Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 10:11

Továbbra sem köteles cáfolni, ahogy itt sem köteles senki túráztatni magát előre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 19., hétfő 10:10

füst írta:Azt a max. 2 hetet már majdcsak kibírja valahogy, úgy hogy más megy ki helyette a sajtótájékoztatóra. Teszem hozzá szerintem az csak jó ha nem azonnal szólal meg, hanem van egy kis ideje bufferelni, mert nem vagyok benne biztos hogy ő az a típusú ember, aki első felindulásból is képes bölcset mondani.
Hát ha a Reallal kapcsolatos pletykák nem igazak, nem sokat kell bufferelni, csak annyit mondani, hogy ezek nem igazak. Viszont ha már gondolkodni kell, akkor valami még is van ott. Na mindegy, túl van tárgyalva. Én örülnék neki, ha kiderülne, hogy nem megy sehová, és legjobban annak örülnék, ha ezt ő maga mondaná ki.
Merci Zizou!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2017. június 19., hétfő 10:07

Azt a max. 2 hetet már majdcsak kibírja valahogy, úgy hogy más megy ki helyette a sajtótájékoztatóra. Teszem hozzá szerintem az csak jó ha nem azonnal szólal meg, hanem van egy kis ideje bufferelni, mert nem vagyok benne biztos hogy ő az a típusú ember, aki első felindulásból is képes bölcset mondani.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 19., hétfő 9:57

füst írta:Nem fog cicaharcba keveredni a spanyol médiával a konföd. kupa közepén.

Oké, így egész konf. kupa alatt bújkálhat az újságírók elől, mert az első kérdés sosem az aktuális meccsel kapcsolatos lesz. Egy cáfolattal saját maga életét is könnyebbé tehetné. Továbbra sem hiszem, hogy el fog igazolni, de én szeretem a transzparens dolgokat. Ez a nagy hallgatás pedig nem az.
Merci Zizou!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2017. június 19., hétfő 9:53

ericco írta:
Realista24 írta:Nem megyek bele többször és jobban, ha érted amit írtam, akkor jó, ha nem, akkor ez van. Cé a köcsög.
Én értem, és nagyjából ugyanaz a véleményünk. Csak azt gondolom, hogy Ronaldo maga is tehetne azért, hgoy lenyugodjanak körülötte a dolgok. Bár lehet ez most nem érdeke, ez si benne van a pakliban. Valamelyik nap le is írtam, hogy lehet ez az egész egy figyelemelterelés az adóügyekről.
Abban maximálisan meg tudunk egyezni, hogy a Realnak nincs sok veszítenivalója. Sőt, a duplázás után fájna a legkevésbé.
Nem fog cicaharcba keveredni a spanyol médiával a konföd. kupa közepén. Körülötte minden válogatott társa odakoncentrál, ő meg a klubügyeivel szabadon foglalkozik? Hogy nézne az ki?
Majd tesz azért hogy lenyugodjanak a kedélyek ha véget ért a jelenlegi feladata. Persze mindent akarunk és azt azonnal, értem én hogy kapja be.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 19., hétfő 9:46

Realista24 írta:Nem megyek bele többször és jobban, ha érted amit írtam, akkor jó, ha nem, akkor ez van. Cé a köcsög.
Én értem, és nagyjából ugyanaz a véleményünk. Csak azt gondolom, hogy Ronaldo maga is tehetne azért, hogy lenyugodjanak körülötte a dolgok. Ez a cáfolat dolga, elhesegetni a hamis híreket. Bár lehet ez most nem érdeke, ez si benne van a pakliban. Valamelyik nap le is írtam, hogy lehet ez az egész egy figyelemelterelés az adóügyekről.
Abban maximálisan meg tudunk egyezni, hogy a Realnak nincs sok veszítenivalója. Sőt, a duplázás után fájna a legkevésbé.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 9:43

L.Miki írta:
Realista24 írta:[

Másképpen is megfogalmazom, lehet anyázni, fikázni és a pic.ába elküldeni előre, csak sok értelme nincs, mert majd visszakeresem a hszeket, mint L.Miki az enyémet, aztán megy majd a bujkálás.
Félreértés ne essék, én nem a Te hsz-eidben kerestem es kutakodtam. A saját hszeimben kerestem valamit amiről korábban írtam valamelyik topicban arra voltam kiváncsi, csak megláttam a Tiédet az enyém között, mert idézve volt es kiváncsi lettem ra, aztán gondoltam bemásolom hogy azóta mekkorát fejlődött Ronaldo es az nem ellened szólt mert akkor tajt mindenki orrolt ra es haragudott ra igen en is, mert igen látványosan szar volt Benitez miatt. :)
Nyugi Miki, még tudsz írni a fórumra :shifty: >:]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 19., hétfő 9:40

Realista24 írta:[

Másképpen is megfogalmazom, lehet anyázni, fikázni és a pic.ába elküldeni előre, csak sok értelme nincs, mert majd visszakeresem a hszeket, mint L.Miki az enyémet, aztán megy majd a bujkálás.
Félreértés ne essék, én nem a Te hsz-eidben kerestem es kutakodtam. A saját hszeimben kerestem valamit amiről korábban írtam valamelyik topicban arra voltam kiváncsi, csak megláttam a Tiédet az enyém között, mert idézve volt es kiváncsi lettem ra, aztán gondoltam bemásolom hogy azóta mekkorát fejlődött Ronaldo es az nem ellened szólt mert akkor tajt mindenki orrolt ra es haragudott ra igen en is, mert igen látványosan szar volt Benitez miatt. :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. június 19., hétfő 9:40

Realista24 írta:Nagyon kemény ahogy változnak itt a vélemények a hírek hatására. Óránként. :lol: ráadásul megbízható angol lapokra alapozva :lol:
Easy. Ez az igazság

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 9:37

VanillaSky írta:
Egyébként úgy bírom az ilyen 1mondatos faszagyerekes válaszokat,legyen akàrki a szerző.
Őszintén milyen komolyabb diskurzust remélsz egy olyan felvetésre amiben azt fejtegeted, hogy egy 4.99 aranylabdával megáldott, sorozatos BL gólkirály, többszörös BL győztes megijed egy eddig egy szezonos, a nullához konvergáló pedigrével ellátott gyerektől? Persze az a legvalószínűbb, hogy a fórum jelenlegi divathóbortjától retteg. Vagy esetleg Perezék elhagyták a kedvenc csillámpónis takaróját és ezt vette zokon.
:sziv: :)

Pláne, hogy CR a példaképe, vele van kitapétázva, biztos ez is rosszul esett neki :lol: vagy, hogy lájkolt egy Barcás insta posztot :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. június 19., hétfő 9:36

Egyébként úgy bírom az ilyen 1mondatos faszagyerekes válaszokat,legyen akàrki a szerző.
Őszintén milyen komolyabb diskurzust remélsz egy olyan felvetésre amiben azt fejtegeted, hogy egy 4.99 aranylabdával megáldott, sorozatos BL gólkirály, többszörös BL győztes megijed egy eddig egy szezonos, a nullához konvergáló pedigrével ellátott gyerektől? Persze az a legvalószínűbb, hogy a fórum jelenlegi divathóbortjától retteg. Vagy esetleg Perezék elhagyták a kedvenc csillámpónis takaróját és ezt vette zokon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 9:35

Hát ha fizetés szempontjából az alsó felére gondolounk, talán még mindig (költői) túlzás, de már nem annyira. A lényeg az volt, hogy toronymagasan ő keres a legtöbbet, és már egyszer bezsarolta a klubot fizetésemelésért.
Évi 42 millió a bruttója. Évi 80-100 millió között van az éves bevétele a reklámokkal, minden lószarral együtt. Azaz van 40-60 millió reklámbevétele, aminek a 40(50%)-a a Real-t illeti. A világ legkövetettebb embere a közösségi oldalakon a sportolók között. Ha kirakja a reggeli kulát az instára is instant 2 millió lájk megy rá. Ez megfizethetetlen a Real Madrid számára. Akkor miről beszélünk?
Ami pedig a cáfolatot illeti, még egyszer sem láttunk olyat, hogy egy játékos vagy az ügynöke kiállt volna, hogy megnyugtassa a szurkolókat, minden, ami az újságokban megjelent, az kitaláció? Lehet az egészből semmi sem igaz, lehet csak egy része, viszont miből állna akár egy fb poszt, hogy megnyugtassa a többszázmilló madridistát a Világon?
Nem megyek bele többször és jobban, ha érted amit írtam, akkor jó, ha nem, akkor ez van. Cé a köcsög.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 19., hétfő 9:33

zidane meg perez meg ne "könyörögjön" már, azért álljunk már meg...
:lol: :lol: :lol: egyik peruban a másik olaszban nyaral de a marca 0-24-ben embereket küld sőt le is hallgatja a telefonbeszélgetéseket. ezért én is elhiszem hogy felhívták sőt könyörögtek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 19., hétfő 9:32

rashidm írta:Ha megmondja a sajtónak, akkor aztán nézhetjük hogy ki fog érte adni akár 100 millát is.
Még ha meg is mondja, és hirtelen fele akkora ajánlatok kezdenek érte érkezni, a klub akkor sem kötelező őt elengedni. Fél éve még boldogan hosszabbított rekord fizetésért, hát annak az ő szempontjából kötelességei is vannak, nem csak előnyei.
Perez helyében ugyanazt mondanám neki, mint amikor boldogtalan volt. Mehetsz, de hozz magadért akkora ajánlatot, amennyiből kivásárolhatom Neymart (az öreg akkor Messit mondta).
A klub szempontjából nem olyan vészes a helyzet. Ez után a szezon után nincs akkora eredménykényszer, pénzügyileg durván jól kijöhetünk az egészből, Ronaldo helyettesítése lassan úgy is aktuális lett volna, ráadásul a Real Madrid most szinte bárki számára csábító, szinte bárki hajlandó ideigazolni, ha meg tudunk egyezni a klubjával.
Az öltözői hangulatról pedig az is, hogy lehget sokat veszítünk, mert Ronaldonak a mentalitása tényleg kivételes volt, viszont ennek a személyiségnek tuti vannak hátulütői is. Öltözői bikának meg itt marad Ramos, Marcelo.
Az ilyen hülye túlzásokat hagyjuk már. Kezdjük itt.
Hát ha fizetés szempontjából az alsó felére gondolounk, talán még mindig (költői) túlzás, de már nem annyira. A lényeg az volt, hogy toronymagasan ő keres a legtöbbet, és már egyszer bezsarolta a klubot fizetésemelésért.
Ami pedig a cáfolatot illeti, még egyszer sem láttunk olyat, hogy egy játékos vagy az ügynöke kiállt volna, hogy megnyugtassa a szurkolókat, minden, ami az újságokban megjelent, az kitaláció? Lehet az egészből semmi sem igaz, lehet csak egy része, viszont miből állna akár egy fb poszt, hogy megnyugtassa a többszázmilló madridistát a Világon?
A Real nagyjából win-win helyzetben van. Ha elmegy, 100-200 millió jön be érte, a keret patent, és tudunk kivel erősíteni. Ha marad, akkor azt nem kell magyarázni nagyon.
Pont ezt állítom én is feljebb.
Merci Zizou!

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. június 19., hétfő 9:16

Realista24 írta:
Ronaldo09 írta:Nem fog elmenni ebben biztos vagyok,hova is menne.Sokan elmondták màr előttem, itt van esélye megismételni az idei évet,igencsak komoly esélye.Én egy dologtól tartok csak és remélem alaptalanul.Hogy egy kicsit nem e az Mbappé transzfernek szól a hiszti,annak idején voltak olyan hírek is Suarezt sem akarta mikor felmerült,bár abból nem tudjuk meg mi lett volna mert Luis elharapta a végét,de kicsit belegondolva a személyiségébe,vagy amit mutatott eddig belőle, nem biztos szeretne egy vérbeli góllövőt maga mellé,aki esetleg ellopja a showt,vagy lepipálja eredményességben.Nyílván aládolgozna a kisgyerek valamennyire ha idejönne,meg továbbra is Cr-re lennének kisakkozva a helyzetek,gólérzékenyebb játékos se igen van nála ha formàban van,de gondolkozhat úgy is,hogy felépítettem magamnak ezt a rekordot itt a rugott gólok tekintetében,akkor ne 10évig tartson már,idejön Bappé 18évesen bőven lehagyhatja ha akkora zseni mint amekkorának kinéz.Csak egy teória és remélem semmi alapja,mert kellene a kisfiú.
Na. Ez a kemény, nem a kád széle
Oszt míír??Én leírtam az egyetlen lehetséges indítóokot,ami aggasztana az cirkusszal kapcsolatban.Nem gondolnám,hogy ez a valószínű,csak egy feltételezés,ami ne legyen igaz.Annyi minden ki lett itt tàrgyalva a témàval kapcsolatban,az a gond,hogy erről nem írtak egy kacsát sem? :) Képtelenebb teóriáknak is szenteltetek itt oldalakat.Egyébként úgy bírom az ilyen 1mondatos faszagyerekes válaszokat,legyen akàrki a szerző.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 9:04

Chelsea Hazard Cé cserét akar. Express
Pepe a PSG-t javasolja Cének. Marca
Tessék, egyétek reggelire :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 8:52

ericco írta:Azért Ronaldonak is illene cáfolnia, ha más nem, az ügynökén eresztül. Az, hogy ezt még nem tette meg, valóságalapot ad az egész storynak. Viszont akkor Perezék helyében durván megkérném az árát. Tavaly hosszabbított, annyit keres, mint a keret fele összesen, nehogy már egy kis (megérdemelt) füttyszó miatt hisztizzen (az adóügyeiről a klub nem tehet, kivéve, ha a klub könyvelőnek tanácsát követte). Ha valaki nem hajlandó érte megadni a kért árat (ami nálam 180-200 milliónál kezdödne), akkor bizony marad a seggén, és az se zavarna, ha 2021-ben ingyen igazolna el. Akkorra már 35 lesz. és kétlem, hogy addig egóból szándékosan nem teljesítene maximálisan, magával cseszne ki.
Bale 11-13 millió euró.
Ramos 10 millió.
CR 21 millió.
Az ilyen hülye túlzásokat hagyjuk már. Kezdjük itt.

Kettő. Nem kell cáfolnia semmit, pláne, hogy azt sem tudjátok/tudjuk, hogy mi megy a háttérben, mi ennek a célja. Megint előre ítélkeztek, mindenféle szennylapokra alapozva. Az A Bola bedobta a tutit, most meg mindenki jól értesült lett hirtelen. Legnagyobb barátoknak elmondta, a válogatottban mindenki tudja, de már Cardiff előtt döntött, hogy megy. Ja, pont úgy játszott a döntőben, meg pont ezt láttam két hete rajta a Bernabéuban, hogy el akar menni.

Másképpen is megfogalmazom, lehet anyázni, fikázni és a pic.ába elküldeni előre, csak sok értelme nincs, mert majd visszakeresem a hszeket, mint L.Miki az enyémet, aztán megy majd a bujkálás.

Kijön a The Sun saját magára hivatkozva, hogy CR a Sunderlandbe akar játszani, mert az az igazi kihívás, azt is készpénznek vennétek.

A Real nagyjából win-win helyzetben van. Ha elmegy, 100-200 millió jön be érte, a keret patent, és tudunk kivel erősíteni. Ha marad, akkor azt nem kell magyarázni nagyon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 19., hétfő 8:48

a madrid mindenképp jól jár, vagy világrekord összegért fog leigazolni, vagy lenyugszik és marad.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 19., hétfő 8:42

Steve írta:Engem az ilyen jellegű hírek amúgy nem izgatnak.

Ha kiáll és elmondja, hogy menni akar,
Ha megmondja a sajtónak, akkor aztán nézhetjük hogy ki fog érte adni akár 100 millát is. De ha mégis menne, menjen, de 200 milláért legalább. Ha már ilyen Higuain 90 milla, Morata 70-80, Bale 90...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 19., hétfő 8:41

Azért Ronaldonak is illene cáfolnia, ha más nem, az ügynökén eresztül. Az, hogy ezt még nem tette meg, valóságalapot ad az egész storynak. Viszont akkor Perezék helyében durván megkérném az árát. Tavaly hosszabbított, annyit keres, mint a keret fele összesen, nehogy már egy kis (megérdemelt) füttyszó miatt hisztizzen (az adóügyeiről a klub nem tehet, kivéve, ha a klub könyvelőnek tanácsát követte). Ha valaki nem hajlandó érte megadni a kért árat (ami nálam 180-200 milliónál kezdödne), akkor bizony marad a seggén, és az se zavarna, ha 2021-ben ingyen igazolna el. Akkorra már 35 lesz. és kétlem, hogy addig egóból szándékosan nem teljesítene maximálisan, magával cseszne ki.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég