Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 21., vasárnap 21:49

Sosee lesztek bajnokok, éjáéjáóóóóó.
Nem illik.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2017. május 21., vasárnap 21:44

Realista24 írta:Ezt itt hagyom még az ünneplés előtt.
https://twitter.com/humildatsenny/statu ... 6997232640
Barca erre kapott büntetőt.
Istenem, ha már a bajnokságot és a BL-t se tudják megnyerni, a legjobb férfi színészi alakításért járó Oscar-díjért versenyben lesznek, annyi szent. Meg kell hódítani az USA-t, a Barca Hollywood-on keresztül próbálja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. május 21., vasárnap 21:44

Ennyit ér az egész idényük, de mi vagyunk a csalók. :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 21., vasárnap 21:42

Realista24 írta:Ezt itt hagyom még az ünneplés előtt.
https://twitter.com/humildatsenny/statu ... 6997232640
Barca erre kapott büntetőt.
:lol: :lol: :lol: :lol: Neeee

A lényeg: a bírók minket tolnak, és kész!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 21., vasárnap 21:41

Ezt itt hagyom még az ünneplés előtt.
https://twitter.com/humildatsenny/statu ... 6997232640
Barca erre kapott büntetőt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2017. május 17., szerda 10:19

Hozzák csak. Három meccset kell megnyernie a srácoknak, aztán beszórhatják sóval katalóniát. Rajtuk múlik az egész.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 17., szerda 10:07

óriási forza celta címlappal jött le a mundo is meg a sport is :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 17., szerda 10:03

___Samy___ írta:
Hát meg is kapta a magáét, jött a reakció, hogy egy igazi culé a legvégsőkig a csapata mellett áll.
Ez szép és jó, de ők jelen pillanatban nem a csapatuk mellett állnak, hanem a Celta mellett.
Aztán a Malaga és pár hét múlva, meg a Juventus. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. május 17., szerda 10:02

Hát meg is kapta a magáét, jött a reakció, hogy egy igazi culé a legvégsőkig a csapata mellett áll.
Ez szép és jó, de ők jelen pillanatban nem a csapatuk mellett állnak, hanem a Celta mellett.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. május 17., szerda 8:44

h3x0r írta: Gondolom akkor az idei Tour-t kihagyja :mrgreen:
:lol: zseniális. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 17., szerda 8:31

Realista24 írta:Kijött belőle a cule
Erről eszembe jutott, hogy valamelyik nap olvastam a sport1 facebook oldalán egy cikket arról, hogy a Barca mikkel nyomja a terhet a Real vállára a Celta meccs előtt. Na... oda írt be egy Barcás kollega, hogy úgy sem veri a Celta ezt a Realt. Hát meg is kapta a magáét, jött a reakció, hogy egy igazi culé a legvégsőkig a csapata mellett áll. :lol: Én nem tudom baszki, valami egész durván madridista vagyok, de ilyet nem tudnék írni, mert kb annyi közöm van Madridhoz, mint Fekete pákónak az atomfizikához. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 17., szerda 8:24

M1Ö írta:
Realista24 írta:de az durva, hogy akit itt kiteszünk, az átmegy oda és vagy segget nyal, mint miro vagy éget minket, mint Kerlon. Nem tudom melyik a gázosabb
Azért amit miro lenyom, az valami egész durva. Én elhiszem, hogy "össze kaptatok", nem esett jól neki, hogy kb senki nem ért vele egyet itt, de az azért kemény, hogy regisztrál a másik oldalon, kritzálja a Realt és éljenzik a Barcanak... Kerlont meg nem olvastam végig, csak a vita első pár hsz-ét, de abban nem volt gáz szerintem.
Kijött belőle a cule :lol: nincs ezzel gond. Örülök hogy segítettem rájönni, hogy hova is tartozik igazából.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 17., szerda 8:22

Realista24 írta:de az durva, hogy akit itt kiteszünk, az átmegy oda és vagy segget nyal, mint miro vagy éget minket, mint Kerlon. Nem tudom melyik a gázosabb
Azért amit miro lenyom, az valami egész durva. Én elhiszem, hogy "össze kaptatok", nem esett jól neki, hogy kb senki nem ért vele egyet itt, de az azért kemény, hogy regisztrál a másik oldalon, kritzálja a Realt és éljenzik a Barcanak... Kerlont meg nem olvastam végig, csak a vita első pár hsz-ét, de abban nem volt gáz szerintem.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2017. május 16., kedd 11:59

kuszkusz írta:
Sastre írta: Kíváncsi vagyok egyébként, hogy feljött e az az ötlet, hogy akkor a felső kis karéjt visszabontják a többi szintjére. A nézőszámok alapján reális döntésnek tűnne, viszont a presztízs tuti nem engedi :)
Lehet jobban kijöttek volna belőle anyagilag.
nem látom értelmét azért visszabontani a stadiont, hogy elmondhassák, hogy százalékosan nagyobb a kihasználtság.
Hát azért biztos nem bontanák vissza. :)
Én arra gondoltam, hogy évi 4 meccs miatt kicsit felesleges az a felső "félkaréj", és valószínűleg olcsóbban meg tudták volna oldani a felújítást, ha nem bővítenek, hanem leszedik a tetejét. Akkor a tető is kisebb lett volna valamivel.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. május 16., kedd 11:57

palesz77 írta:
Realista24 írta:Na de ki lesz az edzőtök?
RAC1 tegnap azt állította, hogy Valverde már zsebben, 2 évre ír majd alá.
Gondolom akkor az idei Tour-t kihagyja :mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 16., kedd 11:50

Realista24 írta:Na de ki lesz az edzőtök?
RAC1 tegnap azt állította, hogy Valverde már zsebben, 2 évre ír majd alá. A klub ezt a hírek szerint nyilván cáfolta már, de a RAC nagyon biztos forrásnak számít, a fogadóirodáknál is toronymagas esélyes, szerintem eldőlt ez már. Csak a kötelező körök ezek szerintem, mint Luchonál is anno.

Örülni nem kifejezettebben örülök neki, nekem sótlan edző, de vannak szép eredményei a múltban, talán itt lép szintet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 16., kedd 11:44

Nem törlöm, de a témát itt zárhatjuk is szerintem. Aki átregisztrál oda, legyen normális vagy ne sírjon, ha kivágják, és fordítva.

Na de ki lesz az edzőtök?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 16., kedd 11:42

rashidm írta:Nem Kerlon-t akarom védeni, de azért írtak egy-két érdekes dolgot odaát. "Kamu, csalnak, a barca sokkal jobb még így is, csak mákkal és/vagy bíróval tud nyerni a real." ...
Persze, hogy írtak, egy Barcás fórumról van szó.. Ha ezt valaki nem tudja normálisan kezelni, akkor szimplán nem való neki a másik oldalon való fórumozás. Én se lennék már itt, ha ezekre rögtön ugranék, mert ilyenekből itt is akad azért, szerintem ezt te is belátod. Tudni kell normálisan kezelni ezeket a véleményeket is, és egy olyan hsz-re, hogy 10 év alatt kinyíltak a csipák azt reagálni, hogy a Barca elmúlt 10 éve volt egyedül értékelhető, szerintem nem túl ötletes. Itt nyilván nem lenne belőle baja, de ha én írnék valami hasonlót a Realról, nekem is nekem esne utána mindenki, teljes joggal. Amúgy nincs abba semmi, ha valaki nem vágyik a másik oldal véleményére, lehet "normálisabb" is ez a hozzáállás ilyen rivalizálás esetén, de akkor nem kell erőltetni szerintem a dolgot a másik táborral..

Ha gondolod töröld nyugodtan R24, nem tudom ez a válasz belefér-e, mert a témát igazából én nem akarom folytatni, csak gondoltam ezt leírom. De ha hülye vitát generálna csak szerinted, akkor megértem a törlést, én is csináltam már ilyet.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2017. május 16., kedd 11:37

rashidm írta:
Ami a legviccesebb, hogy felhozza Kerlon hogy az előző 10 évben volt kimagasló a barca. Amit ha szigorúan veszünk, ez igaz, mert most nyert elég sok címet. Előtte azért nem volt ilyen korszaka
Ha szigorúan akarod venni, akkor az a helyzet hogy olyan időszakunk nekünk sem nagyon volt hogy kedvünkre triplázgattunk, ahogyan a Barca tette az elmúlt években. Kicsivel szűkösebb a hely a vitrinünkben, és az értékesebbekből többet is gyűjtöttünk, de a hangsúly azon van hogy kicsivel. Semmivel sem vagyunk különbek a Barcánál, ugyanúgy megvoltak a sikerkorszakaik mint nekünk, és ha végignézem hogy milyen játékosok fordultak meg náluk, akkor azt kell mondanom hogy ugyanaz a mérce mint nálunk. És ha a spanyol határokon kívülre tekintek, akkor is csak a mindenkori Milant tudnám még ide sorolni, a többieknek még azért bőven van behoznivalójuk.

Egyetlen mérhető különbséget tudok felfedezni a két klub között, az pedig két klub szurkolóit érinti, inkább nem is folytatnám.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. május 16., kedd 11:35

Imádom ahogy se istenük se semmilyük nincs. Évekig vergődtek,hogy a fontos meccsek számítanak csak, most meg fel vannak háborodva,hogy miért Cé az esélyesebb :mrgreen:

Arról nem is beszélve,hogy mindig az ment,hogy hiába nyerünk bl-t a bajnoki cím nélkül.Már csak miattuk is jó lenne duplázni, kíváncsi vagyok mit találnak ki.Szép is az élet ha nincsenek elveid és minden évben össze kell tákolni valahogy úgy,hogy a barsza tűnjön jobbnak :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég