Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 27., kedd 9:22

A „Le10Sport“ szerint a Manchester City is akarja a szélsőt. a Francia portál szerint Dembele szabadságát szakította félbe, hogy Manchesterben találkozzon Peppel. „Le10Sport“ információi szerint hétfő este volt egy közös vacsora.
Mia san mia

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 27., kedd 9:17

es mi van odairva nemetul?:D
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 27., kedd 9:09

palesz77 írta:Ez amúgy szabályos? Ezen agyaltam tegnap, mert ugye elvileg a játékossal nem lehet a klub előtt megegyezni, amit nyilván mindenki áthág, de ennyire nyíltan? Nem csak kacsa ez véletlenül? :hmmm:
Lehetséges amúgy, hogy kacsa. Mondjuk ez tényleg fura, hogy mindenki először a játékossal tárgyal. Háyszor olvassuk, hogy " a játékossal sikerült megegyezni, most a két klub ül tárgyólasztalhoz" .... :hmmm: Nem értem én se hogy van ez. :D

Wie „Le10Sport“ berichtet, ist auch Manchester City an dem Flügelspieler dran. Das französische Portal meldet, dass Dembélé seinen Urlaub unterbrochen habe und sich derzeit in Manchester aufhalte, um sich mit City-Coach Pep Guardiola zu treffen. Nach Informationen von „Le10Sport“ war für Montagabend ein gemeinsames Dinner angesetzt, bei dem sich Dembélé ein genaues Bild über die Pep-Pläne verschaffen wollte.
Mia san mia

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. június 27., kedd 9:06

Pepnek mindent szabad, mert nem ő, hanem a Real Madrid borítja fel a piacot.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. június 27., kedd 9:03

peto.isti írta:+ BVB-hez kapcsolódó hír, hogy Pep Dembelével találkozott Manchesterben. Mondjuk minek neki még egy szélső... :D :D :hmmm:
Ez amúgy szabályos? Ezen agyaltam tegnap, mert ugye elvileg a játékossal nem lehet a klub előtt megegyezni, amit nyilván mindenki áthág, de ennyire nyíltan? Nem csak kacsa ez véletlenül? :hmmm:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. június 27., kedd 9:00

Realista24 írta:
kelemen.istvan írta:Nem úgy van, hogy idén nem igazolhatnak matracék?
Januárban már regisztrálhatják őket, Ibrát is így tervezik reaktiválni.
Ibra annyibol ertheto, hogy egyebkent is december - januar kornyeken terhet vissza, Aubameyang viszont hulye lenne honapokig nem jatszani emiatt.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 27., kedd 8:59

peto.isti írta:+ BVB-hez kapcsolódó hír, hogy Pep Dembelével találkozott Manchesterben. Mondjuk minek neki még egy szélső... :D :D :hmmm:
mert nincs neki egy se.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 27., kedd 8:56

+ BVB-hez kapcsolódó hír, hogy Pep Dembelével találkozott Manchesterben. Mondjuk minek neki még egy szélső... :D :D :hmmm:
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 27., kedd 8:47

kelemen.istvan írta:
Realista24 írta:A hírek szerint a Dortmund eladja Aubát, ha valaki fizet érte 70 milliót. A ManCity mellett az Atleti is felkapta a fejét, utóbbi 65 misit ajánlott Lacazettéért, szóval a pénzük megvan rá, ha úgy adódik.
Nem úgy van, hogy idén nem igazolhatnak matracék?
Januárban már regisztrálhatják őket, Ibrát is így tervezik reaktiválni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. június 27., kedd 8:46

Realista24 írta:A hírek szerint a Dortmund eladja Aubát, ha valaki fizet érte 70 milliót. A ManCity mellett az Atleti is felkapta a fejét, utóbbi 65 misit ajánlott Lacazettéért, szóval a pénzük megvan rá, ha úgy adódik.
Nem úgy van, hogy idén nem igazolhatnak matracék?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 27., kedd 8:42

Realista24 írta:A hírek szerint a Dortmund eladja Aubát, ha valaki fizet érte 70 milliót. A ManCity mellett az Atleti is felkapta a fejét, utóbbi 65 misit ajánlott Lacazettéért, szóval a pénzük megvan rá, ha úgy adódik.
csak a helyére került az ember, nyilván magas ár ez is, de lassan hozzá kell szokni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 27., kedd 8:12

A hírek szerint a Dortmund eladja Aubát, ha valaki fizet érte 70 milliót. A ManCity mellett az Atleti is felkapta a fejét, utóbbi 65 misit ajánlott Lacazettéért, szóval a pénzük megvan rá, ha úgy adódik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. június 26., hétfő 11:51

ikarus93 írta:Ezt a Kimmich gyereket lerabolhatnánk a BM-től, mint Kroost.
Nagyon berobbant és komoly szintet tol.
Minek, mikor egy Kovacic sem fér be a k.pályánkra, aki szerintem jobb nála. :) Ott lesz Llorrente is, aki szintén megüt egy elég komoly szintet, ha nem is olyan jó, mint Kimmich. Ha előre is jön valaki, akkor lehet Isco sem lesz stabil kezdő. Ha jnne ő is, kiállhatnák 8 k.pályással is akár.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. június 26., hétfő 11:30

Ezt a Kimmich gyereket lerabolhatnánk a BM-től, mint Kroost.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 26., hétfő 10:03

peto.isti írta:
rashidm írta: Jah értem. :D Jogos amit írsz, de attól az még tény marad hogy "a bundesliga szinvonala is esik mert teljesen egyeetelmu a bajnoksag". Az, hogy a többi német csapatnak adva a lehetőség, hogy nyerjenek. Persze, hogy van. Ha olyan klub lenne mint a Bayern.
Hát legyen akkor olyan klub, mint a Bayern. Amit a Bayern elért nem a szél fújta össze. 1963-ban a Bundesliga indulásakor a csapat csupán a másodosztályban szerepelt, s két év kellett még feltudtak jutni az első osztályba. Ott pedig 69-ig várni kellet az első bajnoki címre. Nem arab, orosz, kínai, amerikai befektetők pénzelik a klubot. Nem egy PSG vagy Chelsea effektus. Kemény, kitartó munkával jutottak el oda ahol most tartanak, stabil pénzügyi alapokon, mindenféle adósság nélkül. Arról, hogy az akkori nagy rivális 1860 München most nem tudom hanyadik (4. vagy 5.) osztályra készül, vagy az, hogy a korábbi nagy Gladbach nem tudott arra a szintre jutni, mint a Bayern, de folytathatnák a sort a BVB-vel is, nem a müncheniek tehetnek. Adva volt nekik is a lehetőség, sőt fórban is voltak a Bayernnel szemben.
Hát igen, persze mondani könnyű. :lol: Önerőből tuti nem tudnának arra a szintre jutni. Vagy mondjuk 10-15 éven belül sztem nem.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 26., hétfő 9:43

rashidm írta: Jah értem. :D Jogos amit írsz, de attól az még tény marad hogy "a bundesliga szinvonala is esik mert teljesen egyeetelmu a bajnoksag". Az, hogy a többi német csapatnak adva a lehetőség, hogy nyerjenek. Persze, hogy van. Ha olyan klub lenne mint a Bayern.
Hát legyen akkor olyan klub, mint a Bayern. Amit a Bayern elért nem a szél fújta össze. 1963-ban a Bundesliga indulásakor a csapat csupán a másodosztályban szerepelt, s két év kellett még feltudtak jutni az első osztályba. Ott pedig 69-ig várni kellet az első bajnoki címre. Nem arab, orosz, kínai, amerikai befektetők pénzelik a klubot. Nem egy PSG vagy Chelsea effektus. Kemény, kitartó munkával jutottak el oda ahol most tartanak, stabil pénzügyi alapokon, mindenféle adósság nélkül. Arról, hogy az akkori nagy rivális 1860 München most nem tudom hanyadik (4. vagy 5.) osztályra készül, vagy az, hogy a korábbi nagy Gladbach nem tudott arra a szintre jutni, mint a Bayern, de folytathatnák a sort a BVB-vel is, nem a müncheniek tehetnek. Adva volt nekik is a lehetőség, sőt fórban is voltak a Bayernnel szemben.
Mia san mia

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 26., hétfő 9:07

peto.isti írta:
rashidm írta: Tény, hogy egycsapatos a bundás, mert 1-2 kilengéstől eltekintve mindig a Bayern nyer. Kis túlzással már márciusban. Lehet hogy titeket nem zavar, de nekem a bl fontosabb lenne.

Pl. tavaly ott volt a Wolfsburg. Kis híján megégtünk ellenük. Most meg kiestek majdnem(?). De lehetne mondani a Schalke-t, a Dortmundot (bár ők már stabilan ott vannak), a Gladbachot(meg talán ők is, de bl-ben nem erősek). Nem tudom, mi lehet ott, de ez nem annyira normális, hogy előző idényben bl, aztán meg majdnem kiesnek vagy ki is esnek.

Sztem elbeszélsz mellettem. :mrgreen:
Abból indult az egész, hogy Bradt és Goretzka lehetséges Münchenbe költöznek, vagy idén vagy jövőre, erre jött két kolléga:

„Ez szep es jo de ezzel hogy evrol evre megveszitek a konkurens nemet csapatok legjobbjait es a konkurenciat gyengititek, ezzel a bundesliga szinvonala is esik mert teljesen egyeetelmu a bajnoksag.”

„Egyetertek Galaval, lehet jatekoskeretileg erosodik ezekkel az igazolasokkal a Bayern, viszont hosszu tavon eleg sok negativ hatasa van ennek a politikanak. Megszerzik az uldozocsapatok huzoemberit, csokken a szinvonal, csokken az erdeklodes igy, kevesebb penz, kevesebb embert erdekel a bajnoksag.”

Ezekre próbáltam reagálni, hogy nem kell álomvilágban élni, nem attól nem fejlődik a többi csapat mert eligazol tőlük egy-két játékos a konkurenciához. :D
Jah értem. :D Jogos amit írsz, de attól az még tény marad hogy "a bundesliga szinvonala is esik mert teljesen egyeetelmu a bajnoksag". Az, hogy a többi német csapatnak adva a lehetőség, hogy nyerjenek. Persze, hogy van. Ha olyan klub lenne mint a Bayern.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 26., hétfő 9:03

rashidm írta: Tény, hogy egycsapatos a bundás, mert 1-2 kilengéstől eltekintve mindig a Bayern nyer. Kis túlzással már márciusban. Lehet hogy titeket nem zavar, de nekem a bl fontosabb lenne.

Pl. tavaly ott volt a Wolfsburg. Kis híján megégtünk ellenük. Most meg kiestek majdnem(?). De lehetne mondani a Schalke-t, a Dortmundot (bár ők már stabilan ott vannak), a Gladbachot(meg talán ők is, de bl-ben nem erősek). Nem tudom, mi lehet ott, de ez nem annyira normális, hogy előző idényben bl, aztán meg majdnem kiesnek vagy ki is esnek.

Sztem elbeszélsz mellettem. :mrgreen:
Abból indult az egész, hogy Bradt és Goretzka lehetséges Münchenbe költöznek, vagy idén vagy jövőre, erre jött két kolléga:

„Ez szep es jo de ezzel hogy evrol evre megveszitek a konkurens nemet csapatok legjobbjait es a konkurenciat gyengititek, ezzel a bundesliga szinvonala is esik mert teljesen egyeetelmu a bajnoksag.”

„Egyetertek Galaval, lehet jatekoskeretileg erosodik ezekkel az igazolasokkal a Bayern, viszont hosszu tavon eleg sok negativ hatasa van ennek a politikanak. Megszerzik az uldozocsapatok huzoemberit, csokken a szinvonal, csokken az erdeklodes igy, kevesebb penz, kevesebb embert erdekel a bajnoksag.”

Ezekre próbáltam reagálni, hogy nem kell álomvilágban élni, nem attól nem fejlődik a többi csapat mert eligazol tőlük egy-két játékos a konkurenciához. :D
Mia san mia

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 26., hétfő 8:31

peto.isti írta:
rashidm írta:

Azért ne hasonlítsd már össze a Bayernt a Dortmunddal, a Stuttgart-tal ember... :lol: :lol: :lol: EGyik oldalon a legsikeresebb német klub, a másik oldalon meg az egyik majdnem megszűnt, a másik meg a másodosztályban szerepel.

A bayern-nél ott van a szakmai háttér, ami a többi német csapatnál nem nagyon van. Talán a Dortmund-nál. Jobb lenne ha belátnád, itt nem neked van igazad. :)
Pedig nekem úgy tűnik, hogy más is összehasonlítja. :) Ha a Bayern a Schalkeból, Leverkusenből, Werderből, stb. igazol akkor egyből bekattan a "lerabolják a ligát" lemez. Akkor most ez hogy van? :ozil: :hmmm: :hmmm:
Nem igazán értem, mit akarsz ebből kihozni. :|

Tény, hogy egycsapatos a bundás, mert 1-2 kilengéstől eltekintve mindig a Bayern nyer. Kis túlzással már márciusban. Lehet hogy titeket nem zavar, de nekem a bl fontosabb lenne.

Pl. tavaly ott volt a Wolfsburg. Kis híján megégtünk ellenük. Most meg kiestek majdnem(?). De lehetne mondani a Schalke-t, a Dortmundot (bár ők már stabilan ott vannak), a Gladbachot(meg talán ők is, de bl-ben nem erősek). Nem tudom, mi lehet ott, de ez nem annyira normális, hogy előző idényben bl, aztán meg majdnem kiesnek vagy ki is esnek.

Sztem elbeszélsz mellettem. :mrgreen:

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 26., hétfő 7:42

rashidm írta:

Azért ne hasonlítsd már össze a Bayernt a Dortmunddal, a Stuttgart-tal ember... :lol: :lol: :lol: EGyik oldalon a legsikeresebb német klub, a másik oldalon meg az egyik majdnem megszűnt, a másik meg a másodosztályban szerepel.

A bayern-nél ott van a szakmai háttér, ami a többi német csapatnál nem nagyon van. Talán a Dortmund-nál. Jobb lenne ha belátnád, itt nem neked van igazad. :)
Pedig nekem úgy tűnik, hogy más is összehasonlítja. :) Ha a Bayern a Schalkeból, Leverkusenből, Werderből, stb. igazol akkor egyből bekattan a "lerabolják a ligát" lemez. Akkor most ez hogy van? :ozil: :hmmm: :hmmm:
Mia san mia


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég