Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 25., kedd 21:02

lestat írta:Viszont ha Coutinho oda megy sajnalni fogom,bírom a tagot de a Barcaban valahogy hirtelen mindenki elkezd szineszkedni.
Jürgen Klopp, a Liverpool menedzsere szemmel láthatóan kezdi megelégelni a rengeteg pletykát, melyek arról szólnak, épp mely kulcsjátékosát adja el a klub.
„A probléma ezzel az egésszel, hogy bármit is mondok, úgy is találnak benne valamit, ami alapján tovább spekulálnak – közölte Klopp. – Ha egyszer azt mondtam, nem eladó, akkor nem eladó. Nincs más mondanivalóm, kész! Ez a klub döntése, ez az én döntésem, ez van.”
„Luís Suárez vagy Raheem Sterling eladásánál én még egyáltalán nem voltam itt, így a két szituációnak semmi köze a jelenlegihez. Fontos pillanathoz érkeztünk: jobbak akarunk lenni és erősödni szeretnénk, ennek érdekében meg kell tartanunk a kulcsjátékosainkat. Ez a válasz.”
„Elmondhatom még hússzor, hogy nem eladó. Nem eladó. Ha kifordítják és másként fogalmazzák meg a kérdést, amire én azt mondom »Nincs rá biztosíték«, úgy is megírják a saját sztorijaikat, ám ezek engem nem érdekelnek, nem nekem szólnak. Bármi is történik másnál, én azt mondom, nem eladó. Az újságírók azt mondanak, amit akarnak. Az én válaszom: nem eladó.”
Nem fog oda menni, mint Verratti sem. Nem fognak tudni minőséget igazolni, legyen bármennyi pénzük. Ezért remélem, hogy Neymar lép. Aztán majd tényleg az lesz a vége, hogy azt a pénzt oda adják Messinek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 25., kedd 12:30

A Liverpool sem engedheti meg magának, hogy eladják a legjobbjukat. Minden riválisuk erősödött a nyáron, BL-ben is indulnak, semmi okuk sincs eladni Coutinhot.
Merci Zizou!

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. július 25., kedd 12:08

Nem gondoltam volna hogy ennyire komoly a dolog :ozil:

Viszont ha Coutinho oda megy sajnalni fogom,bírom a tagot de a Barcaban valahogy hirtelen mindenki elkezd szineszkedni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. július 25., kedd 11:51

Coutinho nem inkabb kozeppalyas? Szerintem ot akkor is megprobaljak megszerezni ha Neymar marad, Verrattit is akartak a Neymar ugy elott,csak hat o a lehetetlen kategoria.
Szerintem ha menne Neymar akkor mar eldolt volna, maradni fog, a barca megadja amit ker es kesz, nem tehetik meg, hogy ennyivel gyengebb nyarat zarjanak mint mi, foleg h bajnoksagban es bl ben is mi vedunk.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. július 25., kedd 11:35

Mindkét csapat játszik holnap, tőlünk Piqué és Masch megy. Nem hiszem, hogy a Neymar transzfer miatt lesz, szimplán a szokásos meccs előtti sajtótájékoztató szerintem. Aztán lepjenek meg, legalább lezárulna a hercehurca.

Angliában vannak amúgy már Coutinhoért a Barca képviselői - passzolom kik, Robert gondolom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 25., kedd 11:26

ikarus93 írta:
Realista24 írta:PSG ma sajtótájékoztatót tart 23:00-kor, honlapon megerősítve.
Barca 23:30-kor a hírek szerint, ezt hivatalosan nem erősítették meg.
Le fog lépni Neymar, nagyon úgy néz ki.
Coutinhoért már be is jelentkezett a Barca nem véletlenül.
Csak neki nincs kivásárlási ára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. július 25., kedd 11:22

Realista24 írta:PSG ma sajtótájékoztatót tart 23:00-kor, honlapon megerősítve.
Barca 23:30-kor a hírek szerint, ezt hivatalosan nem erősítették meg.
Le fog lépni Neymar, nagyon úgy néz ki.
Coutinhoért már be is jelentkezett a Barca nem véletlenül.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 25., kedd 10:57

PSG ma sajtótájékoztatót tart 23:00-kor, honlapon megerősítve.
Barca 23:30-kor a hírek szerint, ezt hivatalosan nem erősítették meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. július 24., hétfő 19:14

Teljesen indokolatlan emberekért repkednek a 30-40-50-60 milliók. Párizsban odavágni egy 220 millást, semmibe nincs. Marketing, "miénk a világ legdrágább igazolása" stb stb. Aztán az ilyenek miatt már tényleg olyan magasságokban vannak az árak, amiket felfogni se lehet. De senki ne gondolja hogy a PSGnek fájna ezt kifizetni. :kivagyhe:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 24., hétfő 18:52

ha kifizetik az meredek. előbb kinézem hogy a Neymar klán elkezdi verni az asztalt hogy márpedig engedjék el mert boldogtalan és sztrájkol meg ez az álma és valahol 100 felett megegyeznek. Barcának se jó ha Neymar menni akar de nem engedik, lelátóra meg kicsit extravagáns száműzni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. július 24., hétfő 18:08

Dehogy fizeti ki.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. július 24., hétfő 17:56

Csak akkor fog menni Neymar ha cserébe elengedik Verattit, ez 100-as.

Engem nagyon nem érdekel a dolog, pár évig ott még úgyis Messi a lényeg, attól függnek a dolgok, hogy neki van-e kedve játszani. De főleg azért nem érdekel, mert van évi 2 meccsünk velük (4 a szuperkupával, és nyilván a BL-ben is összekerülhetünk, de most azon kár filózni), de van 36 másik csapatok ellen, nekünk a saját csapatunk a lényeg.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 24., hétfő 17:15

CS0ki írta:Megmondom őszintén, én nem örülnék, ha Neymar lelépne. És most a liga és hosszú távú szempontokat nézve.
Nem tetszik, hogy az arabok pénzén a barcelona egyik legnagyobb játékosát simán kivásárolják, és neki is van kedve menni egy PSG-be. Persze lehet, hogy ez csak egyszeri dolog, meg a legtöbb játékosnál továbbra is vannak más szempontok, de az irány nem jön be.
Hosszabban terveztem kifejteni, csak most nincs hozzá kedvem... :)
az arabok a fejükre is állhatnak a nulla pénzes csapataikkal. Neymar pont nem reprezentatív mert egy pénzéhes örömkisfiú oda megy ahol jobban megtömik. top játékosnak eszébe sem jutna hogy egy Barcából elmenjen a PSGbe hacsak nincs valami óriási balhé házon belül. a presztízs ugyanúgy marad a Real-Barca-Bayern-Juve négyesnél és talán ha a United egyszer visszatalál de ők már most is iszonyat pénzeket fizetnek szóval ők felemások. de aki az európai nagyoktól elmegy ilyen PSG,City vonalhoz pénzért az nem való a top klubokba. ezen akármennyi arab dollár sem segít.


van amit meglehet venni minden másra ott a történelem :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. július 24., hétfő 16:22

Ha valaki nem akar valtani akkor az arabok penze semmit sem er

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 24., hétfő 16:21

CS0ki írta:Megmondom őszintén, én nem örülnék, ha Neymar lelépne. És most a liga és hosszú távú szempontokat nézve.
Nem tetszik, hogy az arabok pénzén a barcelona egyik legnagyobb játékosát simán kivásárolják, és neki is van kedve menni egy PSG-be. Persze lehet, hogy ez csak egyszeri dolog, meg a legtöbb játékosnál továbbra is vannak más szempontok, de az irány nem jön be.
Hosszabban terveztem kifejteni, csak most nincs hozzá kedvem... :)
Szerintem ebbe semmi nincs. Alapból eltolódtak az árak felfelé, most egy top10-es játékos fog rekordot felállítani, aki amúgy a legnagyobb futball qrva az apjával együtt. Neymar soha nem lesz a legnagyobbak között, mert többnyire elég neki a rivaldafény meg a töménytelen zseton.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. július 24., hétfő 16:13

Megmondom őszintén, én nem örülnék, ha Neymar lelépne. És most a liga és hosszú távú szempontokat nézve.
Nem tetszik, hogy az arabok pénzén a barcelona egyik legnagyobb játékosát simán kivásárolják, és neki is van kedve menni egy PSG-be. Persze lehet, hogy ez csak egyszeri dolog, meg a legtöbb játékosnál továbbra is vannak más szempontok, de az irány nem jön be.
Hosszabban terveztem kifejteni, csak most nincs hozzá kedvem... :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. július 24., hétfő 16:01

Verrattit ha most nem adják akkor miért adnák neymar leigazolása után? Az se biztos ,hogy verratti menne a barcahoz ha a psg meg épp íly módon erősít.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 24., hétfő 14:26

Remy írta:Nem látom azt az opciót, amivel mi jól járunk, ha Neymar lelép onnan. Nem lesz orrnehéz a Barca, tudnak igazolni lényegében bárkit középpályára. Cou + Verratti duót, vagy legalábbis az egyiket majdhogynem készpénznek lehet venni, ha Neymar lelép. Formációváltással, erősebb középpályával (amire bőven ráférne az erősítés) ismét veszélyesek lehetnek.

Én nem örülnék, ha lelépne.
Így is van pénzük igazolni, mégsem jön össze. Mert érthető módon olyan játékosokra mennek rá, akik a csapataikban kulcsjátékosok. Most attól mert a Barcának 300 milliója lesz igazolni és nem csak 100 mondjuk, attól még nem lesz eladó Verratti meg Coutinho, sőt még Eriksen sem. Mert annyi pénze van a kluboknak, hogy akár egy 100 millás ajánlatot is vissza dobhatnak, mert fontosabb az adott játékos, mert nekik is pótolni kéne, amit nem nagyon tudnának. Ugye a Pool sem tudja megvenni 75 millióért a Naby Keitat, vagy kicsodát. Akkor mi lenne nekik biznisz abban, hogy eladják a legjobbukat a Barcának, és ugyanannyiért pótolják egy gyengébb Keitával? Nem tudnák minőségben pótolni, úgyhogy menjen csak el.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 24., hétfő 12:57

A kedvencem, mikor Neymer apját ostorozzák, hozzá teszem jogosan, csak azt felejtik el, ha egy picit több gerince van az apukának, akkor Neymar eleve nem hozzájuk igazol, hanem vagy ide vagy a Chelseabe.
az egyiket majdhogynem készpénznek lehet venni
Nekem úgy rémik, hogy mindkét játékos klubja kijelentette, hogy nem hajlandóak tárgyalni sem.
Merci Zizou!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. július 24., hétfő 12:56

Nem látom azt az opciót, amivel mi jól járunk, ha Neymar lelép onnan. Nem lesz orrnehéz a Barca, tudnak igazolni lényegében bárkit középpályára. Cou + Verratti duót, vagy legalábbis az egyiket majdhogynem készpénznek lehet venni, ha Neymar lelép. Formációváltással, erősebb középpályával (amire bőven ráférne az erősítés) ismét veszélyesek lehetnek.

Én nem örülnék, ha lelépne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég