James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. július 12., szerda 18:15

Ég veled :sziv: :'(
Remélem R, pheconak meg nekem nyitva hagyod a topikot, más nem kell, ők úgyis csak haterek :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 12., szerda 15:02

megkapta a 11es mezt costatol.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 12., szerda 13:25

wZoLee7 írta:Mondjuk az igaz, valamiért csak a hazaira koncentráltam, ha találsz valami jó helyet ahonnan ha rendelek nem kell éheznem a kövi hónapig és ha kimosom nem megy tönkre majd gondolj rám :D :lol:
Menj el Realistával Madridba, és a meccs után a metróban hozzád vágnak egyet. Az enyém már két mosást kibírt :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. július 12., szerda 12:54

ericco írta:
wZoLee7 írta:bár a mostani mezünk nem tetszik
A második számú eléggé pofás, én elgondolkodm rajta.
Mondjuk az igaz, valamiért csak a hazaira koncentráltam, ha találsz valami jó helyet ahonnan ha rendelek nem kell éheznem a kövi hónapig és ha kimosom nem megy tönkre majd gondolj rám :D :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 12., szerda 12:32

wZoLee7 írta:bár a mostani mezünk nem tetszik
A második számú eléggé pofás, én elgondolkodm rajta.
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. július 12., szerda 12:24

a jó 20 ojris kínai mezektől meg ellehet tekinteni :D Ha jól választunk 10-est akkor James eladásai senkit sem fognak érdekelni, mezvétellel most már megvárom, hát ha Isco lesz a 10-es, bár a mostani mezünk nem tetszik :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 12., szerda 12:01

istimester írta:
ericco írta:Oké, én is elengedem. Legyen igazatok.
Nekem is keserű a szájízem.

Egyrészt valóban igaz, hogy a két éves kölcsön alatt legalább 30 milliót spórolunk a kolumbiai fizetésén ( +10 millió, amit a bajoroktól kapunk), másrészt a sportszakmai érveken felül Káamerikában minden második küszöbmajom James mezében futkározik az utcán.

Nehéz ügy. Nem mondom, hogy kimondottan rosszul jártunk, de ne felejtsük: a harminc milliós tinédzserek korát éljük. Ezért elégedettebb lettem volna, ha végösszeg itt is 50 fölé csúszik.
De azok kolumbiai mezt vesznek :mrgreen: Realosból meg kínait.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. július 12., szerda 12:00

ericco írta:Oké, én is elengedem. Legyen igazatok.
Nekem is keserű a szájízem.

Egyrészt valóban igaz, hogy a két éves kölcsön alatt legalább 30 milliót spórolunk a kolumbiai fizetésén ( +10 millió, amit a bajoroktól kapunk), másrészt a sportszakmai érveken felül Káamerikában minden második küszöbmajom James mezében futkározik az utcán.

Nehéz ügy. Nem mondom, hogy kimondottan rosszul jártunk, de ne felejtsük: a harminc milliós tinédzserek korát éljük. Ezért elégedettebb lettem volna, ha végösszeg itt is 50 fölé csúszik.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 12., szerda 10:59

Oké, én is elengedem. Legyen igazatok.
Merci Zizou!

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. július 12., szerda 10:39

ericco írta:
Realista24 írta:Hosszú-hosszú évek óta jelen vannak, azóta sem tényező egyik sem. Persze 10-20-30 év alatt leeshet egy BL, de ettől még semmi nem fog megváltozni.
Persze múltat nem vásárolhatnak, de időszakosan lehetnek csábító alternatívák a feltörekvő tehetségek számára. Elég, ha rendszeresen elődöntőzik valamelyik a BL-ben, ezt megfejelik egy fasza kis fizetési ajánlattal, és a játékos máris könnyebben megfeletkezik a Realos/Barcás/Bayernes vagy MU-s poszterekről a szobája falán.
Ez igaz, de a legjobbak fele nem mondana nemet a Real Madrid hívására. A maradékot meg nem kell kergetni. A Real Madrid minden játékosnál nagyobb. Jó lett volna ha idejön Neymar? Igen. Összedölt a világ, hogy nem it kötött ki? Nem. Nyertünk nélküle 3 Bl-t? Igen.

Attól nem félek, hogy minden nagyobb sztár más klubot választ mint mi, és emiatt nem leszünk sikeresek. Elöbb utóbb azok is rájönnek majd, hogy a nagy zsé nem biztos, hogy kupákkal is párosul. Mindig leszenk olynaok akik a fél lábukat is odaadnák, hogy magukra ölthessék a habfehér mezt.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 12., szerda 10:35

ericco írta:
Realista24 írta:Ha meg szarban leszünk, akkor nyílni fog a pénztárca, mint anno Calderón után.
A kérdés az, hogy eléggé ki tud-e majd nyílni az a pénztárca, elég lesz-e egyáltalán.
Ezért írom azt, hogy észnél kell lenni akkor is, amikor megy a szekér. Egy James biznisz belefér, a veszteségek le lesznek írva, de egy újabb, majd még egy, stb. már nem igazán, mert ez pont akkor üthet vissza, mikor a legsebezhetőbb lesz a klub.
Pl. a MU is bealudt, most szenvednek, pedig pénz ott is van dögivel. És szerintem nem idén fognak kimászni a gödörből sem.
Inkább elengedem a témát, mert ez már kezd fájdalmas lenni. Bocs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 12., szerda 10:33

Realista24 írta:Ha meg szarban leszünk, akkor nyílni fog a pénztárca, mint anno Calderón után.
A kérdés az, hogy eléggé ki tud-e majd nyílni az a pénztárca, elég lesz-e egyáltalán.
Ezért írom azt, hogy észnél kell lenni akkor is, amikor megy a szekér. Egy James biznisz belefér, a veszteségek le lesznek írva, de egy újabb, majd még egy, stb. már nem igazán, mert ez pont akkor üthet vissza, mikor a legsebezhetőbb lesz a klub.
Pl. a MU is bealudt, most szenvednek, pedig pénz ott is van dögivel. És szerintem nem idén fognak kimászni a gödörből sem.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 12., szerda 10:18

ericco írta:
Realista24 írta:Hosszú-hosszú évek óta jelen vannak, azóta sem tényező egyik sem. Persze 10-20-30 év alatt leeshet egy BL, de ettől még semmi nem fog megváltozni.
Persze múltat nem vásárolhatnak, de időszakosan lehetnek csábító alternatívák a feltörekvő tehetségek számára. Elég, ha rendszeresen elődöntőzik valamelyik a BL-ben, ezt megfejelik egy fasza kis fizetési ajánlattal, és a játékos máris könnyebben megfeletkezik a Realos/Barcás/Bayernes vagy MU-s poszterekről a szobája falán.

Aztán ki a tökömet érdekli egy ilyen játékos? Ez szerinted tényleg valós veszély? Szerintem egyáltalán nem. Ha nálunk rendben van a koncepció, akkor mindenki itt akar játszani, lásd idei év. Ha meg szarban leszünk, akkor nyílni fog a pénztárca, mint anno Calderón után.

Mi vagyunk a legnagyobbak, féljenek a többiek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 12., szerda 10:10

Realista24 írta:Hosszú-hosszú évek óta jelen vannak, azóta sem tényező egyik sem. Persze 10-20-30 év alatt leeshet egy BL, de ettől még semmi nem fog megváltozni.
Persze múltat nem vásárolhatnak, de időszakosan lehetnek csábító alternatívák a feltörekvő tehetségek számára. Elég, ha rendszeresen elődöntőzik valamelyik a BL-ben, ezt megfejelik egy fasza kis fizetési ajánlattal, és a játékos máris könnyebben megfeletkezik a Realos/Barcás/Bayernes vagy MU-s poszterekről a szobája falán.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 12., szerda 9:58

Ha valamelyik olajos egyszer összehoz egy jó csapatot, és lesz ott egy jó edző, netán BL-t is nyer, akkor csak úgy pislogni fogunk, hogy minden valamire való játékost ők fognak leigazolni. Pl. ha MBappé a PSG-ben kötne ki, nagyon csalódott lennék. Bár akkor magáról a játékosról is meglenne a véleményem.
Hosszú-hosszú évek óta jelen vannak, azóta sem tényező egyik sem. Persze 10-20-30 év alatt leeshet egy BL, de ettől még semmi nem fog megváltozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 12., szerda 9:53

Donát írta:Inkabb oruljunk, hogy a sportszakmai szempont volt az elsodleges
Én örülök, csak jó lenne elkerülni az ilyen igazolásokat elsősorban, akkor az eladásoktól sem kell tartani.
Donát írta:Fenyes a jovo, nem kell fosni a olajosoktol!
Ha valamelyik olajos egyszer összehoz egy jó csapatot, és lesz ott egy jó edző, netán BL-t is nyer, akkor csak úgy pislogni fogunk, hogy minden valamire való játékost ők fognak leigazolni. Pl. ha MBappé a PSG-ben kötne ki, nagyon csalódott lennék. Bár akkor magáról a játékosról is meglenne a véleményem.
Merci Zizou!

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Donát » 2017. július 12., szerda 9:47

ericco írta:
Donát írta: de miert tekintunk ugy erre a hianyzo akar 40, akar 60 milliora, mintha ezen mulna a klub anyagi megitelese?
Azért egy Real Madridnak sem mindegy, hogy mennyit veszít egy üzleten, játékoson, átigazoláson. Persze, vannak meg nem térülő befektetések, amelyek még beleférnek, de azért az ilyeneket jobb elkerülni, ha lehet.
Pl. ha Bale ismét hoz egy-két ramaty szezont, és a nyakunkon marad vagy olcsón eligazol, az így James után nem igazán férne bele.
rashidm írta:Ha két év múlva nyernénk még bajnokságot meg bl-t, a kutyát nem fogja érdekelni. Engem legalábbis nem. Most se izgat annyira. Elment, másnak lesz helye meg játékperce.
Én már a szezon kezdetén sem fogok erre gondolni, de egy ésszerű gazdasági modellel, kb amilyen az elmúlt 4-5 évben van a klubnál, hosszútávon is fel lehet venni a versenyt a feneketlen pénzeszsákokkal. Sőt, túl is lehet őket lni
A kettore egyutt reagalnek. Ebben egyet ertunk, h a bukasokat el kell kerulni, ha lehet, de szinte biztos, hogy most nem lehetett. Inkabb oruljunk, hogy a sportszakmai szempont volt az elsodleges (felszabadulo jatekpercek), es nem mas. Hosszabb tavon anyagilag is jobban jarhatunk, azoknak a jatekperceknek koszonhetoen felnevelhetunk nagy jatekosokat a mostani fiatalokbol, es nem kell mast nagy penzert igazolni.
Az az igazsag, hogy megreszegultunk a Di Maria fele eladasoktol, de mas klubok sem hulyek. Meg a MU is fejlodik (ha csak aprankent is :mrgreen: )
Az esszeru gazdalkodas pedig most is folyik, es hosszutavra van tervezve. Varane, Carvajal, Isco, Kovacic, Asensio, Vallejo, Llorente, Ceballos B-) Fenyes a jovo, nem kell fosni a olajosoktol!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 12., szerda 9:24

Realista24 írta:És az miért rossz deal?
Összességében értem: megvétele, kölcsönbeadása, esetleges olcsón eladása.
Abban igazad, hogy ekkor bebizonyosodna, Jamesnek nincs helye az elitben, egy meghatározó csapat kiegészítője lehet max. Bár szerintem ez most is bebizonyosodott, mivel 45-50 milliót is kockázatnak tartanak kifizetni érte, ami ugyan elég sok, de a kolumbiai sem egy senki jelenleg.
Donát írta: de miert tekintunk ugy erre a hianyzo akar 40, akar 60 milliora, mintha ezen mulna a klub anyagi megitelese?
Azért egy Real Madridnak sem mindegy, hogy mennyit veszít egy üzleten, játékoson, átigazoláson. Persze, vannak meg nem térülő befektetések, amelyek még beleférnek, de azért az ilyeneket jobb elkerülni, ha lehet.
Pl. ha Bale ismét hoz egy-két ramaty szezont, és a nyakunkon marad vagy olcsón eligazol, az így James után nem igazán férne bele.
rashidm írta:Ha két év múlva nyernénk még bajnokságot meg bl-t, a kutyát nem fogja érdekelni. Engem legalábbis nem. Most se izgat annyira. Elment, másnak lesz helye meg játékperce.
Én már a szezon kezdetén sem fogok erre gondolni, de egy ésszerű gazdasági modellel, kb amilyen az elmúlt 4-5 évben van a klubnál, hosszútávon is fel lehet venni a versenyt a feneketlen pénzeszsákokkal. Sőt, túl is lehet őket élni.
Merci Zizou!

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Donát » 2017. július 12., szerda 9:19

Realista24 írta:Egyébként a két év kölcsönbe az is közrejátszhat, hogy Ancelotti sincs bebetonozva a bajorokhoz. Bajnokságot meg kupát kb ziro is nyerni tudna a németekkel, de ha egy maximum két éven belül nincs BL, akkor el fogják küldeni. James pedig az olasz kifejezett kérésére érkezett. Onnantól kezdve pedig nagyon nehéz dolga lesz a kolumbiainak szerintem.
Ha nem elnek az opcioval, akkor az olasz sem marad Bajororszagban, tehat viheti majd az uj csapatahoz is. :mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Donát » 2017. július 12., szerda 9:14

ericco írta:Akkor lesz nagyon rossz deal, ha a Bayern azt mondja, hogy köszi, akkor inkább mégsem kérnénk.
Ekkor lesz egy Jamesünk, aki a Bayernben is megbukott, és egy év lesz hátra a szerződéséből. Ekkor jó, ha 20-at fog érte fizetni valaki.
Ebben igazad van, de miert tekintunk ugy erre a hianyzo akar 40, akar 60 milliora, mintha ezen mulna a klub anyagi megitelese?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég