Raúl González Blanco

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 28., kedd 13:22

RaúlCF írta:
Realista24 írta:Komolyan, le se kéne szarnom, amit írsz RaúlCF néven...de ha már te sem tudod, hogy mit ferdítesz, ott óriási bajok vannak.
ne haragudj de lehet az ember más véleményen de én sem írom azt hogy le se szarom amit Realista néven írsz mert sokszor nem realista remélem érzed a stílust. senki nem vitatkozott de ez elég alpári és lekezelő hozzáállás :hmmm:
Írhatod, le se szarom :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 28., kedd 13:18

RaúlCF írta:mit ferdítek? :ozil:
Senki nem írta ,hogy égessen barca mezt nyilvánosan,vagy hogy szidja őket.

Az meg ,hogy te majd 20 éva vagy realos,többségünk ugyanúgy majd 20 éve szurkol...Mégcsak szidni se szidtuk,egyszerűen sértő egy klubikontól ilyen kétértelmű nyilatkozat. És nem fogok egy puyolra, de még egy jessica albara sem csúnyán nézni mert lenyilatkozza,hogy madridban sosem vállalna semmilyen munkát.

Senkit nem bánt meg azzal barcelonában ha azt mondja kizárt,hogy ott bármilyen munkát elvállajon.Madridban viszont Megsérti a magamfajta elvakult fanatikusokat akiknek csak arról szól az élet,hogy a barcat köpködjék.

Ferdítettél szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 28., kedd 13:18

Realista24 írta:Komolyan, le se kéne szarnom, amit írsz RaúlCF néven...de ha már te sem tudod, hogy mit ferdítesz, ott óriási bajok vannak.
ne haragudj de lehet az ember más véleményen de én sem írom azt hogy le se szarom amit Realista néven írsz mert sokszor nem realista remélem érzed a stílust. senki nem vitatkozott de ez elég alpári és lekezelő hozzáállás :hmmm:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. március 28., kedd 13:16

Kérdezték volna meg Gutit :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 28., kedd 13:16

RaúlCF írta:akkor rosszul fogalmaztam pardon. ezt általánosságban írtam nem is idéztem senkit a fórumról itt csak sértettségről volt szó. úgy en bloc a neo madridista meg neo katalán tömegre gondoltam hogy mást nem is tud, nem is akar jobban örül a másik bukásának mint a saját sikereiknek. de hozzáteszem egy ilyen semmi sablon diplomata válaszon se kell megsértődnie senkinek mert semmit nem mondott.
Szerinted. Sokak szerint igenis sértő. De ahogy írtam, ilyen névvel nem várok más látásmódot tőled.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 28., kedd 13:15

akkor rosszul fogalmaztam pardon. ezt általánosságban írtam nem is idéztem senkit a fórumról itt csak sértettségről volt szó. úgy en bloc a neo madridista meg neo katalán tömegre gondoltam hogy mást nem is tud, nem is akar jobban örül a másik bukásának mint a saját sikereiknek. de hozzáteszem egy ilyen semmi sablon diplomata válaszon se kell megsértődnie senkinek mert semmit nem mondott.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 28., kedd 13:09

RaúlCF írta:mit ferdítek? :ozil:
Írta valaki hogy gyűlölnie kene őket?

+senki nem írta azt, hogy azt mondta, a Barcelonánál akar dolgozni. A felháborodást az okozza, hogy nem utasította el egyértelműen őket. Nevetséges.

Komolyan, le se kéne szarnom, amit írsz RaúlCF néven...de ha már te sem tudod, hogy mit ferdítesz, ott óriási bajok vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 28., kedd 13:08

mit ferdítek? :ozil:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. március 28., kedd 13:08

Jaaaj Raúl, mi lett veled...teljesen mind1 milyen nagykövet, éveken át kapitány volt, és 2 csapat van, amivel ha szóba hozzák egyértelmű választ kell adni. Szerintem ennyit bőven ellehet várni tőle. Senki sem kérte hogy utálja a barcát, csak egyértelműen utasítsa el, nálam ez természetes lenne

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 28., kedd 13:05

Nem baj ha nem erted, csak ne ferdíts.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 28., kedd 13:02

szomorú hogy itt tart a futballkultúra hogy ha nem habzó szájjal utálod a másikat áruló szar senki lesz az ember. semmit nem mondott amin meg kéne sértődni ezeken csak az elvakult fanatikusok tudnak fennakadni. majd 20 éve szurkolok a Realnak de sose éreztem azt hogy ennek alapfeltétele az hogy a Barcát zsigerből gyűlölnöm kéne sőt voltak ott játékosok akiket kifejezetten szerettem. Az hogy ősi rivális nem azt jelenti hogy habzó szájjal mint egy veszett kutya ugranom kell mindenre ami Barca. és csak hogy még megosztóbb legyen a teljes interjúban igaza is volt hogy amit a Barca elért az elmúlt időben a bajnokságban az szép nemzetközi szinten viszont majdnem egyenlő
My conscience is clear. Another thing is when you are talking about football and analysing it, for example, what Barcelona have done in recent years it’s fair to say that they have done well.
Barcelona have had more consistency than Real Madrid, if we look at La Liga. If we look at Europe, the distance is not that big.
I like to take things step by step. The first thing is to go back home, which is to Real Madrid, when the moment is right. But this is football and you can never say that I will not do this, or do that.
és ezen csámcsognak napok óta hogy mekkora szemét. először haza a Real Madridhoz de ki tudja mit hoz az élet. nem az hogy a Barcánál akarok dolgozni mert csúnya Madrid. de biztos az a jó hogy ha meglátok egy Barcás embert vagy tárgyat leköpöm mert ezt jelenti a madridizmus. szomorú :(

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 28., kedd 12:34

Realista24 írta:Na, pont jött egy Mija videó, nézd meg:
http://as.com/videos/2017/03/28/portada ... autoplay=1

Raúl állítom pózolt volna a mezzel, mert hát a liga nagykövete...és egyéb bullshit dumák.
Igen ez az a minimális tisztelet amihez nem kell 30évet eltölteni madridban még csak ős madridistának sem kell lenni. Senki nem akarja ezért a fejét barcelonában, ez egy szép gesztus a klub felé.

És igenis sértő,ha ez az egyik élő legendánk nem képes ezt meglépni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 28., kedd 12:30

Realista24 írta:
Persze az is benne van,hogy félrefordították az egészet.Egyszerűen blődség ilyeneket nyilatkozni.
Kikérem magamnak :mrgreen:
A Twittert is szépen bejárta a hír egyébként, sokan meglepődtek.
Nem is téged gyanúsítalak :mrgreen: a katalán sport viszont szeret "félre fordítani" a Realról ,még ha értik is a spanyolt (márha tőlük indult) :D

De ha jól emlékszem ez nem az első fura nyilatkozata Raúlnak a Realról, én elhiszem,hogy maradt benne sértettség, de ott van Guti aki azért közel sem volt úgy megbecsülve mint ő, és ő neki is akkor adtak szabad utat mikor Raúlnak, de hogy ne a másik végletről beszéljek,Casillas sem nyilatkozik kétértelműen ha a barcarol meg a Realrol van szó(de javítsatok ki ha neki is voltak érdekes nyilatkozatai miután lelépett).

Mind1 a lényeg,hogy a mostani KAPITÁNY rosszul alszik ha a barca nyer. :agree: Ebben semmi sértő nem volt még ha próbálták is úgy beállítani, őszinte volt és a pályán is érződik ez.És el is várom a játékosainktól,hogy ne tapsikoljanak hanem forgolódjanak az ágyban reggelig,ha a barca nyer egy trófeát amit mi is behúzhattunk volna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 28., kedd 12:19

Na, pont jött egy Mija videó, nézd meg:
http://as.com/videos/2017/03/28/portada ... autoplay=1

Raúl állítom pózolt volna a mezzel, mert hát a liga nagykövete...és egyéb bullshit dumák.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 28., kedd 12:18

Persze az is benne van,hogy félrefordították az egészet.Egyszerűen blődség ilyeneket nyilatkozni.
Kikérem magamnak :mrgreen:
A Twittert is szépen bejárta a hír egyébként, sokan meglepődtek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 28., kedd 12:14

L.Miki írta:Én ebben nem látok semmi sértőt, egy diplomatikus válasz volt, vagy közhellyel a kecske is jól lakott és a káposzta is megmaradt. A mondandója így is ugyanaz: Mi vagyunk számáraa az elsők, és ez a lényeg! :)
Engem megsértett.Valaki aki több mint 15 évet eltölt a klub kötelékében és jó pár évig csk is madridban ne nyilatkozzon már olyat,hogy bármi megtörténhet ha a barcaval hozzák szóba.

Megvan ezekre a sablon duma, a barca is egy nagy klub de számomra csak a Real Madrid létezik stb stb... senki nem fog ezért Raúlról csúnyán beszélni barcelonában.

Persze az is benne van,hogy félrefordították az egészet.Egyszerűen blődség ilyeneket nyilatkozni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 27., hétfő 20:12

Én ebben nem látok semmi sértőt, egy diplomatikus válasz volt, vagy közhellyel a kecske is jól lakott és a káposzta is megmaradt. A mondandója így is ugyanaz: Mi vagyunk számáraa az elsők, és ez a lényeg! :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 27., hétfő 19:56

Tádám írta:Engem pl. nem sértett meg. :)
Jo. De teged akkor se ha Pique mezben égeti el a sajátját.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. március 27., hétfő 19:53

Engem pl. nem sértett meg. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raúl González Blanco

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 27., hétfő 19:35

Oriasi sertés lett volna... :hmmm:
Helyette inkabb megsértette a madridistakat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég