Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2017. május 26., péntek 14:12

Steve írta:Akik a 75-öt DDGre soknak tartják indokolják már meg,hogy miért?!

Persze reálisan szem előtt tartva a jelenlegi játékos árakat. Mert nyilván ezek az összegeket elege betegek és az ötödét is irreális baromság fizetni.

Mindenestre 75 miért sok?

26 éves. Tehát érett, de kapus viszonylatban normális kor.
Tapasztalt nemzetközi szinten.
Nem valami spanyol/brazil másodosztályból veszed, így a másik szintén pénzes nagy klub elkér egy árat.
Nem ismeretlen a neve, befutott nemzetközi szinten, ahol évek óta teljsít és hoz egy magas szintet.
Van marketing értéke, főleg Spanyolországban, mivel imádják az emberek.
Beilleszkedési gondja nem lenne.

Itt egy dolgot tudnék megérteni ha valaki Navas miatt sír, meg azon, hogy mennyivel lenne jobb Navasnál.De a korkülönbséget akkor os szem előtt tartanám, befektetés és szerintem DDG jobb kapus.
Hát, tudom, lehetetlen, de én Oblakot sokkal stabilabbnak érzem. De őt sose fogjuk az AtMa-ból elhozni,szóval kár is gondolkodni rajta.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. május 26., péntek 14:06

Itt elírás van
Igen, jogos. 25-t akartam írni az 50 helyett. Sorry. Sok ez a hét már nekem :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. május 26., péntek 14:05

Steve írta:Akik a 75-öt DDGre soknak tartják indokolják már meg,hogy miért?!
Mert inflációt is beleszámolva drágább lenne, mint anno Buffon volt, és az olasz egy szinttel jobb kapus volt anno. Szeirntem még most is az. De Gea tud nagyokat védeni, ha jó napja van, megfog olyanokat, hogy csak lesek, ezt elismerem. Viszont bizonytalan is tud lenni egész sokszor, hullámzó a teljesítménye. Ennyi pénzért óriási nyomás helyezedne rá, ha nem lesz minden 100%-os, már a szezon első felében elmehet rajta a bajhnokság, ha a Barca jobb fomrában kezdi a következő szezont, mint az ideit.
Nem kapusért kell bankot robbantani.
Ár-érték arányban biztos van jobb lehetőség is a piacon. Pl. Leno.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2017. május 26., péntek 14:08-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. május 26., péntek 13:57

Akik a 75-öt DDGre soknak tartják indokolják már meg,hogy miért?!

Persze reálisan szem előtt tartva a jelenlegi játékos árakat. Mert nyilván ezek az összegeket elege betegek és az ötödét is irreális baromság fizetni.

Mindenestre 75 miért sok?

26 éves. Tehát érett, de kapus viszonylatban normális kor.
Tapasztalt nemzetközi szinten.
Nem valami spanyol/brazil másodosztályból veszed, így a másik szintén pénzes nagy klub elkér egy árat.
Nem ismeretlen a neve, befutott nemzetközi szinten, ahol évek óta teljsít és hoz egy magas szintet.
Van marketing értéke, főleg Spanyolországban, mivel imádják az emberek.
Beilleszkedési gondja nem lenne.

Itt egy dolgot tudnék megérteni ha valaki Navas miatt sír, meg azon, hogy mennyivel lenne jobb Navasnál.De a korkülönbséget akkor os szem előtt tartanám, befektetés és szerintem DDG jobb kapus.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 26., péntek 13:39

Realista24 írta:Mbappé esetében engem nem az idei éve győzött meg elsősorban, hanem az, hogy Zidane már 2013-ban kinézte magának.
https://90l.tribuna.com/images/54/36/d0 ... 5bc593.jpg
:D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 26., péntek 13:36

Mbappé esetében engem nem az idei éve győzött meg elsősorban, hanem az, hogy Zidane már 2013-ban kinézte magának.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. május 26., péntek 13:34

Mbappé több mint egy szezonos csillag,látni rajta,minden pénzt megér szerintem.Egyébként nem mindegy mennyi ha kivételes,bőven beleférne,nagyon jól gazdálkodtunk az elmúlt években és bevétel is lesz bőven Jamesből.Ennek ellenére szerintem nem fog jönni sajnos.Először is Morata miatt.Nem hinném saját nevelés spanyolként elengedik,nem azokat az időket éljük,ráadásul eredményes is.Meg valószínű Ő is reménykedik még,Benzema formája továbbra sem tűnik túl kiegyensúlyozottnak,annak ellenére hogy nyílvánvalóan Zidane favoritja, még érezheti tàmadhatónak. Vagy ha nem is, akkor se akar annyira menni szerintem egy chelsea,milanba.Megnyugtatják kicsit és marad.Azonkívül Benzema miatt se jönne szerintem.Nyilvánvalóan imádja Zidane,szerintem nem hozna a nyakára egy ilyen erős riválist, ami valószínű a halálos ítéletét is jelentené egyébként,poszttól függetlenül.Azonkívül az egyetlen hiteles forrás jelenleg annyi ami a játékos száját bizonyíthatóan elhagyta,az pedig az,hogy Ő játéklehetőséget akar ez pedig hogyan lenne itt neki garantálva. Ha csak Bale nem távozik,de erre sem látok sok esélyt,de még ha meg is történne,ott van Isco aki lassan kihagyhatatlan,meg a középpályás 3asunk úgyhogy nem élem bele magam,kellemes és nagyon nagy meglepetés lesz ha mégis érkezik.De Gea pedig nem lesz jelentés előrelépés a mostani Navashoz képest semmiképpen,a szezon elejihez képest igen,na de arra rá lehet fogni,hogy sérülés után volt,most jött formába,idő kellett neki,konkrétan 7hónap

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 26., péntek 13:32

Nika91127 írta:
MARCA | Ha Morata nincs az üzletben, akkor 75 millió eurót kell fizetni a kapusért, viszont ha Morata is az üzlet részese, akkor 50-et.
Tehát Mou 25 millióba nézi Moratat, amikor más csapatok 60-75 milliót adnának érte? Az derék... :D
DDG nem ér 110-125 milliót. 75 milliót se. De ez van, ha kell, kiadnak majd érte ennyit.
Itt elírás van, vagy értelmezési gond. Mármint a hírben. Így szól a marca híre.
Mourinho has already informed Real Madrid that De Gea will cost €75M or Morata + €25M. Real Madrid value Morata at €70-75M. [marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. május 26., péntek 13:23

De Gea-ert 75 túl sok.
Megfognak lepodni itt sokan amikor kiderul hogy lehet semmivel nem leptunk elorebb vele.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2017. május 26., péntek 13:15

MARCA | Ha Morata nincs az üzletben, akkor 75 millió eurót kell fizetni a kapusért, viszont ha Morata is az üzlet részese, akkor 50-et.
Tehát Mou 25 millióba nézi Moratat, amikor más csapatok 60-75 milliót adnának érte? Az derék... :D
DDG nem ér 110-125 milliót. 75 milliót se. De ez van, ha kell, kiadnak majd érte ennyit.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. május 26., péntek 13:11

Két éve reális áron meg lehetett volna venni, de a MU "véleltenül" rosszul faxolt valamit. Majd kizsarolták a játékosnál az új szerződét. Ezek után madarak lennénk nekik kifizetni az előző ár több, mint dupláját. Főleg, hogy a MU ott szopat minket az átigazolási piacon, ahol tud (ha már a pályán erre nincs lehetőségük :mrgreen: )
Lehet Mbappe 120 vagy a Vinicius gyerek 45 milliójához képest a 75 millió nem tűnik soknak egy top kapusért, de a fentiek fényében Mourinhot és a klubját úgy küldeném melegebb éghajlatra, hogy öröm lenne hallgatni.
Merci Zizou!

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. május 26., péntek 13:03

DDG a 26 évével, kapusként 75ért megengedhetetlen, de az 1 szezonos újabb francia csillag 120ért kihagyhatatlan, meg a 30+15ös nevesincs brazil is jó befektetés, Perez nem kevésszer ostoba, remélem most az lesz!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. május 26., péntek 12:38

H.E.H.E. írta:danilo sokkal jobb támadásban.

nacho meg védekezésben.

attól függ ki az ellenfél, azt az embert kell használni.
nacho középső védő csere szint, szélen max beugró.

nem értem miért kell értetlenkedni.
Nacho középen megízható, jó. Az utóbbi időkben jobb volt mint Varane. A szélen védekezésben megbízható, de támatásokhoz nem mindig elég gyors, Marcelo félekülönbséget nem teremt.

Danilot védekezésben az nem forgatja aki nem akarja, támadásokkal viszont gyorsan felér. A beadásai gyengék, laposan megoldja viszont.

Aztán döntse el ki-ki maga mi a jobb. Szerintem ellenféltől függ. Én így látom.



DDG-hez.

Drága? Igen.

Megéri ezeket az összegeket? Szerintem igen..Összevetve más játékosok árával. Megbízható, jó kapus. A toppon van, de még mindig van benne jó pár év. Spanyolország legjobb kapusa, nyilván akkor Spanyolország legjobb csapatában a helye. Perez vágyálma, szóval jönni fog szerintem.

4 évvel fiatalabb Navasnál, szóval nyilván befektetés is hosszútávon. Azzal együtt, hogy amikor Navas jó, pl mostanság, akkor szerintem megbízható.

Én hálás leszek Navasnak ha BL-t nyerünk, szimpatikus fickó, de egyértelműen hoznám DDG-t. Nagyon fontos, hogy a kapuban egy megbízható, top játékos legyen évekig.

Egy jó kapusra nincs kidobott pénz. Ha meg lassan óvodásokra baxunk el 50 millákat akkor egy spanyol válogatott világ elitjébe tartozó kapusra nem sajnálnám a pénzt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 26., péntek 12:35

H.E.H.E. írta:hagyjuk már ezt a nachot, védekezésben aránylag stabil a gyerek, de támadásban a szélen szinte nulla.

mindig akkor nyertünk valamit, ha volt olyan szélsővédőnk, aki létszámfölényt és helyzetet tudott kialakítani.
nacho egy stabil középső védő, de szélen semmit nem tesz hozzá, max kiscsapatok ellen a bajnokságban lehet használni.
carvajal sérülékeny, danilo bőven elfér így a keretben.
ha elmegy, kell helyette még védő.
A keret leggyorsabb jatekosa. Fegyelmezett. Nem lennenek mogotte felpalyas uressegek. Szelsovedokent ha jol emlekszem mindegyik meccsen gol vagy golpassz allt a neve mellett.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 26., péntek 12:20

Okdiario szerint Mariano a spurs-be megy kölibe.

jó nagy hüyleségnek tartom. eleve a spurs 1 csatárral játszik és az is kane. sosem sérült. janssen is alig kapott lehetőséget idén. semmi értelme nem lenne oda menni marianonak. remélem kamu.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. május 26., péntek 11:59

H.E.H.E. írta:danilo sokkal jobb támadásban.

nacho meg védekezésben.

attól függ ki az ellenfél, azt az embert kell használni.
nacho középső védő csere szint, szélen max beugró.

nem értem miért kell értetlenkedni.
Maradjunk annyiban hogy Danilo se tamadasban se vedelezesben nem szint.
Es a Sevilla ellen is Mom volt szelsovedokent Nacho, az eszevel sok mindent ellesulyoz. Ritka okos jatekos.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 26., péntek 11:29

danilo sokkal jobb támadásban.

nacho meg védekezésben.

attól függ ki az ellenfél, azt az embert kell használni.
nacho középső védő csere szint, szélen max beugró.

nem értem miért kell értetlenkedni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. május 26., péntek 11:21

Szóval Nacho szélen nulla, de Daniloval megvagyunk. :ozil: Nehogymár... :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 26., péntek 11:10

hagyjuk már ezt a nachot, védekezésben aránylag stabil a gyerek, de támadásban a szélen szinte nulla.

mindig akkor nyertünk valamit, ha volt olyan szélsővédőnk, aki létszámfölényt és helyzetet tudott kialakítani.
nacho egy stabil középső védő, de szélen semmit nem tesz hozzá, max kiscsapatok ellen a bajnokságban lehet használni.
carvajal sérülékeny, danilo bőven elfér így a keretben.
ha elmegy, kell helyette még védő.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 26., péntek 11:04

Vinicius ügynöke: “A Barcelona több pénzt ajánlott ügyfelemnek”
Szerintem ilyen egy korrekt interjú. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 165 regisztrált és 0 vendég