Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 1., kedd 17:51

Ha valakit érdekel, de nem tudna róla, most kezdődik az Audi kupa az Atlético-Napoli meccsel, estére meg 20:30-tól Bayern-Pool. Rendes kezdővel álltak fel, lehet megéri nézni!
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 1., kedd 15:41

illgner írta:a Dortmund az idén beérhet, ha az új edzővel megtalálják az összhangot.
Pont ez az. Hogy érjenek be, ha megint új edző van? Persze a keret maradt, csak lehet teljesen máshogy lesz felépítve, használva. Sima Bayern lesz az sajnos, pedig én is örülnék egy dortmundi bajnoki címnek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. augusztus 1., kedd 15:35

Némeknél 1,18-at ér a Bayern győzelme, a Dortmundé már 7 felett. Nem érzem ennyire simának az ügyet, a Dortmund az idén beérhet, ha az új edzővel megtalálják az összhangot.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. július 27., csütörtök 16:13

Tolisso szerintem rendben lesz. Renato Sanches teljesen homály, James még keresi a helyét.
Meglátjuk. Ha összeáll egy Tolisso Thiago Vidal hármas, az szerintem eléggé hatékony játékra lesz képes.
Azt továbbra is tartom, hogy kéne még egy ember előre, mert Gnabry és Costa elment kölcsönbe, Ribéry és Robben pedig folyamatosan sérült.
Amúgy rohadtul megérte elmenni haknizni Ázsiába, Ribéry Thiago és Bernat sérült csak meg...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. július 27., csütörtök 14:56

TheBull6 írta:
numberone1 írta:Nezem a Bayern-Inter meccset, ha vki szenvedni akar annak ajanlom.
Két napja meg leiskolázták a Chelseat. Ha a mi hakni meccsünkből nem kell levonni következtetést, akkor máséból se.
Tolisso is pl a kéken ellen az egyik legjobb volt, ahogy James is (annak ellenére, hogy elbaszott vagy 5 helyzetet). Müller meg kb 30-ról verte be Kurtoának.
Hakni v nem hakni, vannak dolgok amiket konnyu eszrevenni. Az biztos, h nalunk Kroos, Isco es Modric kozott mindig is megvolt a kemia, es nyugott szivvel Kovat is berakhatod vmelyik helyett, nem fog rosszabodni a jatek. De ha Bayernel Thiago kiesik akkor oda lesz kreativitas a kp-n, aztan majd megy az ivelgetesek Jamestol. Xabi lehet mar nem volt mar bayern szintu fizikuma, de a jatekinteligenciakat es a passzkeszseget nem fogja Tolisso potolni. Ehhez nem kell ismerni az atomfizikat, ezt lehet latni ha figyelmesen nezel egy-egy meccset.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 27., csütörtök 14:51

CS0ki írta:Nekem meg tetszik a bayern ilyen irányú hozzáállása. Ez volt mindig is jellemző rájuk, a problémájuk inkább az, hogy most az erős német mag hiányzik.
Anélkül, hogy elcseszett pénzeket adtak volna ki, évek óta ott vannak az élvonalban, a top 5ben. Aztán majd kiderül, hogy meddig lesz ez így, azért 40 milliót adtak egy kvázi noname francia középpályásért. Azért az nem volt kevés.
Nagyjából egyetértek, de lehet néha ez az egy kirakós hiányzott ahhoz, hogy ők legyenek Európa királyai.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. július 27., csütörtök 14:27

numberone1 írta:Nezem a Bayern-Inter meccset, ha vki szenvedni akar annak ajanlom.
Két napja meg leiskolázták a Chelseat. Ha a mi hakni meccsünkből nem kell levonni következtetést, akkor máséból se.
Tolisso is pl a kéken ellen az egyik legjobb volt, ahogy James is (annak ellenére, hogy elbaszott vagy 5 helyzetet). Müller meg kb 30-ról verte be Kurtoának.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. július 27., csütörtök 14:14

Nezem a Bayern-Inter meccset, ha vki szenvedni akar annak ajanlom.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. július 27., csütörtök 13:54

Dárdai valamit jól csinál. :)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. július 27., csütörtök 13:37

Drámai Pali 21 millióról közel 59 millióra növelte a Hetha ligától kapott bevételeit.
Ez akárhogy is vesszük, egy Hertha méretű klub életében óriási lépték.

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. július 27., csütörtök 12:33

dzsi91 írta:Egyáltalán nem azt írtam,hogy a bayern-nek ész nélkül kéne 100 milliókat költeni noname senkikre.Egyszerűen csak van egy szint amit sosem vagy nagyon rég óta nem tudtak/akartak meglépni a piacon amire szerintem egy ekkora klubnak szüksége van.Egy igazi number 1 játékosra, egy olyanra aki tényleg megteremti a különbséget.

ha csak végig nézem az elmúlt 20 évet nagyszerű játékosok játszottak münchenben,Robben-Rybery-makaay-ze roberto-elber-ballack-schwinsteiger-lahm mind klasszisok de valahogy mégsem az a vonulat ami a többi nagy klubnál megvolt.Zidane,Figo,R9,Del Piero,Pirlo,Bergkamp,Káka,Cantona,Ronaldinho,Rivaldo,messi,Cr és még sorolhatnám.Valahogy az ilyen kaliberre sose pazarolták az energiát és a pénzt, pedig a vonzerő mint nagy múltú klub simán meg van(Manapság meg pláne) és az anyagi háttér is adott 1-1 nagyobb bombára.A bundesliga meg igenis egy erős bajnokság amikor éppen nem szedik szét a rivális klubokat, akik olykor sokkal hasznosabbak ha minőséget képviselnek(2009-13) mint amikor -30 pontokkal kullognak mögöttetek.

Nyilván szimpatikus első ránézésre ez a nem szállunk be az őrült költekezésbe dolog, csak hogy ennek nem igazán lehet happy end a vége, mert a united örömmel száll be,Psg,Chelsea,City de már a Serie b-t meg járt Juve is 100 millát ad egy higuainért és előbb utóbb behúznak majd 1-1 olyan játékost ami nálatok hiánycikk lesz,mivel a bayern nem vesz részt ebben.Eléggé inog mostanában az a top3 is a bayern-nek, nem hiszem hogy megengedheti magának uli,hogy elvek miatt visszacsússzanak a top8ba.

És akkor felvetődik a kérdés,hogy hol voltak azok a nagy bayernes elvek amikor egy csúcson lévő giga-klubbot egy darab túlhypeolt edző miatt a barsza elcseszett német mostohatestvérévé amortizáltak.Legkésőbb a mészárlásunknál 14ben repülnie kellett volna a bohócnak, és akkor még talán valaki (akár Ancelotti) kezdhetett volna valamit az akkor még jó erőben lévő generációval.Most erre a váltásra szerintem alkalmatlan az olasz, túl későn érkezett és az ő ereje a klasszisokban van, nem a fiatalok beépítésében.

Az meg nem a véletlen,szerencse vagy a csillagok állásának köszönhető,hogy ti csak 1et mi meg 3at húztunk be a 3 döntőből... az egyik fő ok hsz elején.

Ja és nem gyűlölöm a bayern-t, szorítottam nekik '13-ban miután rommá verték a barszát,még a legméltóbb ellenfelünknek is gondolom őket bl-ben.Csak kicsit unalmas már,hogy '13 óta minden történet amit a super bayernről hallok úgy keződnek,hogy mi vagyunk a legjobbak és egy hatalmas levegő vétel után what if story-kal végződnek.
Én abszolút tisztában vagyok azzal, hogy hosszú távon nem lehet költekezés nélkül versenyképesnek maradni, még úgy sem, hogy a Bayernnek óriási előnyt jelent a német piac. És biztos vagyok benne, hogy akárhogy is bizonygatja Uli, hogy nem fogunk nagy összeget kiadni egy játékosért, előbb-utóbb rá leszünk kényszerítve. De amíg ingyen jön a Lewandowski kaliber, addig teljesen felesleges 90 milliót kiszórni egy Higuainért.

Ami sokkal inkább meghatározó szerintem a sikeresség szempontjából, azok a fizetések. Valahol olvastam, hogy elég nagy korrelációban áll a fizetési büdzsé és a ligában elfoglalt pozíció pl. a PL esetében. Ebből a szemszögből a Bayern lemaradása az angol nagyokhoz képest egészen minimális, 10% körüli. És lehet látni, hogy a City és a MU milyen középszerű játékosoknak ad óriási fizetéseket.

Persze majd meglátjuk jövőre a BL kieséses szakaszában, hogy mire mennek az olajcsapatok. Nagyon meglepődnék, ha akár a PSG, akár valamelyik angol tovább jutna, mint a Bayern.

A BL döntőkre/győzelmekre csak röviden térnék ki, szerintem egy tizenegyespárbaj óriási lutri. 2012-ben pont a csilliárdokért igazolt Real sztárok hagyták ki a Bayern ellen a büntetőjüket, pár évvel később az Atletico ellen meg berugdalták mind. De akár egy rossz bírói ítélet is döntően befolyásolhat egy meccset. Vagy egy játékos pont rossz napot fog ki, és rajta megy el.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. július 27., csütörtök 10:20

Nekem meg tetszik a bayern ilyen irányú hozzáállása. Ez volt mindig is jellemző rájuk, a problémájuk inkább az, hogy most az erős német mag hiányzik.
Anélkül, hogy elcseszett pénzeket adtak volna ki, évek óta ott vannak az élvonalban, a top 5ben. Aztán majd kiderül, hogy meddig lesz ez így, azért 40 milliót adtak egy kvázi noname francia középpályásért. Azért az nem volt kevés.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. július 27., csütörtök 3:49

misafeco írta: Miért, hol a helye a Bayernnek?
100 milliós játékosok vásárlása nem garancia a BL sikerre. Hol van most a MU, vagy a City az elköltött tengernyi pénz után? Ugyanúgy a futottak még kategóriában. Eközben a Bayern az idei kivételével (mikor is idő előtt összefutott a végső győztessel és óriási küzdelemben, de alulmaradt) mindig ott volt az elődöntőben az elmúlt 5 idényben. És nem hinném, hogy a következő pár évben kiesik a csapat a közvetlen elitből. A vezetőség tudja, hogy mit csinál, akármit is nyilatkoznak.
Ironikus módon a Realnak is akkor jött össze a BL győzelem, amikor elkezdtek költekezés helyett csapatot építeni. Ahhoz nem kell rémesen sok pénz egy ilyen nagy múltú csapatnál, mindig lesznek olyan játékosok, akik szívesen húzzák magukra a mezt, kiváló játékosok és nem kell egy vagyont költeni rájuk.
A Bayernnek lehetett volna több BL győzelme az elmúlt időszakból, de így is 3 döntőt játszottak pár éven belül, ugyanúgy, mint a jelenlegi Real. Épp csak a győzelem nem jött össze háromszor, de ezen a szinten olyan kicsin múlnak a dolgok... Hosszabbításban esett szögletgól, vagy tizenegyespárbaj, és máris fordul a kocka. Ez a foci szépsége. Egyszer fent, egyszer lent.
Én Bayern szurkolóként büszke vagyok arra, amit a csapat elért, de akkor is szurkolok nekik, ha éppen kiesnek a legjobb 16 között a BL-ben.
Egyáltalán nem azt írtam,hogy a bayern-nek ész nélkül kéne 100 milliókat költeni noname senkikre.Egyszerűen csak van egy szint amit sosem vagy nagyon rég óta nem tudtak/akartak meglépni a piacon amire szerintem egy ekkora klubnak szüksége van.Egy igazi number 1 játékosra, egy olyanra aki tényleg megteremti a különbséget.

ha csak végig nézem az elmúlt 20 évet nagyszerű játékosok játszottak münchenben,Robben-Rybery-makaay-ze roberto-elber-ballack-schwinsteiger-lahm mind klasszisok de valahogy mégsem az a vonulat ami a többi nagy klubnál megvolt.Zidane,Figo,R9,Del Piero,Pirlo,Bergkamp,Káka,Cantona,Ronaldinho,Rivaldo,messi,Cr és még sorolhatnám.Valahogy az ilyen kaliberre sose pazarolták az energiát és a pénzt, pedig a vonzerő mint nagy múltú klub simán meg van(Manapság meg pláne) és az anyagi háttér is adott 1-1 nagyobb bombára.A bundesliga meg igenis egy erős bajnokság amikor éppen nem szedik szét a rivális klubokat, akik olykor sokkal hasznosabbak ha minőséget képviselnek(2009-13) mint amikor -30 pontokkal kullognak mögöttetek.

Nyilván szimpatikus első ránézésre ez a nem szállunk be az őrült költekezésbe dolog, csak hogy ennek nem igazán lehet happy end a vége, mert a united örömmel száll be,Psg,Chelsea,City de már a Serie b-t meg járt Juve is 100 millát ad egy higuainért és előbb utóbb behúznak majd 1-1 olyan játékost ami nálatok hiánycikk lesz,mivel a bayern nem vesz részt ebben.Eléggé inog mostanában az a top3 is a bayern-nek, nem hiszem hogy megengedheti magának uli,hogy elvek miatt visszacsússzanak a top8ba.

És akkor felvetődik a kérdés,hogy hol voltak azok a nagy bayernes elvek amikor egy csúcson lévő giga-klubbot egy darab túlhypeolt edző miatt a barsza elcseszett német mostohatestvérévé amortizáltak.Legkésőbb a mészárlásunknál 14ben repülnie kellett volna a bohócnak, és akkor még talán valaki (akár Ancelotti) kezdhetett volna valamit az akkor még jó erőben lévő generációval.Most erre a váltásra szerintem alkalmatlan az olasz, túl későn érkezett és az ő ereje a klasszisokban van, nem a fiatalok beépítésében.

Az meg nem a véletlen,szerencse vagy a csillagok állásának köszönhető,hogy ti csak 1et mi meg 3at húztunk be a 3 döntőből... az egyik fő ok hsz elején.

Ja és nem gyűlölöm a bayern-t, szorítottam nekik '13-ban miután rommá verték a barszát,még a legméltóbb ellenfelünknek is gondolom őket bl-ben.Csak kicsit unalmas már,hogy '13 óta minden történet amit a super bayernről hallok úgy keződnek,hogy mi vagyunk a legjobbak és egy hatalmas levegő vétel után what if story-kal végződnek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. július 26., szerda 23:00

Carlo megkopott...
ahhoz hogy itt tartunk a fiatalokat tekintve, nagyon kellett Carlo elküldése
Zidane ehhez jobban ért :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. július 26., szerda 22:12

Predátorban kumma sok van, de a német közeg nem való egy latin tininek, és Carlo sem az az edző, aki a fiatalokat csiszolja.
Nem illik.

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. július 26., szerda 22:04

nzooli93 írta:Ez a renato sanches tényleg ennyire rossz vagy csak a bayernbe volt kevés? Én láttam 1 hete a bayern-arsenalt ott osztott azért 1-2 szép passzt. Mondjuk tény,hogy a hibák nagyon jöttek tőle..
Néha megcsillantja a tehetségét, de egy topcsapatba ez még kevés, rengeteg hibával játszik.
Kölcsön kellene adni, a padon nem fog fejlődni. Még csak 19, simán lehet belőle jó játékos.

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. július 26., szerda 22:02

dzsi91 írta:
ikarus93 írta:Uli megvan mit nyilatkozott?
"Our aim is to be the champion of Germany."

Nincs is annál szebb amikor valaki ha hosszú évek után is de végül belátja hol a helye.

Egyébként még ha részben igaza is van, csak ócska kifogás keresés számomra.Megvan a hátterük a múltjuk még a bajnokságuk is ahhoz,hogy ha nem is hozzánk hasonló de 1nél több bl sikert kukázzanak össze 5-10 év alatt.Ehelyett lerabolják a saját riválisaikat aminek köszönhetően februártól csak hakniznak a bundásban,Igazi minőségi top3 játékosra meg sajnálják a pénzt és sírnak a régi idők után.Abba már nem is megyek bele,hogy amikor csúcsra kerültek miért is fogtak bele egy másik nagy klub majmolásába...
Miért, hol a helye a Bayernnek?
100 milliós játékosok vásárlása nem garancia a BL sikerre. Hol van most a MU, vagy a City az elköltött tengernyi pénz után? Ugyanúgy a futottak még kategóriában. Eközben a Bayern az idei kivételével (mikor is idő előtt összefutott a végső győztessel és óriási küzdelemben, de alulmaradt) mindig ott volt az elődöntőben az elmúlt 5 idényben. És nem hinném, hogy a következő pár évben kiesik a csapat a közvetlen elitből. A vezetőség tudja, hogy mit csinál, akármit is nyilatkoznak.
Ironikus módon a Realnak is akkor jött össze a BL győzelem, amikor elkezdtek költekezés helyett csapatot építeni. Ahhoz nem kell rémesen sok pénz egy ilyen nagy múltú csapatnál, mindig lesznek olyan játékosok, akik szívesen húzzák magukra a mezt, kiváló játékosok és nem kell egy vagyont költeni rájuk.
A Bayernnek lehetett volna több BL győzelme az elmúlt időszakból, de így is 3 döntőt játszottak pár éven belül, ugyanúgy, mint a jelenlegi Real. Épp csak a győzelem nem jött össze háromszor, de ezen a szinten olyan kicsin múlnak a dolgok... Hosszabbításban esett szögletgól, vagy tizenegyespárbaj, és máris fordul a kocka. Ez a foci szépsége. Egyszer fent, egyszer lent.
Én Bayern szurkolóként büszke vagyok arra, amit a csapat elért, de akkor is szurkolok nekik, ha éppen kiesnek a legjobb 16 között a BL-ben.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. július 26., szerda 20:14

nzooli93 írta:Ez a renato sanches tényleg ennyire rossz vagy csak a bayernbe volt kevés? Én láttam 1 hete a bayern-arsenalt ott osztott azért 1-2 szép passzt. Mondjuk tény,hogy a hibák nagyon jöttek tőle..
Valoszinuleg Zidane tobbet tudna vele kezdeni,mint Carlo. Nagyon nem tud mit kezdeni fiatal jatekosok beepitesevel.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. július 26., szerda 20:03

Ez a renato sanches tényleg ennyire rossz vagy csak a bayernbe volt kevés? Én láttam 1 hete a bayern-arsenalt ott osztott azért 1-2 szép passzt. Mondjuk tény,hogy a hibák nagyon jöttek tőle..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 26., szerda 19:55

Bayern gyűlölő vagy sem, attól meg nagyjából igaz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég