Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. április 9., vasárnap 22:37

És akkor úgy vagyunk, hogyha Ramos kap egy sárgát, akkor nem játszhat a visszavágón?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 9., vasárnap 21:43

elmondom írta:Ez a robben védekezés vagy bejon vagy nem. Tudjuk kB bárkit le fut, vbn ugye ramost kB tolatva lefutotta volna annyira elment mellette. Talán jó napot fog ki, talán nem. Én úgy vagyok az egésszel, hogy rá bízom jó isten re.
Ezzel az a baj Kroos-Marcelo-Ramos oldala, előbbi nem fog visszaérni/annyira szűken odazárni, Marcelot meg ismerjük. Ramostól egy nagyon extra meccs kell, ami benne van mondjuk simán. De azok az eladott labdák is sajnos mint az atma ellen.
Nem illik.

elmondom
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. január 26., csütörtök 12:25
Kedvenc játékosaid: Tacchinardi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: elmondom » 2017. április 9., vasárnap 21:40

Ez a robben védekezés vagy bejon vagy nem. Tudjuk kB bárkit le fut, vbn ugye ramost kB tolatva lefutotta volna annyira elment mellette. Talán jó napot fog ki, talán nem. Én úgy vagyok az egésszel, hogy rá bízom jó isten re.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 9., vasárnap 21:38

Nyugi nem azt mondtam, hogy ertesz is hozza hanem hogy benne vagy a nemet fociban. :mrgreen:

De viccet felreteve nagyon hasznos iras volt, koszonjuk. Hihetetlenul varom mar a meccset. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 9., vasárnap 21:23

BlancoMark írta:Ziro ha jol olvastam itt tobbszor elegge benne vagy a nemet fociban, ez alapjan kerdeznek egy objektiv velemenyt:
Szerinted min es kiken dolhet el a parharc, valamint, tenyleg ennyire brutalisan eros a Bayern mint ahogy irja a media vagy ez csak PR? Es mennyi eselyt latsz a tovabbjutasra? :)
Ilyenkor mindig kicsit feláll, köszönöm.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. április 9., vasárnap 21:09

Robben labdavezetesnel szinte mindegyik lepesnel erinti a labdat, Bale meg szokteti magat.
A hollandok az ezelotti generacioktol visszamenoleg mindig is jobb baratsagban voltak a labdaval, mint a brittek. Giggs, McManaman keves kivetelek egyike.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 9., vasárnap 21:06

Ziro ha jol olvastam itt tobbszor elegge benne vagy a nemet fociban, ez alapjan kerdeznek egy objektiv velemenyt:
Szerinted min es kiken dolhet el a parharc, valamint, tenyleg ennyire brutalisan eros a Bayern mint ahogy irja a media vagy ez csak PR? Es mennyi eselyt latsz a tovabbjutasra? :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 9., vasárnap 21:01

Mondjuk az eszköztár hasonló. Csak a vállaltan kopasz egy percig nem hezitál és be meri vállalni ezredszerre is, a látens meg inkább megáll és visszapasszol. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 9., vasárnap 20:45

Egyik világklasszis meg ha nem is szerettem soha, a masik egy felfújt futógép. Utóbbi majd eldönti nekünk :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 9., vasárnap 20:44

reeed_ati írta:Néztem a Bayern-Dortmund összefoglalóját, Robbenre ki kell találni valamit.
Semmi meglepő, csak a szokásos, ismeritek jól, megtolom befelé és ellövöm, de mindezt úgy, hogy az ellenfél is tudja már előre, de egyszerűen nem tud mit kezdeni vele.
Amíg néztem az összefoglalót, az alatt 5-6 ilyet hozott össze, 1 akadt be, de kb. mind életveszélyes volt.
Marcelo védekezését ismerve nem lehetünk nyugodtak szerdán.
Illetve Ramos lesz még ott előtte, amikor megtolja befelé, remélem éppen jó napot fog ki a spanyol.
33-4 évesen jobban hozza ezt, mint Bale.
Elég szomoru...
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 9., vasárnap 20:40

mia san mia írta:A TZ szerint az idény hátralévő részében nem léphet pályára.
Neuer körül valóban csend van, de szerintem ő ott lesz szerdán a kezdőben.
Szerintem sok volt neki ez a szezon. Kb minden meccseteken játszott, pedig ő egy idényben többször is sérült szokott lenni, kissé porcelán. Ez lehet most bosszulja meg magát.

Robbentől és Thiagotól tartok én, ők top formában vannak. Ribery inkább már csak villan párat, Lewa meg akkor király ha az említett két arc odateszi neki.
Nem illik.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. április 9., vasárnap 20:30

Néztem a Bayern-Dortmund összefoglalóját, Robbenre ki kell találni valamit.
Semmi meglepő, csak a szokásos, ismeritek jól, megtolom befelé és ellövöm, de mindezt úgy, hogy az ellenfél is tudja már előre, de egyszerűen nem tud mit kezdeni vele.
Amíg néztem az összefoglalót, az alatt 5-6 ilyet hozott össze, 1 akadt be, de kb. mind életveszélyes volt.
Marcelo védekezését ismerve nem lehetünk nyugodtak szerdán.
Illetve Ramos lesz még ott előtte, amikor megtolja befelé, remélem éppen jó napot fog ki a spanyol.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. április 9., vasárnap 20:23

A TZ szerint az idény hátralévő részében nem léphet pályára.
Neuer körül valóban csend van, de szerintem ő ott lesz szerdán a kezdőben.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. április 9., vasárnap 19:30

Hivatalos: A Bayern München megerősítette hogy Hunmels boka sérülést szenvedett ezért kihagyja a Real Madrid illetve a Leverkusen elleni bajnokit.

BUNDESLIGA MAGYAROSZAG face oldalan olvastam.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 9., vasárnap 19:30

hunmadridista írta:Hummels sérülése mennyire vetítés? Vagy jobb ha arra készülünk, hogy a kezdőben kap helyet szerdán?
Hummels azt nyilatkozta hogy biztos nem lesznott szerdan, a Bayern hivatalos oldala viszont eddig csak a serules tenyet erositette meg, a sulyossagat nem.

Hatalmas ervagas lenne nekik.

Egyebkent Neuerrol is nagyon hallgatnak, eloszor meg azt mondtak a Dortmund ellen terhet vissza.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2017. április 9., vasárnap 19:04

Hummels sérülése mennyire vetítés? Vagy jobb ha arra készülünk, hogy a kezdőben kap helyet szerdán?

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. április 9., vasárnap 17:55

misafeco írta:Ebben az idényben Hummels és Boateng között nagyobb a különbség, mint Hummels és Martinez között. Én nagyon kellemesen csalódtam Martinez védőmunkájában, vkp poszton eddig is kiválóan helytállt, de azt is be kellett látnom, hogy egy sorral hátrébb is képes klasszis teljesítményre.
Lényeg a lényeg, nagy luxus, hogy három ilyen belsővédőnk van, bármelyik kettő kombinációját elfogadnám a negyeddöntőben. Thiago, Robben, vagy Lewa kiesését sokkal jobban megsínylenénk, mint Hummelsét (akit a legjobb védőnknek tartok).
Szerdán kiderül, hogy igazam volt-e. Hummels... :-(

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. április 9., vasárnap 13:07

Most éppen Hummels hagyta abba az edzést idő előtt. Gondolom ő is játszik majd :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 9., vasárnap 2:21

M1Ö írta: Mert azért valljuk be, nemzetközi színtéren ez is felér egy Clásico féle rivalizálással. :) :mrgreen:
Számomra ez sokkal nagyobb a túlsztárolt Clasico-nál.A bayern mindigis a legnagyobb párosítás volt számomra, óriási múltú meccs és tiszteletre méltó ellenfél.Ancelottival és alonsoval csak még nagyobb a respekt.

100szor kulönb ez a párosítás mint a clasico egy olyan ellenféllel amelyik az edzőtől a szertárosig csak ciganykodik.

Tartok a bayerntől de mégis optimista vagyok.Egyszerűen nem tudom belőni őket,hogy hol is tartanak,minket se mert a bl himnusz hallatán mindig előkapjuk a tartalékainkat.Szerdán meglátjuk.

Mindenesetre az egyetlen csapat a mezőnyben akik ellen ha kiesünk nem szúron sziven magam és még talán szorítok is nekik a hátralévö 3 meccsen.Guardiolanal ez nem igy volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. április 8., szombat 21:53

ziro4vr írta:Lewát le kellett cserélni, van valami infó róla?
Vállzúzódás, elvileg nem komoly.
https://twitter.com/i/web/status/850787034452996096

Remélem figyelted a meccset és Martinezt. Elég nagy tanár volt ma is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég