Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 29., szombat 18:14

Olyan keretünk van, hogy akárkit le tudunk szopatni akárkivel a pályán. Olyan csapatmorál van, hogy akárki tűzbe menne akárkiért. Aztán mégis magunkat szívatjuk folyamatosan, hogy a végén az adrenalin győzelemre vezesse a csapatot. Idén ez már így lesz, macochista győzelmek, mélységek, aztán a végén a csúcs. Jövőre mi lesz nem tudom, de egy katartikus duplázás kinéz azért már.
Nem illik.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2017. április 29., szombat 18:13

Realista24 írta:
sebydani írta:Az ilyen semmilyen, kiszenvedett, foshalmaz győzelmek érnek bajnokságot a végén,
Volt másféle a hétközit leszámítva? :mrgreen:

Ejj, a sok "én előre megmondom, hogy ma bukjuk a bajnokságot" userek de szomorúak lehetnek most.
Navamiro hogy telesírhatja most a párnáját :lol: :lol: " De apu én megmontyam hogy Zizu egy szar...ugye nyekem van igazam apuu? :'( :'( "

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. április 29., szombat 18:13

Komolyan Mourinhoval élvezetesebb focit játszottunk, legalább hazai pályán, mint ezekkel jelenleg.
Jó tudom, az eredmény a lényeg, meg hogy hozzák végre a bajnokságot, de unom már, hogy évek óta csak az egyik megy. A kettő együtt miért nem??
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2017. április 29., szombat 18:13-kor.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. április 29., szombat 18:12

Győzelem, más nem számít!


:agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 29., szombat 18:11

Kova jelenthetne nagyon sokat az ilyen felallt vedelmek ellen, az Ateltico is ugyanezt fogja hozni csak ok meg elesebbek lesznek elol mert ennnek a Valencianak nem sok koze volt a meccshez.

Kiharcoltuk szep volt, viszont az aggaszto hogy nem zarjuk le a meccseinket idoben, kicsit koncentraltabban kene. Egy dontovel kevesebb, hajra! :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 29., szombat 18:11

Egyébként csak az az egy kérdésem van, hogy miért csak akkor vagyunk hajlandóak futballozni ha már ég a ház?
mert a gálakezdőnek derogál eldönteni a meccset a 60. percig és focizni egy jót.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. április 29., szombat 18:11

Mi lett volna ha még focistaként is viselkednek a pályán lévők és nem 80 percig sétálnak?

Mi lett volna ha Kovacic és Isco játszik a jóval gyengébb James és Casemiro helyett?


Közel voltunk, hogy eldobjuk magunktól a bajnokságot. Ami nekem nem tetszik, hogy nulla volt ez a Valencia, meg kellett volna őket csapni.

Győzött a szív, a Madridizmus, sajnos ismét nem a foci. De vezetjük a bajnokságot és ez a legfontosabb. :agree:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. április 29., szombat 18:10

Remélem, Isco csak azért pihent, mert az Atletico ellen ő fog kezdeni.

Egyébként csak az az egy kérdésem van, hogy miért csak akkor vagyunk hajlandóak futballozni ha már ég a ház?

Lényeg a lényeg: 3pont :agree: más nem kifejezetten izgat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaking 2017. április 29., szombat 18:11-kor.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. április 29., szombat 18:09

Realista24 írta:[
Volt másféle a hétközit leszámítva? :mrgreen:
Jogos, feladtam a labdát :mrgreen: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 29., szombat 18:08

sebydani írta:Az ilyen semmilyen, kiszenvedett, foshalmaz győzelmek érnek bajnokságot a végén,
Volt másféle a hétközit leszámítva? :mrgreen:

Ejj, a sok "én előre megmondom, hogy ma bukjuk a bajnokságot" userek de szomorúak lehetnek most.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. április 29., szombat 18:07

Az ilyen semmilyen, kiszenvedett, foshalmaz győzelmek érnek bajnokságot a végén, idén jutott sok ilyen úgyhogy várom a jutalmat a szezon végén. :D Többet nem is érdemes erről a mairól mondani.
Marcelo meg egy isten :sziv: :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. április 27., csütörtök 16:02

Anthony írta:Érdekes ez a fórum, 1-1 meccs után temetünk illetve szentelünk meg embereket.

10 napja ugyanennek a "B" csapatnak tört bele majdnem a bicskája a Sporting Gijonba, a tegnap meg azért a Depor rettenetes napot fogott ki, amit én azért nem hagynék figyelmen kívül. Lőttünk pár olyan könnyű gólt, hogy csak na, meg a kevés lehetőséghez jutó emberek is hajtottak (ahogy illik, ahogy illene mindenkinek).
A Sporting ellen csak annyi volt a különbség, hogy kevesebb gólt lőttünk, mert helyzetből ott sem csak háromra való volt.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. április 27., csütörtök 14:08

KAG írta:Nekem egy jo biglias hir hianyzik. :mrgreen:
R24 ír neked, ne aggódj. :mrgreen:


Eddig is egyértelmű volt, hogy Isconak helyet kell találni a kezdőben, ez lesz Zidane nagy feladata a nyáron, akár a 433-ban, akár egy másik játékrendszerben. Továbbá egyre inkább hajlok afelé, hogy ha egyszerre nem távozhat James és Bale, akkor inkább a walesitől váljunk meg a kezdőből, ezzel helyet adva Isconak, Asensionak, Kovacicnak, akik mellesleg számomra a jövő Madridját jelentik. Így Jamest megtartanám ebben a szerepben, inkább a padon legyen egy létszámfeletti ember mint a bebetonozva a kezdőbe. Persze az ideális az lenne, ha most nyáron távozna Bale, James és Morata is, jönne helyükre Mbappe és középre Llorente, jövőre pedig CR-t búcsúztatnánk el és hoznánk helyette Dembelet. Nem kéne szétcseszni a csapatot Hazarddal vagy Aubameyangokkal, akiket szeretek de nincs rájuk szükségünk szerintem.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 27., csütörtök 13:42

Nekem egy jo biglias hir hianyzik. :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. április 27., csütörtök 13:38

Egyébként jó ideje lehetett tudni, hogy a BBC csillaga leáldozóban van, ezért végülis kifejezetten örömteli, hogy a többiek ennyire jól teljesítenek, mert egyrészt jó eséllyel nem fogunk elpazarolni egy évet, másrészt van ki átvegye a stafétabotot.

Az igazolásokól jut eszembe, hogy idén külön felüdülés, hogy nem nagyon hallani (nem csak a Real kapcsán) semmilyen túlsztárolt brazil csodagyerekről mostanság :lol: :lol:

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2017. április 27., csütörtök 13:33

ericco írta:
k!ll3rcsöcs írta:pedig nem egyszer próbálnak a támadók (legtöbbször Ronaldo) leshatárról kilépni, de egyszerűen nem jön a labda
Nem akarom már nagyon belemenni, de pont ezt a legkönnyebb levédekezni. Nem elég a leshatáron mozogni és várni a labdát. Ronaldo mindig úgy helyezkedik, hogy aztán ő is legyen a befejező. Ha csak simán tenné-venné, és nem gondolna a góllövésre, szerintem jobb lenne, átlagban a csapat is eredményesebb. De ő más típus, olyan nem lesz, hogy nem ő akar befejezni egy akciót. Max ha már rúgott hárnat, vagy épp ellenkezőleg, kihagyott fél tucat ziccert.
Persze, én fejeztem ki rosszul magam, mélységből indul persze Ronaldo is, a labda jön leshatárhoz közel. Nem azt mondom, hogy ezt kell játszani, de mint taktikai elem nagyon is jó, csak az említett középpályával ezt nem aknázzuk ki. És ez baj. Ronaldo érthetően erőlteti ezt, mert így tudna annyi előnnyel indulni a védőkkel szemben, hogy ne érjék utol. Ő egy góllövő lett, ezt el kell fogadni, úgy is egyre kisebb szerepe lesz szezonról szezonra. De tegnap Morata sem tett hozzá sokat a teszem-veszem játékhoz, és nem is kell, mert rengetegszer került helyzetbe. Ez a fő feladata.

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. április 27., csütörtök 13:09

ericco írta:
k!ll3rcsöcs írta:pedig nem egyszer próbálnak a támadók (legtöbbször Ronaldo) leshatárról kilépni, de egyszerűen nem jön a labda
Nem akarom már nagyon belemenni, de pont ezt a legkönnyebb levédekezni. Nem elég a leshatáron mozogni és várni a labdát. Ronaldo mindig úgy helyezkedik, hogy aztán ő is legyen a befejező. Ha csak simán tenné-venné, és nem gondolna a góllövésre, szerintem jobb lenne, átlagban a csapat is eredményesebb. De ő más típus, olyan nem lesz, hogy nem ő akar befejezni egy akciót. Max ha már rúgott hárnat, vagy épp ellenkezőleg, kihagyott fél tucat ziccert.
Ez nem feltétlenül baj, sőt. Morata ha lehet még önzőbb, mint CR (csak nézzük meg az assisstokat), még is jól muzsikált a csapat tegnap. Ha a középcsatárod fő gondolata a góllövés, az teljesen rendben van.

Más: egyébként milyen érdekes, hogy mindenki a BBC bukását látta tegnap, pedig a show-t és a különbséget a középpálya hozta, Isco Modric helyén, Kovacic meg Case helyén :D

Avatar
bbelthazor
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2016. október 2., vasárnap 22:13
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Modric, Kroos, Bale, Casemiro,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: bbelthazor » 2017. április 27., csütörtök 13:05

ziro4vr írta:
pheco írta: Mondjuk ezt biztosan nem állíthatjuk, mert mióta nincs Higu, azóta akármilyen gyenge a francia akkor is alap kezdő. Egyébként én is Bale eladásával kezdeném a BBC megbontását.
Szerintem a mostani Benzema elfogadná ezt a helyzetet.

Ddg, Casilla
Carvajal,Nacho,Varane,Pepe,Ramos,Vallejo,Marci,Theo
Isco,Kovacic,Casemiro,Llorrente,Modric,Kroos
Asensio,Lucas,Ronaldo,Benzema,MBappe,Mariano

Morata maradhatna és Mariano kölcsön, de nem bírna megülni a seggén sajna. Elég baszatós csapat lenne így is.

Az egy dolog, hogy Benzema mit fogadna el más dolog, hogy mi volt egész szezonban. Bár én mondtam, hogy remélem rám cáfol egy-két alkalommal így is tett aminek örültem.

A tegnapi csapat briliánsan játszott, egyetlen vakfoltja van ennek a teamnek, az pedig a rutintalanság (sajnos). Ha jövőre sokkal több esélyt kapnak, akkor lesz igazán erős a csapat és nem csak a padon. De még vissza van pár meccs, most az a lényeg hogy meccsről-meccsre begyűjteni a győzelmet.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. április 27., csütörtök 13:02

k!ll3rcsöcs írta:pedig nem egyszer próbálnak a támadók (legtöbbször Ronaldo) leshatárról kilépni, de egyszerűen nem jön a labda
Nem akarom már nagyon belemenni, de pont ezt a legkönnyebb levédekezni. Nem elég a leshatáron mozogni és várni a labdát. Ronaldo mindig úgy helyezkedik, hogy aztán ő is legyen a befejező. Ha csak simán tenné-venné, és nem gondolna a góllövésre, szerintem jobb lenne, átlagban a csapat is eredményesebb. De ő más típus, olyan nem lesz, hogy nem ő akar befejezni egy akciót. Max ha már rúgott hárnat, vagy épp ellenkezőleg, kihagyott fél tucat ziccert.
Merci Zizou!

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. április 27., csütörtök 12:44

Tegnap is újra kiüztözött, ha a BBC nek leáldozott és jelenleg ők a legnagyobb fékjei a csapat fejlődésnek, szintlépésének. Mert amig vannak, mindegyikőjük alapkezdő, ha tud kettőt lépni meccs előtt, formától függetlenül.
Ezért nyáron én is mindenképpen megbontanám.
C- letett annyit már az asztalra, és benne azért mindig ott van a plusz amire szükségünk lehet, szóval ő maradhatna, de egyre több pihentetéssel.
Benzi - ha jön Mpabbé v vki, akk mehet. Ő nem az a típus aki padról beszállva sokat hozá tud tenni a meccshez, v rotlálásnál amikor rákerül a sor felszántja a pályát. Padmelegítésre meg fölösleges.
Bale- nálam ő az első akitől minél hamarabb meg kell szabadulni. Az, h szezononként 50 meccsből 30 sérült, maradék meccsei felén formába hozza magát az nem állapot. Erre nem lehet alapozni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég