Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 19., hétfő 8:35

sztem 85%, hogy megy vissza a mu-ba.
kár, hogy így ér véget ez a dolog.

zidane meg perez meg ne "könyörögjön" már, azért álljunk már meg...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 7:11

Ronaldo09 írta:Nem fog elmenni ebben biztos vagyok,hova is menne.Sokan elmondták màr előttem, itt van esélye megismételni az idei évet,igencsak komoly esélye.Én egy dologtól tartok csak és remélem alaptalanul.Hogy egy kicsit nem e az Mbappé transzfernek szól a hiszti,annak idején voltak olyan hírek is Suarezt sem akarta mikor felmerült,bár abból nem tudjuk meg mi lett volna mert Luis elharapta a végét,de kicsit belegondolva a személyiségébe,vagy amit mutatott eddig belőle, nem biztos szeretne egy vérbeli góllövőt maga mellé,aki esetleg ellopja a showt,vagy lepipálja eredményességben.Nyílván aládolgozna a kisgyerek valamennyire ha idejönne,meg továbbra is Cr-re lennének kisakkozva a helyzetek,gólérzékenyebb játékos se igen van nála ha formàban van,de gondolkozhat úgy is,hogy felépítettem magamnak ezt a rekordot itt a rugott gólok tekintetében,akkor ne 10évig tartson már,idejön Bappé 18évesen bőven lehagyhatja ha akkora zseni mint amekkorának kinéz.Csak egy teória és remélem semmi alapja,mert kellene a kisfiú.
Na. Ez a kemény, nem a kád széle
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. június 18., vasárnap 23:04

Engem az ilyen jellegű hírek amúgy nem izgatnak.

Ha kiáll és elmondja, hogy menni akar, vagy Perez jelenti be a transzfert akkor lehet erre érdemben reagálni. Minden egyes szezon előtt ez ment, tavaly is. Boldogtalan is volt, szarul is játszott, de itt van.

Szerintem maradjon még befejező csatárnak.

Írtátok Bappét. Őt CR-től függetlenül is hozni kell, ahogy anno Varanet is hoztuk fiatalon. Majd folyamatosan bejátszatni a gyereket a csapatba.CR-t meg amikor már nem lesz már gólvágó folyamatosan ki kell játszatni a csapatból.

Ha valami horror összeg jönne valóban, amiért megéri eladni és ő maga menne, akkor eladnám. De ahogy azt hoszem Hehe írta a profizmusa az ami pótolhatatlan lenne. Azt pénzért sem veszed meg, ami jól hat a többire is.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. június 18., vasárnap 21:40

Ronaldo09 írta:Nem fog elmenni ebben biztos vagyok,hova is menne.Sokan elmondták màr előttem, itt van esélye megismételni az idei évet,igencsak komoly esélye.Én egy dologtól tartok csak és remélem alaptalanul.Hogy egy kicsit nem e az Mbappé transzfernek szól a hiszti,annak idején voltak olyan hírek is Suarezt sem akarta mikor felmerült,bár abból nem tudjuk meg mi lett volna mert Luis elharapta a végét,de kicsit belegondolva a személyiségébe,vagy amit mutatott eddig belőle, nem biztos szeretne egy vérbeli góllövőt maga mellé,aki esetleg ellopja a showt,vagy lepipálja eredményességben.Nyílván aládolgozna a kisgyerek valamennyire ha idejönne,meg továbbra is Cr-re lennének kisakkozva a helyzetek,gólérzékenyebb játékos se igen van nála ha formàban van,de gondolkozhat úgy is,hogy felépítettem magamnak ezt a rekordot itt a rugott gólok tekintetében,akkor ne 10évig tartson már,idejön Bappé 18évesen bőven lehagyhatja ha akkora zseni mint amekkorának kinéz.Csak egy teória és remélem semmi alapja,mert kellene a kisfiú.
Ugyanmar. Ezt akkor se tudnam elkepzelni ha Messirol lenne szo, hogy atigazol. Akkor is ugy allna hozza, hogy en vagyok az alfahim es az is maradok, olyan a hozzaallasa, hogy barmi van, o megmutatja, bebizonyitja, tesz erte. Nem egy 18 eves kisfiu miatt fog ilyet csinalni.
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 18., vasárnap 21:16

torjack írta:Nem foglalkoznék még ezzel a témával különösebben. Minden évben megírják a firkászok, hogy boldogtalan, adócsaló, buzi, az aktuális barátnője fizetett ribanc, a béranyáktól származó gyereke igazából egy klón, Marsról érkezett mutáns, megy a PSG-be, vissza a MU-ba, stb.

Aztán ott van a szezonrajton. Itt, nálunk.
Es tenyleg. :agree:
Parat mar el is felejtettem a felsorolasodbol...
Vicc!!
ZIDANE

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: torjack » 2017. június 18., vasárnap 21:06

Nem foglalkoznék még ezzel a témával különösebben. Minden évben megírják a firkászok, hogy boldogtalan, adócsaló, buzi, az aktuális barátnője fizetett ribanc, a béranyáktól származó gyereke igazából egy klón, Marsról érkezett mutáns, megy a PSG-be, vissza a MU-ba, stb.

Aztán ott van a szezonrajton. Itt, nálunk.

elmondom
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. január 26., csütörtök 12:25
Kedvenc játékosaid: Tacchinardi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: elmondom » 2017. június 18., vasárnap 21:04

Mitől lennék troll? :)

Ki állatna már elmondani mi a helyzet?! Unalmas ez a sok találgatás és egyben idegesítő is.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. június 18., vasárnap 21:03

elmondom írta:Tudom mindenki azt olvas és hisz amit akar de Angliában a Sky saját magára hivatkozva közli hogy vissza akar térni Manchesterbe. :(
most már tuti, hogy troll vagy :-(
Kép

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. június 18., vasárnap 21:02

Kicsit húzza az időt amíg be nem jelenti, hogy marad. Tudja, hogy most ő van a középpontban. B-)
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. június 18., vasárnap 21:00

elmondom írta:Tudom mindenki azt olvas és hisz amit akar de Angliában a Sky saját magára hivatkozva közli hogy vissza akar térni Manchesterbe. :(
Én meg magamra hivatkozva közlöm, hogy marad :shutup:

Ezt még a témához: LEAKED: the Real Madrid Whatsapp Group React to News of Potential Ronaldo Exit :lol: :lol:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. június 18., vasárnap 20:59

ikarus93 írta:Nem adott nyilatkozatot a meccs után, pedig MoM lett.
valami van a háttérben, szerintem egy pár nap és okosabbak leszünk a jövőjét tekintve.
De adott, miután átvette az elismerést egyből.
Ettől még persze lehet a háttérben valami, de szerintem 1-2 héten belül fogunk csak megtudni valamit is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 18., vasárnap 20:58

elmondom írta:Tudom mindenki azt olvas és hisz amit akar de Angliában a Sky saját magára hivatkozva közli hogy vissza akar térni Manchesterbe. :(
:lol: :lol:
Érvek. Érvek mindenhol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

elmondom
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. január 26., csütörtök 12:25
Kedvenc játékosaid: Tacchinardi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: elmondom » 2017. június 18., vasárnap 20:56

Tudom mindenki azt olvas és hisz amit akar de Angliában a Sky saját magára hivatkozva közli hogy vissza akar térni Manchesterbe. :(

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. június 18., vasárnap 20:49

Nem adott nyilatkozatot a meccs után, pedig MoM lett.
valami van a háttérben, szerintem egy pár nap és okosabbak leszünk a jövőjét tekintve.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. június 18., vasárnap 20:05

Nem fog elmenni ebben biztos vagyok,hova is menne.Sokan elmondták màr előttem, itt van esélye megismételni az idei évet,igencsak komoly esélye.Én egy dologtól tartok csak és remélem alaptalanul.Hogy egy kicsit nem e az Mbappé transzfernek szól a hiszti,annak idején voltak olyan hírek is Suarezt sem akarta mikor felmerült,bár abból nem tudjuk meg mi lett volna mert Luis elharapta a végét,de kicsit belegondolva a személyiségébe,vagy amit mutatott eddig belőle, nem biztos szeretne egy vérbeli góllövőt maga mellé,aki esetleg ellopja a showt,vagy lepipálja eredményességben.Nyílván aládolgozna a kisgyerek valamennyire ha idejönne,meg továbbra is Cr-re lennének kisakkozva a helyzetek,gólérzékenyebb játékos se igen van nála ha formàban van,de gondolkozhat úgy is,hogy felépítettem magamnak ezt a rekordot itt a rugott gólok tekintetében,akkor ne 10évig tartson már,idejön Bappé 18évesen bőven lehagyhatja ha akkora zseni mint amekkorának kinéz.Csak egy teória és remélem semmi alapja,mert kellene a kisfiú.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. június 18., vasárnap 19:10

CR Inzaghi szint. Felejtsétek el a tagot.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 18., vasárnap 18:20

ziro4vr írta:
dzsi91 írta:Cr is ösztönös,ennyire ösztönösen még senki nem mutatta a fakkot a világ labdarúgásának.
Én most egy farkas norbi interjúra utaltam, ahol a messi vs cr vitát elintézte annyival, hogy messi ufó, nem mérhető senkihez. :lol:
Mekkora fájás lesz nekik az 5ik aranylabda :lol:

Ha a jóistennek van humorérzéke 6-5 lesz a vége cr-nek.Ha egy igazi humorista akkor a portugálok behúzzák a vb-t :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 18., vasárnap 17:49

dzsi91 írta:Cr is ösztönös,ennyire ösztönösen még senki nem mutatta a fakkot a világ labdarúgásának.
Én most egy farkas norbi interjúra utaltam, ahol a messi vs cr vitát elintézte annyival, hogy messi ufó, nem mérhető senkihez. :lol:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 18., vasárnap 17:47

Cr is ösztönös,ennyire ösztönösen még senki nem mutatta a fakkot a világ labdarúgásának.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 18., vasárnap 17:44

Tudod Zsombi az a baj hogy okéééé, de.....Cr7 klasszis de Messi a földönkívüli ösztönös tehetség, és csak ez számít...mondaná farkas norbi meg a többi idióta. :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég