Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 23., péntek 13:35

Berti írta:
RaúlCF írta:menjen csak teljesen mindegy. a Bayern így is úgy is erős lesz Carrasco meg a szememben túl van fújva. Atma hentesboltból kitűnik de semmi extra. a válogatottban is szürke. igazából helye sincs mert se nem szélső se nem csatár hanem valami mix
Pedig szélső, ellenünk is rendre visszajött Marceloval. Robben helyére megfelelő lenne neki. :hmmm:
Inkább balszélső ő, mint jobb. :)
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 23., péntek 13:33

BBeno írta:francia sajto szerint a bm megkezdte a targyalasokat az atmaval carrascorol. adnam ha elmenne az atmabol. o meg azok koze tartozik akik fociznak. maradjon csak az atma a henteseknel.
Pár hete volt egy cikk, melyben Verratti és Sanches helyett "B" tervekről írtak: Tolisso és Carrasco. Szóval lehet benne valami, illetve egy elég hiteles lap hozta le, nem holmi pletyka, bulvárlap. Én örülnék neki, csípem a játékát, de nem hiszem, hogy lenne rá reális esély, tekintettel arra, hogy a Tico az eltiltás miatt nem tudná senkivel pótolni. :(
Mia san mia

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. június 23., péntek 13:33

RaúlCF írta:menjen csak teljesen mindegy. a Bayern így is úgy is erős lesz Carrasco meg a szememben túl van fújva. Atma hentesboltból kitűnik de semmi extra. a válogatottban is szürke. igazából helye sincs mert se nem szélső se nem csatár hanem valami mix
Pedig szélső, ellenünk is rendre visszajött Marceloval. Robben helyére megfelelő lenne neki. :hmmm:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 23., péntek 13:13

menjen csak teljesen mindegy. a Bayern így is úgy is erős lesz Carrasco meg a szememben túl van fújva. Atma hentesboltból kitűnik de semmi extra. a válogatottban is szürke. igazából helye sincs mert se nem szélső se nem csatár hanem valami mix

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 23., péntek 12:55

BBeno írta:francia sajto szerint a bm megkezdte a targyalasokat az atmaval carrascorol. adnam ha elmenne az atmabol. o meg azok koze tartozik akik fociznak. maradjon csak az atma a henteseknel.
Hja, sokkal jobb, ha a BL riválisunk erősödik egy jó játékossal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 23., péntek 12:46

francia sajto szerint a bm megkezdte a targyalasokat az atmaval carrascorol. adnam ha elmenne az atmabol. o meg azok koze tartozik akik fociznak. maradjon csak az atma a henteseknel.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. június 19., hétfő 18:50

ziro4vr írta:Brandt és Goretzka elég jók...lehet szemezni a németektől is. Mindkettő szerződése lejár jövőre asszem.
Mindkettejük nevét mondták már a Bayernnel kapcsolatban. Azért maradnak idén, hogy játékban legyenek a VB előtt.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 19., hétfő 18:32

hát igen nem leno fogja átvenni neuertől a stafétát :D de stegen sem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. június 19., hétfő 18:19

Ez a leno jo gyenge kapus..kb mindket golrol o tehet..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 19., hétfő 18:10

Brandt és Goretzka elég jók...lehet szemezni a németektől is. Mindkettő szerződése lejár jövőre asszem.
Nem illik.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. június 19., hétfő 15:44

A Bayern soha nem vett még feleannyiért sem játékost mint amennyit Cr-ért perkálni kellene. Szerintem a szurkolók lázadnának. Bár sportszakmai szempontból jó döntés lenne Cr-nek. Bl- ben mindig tüzközelben van, a ligában meg elég lenne a meccsek felén játszani hogy a bajnoki cím mellé egy gólkirályi cím is leessen.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. június 19., hétfő 12:57

Realista24 írta:A BM hivatalosan is cáfolta, hogy megpróbálnák leigazolni Cét. Nem szokták, de úgy érzeték, hogy most cáfolniuk kell.
Hányszor húzta őket faxra, nem is csodálom. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 12:41

A BM hivatalosan is cáfolta, hogy megpróbálnák leigazolni Cét. Nem szokták, de úgy érzeték, hogy most cáfolniuk kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 19., hétfő 12:02

Biztos oda fog menni, az áron vitatkoznak, BM 50et akar, de szerintem 40 körül megegyeznek.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 19., hétfő 11:54

kicker szerint d. costa megy a juvéba a bm-ből. 40 millió. ha jól tudom a kicker a legmegbízhatóbb.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 15., csütörtök 15:13

ziro4vr írta:Amúgy akinek semmi helye a pályán legalábbis a felállásban, az Mueller. Guardiola azt jól csinálta, hogy berakta árnyéknak Lewa mögé, de jelenleg zéró helye van. Predátornak szintén. Szerintem még Alexis is necces hogy illene e oda, aki tökéletes lett volna nektek az Draxler.
Draxler jó lett volna nagyon, nem is értem a vezetőséget miért nem repült rá. Még is csak fiatal, német és jó játékos... Ráadásul mozdítható volt, reális áron. Alexis is jó lenne szerintem, Ribéry helyét szélen simán áttudná venni,de túl sokat kér, + inkább Manchesterbe menne Pephez. Az Arsenal viszont riválishoz nem akarja elengedni, így azért ez még nincs lefutva. Müller helyét tényleg jól megtalálta Pep hasznos is volt ott nagyon, Carlonal egyelőre 0, Sanches-zel meg várnék még. A srácnak túl korán jött a Bayern, nem értem minek igazolt Münchenbe. 1 évvel korábban még a Benfica tarcsiban kergette a bőrt, aztán 1 év múlva München, ráadásul úgy hogy se németül, se angolul nem tud. A potenciál meg van benne szerintem, de elkapkodta a pályafutását, maradnia kellett volna még 1-2 évet a Benficaban.
Mia san mia

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 15., csütörtök 10:51

Amúgy akinek semmi helye a pályán legalábbis a felállásban, az Mueller. Guardiola azt jól csinálta, hogy berakta árnyéknak Lewa mögé, de jelenleg zéró helye van. Predátornak szintén. Szerintem még Alexis is necces hogy illene e oda, aki tökéletes lett volna nektek az Draxler.
Nem illik.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 15., csütörtök 10:23

illgner írta:Ez így van, de azért az látszódott, hogy a meccsek végére felőröltük őket, meglepő módon nem bírták végig erőnléttel. Bár ahogy Carlot ismerem, elég necces, hogy fog ennyi fiatal titánt beépíteni. Nem is értem, hogy miért őt választották erre az átmeneti időszakra.
Lassan annyi lesz a fiatal játékos a keretben, hogy az öregnek nem lesz más választása, be kell rakni őket. Bár lehet inkább felküld 9 embert a gyepre! :lol: :lol:
Mia san mia

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. június 15., csütörtök 0:48

No. Visszamenőleg annyit, hogy Ziroval kell egyet értenem, sokkal könnyebb a pálya közepére olyan embert találni aki illik az elképzelésekbe(Tolisso), mint szerezni egy klasszis szélsővédőt.
Kimmich nem első esetben lesz jobbhátvéd, Löwnél mindig is az volt.
Jelen állás szerint nagyon örül a lehetőségnek, és elnézve a srác mentalitását, talán ő a legjobb alternatíva Lahm helyett, ha Carvajalt nem számoljuk. Márpedig miért számolnánk, mozdíthatatlan.

Ha Costa valóban megy a Juvéhoz (nem fogok sírni utána), akkor kb -35nél áll a kassza, tehát be kéne férjen egy komolyabb név előre.
Eddig egészen jól alakul a keret,a hátsó alakzat és a kp kész, fiatal német válogatottak jöttek, egy fiatal francia válogatott, meg egy rutinos Rudy aki ligán belül simán jó lesz.
Én egyedül Carlo miatt tartok az egésztől, mert nem arról híres, hogy a fiatalokkal jól bánna.
Azt mondom Sanches külcsön Sanchez in és kész a keret. Jövőre pedig Robbent kell majd pótolni ha a Coman Gnabry párosból egyik sem hozza a szintet.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. június 14., szerda 20:55

Dágleszkoszta megy a Juvéba. B-)


Dybalaval elöl oktathatnak, kiegészülve egy jó mancsukiccsal.



:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég