James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. július 11., kedd 20:03

peto.isti írta:
csabi* írta:ami azt illeti akkor is csak a statokat hozta, személy szerint nem emlékszem tőle valami sok igazán kiemelkedő meccsre
de majd megtudjátok mikor elkezd totyogni, hogy átkerüljön a labda a balosra meg megeszi reggelire az összes 18 éves töröknémet a ligában. sebességre kb annyit várj tőle mint xabi apótól :lol:
Nem gyors, nem robbanékony, ezt tudom én is. Nem is örültem volna neki ha ráköltünk egy rakat pénzt, de ilyen konstrukcióval ez teljesen rendben van. 10 milla kockázatot megér.
Tényleg nem rossz üzlet a Bayern részéről, de az a 10 millió úgy annyi, hogy barom magas a fizetése.

Valószínű Perezéket is ez mozgatta, de azt nem értem, hogy ennek így mi értelme volt. Jó eséllyel nem volt olyan érdeklődő, aki letette volna érte a 60-70-et azonnal. Ha már kölcsön, akkor ez a két év is soknak tűnik nekem. De legalább nem a többiek elől veszi el a perceket.
Az egyetlen opció amiből a Real igazán jól jöhet ki, ha James valami oknál fogva szintet lép ott és akkor akár úgy hogy idejön, akár úgy hogy 80-ért tovább lehet doni. Moratánál zseniális húzás volt a Juve (azon kívül hogy a BL-ből kiejtett minket :) ), itt ez kevésbé valósulhat meg.
Érdekes most ez az üzletpolitika, mintha nem akarnának senkitől megválni, gyakorlatilag tiszta eladást nem hajtunk végre. Nézve Etotól, Matán át , Sneijdertől Robbenig ez régen nagyon jó lett volna. Van ebben amúgy komoly üzleti logika.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. július 11., kedd 19:25

A fertigesek lassan Bayern zászlót égetnek, szóval nem olyan rossz üzlet ez :mrgreen: De másutt is azt látom, hogy elégedetlenek James miatt, lassúnak tartják, és pláne nem Robben vagy Ribéry utódjának.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. július 11., kedd 19:24

csabi* írta:ami azt illeti akkor is csak a statokat hozta, személy szerint nem emlékszem tőle valami sok igazán kiemelkedő meccsre
de majd megtudjátok mikor elkezd totyogni, hogy átkerüljön a labda a balosra meg megeszi reggelire az összes 18 éves töröknémet a ligában. sebességre kb annyit várj tőle mint xabi apótól :lol:
Nem gyors, nem robbanékony, ezt tudom én is. Nem is örültem volna neki ha ráköltünk egy rakat pénzt, de ilyen konstrukcióval ez teljesen rendben van. 10 milla kockázatot megér.
Mia san mia

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. július 11., kedd 19:18

peto.isti írta: Semmi FFP nincs a háttérben. Inkább az üzleti érzék. Most kiadtak egy parkolópályán lévő játékosért 10 milliót, s ha nem jön be akkor ennyit buktak rajta. Ha bejön akkor pedig kötelező opcióval vesz a klub 45 millióért egy klasszis játékost, ami a mai árak mellett aprópénz. Hogy szükség van-e rá azt nem tudom, az biztos, hogy Carlo allat jól muzsikált még Madridban is (játszani nem igen láttak, csak a statisztikákból szűröm le) 10 milliós kockázatot megér. :)
ami azt illeti akkor is csak a statokat hozta, személy szerint nem emlékszem tőle valami sok igazán kiemelkedő meccsre
de majd megtudjátok mikor elkezd totyogni, hogy átkerüljön a labda a balosra meg megeszi reggelire az összes 18 éves töröknémet a ligában. sebességre kb annyit várj tőle mint xabi apótól :lol:
Kép

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: cart » 2017. július 11., kedd 19:16

Realista24 írta:
cart írta:Ezek az érvek amiket itt irogattok pont az a szinvonal, mint amikor a Barcasok bizonygattak hogy az 50 millio + Eto'o Ibraert vegulis a Barcara nezve volt elonyos uzlet :lol:
Írhatsz ellenérvet mert meg nem sikerült.
Nálam az olyan üzlet ahol az egyik fél csak rosszul tud járni, a másik meg csak jól az nem minősül túl jónak.

Ha ott se válik be James akkor visszajön 1 évvel hátra a szerződéséből, ott már 35-öt se fog senki fizetni érte. Ha esetleg beválik, amire látok esélyt, mivel a jelenlegi mezőnyben a posztján így is a legjobbak között van, akkor meg a 10+35-öt nevetve pengetik majd ki ahol Higuain meg Lukaku 90-ért mennek...
Attól még, hogy a Relaban nem jöttek be neki a dolgok, ha a Bayernt köré építik fel mehet jól neki ott.

Mellesleg a Bayern a BL-ben még mindig az egyik legnagyobb rivális, nekik ajándékoztunk most oda egy játékost...

Ha meg ez volt az egyetlen ajánlat érte, akkor inkább kivárok augusztus végéig, ennél kedvezőtlenebb feltétellel valószínűleg nagyon nehéz lett volna megszabadulni tőle.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2017. július 11., kedd 19:18-kor.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. július 11., kedd 19:10

Kerlon írta:Szerintem FFP, elvertek 100 milliót és eladni még nem adtak el senkit se.
Semmi FFP nincs a háttérben. Inkább az üzleti érzék. Most kiadtak egy parkolópályán lévő játékosért 10 milliót, s ha nem jön be akkor ennyit buktak rajta. Ha bejön akkor pedig kötelező opcióval vesz a klub 45 millióért egy klasszis játékost, ami a mai árak mellett aprópénz. Hogy szükség van-e rá azt nem tudom, az biztos, hogy Carlo allat jól muzsikált még Madridban is (játszani nem igen láttak, csak a statisztikákból szűröm le) 10 milliós kockázatot megér. :)
Mia san mia

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 11., kedd 19:03

Szerintem FFP, elvertek 100 milliót és eladni még nem adtak el senkit se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. július 11., kedd 18:57

eReMA írta:Előrevetítem, nem néztem utána, de ha lehet, akkor 2 hirtelen gondolatom van, hogy miért is kölcsön lett a vége

a) FFP. Nem lépte volna túl a Bayern, ha most veszik meg, egy összegben?
b) James nem eu-n kívüli? A Bayernben tudtak volna még non eu játékost regisztrálni? Mert így ugye még Real játékos... :hmmm:

Tényleg nem néztem utána, kérem javítson, aki tájékozottabb. Én ezekre tudok gondolni, mert nem emlékszem olyan precedensre, hogy egy ekkora piaci értékű játékos kölcsönbe ment volna, ilyen kondíciókkal.
a) FFP-nel nem az szamit, hogy hany reszletben fizetik ki, hanem hogy hany eves szerzodest irnak ala a jatekossal.
b) Csak Vidal es Costa szamit EU-n kivulinek, ha utobbi nem tavozna, akkor is lenne hely Jamesnek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 11., kedd 18:54

Ha beválik fizetnek, ha nem, akkor kidobtak egy csomó pénzt az ablakon.
Mi tesztelgettuk évekig, megbukott. Ha flop lesz ott is, akkor sporoltunk aztán eladhatjuk Kínába learazva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. július 11., kedd 18:51

eReMA írta: b) James nem eu-n kívüli? A Bayernben tudtak volna még non eu játékost regisztrálni? Mert így ugye még Real játékos... :hmmm:
Nem hinnem hogy bayernnek gondja lenne FFP vel, illetve hiaba van kolcsonben csak James attol meg szamit EUn kivuliseg mert regisztralniuk kell(asszem).

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: eReMA » 2017. július 11., kedd 18:40

Előrevetítem, nem néztem utána, de ha lehet, akkor 2 hirtelen gondolatom van, hogy miért is kölcsön lett a vége

a) FFP. Nem lépte volna túl a Bayern, ha most veszik meg, egy összegben?
b) James nem eu-n kívüli? A Bayernben tudtak volna még non eu játékost regisztrálni? Mert így ugye még Real játékos... :hmmm:

Tényleg nem néztem utána, kérem javítson, aki tájékozottabb. Én ezekre tudok gondolni, mert nem emlékszem olyan precedensre, hogy egy ekkora piaci értékű játékos kölcsönbe ment volna, ilyen kondíciókkal.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 11., kedd 18:36

Lassan tényleg #sosesemmisejó van. Modt komolyan elmúlt években jó áron adtunk el felesleges embereket, tele vagyunk fiatal tehetségekkel, eddig idén is jött Case alternatíva, u21eb mvp Ceballos, Marcelo csere, és James is elment. Körül kell nézni és értékelni az itt zajló munkát mert kb európai top jelenleg és nem picsorogni miatta :vivo:

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. július 11., kedd 18:35

Maga a kölcsönadás is egy kicsit megalázó Jamesra nézve. Ilyet tipikusan akkor kötnek a "vevő" részéről, ha nem teljesen biztosak a játékos képességeiben. Én nem látom a helyét a Bayernben sem, hacsak nem Carlo varázsütésre megtanul rotálni, amit erősen kétlek már ebben az életkorban.

Eligazoltvegre
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. július 11., kedd 18:05

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Eligazoltvegre » 2017. július 11., kedd 18:31

Kerlon írta:Biztos hehe alterego :lol:
Ha az lennék került volna bele valami a brazilokról is!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. július 11., kedd 18:30

Dupla D írta:Nekem nem tetszik ez az üzlet. Ennél még az is jobb lett volna, ha simán egy évre kölcsönbe megy valahova, de ilyen alacsony opcióval elküldeni két évre baromság volt. Ki kellett volna várni, ahogy előttem is írták vagy elküldeni Bale-t inkább (ettől a James üzlettől függetlenül is), akit azért jóval többért lehetett volna értékesíteni.
Bale eladása szerintem csak itt téma a fórumon.

Én ahogy Madridban, illetve eleve Spanyolországban tapasztaltam a Real szupersztárjaként van kezelve.
Szerintem ő nem fog menni sehova. Most jelenleg egészséges és hurrá-hurrá van.


Amúgy gondolom igyekeztek a játékos érdekeit is szem előtt tartani, komoly csapatot találni. Nyerni pedig nem lehet mindig, minden üzleten. James drága volt, ott buktuk a dolgok, majd nem jött be az itt szereplése sem. Van ilyen.

Menteni kellett a helyzetet mindenképpen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 11., kedd 18:27

Biztos hehe alterego :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2017. július 11., kedd 18:26

Eligazoltvegre írta:Szerző: Eligazoltvegre
Jó név. :mrgreen:
Igazat adok abban, hogy kamu volt a sok cikk nyilvánvalóan. A legtöbb topcsapatnak egyébként sincs szüksége egy ilyen típusú játékosra vagy már vannak a posztján, de ez akkor is kevés. Vagy mint mondtam opció nélküli kölcsön, amibe ha nem mennek bele, akkor nem adjuk. Így a Barca szokott játékosokat eladni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 11., kedd 18:25

Eligazoltvegre írta:Olvasom a fórumot és azon csodálkozom, hogy az tényleg fel sem merül komolyabban, hogy az egész eddigi James-érdeklődés egy hatalmas kamu volt?
Szerintetek ültek Perezék a szerződések közt, itt egy Mu 70 milla, ott egy Chelsea 75 milla, és kiválasztották a legrosszabbat, csak mert csak? Perezről sokan sokfélét mondanak, de azt kb. Mindenki elismeri, hogy ért a pénzhez. Szerintetek ezek alapján valós ajánlatok közül nem tud rábökni a legelőnyösebbre?
Az újságok szerint kb. mindenkit minden klub megvesz és az összes nagy klub vagy 40 játékost leigazol. Jó ha a végén a tizede megvalósul. De pont a Bayernről szó nem volt komolyabban, ennyit a jó értesülésekről.

Szvsz az a nagy igazság, hogy a kutyát nem érdekelte a játékos (mert látták ők is a hiányosságait, amiből van azért bőven), aztán elboltolták az első komolyabb érdeklődőnek. A többit majd akkor hiszem el, ha Mourinho vagy Conte lenyilatkozza, hogy sajnálják, hogy végül nem sikerült leigazolniuk.
Carloval már dolgozott, ez hatalmas érv lehetett neki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Eligazoltvegre
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. július 11., kedd 18:05

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Eligazoltvegre » 2017. július 11., kedd 18:20

Olvasom a fórumot és azon csodálkozom, hogy az tényleg fel sem merül komolyabban, hogy az egész eddigi James-érdeklődés egy hatalmas kamu volt?
Szerintetek ültek Perezék a szerződések közt, itt egy Mu 70 milla, ott egy Chelsea 75 milla, és kiválasztották a legrosszabbat, csak mert csak? Perezről sokan sokfélét mondanak, de azt kb. Mindenki elismeri, hogy ért a pénzhez. Szerintetek ezek alapján valós ajánlatok közül nem tud rábökni a legelőnyösebbre?
Az újságok szerint kb. mindenkit minden klub megvesz és az összes nagy klub vagy 40 játékost leigazol. Jó ha a végén a tizede megvalósul. De pont a Bayernről szó nem volt komolyabban, ennyit a jó értesülésekről.

Szvsz az a nagy igazság, hogy a kutyát nem érdekelte a játékos (mert látták ők is a hiányosságait, amiből van azért bőven), aztán elboltolták az első komolyabb érdeklődőnek. A többit majd akkor hiszem el, ha Mourinho vagy Conte lenyilatkozza, hogy sajnálják, hogy végül nem sikerült leigazolniuk.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 11., kedd 18:19

Nem hiszem, hogy Bale el akarna igazolni. Szerintem most ég benne a bizonyítási vágy, mivel tk nélküle hoztunk el két igencsak fontos kupát.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég