Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. július 19., szerda 21:44

sebydani írta:
csabi* írta: masodik meccsen ha jol emlekszem kicsilabda kobe cipoben tolta, lehet azert taltosodott meg annyira az elso meccs utan :D
Igen igen, az volt az. NBA memes oldalon tele is volt minden vele hogy csak azért tudott játszani :lol: Idei draft osztályból kire kell amúgy figyelni? Nem volt időm annyira elmélyülni a dolgokban, csak a tradeket igyekszem nyomon követni.
most vállalok egy óriásit és aszondom, hogy a top5-öt :D
Kép

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. július 19., szerda 21:37

Miota megvolt a draft nem is nagyon van vele gond. Persze biztos megfog meg szolalni,de csillapodott. Vegulis elerte amit akart. :) :D

Lonzo jateka amugy nekem is tetszett. Ugy latom ahogy te,szerintem akar 7-8 asszisztot is elerheti siman,maximum sok TOval,de elso evben az legyen a legkevsebb gond. Foleg,hogy KCP erkezesevel a gyengebben tamado guardot kell majd fognia,ami meg megoldhato,mert azert nem alulmeretezett eppenseggel,ezert vedekezesben se biztos,hogy olyan rossz szezonja lesz,mimt ahogy kb minden iranyitoval tortenni szokott.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. július 19., szerda 10:11

sebydani írta:Ball apja miatt a fia is egyre antipatikusabb, pedig nem igazán tehet róla eddig. Nagyon nem tetszik ez az egész cirkusz, kosarazzon az a gyerek azt' kész. :coffee: Állandóan pofázik az öreg. :kivagyhe: Lakers fanok, főleg Zsombi, neked mi a véleményed a srácról?
Nem tudom, nekem totál szimpatikus a gyerek. A játékra koncentrál, értelmesen, lényegretörően nyilatkozik, nem érdeklik az egyéni sikerek, hanem nyerni akar.
Egy 11-5-6-os szezont tippelek neki. Nyilván nem lesz olyan hatással a játékra, mint a SL-ben, de azért nem semmi, hogy mit hozott. Nem is a statisztika a lényeg, hanem a felfogás, illetve a kosárlabda IQ szembetűnő.
Benne van, hogy nem lesz all-star, de nagyon kevés az olyan játékos, aki a csapattársait ennyire jobbá tudja tenni. És itt sem csak a passzokról van szó (pedig abban parádés), hanem az a magabiztosság és nyugalom átragadt a többiekre is. Teljesen más volt a hangulat, mint az eddigi években.

Lavar tényleg sokat pofázik, rengeteg faszsággal, egy igazi gyökér, viszont ez egy gimmick, egy karakter. Meg lehet nézni, hogy mit ért el vele. Óriási a hype a gyerek körül, arról hírek születtek, hogy Lonzo éppen milyen cipőben játszik, meccs közben is beszéltek róla, ez azért egészen elképesztő.
A másik oldal meg az, amit a média egyáltalán nem kap fel, amiről Pelinka és Magic többször is beszéltek. A környéken ő edzi az összes gyereket ingyen, mindegyiküket a fiaival egyenrangúan kezeli, magánéletben sokkal nyugodtabb.
Arról nem sok cikk születik, hogy miközben a felesége strokeot kapott (megjegyzem akkor, mikor Lonzo a rájátszásban volt, érdemes megnézni, hogy mekkora hatással volt ez a játékára), ő egyedül vitte a dolgokat, a háztartást, intézte a srácai dolgait, edzette LaMelo csapatát, meg nyilván a feleségével is foglalkozott.
"I told my wife, 'I been with you so long, you can have one eye drooped and your mouth over here like this and you're still beautiful to me," LaVar said. "I look at you the same way. That ain't gonna never change.'"

Nem gondolom, hogy egy rossz ember, csak mikor a kamerák rávetülnek akkor feltűnési viszketegségben szenved, hatalmas faszságokat nyilatkozik és egy igazi gyökér lesz.
Megkérdezték tőle tegnap vagy mikor, hogy hogy nem beszél Magickel meg Pelinkával, és megmondta, hogy a Lakers a fia munkahelye, neki ahhoz semmi köze nincsen.
Én tartottam tőle először, hogy ez az egész hatással lesz a csapatra, de űgy tűnik, hogy nem, tudja hogy hol a helye.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. július 16., vasárnap 23:12

csabi* írta: masodik meccsen ha jol emlekszem kicsilabda kobe cipoben tolta, lehet azert taltosodott meg annyira az elso meccs utan :D
Igen igen, az volt az. NBA memes oldalon tele is volt minden vele hogy csak azért tudott játszani :lol: Idei draft osztályból kire kell amúgy figyelni? Nem volt időm annyira elmélyülni a dolgokban, csak a tradeket igyekszem nyomon követni.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. július 16., vasárnap 23:03

az apjanal kb nincs nagyobb gyoker a sport vilagban de en mostanaban egyre kevesebbet hallok rola.
masodik meccsen ha jol emlekszem kicsilabda kobe cipoben tolta, lehet azert taltosodott meg annyira az elso meccs utan :D
Kép

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. július 16., vasárnap 23:00

Te mindig csalódást okozol, megszoktam. :coffee: :-* De a véleményed még így is fontos számomra :D Az egészpályás passza eléggé meg talán a 2.(?) meccse nagyon adta, csak az apja maradna már csendben meg tűnne el a képernyőkről. Eddig ennyit láttam a srácból.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. július 16., vasárnap 22:57

nem lattam egy nyari ligas meccset se de highlight vidik alapjan penge lesz a srac es nagyot huzott vele a lakers. de boccs hogy nem vagyok zsombi, ujabb csalodast okoztam danikam? :(
Kép

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. július 16., vasárnap 22:01

Ball apja miatt a fia is egyre antipatikusabb, pedig nem igazán tehet róla eddig. Nagyon nem tetszik ez az egész cirkusz, kosarazzon az a gyerek azt' kész. :coffee: Állandóan pofázik az öreg. :kivagyhe: Lakers fanok, főleg Zsombi, neked mi a véleményed a srácról?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. július 12., szerda 8:48

Idén nincs draftjoga a csapatnak, szóval nincs mit tenni.
Egy évre keresett embereket a Lakers, ez win-win mindkét részről. KCP jövőre FA megint, tud egy hosszú szerződést, jó pénzzel szerválni (hamár a detroitit elbaszta), LA meg nyert egy jól védekező kettest, aki pont hiányzott a kezdőből.
Triplát is beveri, ha húz 2-3 %-ot rajta idén, akkor egy igazi 3&D játékost nyert a csapat személyében.
Rondot pletykálják még, illetve kell elvileg valamennyi hely KCP-nek. Brewert el kell szórni, Nwabát pedig megtartani.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. július 12., szerda 8:24

Zsombor írta:Fuckin KCP. Kihozták Magicék a maxot.
Egy évre csak, ezek szerint nem kell nekik még egy 1/1-es pick :mrgreen:
Jövőre ennyi pénzért tuti nem tartják meg (ha érkeznek a nagy sztárok).

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. július 12., szerda 8:09

Fuckin KCP. Kihozták Magicék a maxot.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. július 5., szerda 21:27

Legjobb. Leszek divat,át is ülök a GSWsek közé :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. július 5., szerda 21:14

Hayward trade érdekes lesz, bár keleten még mindig Cavs in 4-5 bárki ellen KD meg üdvözölte Nick Youngot :lol: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. július 5., szerda 12:59

Gallo-Clippers,Hayward-Celtics :agree: :luck: :luck: ,Z-Bo meg Hill Kings,hat utolsok nem lesznek tippre,ez nem tudom,hogy mennyire eri meg. Persze a fiatalok fejlodesenek jo lesz,de egy top5 pickre ramehettek volna,mert 19ben nem pesz pickjuk,igy lehet kiszorulnak. Meglatjuk.
Greent is lehet elvesztheti a Memphis,az kisse necces :kivagyhe:
Gaynek is lehet nagyobb piaca lesz mint vartam. Jazz,Okc is csinalna neki helyet,bar Patterson miatt az eselytelen lesz. Kiveve, ha nem MLE.

Bosht meg kiraktak,es vosszavonultatjak majd a mezet.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. július 3., hétfő 8:07

Millsap elvileg megy Denverbe, 3 év 90 millió.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 2., vasárnap 18:44

Egy hónap múlva R24 csap le, veglegessel aki ezt a fajta stílust akarja folytatni. Itt senki nem fog kurvaanyazni szaros véleménykülönbség miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. július 2., vasárnap 18:25

én befejeztem.

azt csinálsz amit akarsz. :)
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. július 2., vasárnap 18:24

Te nem személyeskedsz? :lol:
Kommentem előtt leszerencsétleneztél, mert nem azt írtam amit te. Szerinted mindenki gyökér, aki trailert néz. Most is te vetted a számra az anyámat, nem én a tiédet.
Az a baj, hogy minden témába odaokoskodsz úgy, hogy nincs meg a tudásod hozzá, aztán utána meg elküldesz mindenkit a picsába, aki nem ért veled egyet.
De ne aggódj, annyira nem hat meg ez az egész, csak röhögök a vergődéseden.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. július 2., vasárnap 18:07

Gibson-Minny 2 ev 28 millio

Nem rossz,de ez akkor Millsapet kizarja,Dieng jo cseremagas lesz.
(Bar kicsit meglepett,hogy az OKCnem kezdett semmit vele,mert elferne,Kantert kene kidobniuk. Keves rosszabb vedo van nala.)

Ibaka-Raptors 3 ev 65 millio.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. július 2., vasárnap 18:00

Tjacks írta:
H.E.H.E. írta: mondjuk én most sem személyeskedtem
Te soha :mrgreen:
hol látod?
írtam tényt és véleményt, erre le lettem hülyézve, hogy aki ezeket tartja expertnek blablabla.
nyilván nem magyarázta meg, hogy miért látom rosszul az egész kosárlabdát, ahogy van, de ez már egy másik dolog.
onnantól meg nyílik a lehetőség nekem is, hogy elküldjem a zsombikaféléket a jókurvaanyjukba.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég