Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 13., szombat 17:32

Ekkora egy semmi csapatot, mint a Dortumd... Te Úristen... Igaz, hogy tippmix húzott fel ennyire, de azt gondolná az ember, hogy fontos nekik, hogy ne selejtezzenek a BL-re, erre úgy játszanak, mint valami művész csapat... Birtokoljuk a labdát mert az olyan jól néz ki, de gólt nem kell lőni... Öcsém, a mai után annyira megérdemelnék a selejtezőt és hogy ne jöjjön össze nekik a főtábla... :vivo:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 13., szombat 17:22

lipcse bayern :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27334
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 13., szombat 16:36

Hertha végre összekapta magát. :agree:

Szalai is szárnyal. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. május 13., szombat 11:47

Ha elviszitek Dembelet en jobban foglak utalni titeket :'(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 13., szombat 11:37

Galacticos írta:Nektek legalabb olyan felesleges tamado jatekost vennetek mint nekunk amig van az msn es a bbc.
Én bízok benne, hogy jövőre többet látom majd az idén párszor játszott 3-3-1-3 féle rendszert, oda meg nagyon kéne valaki a jobbosra. Plusz azt is el tudom képzelni, hogy többször lesz olyan, hogy Messi a középpályán játszik már, amolyan 10-es posztban - idén is ezt tette igazából szinte végig -, és akkor végre nem üresen lesz hagyva a jobbszél, hanem lehetne ő ott. Ehhez nyilván kell a középpályán is átalakítás, de az biztos, hogy Messi egyre kevesebb időt tölt a jobboson, szinte semmit már, ezt pedig meg is sínyli nagyon az az oldal. Nem lennék meglepve, ha 1-2 éven belül igazolnánk oda valakit, Messi pedig végleg középre jönne, akkor pedig Dembélének nagyon örülnék.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6639
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. május 13., szombat 11:31

palesz77 írta:Pont most olvastam én is, hogy Carlo miatt inkább a München felé húz Verratti szíve.. :fpalm: Alig lenne gyenge a középpálya, ha Verrattit és Thiagot sikerül egy hullámhosszra hangolni.

Dembélé-ről viszont azt írja az AS, hogy már most nyáron jönne akár hozzánk. Remélem kivételesen jók az AS értesülései Barca ügyben, eléggé örülnék a kis franciának.. Bár még 1 szezonnyi fejlődés ráférne azért szerintem ott, de ha már most váltana tényleg, inkább minket válasszon. :D
Es padozna mint paco?
Nektek legalabb olyan felesleges tamado jatekost vennetek mint nekunk amig van az msn es a bbc.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 13., szombat 11:10

Pont most olvastam én is, hogy Carlo miatt inkább a München felé húz Verratti szíve.. :fpalm: Alig lenne gyenge a középpálya, ha Verrattit és Thiagot sikerül egy hullámhosszra hangolni.

Dembélé-ről viszont azt írja az AS, hogy már most nyáron jönne akár hozzánk. Remélem kivételesen jók az AS értesülései Barca ügyben, eléggé örülnék a kis franciának.. Bár még 1 szezonnyi fejlődés ráférne azért szerintem ott, de ha már most váltana tényleg, inkább minket válasszon. :D

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. május 13., szombat 11:01

Hmmmmm... :ozil: :ozil:

#BILD: #Verrattira_és_Sánchezre_hajtunk
A Bayern kapcsán _általában_ nem vaktában lövöldöző BILD szerint két nagyágyút szeretne megszerezni idén a csapat: a középpályás sztárt, Marco Verrattit(24), aki a lap szerint leginkább a Bayern kedvéért hagyná el a PSG-t és hamarosan tárgyalásokra kerülhet a sor vele. Illetve Alexis Sánchezt, akiről már korábban is írtunk, hogy komoly lehet. A BILD szerint a Bayern minden eddigi nagyobb invesztációra készül, kb játékosonként 60-60 millió euróval.
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. május 12., péntek 17:17

Szerintem Alexis érkezni fog. Elvileg a Bayern mellett döntött, s kb 40 millió körüli összegért jönne. Tökéletes igazolás lenne, 2-3 évig nagy hasznára lehetne a csapatnak, s abszolút szükség is van egy klasszis szélsőre.

Costa szinte biztos, hogy távozik, de az ára 30-35 millió körül lesz így gyakorlatilag létrejöhetne egy Costa-Alexis csere. (több mint jó... :D )

Védelem szélére várnék még embert, mert Kimmich szerintem túl középpályás ahhoz, hogy védőbe elpazaroljuk. Ugye a Spursos Walker van elvileg képben illetve, az Atalantaban frissen berobbant Conti. A digó azért necces lehet, hisz benne van a pakliban hogy csak 1 szezonos fellángolás volt, de az angol védő szerintem jó lenne nagyon. Korábban szó volt Bellerinről is, rajta se lepődnék meg, ráaádul az Arsenalban most a padra is szorult hála az új taktikának. Plusz ugye a menedzsere is elismerte, hogy volt ajánlat védencéért, de nem a Barca tette azt.

Középpályára nem tudom miért akar Carlo ennyire valakit. Ott a Kimmich csak játszani kellene, mert amikor játszik akkor azt pazarul teszi. Verratti szerintem jó lehetne, simán el is férne a kp-n (Vidal Verratti, majd előttük Robben Thiago és Alexis), de irreális árat nem fog érte fizetni a Bayern, márpedig a digóért azt kellene leperkálni. :D
Mia san mia

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 9., kedd 17:02

mia san mia írta:De "kikérem magamnak", hogy BL rivális :mrgreen: :mrgreen:
Barokkos túlzás. :mrgreen: :mrgreen:

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. május 9., kedd 17:00

Ja most nézem meddig van szerződése a kis olasznak. Így már más a történet. Rosszul emlékeztem.
Nyilván a PSG nem engedné el csak úgy. De "kikérem magamnak", hogy BL rivális :mrgreen: :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 9., kedd 17:00

sebydani írta:Te vagy eltájolva inkább. Bár Verratti neked csak 60... :lol:
Te meg nem olvasod el amit a másik ír :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. május 9., kedd 16:59

rashidm írta:
mia san mia írta:60?? Jesszus, nem valami 35? Nagyon el vagyok tájolva a jelek szerint
Te vagy eltájolva inkább. Bár Verratti neked csak 60... :lol:
Te meg nem olvasod el amit a másik ír
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 9., kedd 16:58

Opciókkal együtt lehet majd 50+os Gomes, egyelőre a 35 áll. Verratti meg lesz 100 akkor is ha csak a Barca meg a Bayern harcol majd érte. Semmi nem indokolja az eladását. Ha Verratti be is kopogna az elnökségbe, hogy távozni szeretne, akkor gondolom azt a választ kapná, hogy te vagy a legfontosabb, legjobb játékosunk. Ha valaki bankot robbant érted, akkor mehetsz, ha nem akkor tedd szépen tovább a dolgod. Nincsenek kényszerben hogy eladják, egy ilyen kalibernek meg elég rendesen meg lehet kérni az árát.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 9., kedd 16:52

mia san mia írta:60?? Jesszus, nem valami 35? Nagyon el vagyok tájolva a jelek szerint
50 volt mindennel együtt. Te vagy eltájolva inkább. Bár Verratti neked csak 60... :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 9., kedd 16:51

mia san mia írta:
sebydani írta:Costa hova távozhat? Kik érdeklődnek érte?
Elvileg a Juventus és a Tottenham.
rashidm írta:Azért Verratti-ért 60-70 kicsit naiv dolog. Jó lesz az 80-nak.
Nem látom miért érne 80-at. Persze a Párizs kérhet akár 200-at is. :) Csak hasamra ütöttem és írtam egy árat. :)
Ne legyél már naiv már bocsánat. Majd pont egy úgymond bl riválishoz adnák el aprópénzért. Nem lesz az olyan olcsó, mint amilyennek gondoljátok. Aztán lehet hogy valahogy vért izzadva kialkudjátok de sztem elképzelhetetlen. Nem akarják eladni, elvileg ő boldog. Max egy zsíros pénzösszegért, ami Verrattinál 80nál kezdődne. De ha 60 lenne, sztem mindegyik nagycsapat repülne rá kezdve a City, MU, Real, Barcán át. Licitháborúban simán lenyomna titeket bárki, mert több pénzt szoktak áldozni a játékosokra. No offense.

Vegyük alapul Bale-t vagy Pogbát. Én sem értem miért érnének 100 millát, mégis kifizették az árát.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. május 9., kedd 16:47

60?? Jesszus, nem valami 35? Nagyon el vagyok tájolva a jelek szerint

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. május 9., kedd 16:46

mia san mia írta: Nem látom miért érne 80-at. Persze a Párizs kérhet akár 200-at is. :) Csak hasamra ütöttem és írtam egy árat. :)
mert egy szar andre gomes vagy hogy hívják volt 60
Kép

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. május 9., kedd 16:39

ziro4vr írta:Én abban fogadtam bayernes barátommal, hogy renátót mikor adjátok el olaszba', szerintem jövőre, szerinte már idén mehet kölcsönbe, aztán annyi. :lol:
Következő szezonra kölcsönadnám egy Bundesliga csapatnak, hogy szokja meg a ligát.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4888
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. május 9., kedd 16:38

Olyan naivak a Bayernes es Barcas kollegak. Mindket tabor eloszeretettel irja, hogy 60-80 korul meglesz Verratti. Aha. :lol: 100 alatt nem lenne az, amennyit a ket csapatbol egyik sem fogja tudni kipengetni, szerintem meg licithaboruig se jutnak el, mert a PSG nem fogja eladni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég