Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 4., csütörtök 18:55

Kerlon írta:Benzema is állat, lajhár. Amúgy ha a döntőre felépül Bale, akkor Benzema pad és akkor Ronaldo-Bale kettős legyen csatárba. Bár Benzema szar volt, de sokat mozgott és az is sokat számít.
Egy jó formában levő, fizikailag top Bale elférne, mert az a robbanékonyság, fizikum jó lenne, nem takarnák be a középső védők. Benzema amíg ott átveszi, megsimogatja, már 5x elvették tőle. Amúgy pl Moratának lenne értelme ellenük egy 20 percre, mikor már a nem fiatal védők kifáradtak.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 4., csütörtök 18:34

Én nagyon bírom amúgy, de valami meghalt benne idén. Mintha elfogyott volna belőle az erő, gyenge lövések, elbotlik stb..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. május 4., csütörtök 18:27

Nehogy még Benzema villanjon akkor amikor a legjobban kell a dontoben..:-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 4., csütörtök 18:18

Benzema is állat, lajhár. Amúgy ha a döntőre felépül Bale, akkor Benzema pad és akkor Ronaldo-Bale kettős legyen csatárba. Bár Benzema szar volt, de sokat mozgott és az is sokat számít.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. május 4., csütörtök 18:13

Realista24 írta:Orulok hogy valaki értette amire gondolok.

Buffon egy allat, teny. CR mi?
Pont azt kezdtem írni a végén, hogy viszont a támadóink is azok, de beugrott, hogy Benzema is itt van. :) .

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 4., csütörtök 18:13

BL rutin nincs velünk. Ez tetszett. Amúgy szerintem a Juve ellen 60 percig nem szabad gólt kapni, de nyomás alatt kell őket tartani. Utolsó félórában jönni fog az erőnléti fölény és dara.

Atleticon is ezt éreztem, okos, de nem eszetlenül mentünk előre, aztán a végén frissebbek voltunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 4., csütörtök 18:05

Orulok hogy valaki értette amire gondolok.

Buffon egy allat, teny. CR mi?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. május 4., csütörtök 17:56

Egyébként én most valahogy kevésbé tartok a juvétól, mint az előző években.
Carlóval jobban fosnék :mrgreen: , de Zizuval mintha megtanultunk volna játszani az ilyen csapatok ellen.
Gondolok itt az Atletira, akik közel állnak stílusban a zebrákhoz és lehet rosszul látom, de én pl. az atletit érzem jobb csapatnak.
Carvaj nagyon kelleni fog, remélem felépül a döntőre.
Higu meg szerintem jó szokásához híven meg fog remegni a nagy tét alatt.
Egyedül Buffontól tartok, na ő tényleg egy állat..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 4., csütörtök 17:39

Nekünk mondjuk a nyerésben van rutinunk. Az kicsit más azért.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 4., csütörtök 17:22

peto.isti írta:A Juventus meg 2X... Egy + döntő szerinted ekkora fegyvertény lenne?? :ozil: Nézd meg a Juventus várható kezdőjét. Monaco ellen biztos ott lett volna a rutin faktor, mint írtam is, de a Juventus játékosai azért elég nagy csatákat megéltek már a legmagasabb szinten.
Sztem mindegyik csapatban ott van tapasztalat a bl döntők miatt, nagyon szoros lesz. Mondjuk nem vágnám magam földhöz, hogyha Chiellini-Bonucci-Buffon hármast a meccs előtt elkapná a cifra. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Az is igaz, hogy a Juve-Barcán nem voltak annyira toppon fejben, nemúgy a Real ellen...

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. május 4., csütörtök 17:17

két győztes döntő, ráadásul ketrecharcosok ellen? igen, simán döntő tényező lehet, plusz az se elhanyagolható, hogy asszem zsinórban vagy 8 éve elődöntőzünk
Kép

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. május 4., csütörtök 17:11

Realista24 írta:
Rutin sem szólhat a Real mellett.
Nem szólhat a rutin mellettünk, amikor négy év alatt harmadszor döntőzhetünk? :lol:
A Juventus meg 2X... Egy + döntő szerinted ekkora fegyvertény lenne?? :ozil: Nézd meg a Juventus várható kezdőjét. Monaco ellen biztos ott lett volna a rutin faktor, mint írtam is, de a Juventus játékosai azért elég nagy csatákat megéltek már a legmagasabb szinten.
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 4., csütörtök 16:54

Rutin sem szólhat a Real mellett.
Nem szólhat a rutin mellettünk, amikor négy év alatt harmadszor döntőzhetünk? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. május 4., csütörtök 16:48

Szerintem félelmetesen erős ez a Juventus most. A Barcelona 104 gólt lőtt a bajnokságban, de a Juventus 2 meccsen lenullázta őket, vagy ott a Monaco, akik szintén 100 közelinél járnak, de őket is nullázták eddig, illetve az olasz bajnokságban is alig kapnak gólt.

Az hogy mennyi döntőt buktak el, abszolút nem számít. Ez a csapat 1 bukott BL döntőnél tart, egyedül Buffon az aki részese volt az old traffordi drámának, így nála ez a szám 2. Rutin sem szólhat a Real mellett. Monaco ellen még ez faktor lehetett volna, na de a Juventus ellen?? Ezek a játékosok nem BL újoncok. :D

Szerintem abszolút 50-50% lesz a döntő, az idei év két legjobb csapata vívja majd.
Mia san mia

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. május 4., csütörtök 15:51

rashidm írta:Én azért félek tőlük, mert a csapat rákfenéje a helyzetkihasználás.
Pedig sajnos ez lesz a kulcs. Nem hinném, hogy egymásnak esik majd a két csapat, lehetőség itt is, ott is csak egy-kettő lesz.
Merci Zizou!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. május 4., csütörtök 15:51

Én tartom,hogy ez a Juvetnus nagyon törékeny.Rohadt masszívak, igazi olaszos top csapat.De egy bl döntőn amiből már oly sokat elbuktak, egy kellő magabiztossággal és rutinnal ki lehet őket zökkenteni.

Ez a góltalanság is boríthat mindent a fejekben ha kapnak egyet Cardiffban, márpedig mi veszélyesek vagyunk fejjel lábbal szögletből kontrából pontrúgásból.

Tartok tőlük mint a tűztől,de matractól is tartottam, tartanék most is ha velük kéne döntőzni.Sokkal több veszíteni valójuk lesz mint nekünk.Nem védünk címet, na bumm.Ők viszont az atleticohoz hasonlóan megint kivannak kiáltva megérdemelt bl győzteseknek,úgy hogy a kellő rutin a mi oldalunkon, az övékén meg sok sok bukott döntő.

Mindamellett,hogy a lehető legnehezebb ellenfélnek tartom őket egy bl döntőben.De valahogy az "buffon megérdemli", "előbb utóbb bukunk egy döntőt", "előbb utóbb a Juve nyer egy döntőt", "nem lesz címvédés" címszavakon kívül nem sok indokot látok,hogy miért is ne mi örülnénk a végén.

És az útjuk mellett sem mennék el szó nélkül.A Barca az egyetlen nagy vad,de ők is kb a béka segge alatt voltak és a psg is megmutatta,hogy nem szint agyonverni őket.(most azt hagyjuk,hogy mi állandóan felhozzuk őket).Ez a Monaco meg édes kevés ehhez a szinthez,volt egy kellemes águk, tegnap meg aztse tudták merre vannak háttal.

Nem nézem le a juvét, valós veszélyt jelentenek ránk nézve, de mégis valahogy nem tudok indokot találni azon kívül,hogy ők a juventus,hogy miért is ne húznánk be.

Ami necces az Carvajal és Bale.Carvajalnak muszáj lenne felépülnie, ő a világ legjobb jobbhátvédje.Balenek meg valahogy muszáj lenne nem felépülnie, mert ha tud járni kezdő lesz és ez probléma.Látván,hogy egy hasonló stílusú csapatot hogy bedaráltunk az Isco-Kroos-Modric kpval.Nem lenne baj,ha lenne egy egészséges épp felépült Bale a padon,szétfuthatná a juvét a meccs vége felé, de kezdő lesz ha ott lesz.Ettől nagyon tartok.

Persze hajlamos vagyok énis elfeledkezni róla,hogy van még egy visszavágó mind2 párharcból.Reméljük ha esetleg elis aludnánk csak izgalmassá tudjuk tenni ezt már, innen döntőzni kell.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 4., csütörtök 15:40

CS0ki írta:Ha mi játszanánk ellenük a döntőt, nem félnék, hogy nem lenne helyzetünk ellenük. Több fegyverünk van, mint a barcának vagy a Monaconak, jobban feküdne nekünk a Juve, mint ezeknek a csapatoknak.
Én azért félek tőlük, mert a csapat rákfenéje a helyzetkihasználás.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. május 4., csütörtök 15:34

Most hülyén hangzik, de ez a 2 kapott gól vagy mennyi a Juvénál kicsit a "véletlen" műve is. Mármint nem arról van szó, hogy helyzetig sem jutnak az ellenfelek, így félpályáról lőnek meg ívelgetnek. Nyilván kevesebb helyzetük van az ellenfeleiknek, de egyáltalán nem mondanám, hogy nincsen...A barca visszavágót is néztem, továbbjutás közelében nem volt a barca, de finoman szólva sem lett volna csoda, ha 1-2 gólt berámolnak, mert lett volna esélyük rá.

Ha mi játszanánk ellenük a döntőt, nem félnék, hogy nem lenne helyzetünk ellenük. Több fegyverünk van, mint a barcának vagy a Monaconak, jobban feküdne nekünk a Juve, mint ezeknek a csapatoknak.

Amiatt tartanék az olaszoktól, amilért ezeket a meccseket is hozták. Zavaróan játszanak, a fegyelmezettségük kibillentheti az ellenfél csapatjátékát, és egész jól használják ki a helyzeteiket, megvan bennük az olaszos precizitás. Meg a tipikus ex-madridisták gólja.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. május 4., csütörtök 12:56

Tádám írta:De szerintem a fekete és a fehér összeférhetetlen a fehér-fekete mezükkel.
'98-ban mondjuk ők csíkosban voltak, mi meg fehérben, de azóta már nagyon másképp kezeli ezt az UEFA.
Remélhetőleg ha itt belefért, akkor majd most is belefog. Mondjuk előbb még jussunk be. :) Bár igazából nekem nincs bajom a lilával se amúgy.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. május 4., csütörtök 12:29

dzsi91 írta:
Tádám írta:Ha bejutunk a döntőbe, és a Juve is, ők lesznek "hazain", vagyis akkor zebra csík, mi akkor a lilában toljuk majd? :roll:
Hát ha rendesek lesznek felvesznek egy fekete nadrágot.De a lilaban eddig pocsék meccseket hoztunk,akkor már inkább a feketében nyomjuk :D
De szerintem a fekete és a fehér összeférhetetlen a fehér-fekete mezükkel.
'98-ban mondjuk ők csíkosban voltak, mi meg fehérben, de azóta már nagyon másképp kezeli ezt az UEFA.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég