Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 27., csütörtök 8:37

El Unico írta:
Realista24 írta:40 millió volt a legtöbb, amit játékosért kiadtak, esélytelen, hogy ennek több, mint a dupláját fizessék egy játékosért. Szerintem.
Igen de a piac mar megvaltozott. Minosegi jatekos nem igazan van 40 millio alatt. Es a bajoroknak azert van penzuk szerintem. Ha nem csak Nemetorszagban szeretnenek jatszani, hanem nemzetkozi szinten is, akkor lepniuk kell, az pedig nem lesz olcso
Teljesen rendben van a keret nemzetközi szintre is. 2-3 új játékoson kívül nem kell senki más, s mint írtam itt korábban 40 alatt is lehet kurva jó játékosokat szerezni. A BL meg nagyon faramuci sorozat. Mindenki úgy ír egy BL kiesés után mint ha annyi lenne a Bayern szezonjának, pedig azét ez nem így van. Arsenalnak is voltak jó idényei Wenger alatt, még se tudtak BL-t nyerni, pedig abban a veretlen PL szezonban milyen játékosai voltak (Campbell, A. Cole, Keogwn, Toure, Ljunljberg, Pires, Bergkamp, Henry stb...) De a Juventus is meglehet nézni, aki szintén brutál csapattal (Gigi, Del Piero, Nedved, Thuram, Davids, Trezeguet, Zambrotta, Camoranesi) nem tudtak felérni a csúcsra, pedig zseniális csapat volt ez Lippivel a padon. De a MU is Fergussannal 9 évet várt a két BL cím között pedig ott se gyenge spílerek rúgták a bőrt. És lehetne még ezt sorolni... Abrabmovics is elköltött 1 milliárd eurót mire összejött a BL nekik, s az se feltétlenül azért, mert annyira megérdemelték volna. Konkrétan végig fogta fortuna a kezüket a kieséses szakaszban, a Nápoly, Benfica, Barca és a Bayern ellen is. Amikor viszont rászolgáltak, s erősebbek is voltak akkor meg elbuktak...
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 27., csütörtök 8:21

Marci77 írta:Vajon a nyáron bankot fognak robbantani vagy marad az öreg keret?

Boateng,Hummels,Javi M melle hova fer meg Süle majd? Bar igaz mind serulekeny szoval lehet ideje,de erted,azert mind kezdo lehet siman.[/quote]

Mint írtam is Süle a jövő és német. Minek legyen egy külföldi a védelemben amikor ugyanazt a minőséget, sőt még talán jobbat is tud egy német. Várni nem lehetett rá, mert a Chelsea nagyon komolyan ostromolta, más elvitte volna előlünk. Ráadásul Martinez nem is védő ugye, hanem egy kényszermegoldás. Az ő posztja a védekező középpálya és ott szerintem nagyon is jól teljesít. 13-ban a triplázó évben Schweinivel gyilkos párost alkottak, a védelmünknek alig volt dolga szerencsére, úgy megszűrtek előttük mindent.

Szóval igazából 3 kimondott középvédő van a keretben, ráadásul ugye mint te is írod vannak sérülékeny középvédők szóval nagyon okos igazolás volt Süle.

Az igazolásokhoz meg még annyit, hogy az utánpótlásra fektetjük most a hangsúlyt, oda lett betolva több tízmillió euró, s átszervezték az egészet. Nagyon kellett ez, mert Alaba volt az utolsó aki az ifiktől érkezett volna.

40 alatti kurva jó spílerek:

Julian Draxler 40 millió Euro (2017)
Paolo Dybala 33 millió Euró (2015)
Miralem Pjanic 32 millió Euró (2016)
Gabriel Jesus 32 millió Euró (2016)
Antoine Griezmann 30 millió Euró (2014)
Mia san mia

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. április 27., csütörtök 8:08

peto.isti írta:
ikarus93 írta:Vajon a nyáron bankot fognak robbantani vagy marad az öreg keret?
Marad a korábbi transzferpolitika, ezt nyilatkozták is a vezetők már a BL kiesés után. :) De ezzel nincs is baj. Eddig 40 milliónál nem fizettünk többet senkiért s így se kutyaütők érkeztek a csapathoz: Lewa, Neuer, Hummels, Boateng, Thiago stb... Simán lehet kurva jó játékosokat venni ennyiért is. Mondjuk persze más kérdés, hogy a piac tényleg alakul és nem biztos, hogy ez fenntartható sokáig. De például most Alexis Sanchez neve vagy benne nagyon a levegőbe, s ha összejön ő is megfog állni 40 körül... Vagy ti is 30ért vittétek el Kroost tőlünk, de kiemelhetjük Dembelét is akit a BVB megvett 12 millió euróért ( :ozil: ) Szerintem nem feltétlenül akkor igazolunk jól ha szórjuk a több tíz milliókat egy játékosra. A Bayern vezetősége a másik utat képviseli és ez jó is így. Süle személyében meg is van a következő tíz év kezdő belső védője, s ráadásul német is, ennek ellenére mai árak mellett aprópénz volt 20 millióért.
Boateng,Hummels,Javi M melle hova fer meg Süle majd? Bar igaz mind serulekeny szoval lehet ideje,de erted,azert mind kezdo lehet siman.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 27., csütörtök 8:05

ikarus93 írta:Vajon a nyáron bankot fognak robbantani vagy marad az öreg keret?
Marad a korábbi transzferpolitika, ezt nyilatkozták is a vezetők már a BL kiesés után. :) De ezzel nincs is baj. Eddig 40 milliónál nem fizettünk többet senkiért s így se kutyaütők érkeztek a csapathoz: Lewa, Neuer, Hummels, Boateng, Thiago stb... Simán lehet kurva jó játékosokat venni ennyiért is. Mondjuk persze más kérdés, hogy a piac tényleg alakul és nem biztos, hogy ez fenntartható sokáig. De például most Alexis Sanchez neve vagy benne nagyon a levegőbe, s ha összejön ő is megfog állni 40 körül... Vagy ti is 30ért vittétek el Kroost tőlünk, de kiemelhetjük Dembelét is akit a BVB megvett 12 millió euróért ( :ozil: ) Szerintem nem feltétlenül akkor igazolunk jól ha szórjuk a több tíz milliókat egy játékosra. A Bayern vezetősége a másik utat képviseli és ez jó is így. Süle személyében meg is van a következő tíz év kezdő belső védője, s ráadásul német is, ennek ellenére mai árak mellett aprópénz volt 20 millióért.
Mia san mia

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 26., szerda 23:35

A Bayern nem fog 60ért vagy 80ért játékost venni, Grízes, James kizárva. Egy 50 a max szerintem, mondjuk Sanchezre.
Nem illik.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. április 26., szerda 23:30

Realista24 írta:40 millió volt a legtöbb, amit játékosért kiadtak, esélytelen, hogy ennek több, mint a dupláját fizessék egy játékosért. Szerintem.
Ha nem igazolnak 1-2 komolyabb kalibert a nyáron akkor csúnya évük lesz.
James mehet 80ért. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. április 26., szerda 23:28

Realista24 írta:40 millió volt a legtöbb, amit játékosért kiadtak, esélytelen, hogy ennek több, mint a dupláját fizessék egy játékosért. Szerintem.
Igen de a piac mar megvaltozott. Minosegi jatekos nem igazan van 40 millio alatt. Es a bajoroknak azert van penzuk szerintem. Ha nem csak Nemetorszagban szeretnenek jatszani, hanem nemzetkozi szinten is, akkor lepniuk kell, az pedig nem lesz olcso
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 26., szerda 23:27

40 millió volt a legtöbb, amit játékosért kiadtak, esélytelen, hogy ennek több, mint a dupláját fizessék egy játékosért. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. április 26., szerda 23:26

ziro4vr írta:
ikarus93 írta:BM nagyon össze esett itt a szezon végére.
Öregek, fáradtak, sérültek, a formaidőzítést meg Carlo 1 hónappal elrontotta.

Reust érdemes nézni, mikor egészséges, top5 közeli. Csak ez 2 hónap a 10-ből.
Vajon a nyáron bankot fognak robbantani vagy marad az öreg keret?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 26., szerda 23:18

ikarus93 írta:BM nagyon össze esett itt a szezon végére.
Öregek, fáradtak, sérültek, a formaidőzítést meg Carlo 1 hónappal elrontotta.

Reust érdemes nézni, mikor egészséges, top5 közeli. Csak ez 2 hónap a 10-ből.
Nem illik.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. április 26., szerda 23:15

BM nagyon össze esett itt a szezon végére.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 26., szerda 21:18

meg bennuk van a bl sertodottseg gondolom.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. április 26., szerda 21:17

Bayern mindig ilyen reklamalos csapat volt vagy Pep munkaja erzodik rajtuk? Olyan erzesem van, mint a Barcanal, allandoan letamadjak a birot tobben.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. április 22., szombat 19:55

Nekünk is van par ilyen jegyünk itthon egy klubhoz. Igaz az VIP.

Ne is tagadd, Laci....

Titkon bárcához jársz be.





Na ezt most kikotyogtam... :'(
:shutup:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 22., szombat 18:56

peto.isti írta:
Realista24 írta: Egyszerű sztem.

Telekom megvette azt a részt, vagyis oda a jegyeket. Es mehetnek ügyfelek, dolgozok, családok, stb. Sztem ingyen mennek.
Szerintem is ez a szitu. :)
Nekünk is van par ilyen jegyünk itthon egy klubhoz. Igaz az VIP.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 22., szombat 18:47

Realista24 írta: Egyszerű sztem.

Telekom megvette azt a részt, vagyis oda a jegyeket. Es mehetnek ügyfelek, dolgozok, családok, stb. Sztem ingyen mennek.
Szerintem is ez a szitu. :)
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 22., szombat 18:33

BBeno írta:hát de ez az hogy ki kerülhet oda? nem csak sapkát kapnak de egy fehér esőköpenyszerűséget is.
most ha én teljes áron vennék oda egy jegyet biztos nem engedném hogy ingyen beöltöztessenek. azért kérdeztem hogy cserébe olcsóbbak oda a jegyek vagy eleve egy fix bérletes körből vannak ott emberkék mindig?
Egyszerű sztem.

Telekom megvette azt a részt, vagyis oda a jegyeket. Es mehetnek ügyfelek, dolgozok, családok, stb. Sztem ingyen mennek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 22., szombat 18:33

2-2-nél nem kaptunk meg ugyan egy jogos büntetőt, de legalább a Mainz góljai teljesen szabályosak voltak. :)
Mia san mia

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 22., szombat 18:30

hát de ez az hogy ki kerülhet oda? nem csak sapkát kapnak de egy fehér esőköpenyszerűséget is.
most ha én teljes áron vennék oda egy jegyet biztos nem engedném hogy ingyen beöltöztessenek. azért kérdeztem hogy cserébe olcsóbbak oda a jegyek vagy eleve egy fix bérletes körből vannak ott emberkék mindig?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

h.csabi
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: h.csabi » 2017. április 22., szombat 18:17

Deutsche Telekomnak vannak elvileg oda bérelt helyei, és fehér sapkát adnak az éppen kint lévő embereikre. Kurvanagy reklám. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég