmm: Várom. Bírom az efféle sci-fiket.
Akkor írj majd róla pár sort pls. Bár lehet addig megnézem, holnap vagy szerda este valószínűleg. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 27., hétfő 21:59

Tádám írta: Végre valaki, valami pozitívat ír róla. Jake Gyllenhaal miatt nézném csak meg, így már lehet megéri, sajnos eddig túl sok volt az "átlagos" kritika, kicsit féltem tőle, de lehet ezek után ráveszem magam. :)
Ha minden jól megy pénteken nézem. Eddig 2 ismerősöm látta. Egyik imádta a másik meg nagyon szerette. :hmmm: Várom. Bírom az efféle sci-fiket.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég