Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. augusztus 26., hétfő 18:51

köszi szépen a válaszokat mindenkinek! :) igazából olvasás mellett legfeljebb videóra használnám, ha lehetséges lesz a leendőn, de az se létszükséglet (mármint readeren).

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 26., hétfő 17:53

pheco írta:
Galacticos írta:olyan hiba van a telómmal hogy ha megnyitom chromemal a bet365 oldalát, nem tudja megnyitni kiírja hogy ehhez kell a flash player, rámegyek hogy download now és utána nem tudom letölteni. mert kéri az operációs rendszert és választhatok hogy linux vagy windows. googleplayen sincs fent.
viszont körülbelül egy évvel ezelőtt megnyitotta a chromemal a betet ezt mostanában kezdte el. 4.1.1 es verzió van fent androidból.
ja igen és ha sima internet böngészővel nyitom meg -ami rajta volt alapból- azzal simán behozza a bet oldalát.
Nincs frissítés a chromenak?
de volt, frissítettem de nem ez volt a hiba mert még mindig nem jó. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 26., hétfő 17:26

Galacticos írta:olyan hiba van a telómmal hogy ha megnyitom chromemal a bet365 oldalát, nem tudja megnyitni kiírja hogy ehhez kell a flash player, rámegyek hogy download now és utána nem tudom letölteni. mert kéri az operációs rendszert és választhatok hogy linux vagy windows. googleplayen sincs fent.
viszont körülbelül egy évvel ezelőtt megnyitotta a chromemal a betet ezt mostanában kezdte el. 4.1.1 es verzió van fent androidból.
ja igen és ha sima internet böngészővel nyitom meg -ami rajta volt alapból- azzal simán behozza a bet oldalát.
Nincs frissítés a chromenak?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 26., hétfő 17:09

olyan hiba van a telómmal hogy ha megnyitom chromemal a bet365 oldalát, nem tudja megnyitni kiírja hogy ehhez kell a flash player, rámegyek hogy download now és utána nem tudom letölteni. mert kéri az operációs rendszert és választhatok hogy linux vagy windows. googleplayen sincs fent.
viszont körülbelül egy évvel ezelőtt megnyitotta a chromemal a betet ezt mostanában kezdte el. 4.1.1 es verzió van fent androidból.
ja igen és ha sima internet böngészővel nyitom meg -ami rajta volt alapból- azzal simán behozza a bet oldalát.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 26., hétfő 11:41

dodi írta:
pheco írta: Nem kevés az 1 giga ram?
jelenleg elég. de én már 2 gb alá nem adnám.
Én is így gondoltam, mert a telóm 2 gb és nem szívesen vennék gyengébbet. Mind1, majd Karácsony körül megnézem milyen árak lesznek.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. augusztus 25., vasárnap 18:46

pheco írta: Nem kevés az 1 giga ram?
jelenleg elég. de én már 2 gb alá nem adnám.
tick. tick. tick.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 24., szombat 21:01

Munki_ írta:szóval e-book reader, v vmi alsókategóriás tablet?
Az e-book reader-en kenyelmesebb az olvasas mint tableten, kevesbe rontja a szemet, tovabb birja az aksija (1-2 honap) viszont csak olvasasra tudod hasznalni (persze van olyan modell amin net is van vagy zenet is tudsz hallgatni)
Az olcsobb tableten nem olyan kenyelmes az olvasas, egy ido utan zavar a lcd fenye, naponta tolteni kell, viszont tudsz rajta jatszani, netezni, facebookozni, filmet nezni, zenet hallgatni, stb.
Ha van egy jo kis telefonod ami ezeket tudja, akkor en egyertelmuen az e-book reader-t ajanlom. Hogyha viszont nincs okostelefonod, akkor a tablet jobb megoldasnak nez ki.

En tavaly kolcson kaptam az egyik baratomtol egy ebook olvasot par napra es nagyon megtetszett. Karacsonykor akartam is venni egyet, de vegul inkabb a telefon mellett dontotte (samsung galaxy s2). Olvasni is ezen szoktam, de ha lehetosegem lesz ra, akkor beszerzek valamilyen ebook readert.

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 24., szombat 20:36

Gondolom a legolcsóbb verzió lesz annyi mint külföldön az LTE képes. (80 eFT)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 24., szombat 20:19

Csabi írta:1 giga ramnak elégnek kell lennie. én most az új nexus7-re várok egyébként. :mrgreen:
Én is szemeztem vele. Lehet tudni, hogy mennyibe fog fájni? :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 24., szombat 20:14

1 giga ramnak elégnek kell lennie. én most az új nexus7-re várok egyébként. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 24., szombat 20:07

Eddig eléggé tablet ellenes voltam, viszont most, hogy egyre több ismerősömnek van és nyomkodom őket, valamiért úgy érzem, hogy hasznos lenne nekem is. Az lenne a kérdésem, hogy egy 50-60ezres tablet is már jó? Nem kevés az 1 giga ram? Attól félek, hogy nem használnám sokat, mivel a telóm sem éppen rossz, de suliba hasznos lenne a tab. Karácsony környékén szeretném, addig még átgondolom, hátha az árak is lejjebb mennek.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 24., szombat 19:53

ugyanakkor ami a tabi mellett szól, h nem csak olvasásra lehet használni.
itt pont ezt a kérdést kell magadnak megválaszolnod. akarod-e/fogod-e (email, net, videó, stb) másra használni. ha igen, akkor tablet, ha nem akkor olvasó.
azt viszont gyorsan hozzáteszem, hogy a 20 ezres tableteken, a felbontás miatt nem lesz egy leányálom az olvasás.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. augusztus 24., szombat 19:01

Munki_ írta:dilemma előtt állok: kellene egy e-book olvasó, viszont nem tudom, hogy egy csak ehhez értő readert vegyek, vagy vmi 7-es tabletet. volt ipadem, szerettem nagyon rajta olvasni (nagyjából csak ezt szerettem benne), de egy nagy tabletet már szükségtelennek érzek. persze, fasza akkora képernyőn olvasni, de utazás közben használnám leginkább, és pénzkidobásnak gondolom azt a plusz 10-20-30 ezret, amivel többe kerül egy 7-es kijelzőnél. ugyanakkor ami a tabi mellett szól, h nem csak olvasásra lehet használni.

szóval e-book reader, v vmi alsókategóriás tablet?
Én úgy 2 hónapja vettem ebay-en egy NOOK Simple Touch e-book reader-t, 14ezerért szállítási költséggel együtt. Szerintem olvasásra csak e-ink kijelzőt, ennyiért pedig ajándék volt. :)

És ugye az aksi sem elhanyagolható, azóta sem töltöttem még.
tick. tick. tick.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. augusztus 24., szombat 12:42

Munki_ írta:dilemma előtt állok: kellene egy e-book olvasó, viszont nem tudom, hogy egy csak ehhez értő readert vegyek, vagy vmi 7-es tabletet. volt ipadem, szerettem nagyon rajta olvasni (nagyjából csak ezt szerettem benne), de egy nagy tabletet már szükségtelennek érzek. persze, fasza akkora képernyőn olvasni, de utazás közben használnám leginkább, és pénzkidobásnak gondolom azt a plusz 10-20-30 ezret, amivel többe kerül egy 7-es kijelzőnél. ugyanakkor ami a tabi mellett szól, h nem csak olvasásra lehet használni.

szóval e-book reader, v vmi alsókategóriás tablet?
szerintem mindenképp megéri az a kevés plusz a tabletért. én tavaly augusztusban rendeltem a pandawill.com-ról egy yuandao n70et, akkor 140$ volt, minden gond nélkül megjött, 17 nap alatt, okosan 20$t irtak a csomagra úgyhogy semmi vám, egyéb nem volt. azóta is minden nap használatban van, az egész család használja, mindenki a maga kis dolgára.
több ismerősöm is rendelt azóta az oldalról, volt aki 2t is, senkinek nem volt problémája, 1x jött az egyik rendelés kicsit lassan.

ha ódzkodsz a külföldi rendeléstől, itthon a ghoo, prestigio, myaudio márkákat érdemes megnézni, amik az alsó árkategóriában vannak de azért jó minőségűek.

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. augusztus 24., szombat 12:25

dilemma előtt állok: kellene egy e-book olvasó, viszont nem tudom, hogy egy csak ehhez értő readert vegyek, vagy vmi 7-es tabletet. volt ipadem, szerettem nagyon rajta olvasni (nagyjából csak ezt szerettem benne), de egy nagy tabletet már szükségtelennek érzek. persze, fasza akkora képernyőn olvasni, de utazás közben használnám leginkább, és pénzkidobásnak gondolom azt a plusz 10-20-30 ezret, amivel többe kerül egy 7-es kijelzőnél. ugyanakkor ami a tabi mellett szól, h nem csak olvasásra lehet használni.

szóval e-book reader, v vmi alsókategóriás tablet?

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 24., szombat 12:15

Chrome-ba be lehet valahol állítani, hogy felül a füleket amik el vannak mentve azokból a videós fajtákat ne indítsa már el mindig amikor elindítom a böngészőt?
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. augusztus 22., csütörtök 19:17

Valaki használ 10es Blacberry készüléket?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Ewr » 2013. augusztus 19., hétfő 18:42

lucifer írta:Sziasztok a következő lenne a kérdésem---->Szeretnék venni egy ps3-at. Elég húzós az ára de legalább annyival jobb ha megvan azt nem kell fejlesztgetni mint a gépet a játékokhoz hanem a játékokat igazítják a géphez. Na most a kérdésem arra vonatkozna hogy a ps 3-mal a régi eredeti lemezes játékok is indulnak. Csak mert régebben volt ps1 és ps2-őm de már mind 2 tönkrement aztán a javíttatásuk egy vagyon. De van rengeteg játékom hozzá. Ha lehetne velük a ps3-om tolni az király lenne.
Sajnos nem lehet.. :( Az első szériás ps3 még lejátszotta a ps2 játékokat, de ahhoz csak használtan lehet hozzájutni és úgy sem érdemes, hiszen sorra halnak meg. Viszont a Storeból lehet pénzért letölteni régi, klasszikus ps1-2 játékokat.

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. augusztus 19., hétfő 18:20

Sziasztok a következő lenne a kérdésem---->Szeretnék venni egy ps3-at. Elég húzós az ára de legalább annyival jobb ha megvan azt nem kell fejlesztgetni mint a gépet a játékokhoz hanem a játékokat igazítják a géphez. Na most a kérdésem arra vonatkozna hogy a ps 3-mal a régi eredeti lemezes játékok is indulnak. Csak mert régebben volt ps1 és ps2-őm de már mind 2 tönkrement aztán a javíttatásuk egy vagyon. De van rengeteg játékom hozzá. Ha lehetne velük a ps3-om tolni az király lenne.
Kép
Kép
Kép

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 16., péntek 14:27

chosenone46 írta:A gépem ma reggel elintézte a tipikus Windows-konfigurációs beállításait, mondjuk viszonylag nehezen, mert vagy 4szer újraindította magát, na de mióta sikerült elérni, hogy végezzen, azóta semmilyen alkalmazást nem hajlandó elindítani, (chrome,foobar, bsplayer, totalcommander, stb.) ezt a hibaüzenetet írja ki: Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc0000005). Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra.

mi a franc lehet a baja, és hogy lehetne orvosolni?
Ugyanez történt velem is, semmiféle .exe programot nem tudtam megnyitni, ugyanez az üzenet fogadott. Még van 2 hétig garanciám a laptopra, így elvittük a szervizbe, a Windows Update miatt történt, én voltam a nyolcadik két nap alatt, aki ezzel a problémával fordult hozzájuk. Újrarakták, kikapcsolták a frissítéseket, ezt ajánlották. Az ukrán srác egy vírusról beszélt, amely így támadta meg a gépeket, a frissítéssel. Minden meghalt akkor, ami .exe volt (legalábbis lehetetlen volt megnyitni, parancssorból is ugyenez, futtatás bárhonnan, bárhogyan...), telóról tudtam csak netezni, olvasgatni, de nem segített a net.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég