Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. június 11., vasárnap 20:21

L.Miki írta: Ki is esett... kis ellenszolgáltatás. :lol:
Remeltem, h defektet kap, de ez se rossz :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 11., vasárnap 20:21

Karma. vitte Vettel szárnyát vissza is kapta

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 11., vasárnap 20:17

ferni írta:
ferni írta:Bottasnak nem kéne visszadnia egy helyet?
Nem szóltam... :lol:

Kimi meg megint nagyon nem tudta fedezni Vettelt, Verstappen meg olyat kavart elől, hogy Vettel versenye kuka kb... :x
Ez a Verstappen ez valami... na mindegy nem szolok semmit. :coffee:

Ki is esett... kis ellenszolgáltatás. :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

ferni
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. június 11., vasárnap 20:16

ferni írta:Bottasnak nem kéne visszadnia egy helyet?
Nem szóltam... :lol:

Kimi meg megint nagyon nem tudta fedezni Vettelt, Verstappen meg olyat kavart elől, hogy Vettel versenye kuka kb... :x

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. június 11., vasárnap 20:15

Az mi rajt baszod. :lol:
Vitte a szárnyat is. :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

ferni
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. június 11., vasárnap 20:05

Bottasnak nem kéne visszadnia egy helyet?

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 11., vasárnap 8:22

Ahogy hambi öleli senna sisakjat az autobol kilogva, mint egy kisgyerek :lol: :'( :smile: :zoldsalas: :loveyou:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 9., péntek 19:46

RaúlCF írta:ámen. 97 óta a tavalyi volt az első év amikor egyszerűen tojtam az egészre és nem is néztem egyszerűen dögunalom volt az egész. meg se fordult a fejemben hogy élőben nézzem az összes versenyt mint előtt sok évig. ideinek is adtam 1 esélyt szerencsére a Ferrari villantott valamit mert nélkülük megint teljes nulla lenne.
Én a tavalyit, tavalyelőttit szinte teljesen kihagytam, egy- két futamot láttam, meg néhány összefoglalót. De úgy kb. 2013-tól nemigazán hozott lázba már ez az egész... most sem valami eget verő a sportág, és nem a régi az izgalmakban, meg sokszínűségben, de most, hogy egy csapatos sportversenyről két csapatossá vált, ráadásul a kedvenc csapatom az, amelyik összeszedte magát, azért már felkeltette az érdeklődésemet és én is adtam még egy esélyt ennek. Remélem vettel bajnok lesz...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 9., péntek 19:43

ámen. 97 óta a tavalyi volt az első év amikor egyszerűen tojtam az egészre és nem is néztem egyszerűen dögunalom volt az egész. meg se fordult a fejemben hogy élőben nézzem az összes versenyt mint előtt sok évig. ideinek is adtam 1 esélyt szerencsére a Ferrari villantott valamit mert nélkülük megint teljes nulla lenne.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 9., péntek 19:39

RaúlCF írta:
L.Miki írta: Sok gyár nem meri bevállalni, hogy azt az imag-ét, amit felépített hosszú éveken keresztül lerombolja a Forma 1-ben, mert egyáltalán nem biztos, hogy egy Audi vagy BMW világbajnok autó lesz. Amúgy meg volt BMW ki is vonult. A toyota szintén nem volt soha megbízható autó, pedig tőlük mekkora áttörést, meg világbajnokságot vártak, aztán sorra füstölt el Ralf alatt is, Trulli alatt is az autó.
nyílván, de nem lenne rossz B-)
BMW-nek meg Totyotának is voltak jó versenyeik meg időszakaik és változatosabb volt mint most. Blhez tudnám hasonlítani, van a nagy 3 aztán néha valaki odavergődik fél percre de esélye nem sok van. mostanában is van a Merci ami visz mindent talán idén a Ferrari végre visszajön meg van a Red Bull ami most lefele megy pár jó év után. milyen jó is volt amikor gyilkolták egymást a Ferrari-McLaren-Renault-BMW és néha odaért a Toyota vagy Honda vagy valami mindezt legalább 2 féle gumin ami adott egy plusz faktort az egésznek. mielőtt a Michelin meg a Bridgestone kivonult szó volt arról hogy belépne 3ik meg 4ik gumicég is aztán ez a Pirelli egyeduralom lett.
Ezeket a változásokat köszönhetjük Ecclestone úrnak, 2010 után, rohamosan csökkent a forma 1 élvezhetősége, izgalmassága és változatossága. Talán a Liberty media vissza tudja hozni.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 9., péntek 19:34

L.Miki írta:
RaúlCF írta:Minardik meg Jordanak nem voltak ilyen gagyik mint ez a McLaren.

Milyen jó lenne ha pár gyár beszállna még az F1be. visszajöhetne Toyota, Mecrik ellen milyen parázs lenne BMW meg Audi, amcsiktól egy Chevy vagy Ford. jó lenne több gyártót látni meg 3-4 gumiszállítót is.
Sok gyár nem meri bevállalni, hogy azt az imag-ét, amit felépített hosszú éveken keresztül lerombolja a Forma 1-ben, mert egyáltalán nem biztos, hogy egy Audi vagy BMW világbajnok autó lesz. Amúgy meg volt BMW ki is vonult. A toyota szintén nem volt soha megbízható autó, pedig tőlük mekkora áttörést, meg világbajnokságot vártak, aztán sorra füstölt el Ralf alatt is, Trulli alatt is az autó.
nyílván, de nem lenne rossz B-)
BMW-nek meg Totyotának is voltak jó versenyeik meg időszakaik és változatosabb volt mint most. Blhez tudnám hasonlítani, van a nagy 3 aztán néha valaki odavergődik fél percre de esélye nem sok van. mostanában is van a Merci ami visz mindent talán idén a Ferrari végre visszajön meg van a Red Bull ami most lefele megy pár jó év után. milyen jó is volt amikor gyilkolták egymást a Ferrari-McLaren-Renault-BMW és néha odaért a Toyota vagy Honda vagy valami mindezt legalább 2 féle gumin ami adott egy plusz faktort az egésznek. mielőtt a Michelin meg a Bridgestone kivonult szó volt arról hogy belépne 3ik meg 4ik gumicég is aztán ez a Pirelli egyeduralom lett.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 9., péntek 19:25

RaúlCF írta:Minardik meg Jordanak nem voltak ilyen gagyik mint ez a McLaren.

Milyen jó lenne ha pár gyár beszállna még az F1be. visszajöhetne Toyota, Mecrik ellen milyen parázs lenne BMW meg Audi, amcsiktól egy Chevy vagy Ford. jó lenne több gyártót látni meg 3-4 gumiszállítót is.
Sok gyár nem meri bevállalni, hogy azt az imag-ét, amit felépített hosszú éveken keresztül lerombolja a Forma 1-ben, mert egyáltalán nem biztos, hogy egy Audi vagy BMW világbajnok autó lesz. Amúgy meg volt BMW ki is vonult. A toyota szintén nem volt soha megbízható autó, pedig tőlük mekkora áttörést, meg világbajnokságot vártak, aztán sorra füstölt el Ralf alatt is, Trulli alatt is az autó.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. június 9., péntek 19:00

h3x0r írta:A McLarennel nem sok minden valtozott, Alonso alatt az elso szabadedzesen 13 kor utan leallt az auto. :banplz:
Formula 2 színvonal, bár lehet ott is csak szopnának. :hmmm: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 9., péntek 19:00

Minardik meg Jordanak nem voltak ilyen gagyik mint ez a McLaren.

Milyen jó lenne ha pár gyár beszállna még az F1be. visszajöhetne Toyota, Mecrik ellen milyen parázs lenne BMW meg Audi, amcsiktól egy Chevy vagy Ford. jó lenne több gyártót látni meg 3-4 gumiszállítót is.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9163
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. június 9., péntek 18:53

A McLarennel nem sok minden valtozott, Alonso alatt az elso szabadedzesen 13 kor utan leallt az auto. :banplz:

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realcamp » 2017. május 31., szerda 20:51

Ugyanazt a hülyeséget csinálták, mint Spanyolországban, hogy a vezető helyről hamarabb kihozták a pilótát... az meg nem kérdés, hogy Vettel ott az első számú, pláne, hogy Kimi idén először tudta megverni időmérőn Vettelt, a futamon is megverte volna, HA... ilyen ostobaságot, hogy ok nélkül kihozni a vezetőautót.
Alapból mindig az a kedvezményezett,az megy ki előbb,aki elöl van.Ha most Vettelt hozzák ki előbb,és csávókám úgy is megnyeri,akkor szépen menne a köpködés,hogy micsoda dolog már ez,dehát a versenyben vezetőnek kell lennie a kedvezményezettnek!!
Szóval tökmindegy..Egyébként a Red Bull is ezt csinálta Maxnál,ezt vélte a gyorsabbnak,ott gondolom nincs szó szabotázsról..Én imádom Kimit,de be kell látni,nem a régi már,és ha nem nyer,akkor a szurkolói elkezdik gyártani a teóriákat,mint pl most.Hagyjuk már..

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 31., szerda 17:24

Ugyanazt a hülyeséget csinálták, mint Spanyolországban, hogy a vezető helyről hamarabb kihozták a pilótát... az meg nem kérdés, hogy Vettel ott az első számú, pláne, hogy Kimi idén először tudta megverni időmérőn Vettelt, a futamon is megverte volna, HA... ilyen ostobaságot, hogy ok nélkül kihozni a vezetőautót.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. május 31., szerda 16:44

Megfúrta-e Räikkönen győzelmét a Ferrari Monacóban?
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27308
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 29., hétfő 16:55

Hát igen... :'( De hát újítani kell, meg modernizálni, meg miegymás... :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. május 29., hétfő 16:46

Még egy poszt: szóval nem csak nekem hiányzik baromira, szerintem is ez a hang egyszerűen összenőtt az F1-el:
http://totalcar.hu/belsoseg/2017/05/29/ ... paign=link


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 2 regisztrált és 0 vendég