Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 11., csütörtök 14:59

Még egy kis adalék a tegnapi Atletico szurkolói mentalitáshoz
nyugaton már megoldották topic :lol: :lol: :lol:

2 millió.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 11., csütörtök 14:55

BBeno írta:Stéphane Guy, a Canal+ munkatársa számolt be.

„Egy, az Mbappéhoz közelálló személytől tudom, hogy a játékos a következő szezont még a Monacóban szeretné tölteni.”
Nice, vb után majd elhozzuk 150ért, de addig is itt van Rinocérosz Junior. :lol:
Nem illik.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. május 11., csütörtök 14:54

Realista24 írta:Újabb adalék a nagyszerű Atleti szurkolókhoz. Elkezdték felszedni a székeket és egyéb mozdítható elemeket, mert hát bontják úgyis a stadiont, és akartak egy darabot belőle. Igaz azt elfelejtették, hogy lesz még meccsük otthon :lol: :lol:
Még egy kis adalék a tegnapi Atletico szurkolói mentalitáshoz

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 11., csütörtök 14:37

atmások fogd és vidd akciója
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 11., csütörtök 14:16

Realista24 írta:Újabb adalék a nagyszerű Atleti szurkolókhoz. Elkezdték felszedni a székeket és egyéb mozdítható elemeket, mert hát bontják úgyis a stadiont, és akartak egy darabot belőle. Igaz azt elfelejtették, hogy lesz még meccsük otthon :lol: :lol:
Hát majd viszik magukkal a székeket, mint az öregasszonyok a piacra és meg van oldva... :lol: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 11., csütörtök 13:52

Újabb adalék a nagyszerű Atleti szurkolókhoz. Elkezdték felszedni a székeket és egyéb mozdítható elemeket, mert hát bontják úgyis a stadiont, és akartak egy darabot belőle. Igaz azt elfelejtették, hogy lesz még meccsük otthon :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 11., csütörtök 12:36

Stéphane Guy, a Canal+ munkatársa számolt be.

„Egy, az Mbappéhoz közelálló személytől tudom, hogy a játékos a következő szezont még a Monacóban szeretné tölteni.”
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 11., csütörtök 8:56

Simi írta:
Realista24 írta: A Real előző előképe kicsapta a biztosítékot az Atmanal.

Milyen érzés a ket elveszített bl döntő, utalt a Bernabeu népe Lisszabonra es Milánóba.
Egyébként szerintem is ízléstelen volt az az előképünk. Szurkolók közötti cívódás mindig van, kocsmában simán elmegy meg odavaló, de ekkora molinót nyomatni klubszinten szerintem sem volt illendő, mert ez már az intézmény keretein belüli dolog és a címerre vet rossz fényt.

(És a válasz, hogy "büszkék, hogy nem olyanok..." stb. engem szintén bosszant, mert például lenne mit tanulnia a Bernabeu népének szurkolásból tőlük. Nem fütyülni kéne a sajátjainkat, meg állva tapsolni az ellenfelet, vagy ilyen szerintem nem klubhoz méltó molinókat nyomtatni első körben, hanem inkább lehetne néha SZURKOLNI is a Bernabeuban. Ehelyett 80. perc környékén mindig haza húznak, meg se várják a végső sípszót, hogy megtapsolják a csapatot. Szóval sajnos igen, van igazság szerintem az Atleticósok válaszában, és ez jobban fáj, mint az, hogyha heccelnek a barcás haverjaim, mert ebben a szurkolói dologban nagy igazság van. Legalábbis én nagyon rossz véleménnyel vagyok a Bernabeu publikumáról.)
Na, most kicsit van időm hosszabban.

A nagyszerű Atletico közönség éppen a csapatunkat dobálta meg, amikor kimentek az esőben megköszönni a szurkolást a madridistáknak, akik nem csak jókedvükben maradtak ott, hanem mert, mint vendégek, ilyenkor később vannak kiengedve.

A meccs előtt megdobálták a Real buszát, 11 embert elő is állítottak. Ilyet csináltak a Realosok? Nem. Real drukkereket támadtak meg, volt aki fejsérülést szenvedett. Pár éve éppen megöltek valakit...de igen, legyenek büszkék magukra.

A Bernabéut fikázod, de állítom, hogy a közelében nem voltál, ha igen, cáfolj meg. Ez a stadion igenis képes egy emberként szurkolni, szerencsére volt lehetőségem megtapasztalni néhányszor, idegenben pedig általában hangosabbak, mint a hazaiak. Az Atleti ellen ott voltunk páran az őszi bajnokin, ez volt az első Calderónos meccsem, úgy készültem, hogy majd összefosom magam, hát...közel sem. Ott is megvan pont az a 1-2000 fős mag, aki végig próbál szurkolni, a stadion néha bekapcsolódik 1 perc erejéig, aztán ennyi. Pont ugyanannyira szurkolnak egy Getafe ellen, mint a madridisták.

80. perc környékén hazamennek? Az Atmások már hazamentek a 75-ben :lol: Na meg úgy csinálsz, mintha nem így tenne minden stadionban az emberek 10%-a, mert az első metróval el akarnak menni.

Nézzük a Barcelona stadionját. Ott van egy böszme nagy, ronda épület, ami évente maximum hatszor telik meg, és ritkán van úgy, hogy 90%-os a kihasználtsága. A Bernabéuban ilyet nem tapasztalsz, ott a legtöbb esetben közel teltház van. Arról nem beszélve, hogy ha bemész ott egy bárba Realos cuccba, leköpdösnek, inzultálnak, Madridban pedig együtt ehetsz-ihatsz idegen szurkolóként is egy-egy ilyen helyen. Biztos, mert mi vagyunk a parasztok...

Sorolhatnám még reggelig, de minek. Sokan olyanok vagytok, mint Hegyi, érvek és tapasztalat nélkül nyomjátok a hülyeséget, és a valós ellenvélemény meg süket fülekre talál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. május 11., csütörtök 8:32

dzsi91 írta:Nincs semmi baj a Bernabeu népével,nyilván az ilyen gettocsapatoknál mint a matrac meg galatasaray stb nagyobb a keménymag mivel túrista kevesebb van,nálunk meg kb szerintem a 80ból 20-30ezer elsőbálozó a meccsek nagyrészén.

Az élőkép meg azerintem frappáns volt, és szerintem hatással volt a játékosokra is.Így is hozzádhat a közönség a meccshez.

Adná az ég, hogy itthon legyenek ilyen szintű "gettocsapatok". :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 11., csütörtök 7:23

Simi írta:
Realista24 írta: A Real előző előképe kicsapta a biztosítékot az Atmanal.

Milyen érzés a ket elveszített bl döntő, utalt a Bernabeu népe Lisszabonra es Milánóba.
Egyébként szerintem is ízléstelen volt az az előképünk. Szurkolók közötti cívódás mindig van, kocsmában simán elmegy meg odavaló, de ekkora molinót nyomatni klubszinten szerintem sem volt illendő, mert ez már az intézmény keretein belüli dolog és a címerre vet rossz fényt.

(És a válasz, hogy "büszkék, hogy nem olyanok..." stb. engem szintén bosszant, mert például lenne mit tanulnia a Bernabeu népének szurkolásból tőlük. Nem fütyülni kéne a sajátjainkat, meg állva tapsolni az ellenfelet, vagy ilyen szerintem nem klubhoz méltó molinókat nyomtatni első körben, hanem inkább lehetne néha SZURKOLNI is a Bernabeuban. Ehelyett 80. perc környékén mindig haza húznak, meg se várják a végső sípszót, hogy megtapsolják a csapatot. Szóval sajnos igen, van igazság szerintem az Atleticósok válaszában, és ez jobban fáj, mint az, hogyha heccelnek a barcás haverjaim, mert ebben a szurkolói dologban nagy igazság van. Legalábbis én nagyon rossz véleménnyel vagyok a Bernabeu publikumáról.)
Nagyon rossz Infokkal rendelkezel mind a ket oldaláról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. május 11., csütörtök 0:44

Azért nem kell ezt tultolni, Altetieknal sincs mindig ez, ott is elindulnak haza korábban egy sima bajnokin. Mint ahogy nálunk is megvan a hangulat a nagy meccseken. Teyn, hogy több nálunk a turista, de azért nem kell elájulni ettől, hogy a Barcat meg az Atletit megtapsikoltak az emberek mikor kiestek.

Azzal meg nem tudom mi a baj, hogy ha az ellenfelet megtapsoljak. De amúgy ja, a saját játékos kifutyuleserol leszokhatnanak már.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. május 11., csütörtök 0:33

Nincs semmi baj a Bernabeu népével,nyilván az ilyen gettocsapatoknál mint a matrac meg galatasaray stb nagyobb a keménymag mivel túrista kevesebb van,nálunk meg kb szerintem a 80ból 20-30ezer elsőbálozó a meccsek nagyrészén.

Az élőkép meg azerintem frappáns volt, és szerintem hatással volt a játékosokra is.Így is hozzádhat a közönség a meccshez.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Simi » 2017. május 11., csütörtök 0:24

Realista24 írta: A Real előző előképe kicsapta a biztosítékot az Atmanal.

Milyen érzés a ket elveszített bl döntő, utalt a Bernabeu népe Lisszabonra es Milánóba.
Egyébként szerintem is ízléstelen volt az az előképünk. Szurkolók közötti cívódás mindig van, kocsmában simán elmegy meg odavaló, de ekkora molinót nyomatni klubszinten szerintem sem volt illendő, mert ez már az intézmény keretein belüli dolog és a címerre vet rossz fényt.

(És a válasz, hogy "büszkék, hogy nem olyanok..." stb. engem szintén bosszant, mert például lenne mit tanulnia a Bernabeu népének szurkolásból tőlük. Nem fütyülni kéne a sajátjainkat, meg állva tapsolni az ellenfelet, vagy ilyen szerintem nem klubhoz méltó molinókat nyomtatni első körben, hanem inkább lehetne néha SZURKOLNI is a Bernabeuban. Ehelyett 80. perc környékén mindig haza húznak, meg se várják a végső sípszót, hogy megtapsolják a csapatot. Szóval sajnos igen, van igazság szerintem az Atleticósok válaszában, és ez jobban fáj, mint az, hogyha heccelnek a barcás haverjaim, mert ebben a szurkolói dologban nagy igazság van. Legalábbis én nagyon rossz véleménnyel vagyok a Bernabeu publikumáról.)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. május 10., szerda 23:57

Bar kedvelem Balet amikor megy neki,de itt mindenki jobban járna ha a döntő alatt nosztalgiázna egyet a mamónál,rokonoknál,majd a trófeaátadásra megjelenik megünneplik a hazaiak stb.Mert ha kezdő lesz ennyi kihagyás után abból fos játék lesz és minusz 1 csere mert nem bírja majd végig.

+Carvajalt is összedrótozzuk majd ő is játszani fog majd, és nála is ott a veszély.Az már -2 csere lenne.

Túloldalon a herceg sérült le.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. május 10., szerda 23:51

Remélhetőleg Gareth vissza fog térni a döntőre.

Koszi nem.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 10., szerda 19:54

Gerr90 írta:
AS | Ma a "Milyen érzés" feliratú molinóra érkezni a fog a válasz: "Büszkék vagyunk, hogy nem olyanok vagyunk, mint ti".
Mármint arra büszkék, hogy nem sikeresek?! It's okay!
Mondjuk nekem a mi molinónk mögötti gondolat sem tetszett, mert fölösleges az ilyesmi, de ha picit érettebbek a szurkolóik, elengedték volna a történetet.
Válaszoltak amúgy az Atleti stadionjához vezető úton, az "anyátok pic.áját madridisták" felirattal az egyik hídon :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2017. május 10., szerda 16:25

AS | Ma a "Milyen érzés" feliratú molinóra érkezni a fog a válasz: "Büszkék vagyunk, hogy nem olyanok vagyunk, mint ti".
Mármint arra büszkék, hogy nem sikeresek?! It's okay!
Mondjuk nekem a mi molinónk mögötti gondolat sem tetszett, mert fölösleges az ilyesmi, de ha picit érettebbek a szurkolóik, elengedték volna a történetet.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 10., szerda 16:07

Legalabb elnek a szurkoloink a stadionban :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 10., szerda 16:04

Berti írta:Jaj értem..és akkor erre fog jönni a válasz, hogy "Büszkék vagyunk, hogy nem olyanok vagyunk, mint ti".
Frappánsabb válasz is jöhetett volna, ez olyan..nyehh :ike: :lol:
Mást nem tudnak, de Jajj ha kiesunk :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 10., szerda 16:03

Jaj értem..és akkor erre fog jönni a válasz, hogy "Büszkék vagyunk, hogy nem olyanok vagyunk, mint ti".
Frappánsabb válasz is jöhetett volna, ez olyan..nyehh :ike: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég