Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 19., szerda 12:04

h3x0r írta: Nem esett neki arccal a foldnek, nem tort be a feje, se a keze vagy a laba es a pillanatnyi csend utan sem kezdett el sirni, hanem meg o is mosolygott rajta. Mozibol kifele jovet haverom beszelt is vele par szot. De koszi a jo kivansagokat. :)
Szívesen, bármikor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. július 19., szerda 12:01

Realista24 írta:
hogy percekig ezen rohogtunk. :lol:
Nagyon vicces, remélem, amikor egyszer majd a 10 éves gyereked jár így, ugyanúgy röhögni fogsz :lol: :lol: :lol: :| :|
Nem esett neki arccal a foldnek, nem tort be a feje, se a keze vagy a laba es a pillanatnyi csend utan sem kezdett el sirni, hanem meg o is mosolygott rajta. Mozibol kifele jovet haverom beszelt is vele par szot. De koszi a jo kivansagokat. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 19., szerda 11:46

hogy percekig ezen rohogtunk. :lol:
Nagyon vicces, remélem, amikor egyszer majd a 10 éves gyereked jár így, ugyanúgy röhögni fogsz :lol: :lol: :lol: :| :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. július 19., szerda 11:42

Hetvegen en is megneztem az uj Pokembert. Egy laza nyari kikapcsolodas, humoros reszekkel, amit szerencsere nem toltak tul, raadasul annak ellenere, hogy a szereplok nagy resze tinedzser, sikerult osszehozzanak egy filmet kinos jelenetek nelkul, ami nalam azonnal plusz pont. Az pedig kulon orom, hogy Tom Holland tokeletesen hozza Pokember karakteret, a kovetkezo evekre megvannak.
pheco írta:Mondjuk a legnagyobbat azon röhögtem amikor a 10-12 éves kissrác kiment film közben és amikor visszajött, akkor szaladt fel a lépcsőn és borult egy szépet :mrgreen:
Mi olyan helyen ultunk, hogy elottunk nem voltak szekek es siman lehetett jarkalni, de cserebe kinyujthattuk a labunkat. Ugyancsak a film kozepen egy 10-12 eves gyerek ugy gondolta, hogy o ott el fog szaladni. En siman visszahuztam a labam, de haverom epp szakszeruen probalta visszarakni a kolat a tartoba, ezert nem figyelt oda, a gyerek meg akkorat esett az ott felejtett labban, hogy percekig ezen rohogtunk. :lol:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. július 18., kedd 21:19

messideco írta:Szóval:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kislány fertőzött volt az embereket sújtó járványban, a babával aludt így megtelhetett baktériummal az. Mivel a tábornok elvette tőle, ezért nyilvánvaló hogy ő is amiatt lett beszédképtelen. Logikusnak tűnik nek?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Köszi. Én inkább arra gondoltam, hogy már alapból beteg lehetett, csak ugye titkolta. Nem gondoltam,
hogy egy ócska baba is tud hordozó lenni. De persze, így utólag ez is bőven logikusnak tűnik.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2017. július 18., kedd 2:03

Szóval:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kislány fertőzött volt az embereket sújtó járványban, a babával aludt így megtelhetett baktériummal az. Mivel a tábornok elvette tőle, ezért nyilvánvaló hogy ő is amiatt lett beszédképtelen. Logikusnak tűnik nek?
"And my heart will leave you never."

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. július 17., hétfő 16:54

messideco írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaja :D

Bár nekem úgy tűnt hogy a rossz forgatókönyvet akarták menteni vele kb. Kulcsembernek bizonyult végül is,
mint ahogy a kislány is sejtettem, hogy ez lesz (a vírusos baba... bár ezt más kellett kifejtse nekem.)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vírusos babát kifejtenéd nekem hosszabban, mert azért nem teljesen volt nekem az tiszta. Megköszönném nagyon. :)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 17., hétfő 16:48

ericco írta:
RaúlCF írta:azért az mindenképp vicces hogy a nyitóhétvégén kevesebbet hozott mint a Spider-man 3 ami finoman szólva nem lett klasszikus
1. Csak az amerikai mozikban, azon kívül még nincsenek infók
2. Inflációt beleszámítva, ami sosem pontos
3. A válság előtt közvetlenül az amerikaiak minden fosra beültek, gondolkodás nélkül, mivel átlagban jóval több pénzük és szabadidejük volt.
still funny mert most van a nagy comic book láz

homecoming box office
spider-man 3 box office

ettől függetlenül a 3nál csak jobb film lehet csak érdekes adatok

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 17., hétfő 16:42

RaúlCF írta:azért az mindenképp vicces hogy a nyitóhétvégén kevesebbet hozott mint a Spider-man 3 ami finoman szólva nem lett klasszikus
1. Csak az amerikai mozikban, azon kívül még nincsenek infók
2. Inflációt beleszámítva, ami sosem pontos
3. A válság előtt közvetlenül az amerikaiak minden fosra beültek, gondolkodás nélkül, mivel átlagban jóval több pénzük és szabadidejük volt.
Merci Zizou!

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 17., hétfő 16:26

Remy írta:Póki hazatért!

Könnyed és laza szórakozás 2 órán keresztül. Szerencsére eldobták azokat a jeleneteket, amiket már 10000 ezerszer láttunk az elmúlt években a póki filmekben. Belecsaptak a lecsóba. :agree:

Tom Holland remek casting, de ez már a CW-ben is feltűnt. Szóval a Marvel ezt most nagyon jól tette, hogy megküzdött éveken keresztül a Sonyval Pókiért. :agree:
azért az mindenképp vicces hogy a nyitóhétvégén kevesebbet hozott mint a Spider-man 3 ami finoman szólva nem lett klasszikus :D

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. július 17., hétfő 15:19

Idei év legjobban várt filmje nálam.
Mikor lesz a premier?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. július 17., hétfő 15:03

BLADE RUNNER 2049 – Trailer 2.
Wow.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27400
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. július 15., szombat 18:23

Póki hazatért!

Könnyed és laza szórakozás 2 órán keresztül. Szerencsére eldobták azokat a jeleneteket, amiket már 10000 ezerszer láttunk az elmúlt években a póki filmekben. Belecsaptak a lecsóba. :agree:

Tom Holland remek casting, de ez már a CW-ben is feltűnt. Szóval a Marvel ezt most nagyon jól tette, hogy megküzdött éveken keresztül a Sonyval Pókiért. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2017. július 15., szombat 2:44

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaja :D

Bár nekem úgy tűnt hogy a rossz forgatókönyvet akarták menteni vele kb. Kulcsembernek bizonyult végül is,
mint ahogy a kislány is sejtettem, hogy ez lesz (a vírusos baba... bár ezt más kellett kifejtse nekem.)
"And my heart will leave you never."

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. július 14., péntek 22:30

messideco írta: War for the planet apes

Minden spojlerbe:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyok voltak az elvárásaim, túl nagyok.
Az előző két rész atomjó volt, vártam a katarzist. Néztem a moziban, de semmi nem ragadtatott el. Kiszámítható, logikai bukfencekkel teli film volt, más háborút vártam volna, ez gyakorlatilag egy csata volt, háborúnak semmiképp nem nevezném, kissé grandiózusabb dologra számítottam.
Meg hát gondoltam h világszíntű konflikutus lesz, hiszen az egészet elfoglalják a majmok ugye.

Nem mondanám echte rossznak, hiszen a szívemhez közel áll a sorozat, de túl nagy volt a várakozás a részemről sajna, ez ilyen.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem is nagyok voltak az elvárásaim, de én k*rvára élveztem. Rossz majom alakítása meg főleg vitte a prímet. Oda az Oscart neki. :D Ahogy megjelent a kis bakancsában meg a sapkával a fején. :lol:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. július 13., csütörtök 5:14

"a hírhedt amerikai sorozatgyilkos és szektavezér, Charles Manson borzalmas tetteiről forgat filmet."
"Azt nem tudni, hogy a Manson-gyilkosságokat milyen formában dolgozza fel Tarantino, Sharon Tate és ismerőseinek megölése mellett még hosszú bűnlajstroma "
A lenéző hangnemet pedig hagyjad, az itt nem menő. :sly: :sly:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2017. július 13., csütörtök 2:48

Úgy olvastam, hogy nem Manson lesz a középpontban, hanem Polanski akkori felesége. El is olvastad a cikket, vagy csak bemásoltad a címét?

más:

War for the planet apes

Minden spojlerbe:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyok voltak az elvárásaim, túl nagyok.
Az előző két rész atomjó volt, vártam a katarzist. Néztem a moziban, de semmi nem ragadtatott el. Kiszámítható, logikai bukfencekkel teli film volt, más háborút vártam volna, ez gyakorlatilag egy csata volt, háborúnak semmiképp nem nevezném, kissé grandiózusabb dologra számítottam.
Meg hát gondoltam h világszíntű konflikutus lesz, hiszen az egészet elfoglalják a majmok ugye.

Nem mondanám echte rossznak, hiszen a szívemhez közel áll a sorozat, de túl nagy volt a várakozás a részemről sajna, ez ilyen.
"And my heart will leave you never."

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. július 12., szerda 18:38

Charles Mansonról szól majd Tarantino új filmje.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. július 8., szombat 23:41

Tényleg fasza a Pókember. Pedig engem sokszor idegesít már a Marvel féle vicceskedés, de itt jól eltalálták az egész hangulatot. Az pedig plusz pont, hogy nem ugyanazt látjuk harmadszor, mint az előző két széria első részében.
Mondjuk a legnagyobbat azon röhögtem amikor a 10-12 éves kissrác kiment film közben és amikor visszajött, akkor szaladt fel a lépcsőn és borult egy szépet :mrgreen: De egyébként tényleg fasza a film, 8/10-et nálam megér a műfajon belül.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 8., szombat 23:19

Jaja, Póki :happy: gyerünk a moziba be
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég