Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 27., szombat 17:48

petiamadridista írta:Miért Ramos ehlyére hoznátok T. Silvát.
Én Pepét előbb vágnám ki... Az a csávón több ment el az elmúlt x évben mint amennyi jött..
Sokkal több.
1 jó meccsére emlékszem.
Durung, paraszt.
varane alapkezdő.
ha a brazil jönne, ő sem a padot melegítené.
ramos jobboson vicc. 3 ilyen szintű khv meg nem lehet egy csapatban, varane-t aki visszafogja a fejlődésben, azt legyilkolom a gecibe.
ramosból rengeteg dellát szakíthatunk, amit lehet normális játékosokra fordítani, pepéért nem kapunk ennyit.
pepe a padra ideális, sérüléskor, bajnokikon beszáll.

asszem ez elég meggyőző volt. :mrgreen:
Másrészt, (bocsi a dupláért). Arra nincs bizonyíték, hogy Ramos bomlaszt, de ha igen, akkor ő is mehet.
túl gyanús, túl gyanús már...
Viszont, az sem biztos, hogyha pofázik akkor nincs igaza.
ha igaza van , ha nem, egy játékos ne pofázzon, beszéljék meg belül a klubon belül.
Khedira szint volt mindig is.
ez meg pusztán baromság, már csak a fizikális képességei miatt is.
Kép
Kép
Kép

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. április 27., szombat 17:45

Másrészt, (bocsi a dupláért). Arra nincs bizonyíték, hogy Ramos bomlaszt, de ha igen, akkor ő is mehet.
Viszont, az sem biztos, hogyha pofázik akkor nincs igaza. Mind1, hagyjuk.
A lényeg, a játéktudást figyelembe véve most, hogy van Varane, meg esetleg lenne T. Silva egyértelmű, hogy Pepe válik feleslegessé.
Most is róla rugdosták a gólokat, tavaly a Bayern a 11-est is róla kapta, előtte meg őt szórták ki a Barca ellen az elődöntőben.
Hirtelen csak ennyi jut eszembe erről a favágó szerencsétlenről
Ja meg a 120 ezer ívelése.
Favágó...
Padon a helye, mindig ott is volt. egy 6 évvel ezelőtti ElClassicóért nem kell őt a csapatba sírni már többet.
Khedira szint volt mindig is.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. április 27., szombat 17:36

Miért Ramos ehlyére hoznátok T. Silvát.
Én Pepét előbb vágnám ki... Az a csávón több ment el az elmúlt x évben mint amennyi jött..
Sokkal több.
1 jó meccsére emlékszem.
Durung, paraszt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 27., szombat 17:29

özillel még igazából az is a probléma - a taktikai alkalmatlanságon kívül - hogy elkényelmesedett, de nagyon
az első évében is ez volt a szisztéma, mégis jobban mozgott, épp azért, mert odatette magát, újoncként bizonyítani akart
ez meg már nincs meg benne 2 éve
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 27., szombat 17:24

Galacticos írta:
numberone1 írta:Kozepen is rengeteg gond volt vele mostanaban.
ez azért túlzás.
de tény hogy nincs túl jó formában.
de mourinho alatt ő már nem is lesz abban szerintem és ez nem csak rá igaz és egyáltalán nem meglepő.
legjobb példa özil. volt egy(!!!) jó éve, és már beton kezdő két éve, amióta meg sem közelíti azt a szintet.
néha talán rotálni kellett volna és sokkal jobb lett volna minden. ott van modric, csinálhat amit akar ha ebbe a mourinho féle rendszerbe nem illik meg ha még jól is játszik utána úgysem kezdő. egyébként őt mourinho kérte, nem is értem hogy minek. neki simán látnia kellett volna hogy modric nem ahhoz van hozzászokva hogy a labda csak a feje felett van.
thiago silváról meg ne is álmodozzatok szerintem. :-)
kell egy jó jobbhátvéd nem tudom hogy carvajal-e a megfelelő de valakit hozni kell. és akkor a védelem hosszú évekre rendben lesz.
amúgy se silvára költsünk már egy csomó pénzt, inkább a kp-ra meg előrébb, oda nagyon is kell az erősítés. ez a kh triónk meg szerintem a legjobb a világon, sehol nincs 3ilyen jó kh.
Azért Özil a bajnoki címünkben is vastagon benne volt, de kétségkívül az első évében volt igazán jó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 27., szombat 17:21

numberone1 írta:Kozepen is rengeteg gond volt vele mostanaban.
ez azért túlzás.
de tény hogy nincs túl jó formában.
de mourinho alatt ő már nem is lesz abban szerintem és ez nem csak rá igaz és egyáltalán nem meglepő.
legjobb példa özil. volt egy(!!!) jó éve, és már beton kezdő két éve, amióta meg sem közelíti azt a szintet.
néha talán rotálni kellett volna és sokkal jobb lett volna minden. ott van modric, csinálhat amit akar ha ebbe a mourinho féle rendszerbe nem illik meg ha még jól is játszik utána úgysem kezdő. egyébként őt mourinho kérte, nem is értem hogy minek. neki simán látnia kellett volna hogy modric nem ahhoz van hozzászokva hogy a labda csak a feje felett van.
thiago silváról meg ne is álmodozzatok szerintem. :-)
kell egy jó jobbhátvéd nem tudom hogy carvajal-e a megfelelő de valakit hozni kell. és akkor a védelem hosszú évekre rendben lesz.
amúgy se silvára költsünk már egy csomó pénzt, inkább a kp-ra meg előrébb, oda nagyon is kell az erősítés. ez a kh triónk meg szerintem a legjobb a világon, sehol nincs 3ilyen jó kh.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 27., szombat 17:20

Press írta:sorry, kimaradt véletlenül a lényeg a cikkből, ő Ancelotti segítője lenne az edzői stábban. Nyilván nem mint játékos, hisz 2 éve visszavonult :mrgreen:
nyilván én sem úgy gondoltam, hogy még aktív focista
köszi :-)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kimber » 2013. április 27., szombat 17:19

Gerr90 írta:Lehet, most nem szerzek túl nagy népszerüséget ezzel magamnak, de szerintem, ha megszereznénk Silvat, ô lenne a csapat legjobb középsô védôje. Ramos és Pepe nagyon jó játékosok és Varane 1-2 éven belül az abszolút legjobb lehet a posztján, de jelenleg én Silvat tartom annak.
Ennek ellenére én nem hoznám horribilis pénzekért. A jelenlegi felhozatalból is világklasszis védelmet lehet összerakni. (legalábbis középre)
Osztom. Ezért írtam, hogy jelenleg feleslegesnek tartom, mert most fontosabb a középpálya megerősítése. De ha valamelyik középső védőnk lép, akkor bízom benne, hogy jön a helyére T. Silva. :)

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 27., szombat 17:17

Lehet, most nem szerzek túl nagy népszerüséget ezzel magamnak, de szerintem, ha megszereznénk Silvat, ô lenne a csapat legjobb középsô védôje. Ramos és Pepe nagyon jó játékosok és Varane 1-2 éven belül az abszolút legjobb lehet a posztján, de jelenleg én Silvat tartom annak.
Ennek ellenére én nem hoznám horribilis pénzekért. A jelenlegi felhozatalból is világklasszis védelmet lehet összerakni. (legalábbis középre)

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 27., szombat 17:15

Professore írta:Nem tudom miért van ennyire sztárolva Verratti, tény hogy elég ügyes a labdával nekem mégis Gago 2.0 benyomásom támad vele szembe. Alkatilag abszolút nem optimális, pláne ha kialakulna egy Verratti-Modric duo....Itt inkább Pogba-Ramirez-Vidal trióból kellene valaki...persze a szerecsen herceg helyett rosszabb esetben Verrattit is elnézegetném.
A probléma abban leledzik, hogy Verratti nem Khedira helyére jönne (oda mindenki Vidalt/Pogbát szánja), hanem Xabi Alonso helyére/utódjának. Lásd az aláírásomban.
CS0ki írta:Mondjuk az nekem is furcsa, hogy Ancelottinak mi nem tetszik Párizsban. Vagy ő még ott tart, hogy a madrid a legnagyobb klub, akinek az ajánlatát nem lehet visszautasítani? :roll:
Ha ott tartana, akkor nem utasította volna vissza már kétszer. :D
Már többször leírták, hogy lejár a szerződése. Továbbá koránt sem biztos, hogy olyan jó dolog a PSG edzőjének lenni. Abba nem látunk bele, hogy ott mi folyik. Továbbá Pérez eléggé meggyőző tud lenni. Gondolom a fizetése is egy szép kerek szám lesz.
Meg azt ne felejtsük el, hogy Mourinho előtt az edzők eléggé szűk keretek között mozoghattak. Gondolom Pérez Ancelottinak is hasonló hatalmat adhat majd, mint Mourinhonak, és ez is segíthette a döntésben.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 17:12

REDONDO78 írta:Remélem az itt jelenlévő szakértők nem irták komolyan Ramos eltávolitását,ha jönne T. Silva!Pepét kellene inkább elküldeni.Sem játékban,sem technikailag gyenge.Mindamellett egy favágó kanász.
Egyébként nem érzem szükségesnek egy klasszis k.védő leigazolását
Kozepen is rengeteg gond volt vele mostanaban. T Silva sokkal tisztabban jatszik, gyorsabb es higgattabb.
Nem tudom, mennyire hietok ezek a jatekos vs edzo dolgok, de ha igaz akkor valszeg nem a portugalok, brazilok v a sajat emberei dolgoztak Jose ellen. Legyen akarmekkora nev es akarmilyen szemelysegu az edzo, az ilyen emberekkel nem lehet egyutt dolgozni.
szerk:
ha bomlasztja a csapategységet, és fúrja az edzőt, pofázik belső ügyekről a médiának, akkor lehet felőlem akárki, takarodjon a fenébe. egyik játékos sem nagyobb, mint a real madrid.
hehe megelozott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 27., szombat 17:07

REDONDO78 írta:Remélem az itt jelenlévő szakértők nem irták komolyan Ramos eltávolitását,ha jönne T. Silva!Pepét kellene inkább elküldeni.Sem játékban,sem technikailag gyenge.Mindamellett egy favágó kanász.
Egyébként nem érzem szükségesnek egy klasszis k.védő leigazolását
ha bomlasztja a csapategységet, és fúrja az edzőt, pofázik belső ügyekről a médiának, akkor lehet felőlem akárki, takarodjon a fenébe. egyik játékos sem nagyobb, mint a real madrid.
Kép
Kép
Kép

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kimber » 2013. április 27., szombat 17:06

T. Silva jelenleg felesleges, bár jó játékos. Viszont nem látunk bele Ancelotti elképzeléseibe. Simán lehet, hogy ő már olyan dolgokat is tud, amit mi még nem, azaz, lehet, hogy Ramos, vagy Pepe lépni fog, így a fedezet is meglenne jószerével T. Silvára. Egyébként bírom, amikor itt előre kritizál mindenki, pl. a középpályával kapcsolatos tervekről. Bízzunk már egy kicsit az olaszban, ha valamihez, hát ehhez ért. ;)

REDONDO78
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 7:47
Kedvenc játékosaid: Fernando Redondo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: REDONDO78 » 2013. április 27., szombat 17:04

Remélem az itt jelenlévő szakértők nem irták komolyan Ramos eltávolitását,ha jönne T. Silva!Pepét kellene inkább elküldeni.Sem játékban,sem technikailag gyenge.Mindamellett egy favágó kanász.
Egyébként nem érzem szükségesnek egy klasszis k.védő leigazolását

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 27., szombat 16:56

Nzedge írta:
___Samy___ írta:makelele miért, hova? milyen posztot tölt ő be párizsban?
Ez engem is érdekelne. :D
sorry, kimaradt véletlenül a lényeg a cikkből, ő Ancelotti segítője lenne az edzői stábban. Nyilván nem mint játékos, hisz 2 éve visszavonult :mrgreen:
Professore írta:Thiago Silva jó játékos csak nálunk az a poszt rendeben van..
osztom. Ramos - Varane simán jó lenne, a két szélre, de inkább Arbeloa helyére kéne valami ászt igazolni. Marcelot pedig majd meglátjuk... Az a baj, hogy Pepe helyett jobban örülnék a brazilnak, de Ramos nem lesz padon sosem, mert spanyol, itt van x éve, kapitány, stb... Varane-t meg óriási hiba lenne visszaültetni és egy esetleges Thiago Silva - Ramost nyomatni. Nyilván ha összejön egy esetleges üzlet a felállás pedig ez lenne. Vagy nem tudom, ha megint Ramos szerencsétlenkedését kéne nézni a jobbon... ahh... pedig papiron egy Ramos - Thiago Silva - Varane - Marcelo védősor nem lenne gyenge. Csak -in my opinion- lókuki sem lesz belőle.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 27., szombat 16:53

Silva az egyik legjobb védő a világon, de odavitték 42 millióért, és ha valamiben jól állunk, az a kezdő szintű középhátvédek. Teljesen esélytelen az egész, és felesleges is.

Mondjuk az nekem is furcsa, hogy Ancelottinak mi nem tetszik Párizsban. Vagy ő még ott tart, hogy a madrid a legnagyobb klub, akinek az ajánlatát nem lehet visszautasítani? :roll:

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 27., szombat 16:51

hehe írta:szted egy ramosnak hány perc kéne mire a markában tartaná?
Akkor én le se merem írni h kire gondoltam mint edző. Na jó mégis,Jordi Roura!


:D :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 27., szombat 16:48

MorataMartin írta:A tegnapi Javi G. visszakövetelése nagy szimpátiát ébresztett bennetek :D Ma az edzőjelöltem osztom meg, ha Mourinho esetleg távozna. Én Unay Emerynek örülnék. Fiatal, spanyol és egész jó volt az Almeriával valamint a Valenciával is.
kérlek ne csináld.

kérlek

:lol: :lol:

szted egy ramosnak hány perc kéne mire a markában tartaná?
Kép
Kép
Kép

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. április 27., szombat 16:46

A tegnapi Javi G. visszakövetelése nagy szimpátiát ébresztett bennetek :D Ma az edzőjelöltem osztom meg, ha Mourinho esetleg távozna. Én Unay Emerynek örülnék. Fiatal, spanyol és egész jó volt az Almeriával valamint a Valenciával is.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 27., szombat 16:44

___Samy___ írta:makelele miért, hova? milyen posztot tölt ő be párizsban?
bár perez miatt felesleges is erről gondolkodni
segédedző, legjobb tudomásom szerint.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég