Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. május 24., szerda 15:18

El Flaco írta:Egy random poszt tőlem mára. Ajánlom a Get out c. thrillert. Szerintem az elmúlt 10 év egyik legjobban sikerült darabja a témában. Végig van benne egy nyomasztó feszültség és a rendezés is elég fasza lett. Főleg annak a tekintetében, hogy milyen irgalmatlan farokságokat csinált korábban a rendező úr. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapd el nagyapa


Fakk mí, lehet újra elkezdek fórumozni. :mrgreen: :ike:
Köszi az ajánlást, és gyere többet. :mrgreen:

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2017. május 24., szerda 14:35

Realista24 írta:
El Flaco írta:Egy random poszt tőlem mára. Ajánlom a Get out c. thrillert. Szerintem az elmúlt 10 év egyik legjobban sikerült darabja a témában. Végig van benne egy nyomasztó feszültség és a rendezés is elég fasza lett. Főleg annak a tekintetében, hogy milyen irgalmatlan farokságokat csinált korábban a rendező úr. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapd el nagyapa


Fakk mí, lehet újra elkezdek fórumozni. :mrgreen: :ike:
Aztarohadt :ozil: :ozil: Flakesz a fórumon! :salute:
Véletlenül benéztem, de a fasza nick-em odaveszett, ahogy látom. Pedig még admirálom az alkoholikát... :mrgreen: Na, de nem akarok off-olni. :coffee:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 24., szerda 14:32

El Flaco írta:Egy random poszt tőlem mára. Ajánlom a Get out c. thrillert. Szerintem az elmúlt 10 év egyik legjobban sikerült darabja a témában. Végig van benne egy nyomasztó feszültség és a rendezés is elég fasza lett. Főleg annak a tekintetében, hogy milyen irgalmatlan farokságokat csinált korábban a rendező úr. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapd el nagyapa


Fakk mí, lehet újra elkezdek fórumozni. :mrgreen: :ike:
Aztarohadt :ozil: :ozil: Flakesz a fórumon! :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2017. május 24., szerda 14:30

Egy random poszt tőlem mára. Ajánlom a Get out c. thrillert. Szerintem az elmúlt 10 év egyik legjobban sikerült darabja a témában. Végig van benne egy nyomasztó feszültség és a rendezés is elég fasza lett. Főleg annak a tekintetében, hogy milyen irgalmatlan farokságokat csinált korábban a rendező úr. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapd el nagyapa


Fakk mí, lehet újra elkezdek fórumozni. :mrgreen: :ike:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. május 23., kedd 22:18

Alien covenant
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ahogy visszaolvasgattam, nem csak nekem volt hatalmas csalódás. A Prometheus jobban tetszett, pont egy hete néztem meg, hogy erre el tudjak menni moziba, de az sokkal jobban lekötött.
Itt nulla a sztori, nullák a karakterek, én egy másodpercig sem tudtam izgulni semmin és senkiért, szóval valami nagyon el volt cseszve.
Kő buta mindenki, amit a szöszi művelt lenn, az kb. olyan volt, mintha vmi alien paródia filmet néznék épp. :mrgreen:
Aztán egész addig, amíg nem volt tiszta az alienek "teremtése", sokkal misztikusabb volt ez az egész, megfoghatatlan és pont ez a jó benne. Ezt szerintem hiba volt elvenni, vagy ha már elveszi a rendező, akkor ne ilyen faék egyszerű és bugyuta sztorival, hogy a furulyázó androidnak épp kedve szottyant Alieneket gyártani ááá
A többi kínos jelenetet meg már kitárgyaltátok..

Az Űrben játszódó részeknél csak én vártam baromira, hogy valamikor végre betoppan Vader nagyúr???. :mrgreen: :D Ő még esetleg megmenthette volna a filmet. :D

Na és ezt az egészet megspékeltük egy kis 4dx élménnyel, nem tudom ti hogy vagytok ezzel, hát nekem ez inkább elvesz a filmélményből, minthogy adna hozzá.
Kipróbáltam, de ennyi bőven elég is volt belőle, a 3d-t sem szeretem, de az több pluszt ad, mint ez a rángatózás, meg, hogy néha vizet locsolnak a képembe.. :hmmm:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 23., kedd 17:07

Egy 007-essel kevesebb van a Földön. :kivagyhe: Elhunyt Roger Moore.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2017. május 22., hétfő 21:03

Aranyat nézzétek meg inkább. Nem olyan rossz film mint ahogy lehúzták, Mekkánehéj meg kiváló benne.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. május 21., vasárnap 15:29

H.E.H.E. írta:ZS kategória ez is :lol:
Majd kiderül. A trailerek bíztatóak és az első kritikák is.
Szerintem a szélesebb közönségnek szánt filmek közül a jobbak közé fog tartozni.
Ha egy Kingsman szintet hozni fog, már elégedett leszek. Főleg az idei felhozatalt nézve.

A szárnyas fejvadászt pedig én is várom. Csak ne kelljen csalódnunk... :roll:
Merci Zizou!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 21., vasárnap 12:09

d.gergo írta:Kicsit off, de a szinkront én ha tehetném kiírtanám az eredetileg angol nyelvű filmekből, mehetne mind felirattal, kivéve a gyerekmesék, rajzfilmek. Már csak nyelvtanulást ösztönző céllal, hiszen akkor már egészen fiatal korban bele lenne kényszerítve az ember, hogy használja a nyelvet, az meg később ad egy versenyképességet is. :)
Svédeknél így megy már régóta, még a TVben is. Működik is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 21., vasárnap 11:57

H.E.H.E. írta:miért kell magyar szinkron, amikor a filmek nagy részét elrontja?
Mert több a nézőnk egy magyar szinkronos filmen. Megvannak azok az állandó emberek akik jönnek az eredeti szinkronos vetítésre, de a pénz nem belőlük lesz, nekünk meg évről évre megszabnak egy minimumot amit nézőszámban elkell érni, és persze mindig nagyobb mint az előző év. Az hogy mi hátrányban vagyunk az ország többi mozijához képest pont senkit sem érdekel...
Mondjuk szerintem a mozizásnak már csak évei vannak hátra, nagyon hamar kitalálják, hogy otthon egy megfizetett összeg után a tv-den nézd a premiereket, az embereknek meg eszébe sem fog jutni kimozdulni és másik 150 társaságában a csámcsogást meg a vihogást hallgatva megnézni egy filmet.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. május 21., vasárnap 11:47

ziro4vr írta:A szárnyas tényleg fasza lesz, én is abban reménykedek csak kb. Az alient már meg se nézem moziban, az egész filmiparból elegem van. Nézek sorozatokat, ott a minőség.
Zold ijaszt vagy Gothamet ajanlod? :mrgreen:

Elobb megneztem a Baywatch magyar elozetest... Azt megnezitek, lehet visszaszivjatok amiket az FF szeriakra mondtatok :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 21., vasárnap 11:42

A szárnyas tényleg fasza lesz, én is abban reménykedek csak kb. Az alient már meg se nézem moziban, az egész filmiparból elegem van. Nézek sorozatokat, ott a minőség.
Nem illik.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. május 21., vasárnap 11:35

Kicsit off, de a szinkront én ha tehetném kiírtanám az eredetileg angol nyelvű filmekből, mehetne mind felirattal, kivéve a gyerekmesék, rajzfilmek. Már csak nyelvtanulást ösztönző céllal, hiszen akkor már egészen fiatal korban bele lenne kényszerítve az ember, hogy használja a nyelvet, az meg később ad egy versenyképességet is. :)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 21., vasárnap 11:15

ericco írta:
wZoLee7 írta:nem tudom iden nyaron mi menti meg a mozinkat
Atomic Blonde B-)
ZS kategória ez is :lol:


egyértelmű, hogy a szárnyas fejvadi lesz a bomba idén, a feeling, a zene, az ilyen filmekért kell moziba menni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 21., vasárnap 11:15

miért kell magyar szinkron, amikor a filmek nagy részét elrontja?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 21., vasárnap 11:14

Nekünk itt az a baj, hogy nem mindent kapunk meg magyar szinkronnal, szlovák szinkron meg ugye nem létezik. A disney filmek pl nincsenek magyarul. Ezért most a karib-tenger kalózai se lesz magyar szinkronnal, a baywatch premierje itt nálunk 2-3 héttel korábban lesz mint MO-n, ezért lehet mi se kapjuk meg hamarabb magyarul, mire meg meglenne kiveszik a műsorból

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. május 21., vasárnap 11:08

wZoLee7 írta:nem tudom iden nyaron mi menti meg a mozinkat
Atomic Blonde B-)
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 21., vasárnap 10:18

Az emberek arra a filmre ulnek be ami eleg jo hype ot kapott es jol mukodik a marketingje. Evek ota moziban dolgozom, latom. Jon egy jo film, ami tenyleg jo, de akkor talalkozok a cimevel eloszor amikor kikerul egy plakat, na mar most mellette robog a hype vonat a tobbivel. Ibdul a premier het es a tucatra telik meg a terem, a masik meg csak van, de nem egyszer volt mar hogy a kovetkezo heten fordul a dolog, mert az emberek rajonnek h az a masik egy sokkal jobb alkotas.
Az a baj h konkret peldat nem tudok mondani, volt egy szlovak film, azt hittuk h a kutyat se fogja erdekelni mert az elso heten alig jottek ra. Lement az esti hiradoban h bizony a Meciar amnesztia sztorit megfilmesitettek...hirtelen mindenkit erdekelni kezdett a film, ami jo lehetett, es valos dolgokrol volt szo benne, annyira hogy a parlamentben elkezdtek az amnesztiak eltorleserol beszelni...egy film utan.
En mar sajnos a FF vagy pl a SS utan nem tudok mirol beszelni :D
Sot, szerintem a dc filmek borzasztoak, nem tudom iden nyaron mi menti meg a mozinkat

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Victor » 2017. május 21., vasárnap 10:13

Erről jut eszembe, tegnap ismerős unszolására elkezdtem nézni a Rossz szomszédságot. Hogy őszinte legyek, fél óra múlva kikapcsoltam, annyira bugyuta, alpári, semmilyen volt, hogy kiégett a retinám. Nem véletlen álltam hozzá előítélettel, pedig van még egy része is...

A Jákob lajtorjája viszont nagyon jó kis film volt, és a Véres gyémánt is nagyon elnyerte a tetszésem :agree:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. május 21., vasárnap 10:03

Remy írta:Mintha bárki is azt várná, hogy egy széria 5-6-7 vagy 8. része majd olyan változásokat fog eszközölni, ami után majd az utálkozók csettintenek és megszeretik a szériát.
Én azt akarom, hogy ilyen filmekből ne legyen 7., 8., 9., stb rész. Vagy ha igen, akkor jöjjön ki csak DVD-n, és lehessen megvenni 999,- Ft-ért a benzinkúton, mint a többi ZS kategóriás sokadik folytatást (hogy a példáddal éljek, pl. a Kickboxerből is csak az egyes lett klasszikus, a többi oda került ahová való).
De hogy ilyen fos filmek rekordokat döntögetnek, eszem megáll. Ezek a dolgok mindig szembesítenek azzal a ténnyel, hogy az emberek nagy része igénytelen, gondolkodni és saját véleményt alkotni képtelen ösztönlény. Én pedig nem akarok ilyen emberek között élni.
Ha ki akarom kapcsolni az agyam, elmegyek és berúgok a haverokkal. A művészet és a filmek nem erre vannak. A szórakoztatás és az agykikapcsolás nem ugyanaz. De amúgy ezt a tényt leszarnám, ha ezek a filmek nem lennének ennyire sikeresek. Viszont azok, tömegek hajlandóak ezért pénzt adni. Beszarás. Aztán ugyanezektől az emberektől várjuk, hogy felelőségteljes döntést hozzanak mondjuk az urnáknál?
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég