Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 28., vasárnap 15:51

papiron juli 1jen vannak bejelentve. akkor lehet beregisztralni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 28., vasárnap 15:50

Változtattak valamit amúgy az átigazolási szezonon? Össze vissza jelentik már be az embereket a csapatok. Én eddig abban a hitben éltem, hogy júniustól nyílik az átigazolási szezon és szeptember 1-ig lehet igazolni. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2017. május 28., vasárnap 15:48

Nem csak a city de mi is ennyit ajánlottunk a telefoot szerint.

Más:

https://pbs.twimg.com/media/DA6aewrWAAATq5Q?format=jpg

Valami készül. :shifty:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. május 28., vasárnap 15:43

H.E.H.E. írta:city 130at ajánl bappéért, a jesus-bappe csatárkettős meg a legerősebb lenne a világon.
(kis ronaldo-romário deja vu :) )
Azok megint teljesen elszálltak, valami eszméletlen összegeket fognak elkölteni a nyáron, de Guardiólának van pofája lenyilatkozni, hogy a Real tönkreteszi a piacot. Óriási!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 28., vasárnap 14:51

Chris írta:Theo akkor gyakorlatilag 100%, hogy jön? Mert nekem a hírekből még nem teljesen egyértelmű. A legfrissebb mostanában az volt, hogy Messinek mondta a kupadöntőn, hogy a Realt a BL szereplése miatt választotta a Barca helyett. De ez is csak pletyka.
twittererol le is vette hogy atleti jatekos
mar csak az alaves van kiirva
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 28., vasárnap 14:46

city 130at ajánl bappéért, a jesus-bappe csatárkettős meg a legerősebb lenne a világon.
(kis ronaldo-romário deja vu :) )
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 28., vasárnap 14:22

monakó elég jó utánpótlással rendelkezik, saint maximin nevű gyerek, robbanékony, gecigyors és technikás, cserébe már elég nagyképűnek tűnik, de jó lesz.
bappét addig kéne hozni, amíg lehet. ha most lecsúszunk róla, akkor sosem fog itt játszani.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 28., vasárnap 13:51

BlancoMark írta: Nem tilos ervelni egy forumon a magas lo helyett. :kivagyhe:
Telóról voltam és sajnos nem volt annyi időm, de mire ideértem látom megtették mások.
Case tényleg az egyik legjobb vkp jelenleg, ha tényleg a védekező képességeket vesszük figyelembe. Viszont ha egy olyan gépezetet akarunk létrehozni, amely huzamosabb ideig uralja európát, akkor az kevés lesz. Nem rajta múlik, hogy nem állítják ki szinte minden meccsen, mert szinte mindig benne van. Néha elképesztően szarul helyzekedik, ami már fél gólnak számít. Előre meg szinte teljesen tehetetlen, annyi idő alatt fordul meg, mint egy 70 éves busz, a végállomáson. Ezeket úgy írom le, hogy tényleg elismerem, hogy jó játékos.
Túloldalt meg ott van egy Kanté, aki előre és hátra is nagyszerűen és fegyelmezetten játszik. Az 168 centijével és 68 kilójával oda tud lépni szabályosan egy massziv játékosnak és utána többnyire labdát is szerez belőle, kiemelném: szabálytalanság nélkül. Engem leginkább ez a képessége fogott meg, de ott van az is, hogyha feljebb kerül akkor kitudja venni a részét a támadásépítésben.
Abszolút a legjobb játékos a posztján, ezt nincs érételme vitatni.

A médiahájp dolgot meg teljesen félreérted. Jelenleg aki ilyen alatt van hasonló területen az Pogba.
Aki worldclass telejsítményt hoz, majd felkapják a cimlapok, hogy az év legjobb játékosa díjal pózol, az nem média hype.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. május 28., vasárnap 13:31

Theo akkor gyakorlatilag 100%, hogy jön? Mert nekem a hírekből még nem teljesen egyértelmű. A legfrissebb mostanában az volt, hogy Messinek mondta a kupadöntőn, hogy a Realt a BL szereplése miatt választotta a Barca helyett. De ez is csak pletyka.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. május 28., vasárnap 12:52

Sztem ezzel a Llorente gyerekkel piszok jól fogunk járni, már ha Casemirot tényleg lesz is alkalma kiszorítani. De már csak azért is megéri, hogy lesz pótlása, még ha nem is szorítja ki. De sztem vele a kezdőben sokkal gyorsabban járna a labda, sokkal gördülékenyebb és gyorsabb lenne a támadásépítés. Egyedül fizikailag nincs a brazil szintjén, az összes többiben meg veri.

Llorente, Casemiro, Kovacic, Modric, Kroos, Isco, ez azért elég veretes és fasza kis kp lesz. Főleg, hogy még 4-4-2-ben oda lehet tenni Asensiot meg Lucast is. Még elől a BBC-t kell megbontani és frissíteni egy Mbappéval, és még erősebb csapatunk lesz, mint idén volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. május 28., vasárnap 12:40

BarçaNorbi írta:A vkp posztot látni kell, nem csak nézni, észre kell venni azokat az apróságokat, amit statisztikákkal egyébként nem lehet kimutatni.
Hat koszonom. Nyilvan nekem errol fogalmam sem volt eddig.

Mondjuk ezt in is leirtam a hsz-emben de mindegy...


Azt is figyelembe kell venni, hogy Kante egy alapvetoen fegyelmezett es defenziv Chelsea-ben es elotte szinten hasonlo Leicesterben a Premier League-ben hozta azt amit. Nem lehet megmondani hogy egy jelentosen tamado szellemubb es nyiltabb jatekot jatszo Real Madridban, egy sokkal technikasabb spanyol ligaban mire lenne kepes. Csak talalgatni lehet...

Llorentenel is csak talalgatni lehet hogy magasabb szinten mit tud majd lerakni, de o legalabb mar eltoltott egy teljes szezont a ligaban, es nem okozott csalodast. Jovore nala lehet kiderul mit tud ha kap eleg percet.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. május 28., vasárnap 12:24

sonic írta:Casemiro
Kante
Llorente

Itt van a harom jatekos statja az idenyrol.
Egyrészt csupán statokból megítélni játékosokat én badarságnak tartok, de ha már statokra hagyatkozik az ember, akkor itt van a Squawka Comparsion Matrix. Tegyétek be az idei, illetve a tavalyi Kantét, és lássátok be, hogy mennyit számít egy játékrendszer, a csapat alárendeltsége az ellenféllel szemben stb.
Csak egy példa nevek nélkül: Egy olyan csapatban aki jelentősen többet birtokolja az ellenfélnél a labdát, sokkal nehezebb ugyanolyan labdaszerzési mutatókat produkálni, viszont sokkal fontosabb a biztosabb passzolási mutató. A vkp posztot látni kell, nem csak nézni, észre kell venni azokat az apróságokat, amit statisztikákkal egyébként nem lehet kimutatni.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2017. május 28., vasárnap 12:21

BlancoMark írta:
@kodo
Ez igaz viszont az elorejateka kifejezetten gyér, es annyi labdat se szerez mint hinnenk.
Azért most egy meccsből meg egy statisztikából ne vonjunk le olyan következtéseket, hogy nincs Casemiro szintjén sem. Más bajnokság, más felállás, más rendszer. Játszik mellette egy Matic is, persze hogy kevesebb labdaszerzése van. Eloszlik a két játékos között bőven. Szóval sok tényezős dolog ez. Ettől függetlenül én sem benne látnám a megoldást, én továbbra is Kovacic-csel képzelném el azt a posztot.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. május 28., vasárnap 12:09

Casemiro
Kante
Llorente

Itt van a harom jatekos statja az idenyrol.

Ha szigoruan a statisztikat nezuk akkor alapvetoen nagy kulonbseg nincs Llorente es Kante kozott. Hasonlo (vagy talan kicsit jobb) szamokat produkal a spanyol. Persze ez nem mond el mindent...

Casemiro defenziv adatai kivaloak, viszont vele egy nagy problema van, hogy nem fegyelmezett, sokszor belemegy hulye faltokba es elcsamborog a helyerol, ami komoly meccseken vegzetes is lehet. Iden megusztuk tobbnyire, de nem lesz ez mindig igy (es persze meg ott a BL donto is). Emellett fejben lassu Modricekhoz, ami szinten hatraltat minket.

Llorrente erkezik a nyaron es en nagyon orulok neki, tobb okbol. Egyreszt egy biztonsagosabb megoldas a brazilnal, mert fegyelmezettebb es tudja a helyet. Stabilabbak es labdabiztosabbak lehetunk vele. Kevesebbet faltol, kisebb a riziko.Tovabba ami meg fontosabb hogy lesz vegre alternativa arra a posztra, nem kell majd Casemiro hianyaban Kroosnak jatszania idegen poszton. Lehet hogy elso evben nem kap majd annyi jatekidot, de nagy kincs lesz a jelenlete, es idovel alapemberre is valhat.Ismeri a ligat, szerzett rutint kezdokent, es ingyen van... Mi kell meg?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. május 28., vasárnap 12:02

Hat en abban nem vagyok biztos, h csak Kante lenne hozza elorelepes. Vannak tehetsegek, a francia bajnoksagbol meg mindig is fognak Kantehoz hasonlo arcok kikerulni...csak nyitva kell tartani a szemet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. május 28., vasárnap 11:55

Remy írta:Caseban bőven benne van a hiba, sőt... láthattuk a Bayern ellen is, hogy mennyire lassú fejben, mikor az ellenfél gyorsan játszik. Bőven le lehetett volna küldeni a pályáról.
Igen-igen. Pontosan ez a legnagyobb hibája. Persze ennek ellenére is lehet alkalmazni taktikai fegyverként, mint ahogy most is tesszük, de nem ő a legmagasabb szint a posztján. Én nagyon bíztam Kanteban múlt nyáron.
BlancoMark írta:Ez igaz viszont az elorejateka kifejezetten gyér, es annyi labdat se szerez mint hinnenk.
Casemiro sem erős előrejátékban, az utóbbi időben bevállal hosszabb passzokat is, régebben csak a legközelebbi emberig tette a labdát. Mióta összeállt a csapat középen többet vállal, de Kante a gyorsasága és a technika tudása segítségével simán hozná itt Casemiro előrejátékát, sőt szerintem többet is, más kérdés hogy Kroos és Modric/Kovacic mellett erre nincs is kifejezetten szükség.

Jelenleg ha marad ez a vkp-s rendszer, egyedül a fent említett ember lenne előrelépés Casemirohoz képest.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 28., vasárnap 11:44

Szerintem Kanténál pont nincs media hype. 2 éve a legmagasabb szinten tolja. Tavaly a bajnok Leicester egyik húzóembere volt, idén meg a szintén bajnok Chelsea egyik legjobbja, és a PL legjobbja. Ezek után nem kell hype ahhoz, hogy elismerjenek valakit.

Caseban bőven benne van a hiba, sőt... láthattuk a Bayern ellen is, hogy mennyire lassú fejben, mikor az ellenfél gyorsan játszik. Bőven le lehetett volna küldeni a pályáról.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. május 28., vasárnap 11:40

Nem kell ehhez media hajp, h latni lehessen gyorsasag beli kulonbseget mint fejben mint fizikalisan. Zongorazni lehetne a kulonbseget Kante javara.
Pedig itt úgy írták a szakik, hogy az a poszt nem is kell, nem is létezik, nemkell vkp
+1
ezert sem hiszem, h jovore atalnank a 4-4-2-re. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. május 28., vasárnap 11:34

Berti írta:
BlancoMark írta: Miben jobb Kante? Se statisztikailag, se vizualisan nem latom az alatamasztasat annak amit irsz.

Adom hogy itt bizony sokan jocskan alabecsulik a brazilt. Kantet meg viszi a media hájp.
Na ne már :lol:
Nem tilos ervelni egy forumon a magas lo helyett. :kivagyhe:

@kodo
Ez igaz viszont az elorejateka kifejezetten gyér, es annyi labdat se szerez mint hinnenk.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. május 28., vasárnap 11:30

Süti írta:Szerintem nagyban hozzájárul, hogy amit ő csinál, az nem a foci szép oldala. Viszont szerintem borzasztó hasznos.
Egyébként szerintem aki néz más meccseket is, meg érdeklődik a foci iránt, az nem tartja kevésre, hiszen az pontosan tudja, hogy mennyire sokat tesz hozzá a kp stabilitásához. Arról nem is beszélve, hogy ZZ se véletlenül pakolja a gálakezdőbe. (Pedig nem is francia. :mrgreen: )
Pedig itt úgy írták a szakik, hogy az a poszt nem is kell, nem is létezik, nemkell vkp :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég