Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. augusztus 4., péntek 18:10

Berti írta:Ha bárki meg szeretné nézni, itt a 4. rész. Az ötödiket nem találom.
GOT 4. resz
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!OMFG, hat ezt most finoman szolva is odatettek :salute: :salute: a resz vege meg.. :rock:

ferni, huzd ki a routert :mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. augusztus 4., péntek 16:24

Ha bárki meg szeretné nézni, itt a 4. rész. Az ötödiket nem találom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 4., péntek 14:52

P. Krisz írta:Got spoiler cunamira felkészülni, a hackerek felrakták a 4. részt a netre.
5-et is írják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 4., péntek 14:32

Got spoiler cunamira felkészülni, a hackerek felrakták a 4. részt a netre.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 1., kedd 16:36

Lucifer season 2
Limonádé, annak viszont tökéletes.
7,5
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. augusztus 1., kedd 15:39

Realista24 írta:Sajnálom, hogy csalódást okoztam. :-(
egész uborkaszezonban ezt csinálod :-(









:mrgreen: :mrgreen:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 1., kedd 15:34

Sajnálom, hogy csalódást okoztam. :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. augusztus 1., kedd 15:31

Realista24 írta:
csabi* írta: összefoglalnád szpojlermentesen? :mrgreen:
Mindenki meghal. Szívesen :coffee:
de ezt már olyan 6 évaddal ezelőtt is tudni lehetett.. :(
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 1., kedd 15:25

csabi* írta: összefoglalnád szpojlermentesen? :mrgreen:
Mindenki meghal. Szívesen :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. augusztus 1., kedd 15:23

Realista24 írta:Csak szólok, a GOT fanatikusoknak.
HBO the target of hacking - Game of Thrones Leaks
...
összefoglalnád szpojlermentesen? :mrgreen:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 1., kedd 15:05

Csak szólok, a GOT fanatikusoknak.
HBO the target of hacking - Game of Thrones Leaks
It seems HBO have been hit by a cyber attack, releasing GoT episodes and possibly a script from an upcoming episode. It seems the hackers have plans to release yet more episodes in the future. The network (HBO) released the following statement

“We immediately began investigating the incident and are working with law enforcement and outside cybersecurity firms. Data protection is a top priority at HBO, and we take seriously our responsibility to protect the data we hold.”

All in all, the hackers claim to have around 1.5TB of data so far, although HBO are not disclosing the amount of data accessed nor the shows that may be affected by the security breach.

Game of Thrones has a MASSIVE following, it even managed to grab my own attention and usually, these types of shows don't interest me at all. It does make me wonder why such information is connected to an accessible network so far ahead of the actual release dates of the show. After previous GoT leaks and other shows, you'd think that networks would have a better system to keep their shows well away from prying eyes.

Personally I like the wait, it keeps me wanting more and with the end of GoT incoming, I want to avoid spoilers as much as possible. If the shows final episode was released onto the WWW, we're almost guaranteed to have the end of the ruined by social media on some level.

Hopefully things will tighten up and that won't happen, but it's a genuine concern for a lot of people. I guess we'll find out soon.
Ferni most költözik egy barlangba :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. augusztus 1., kedd 14:02

Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tuti Mormont ad majd jó hadi tanácsokat, illetve Jon is megfogja hálálni, hogy bányász hat.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Erre mérget mernék venni, hogy meghálálja majd :shifty: Én is bányászgatnék arrafelé

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 1., kedd 10:42

peti_madrid írta:GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondanám, hogy sajnálom Daeneryst meg hogy hú, milyen meglepő, hogy most ő van annak a bizonyos műszernek a rosszabbik végén, de ismerve a sorozatot, már neki is kijárt egy kis szopóroller. Eddig minden bejött neki kb, most itt az idő egy kicsit szívni.

Bran olyan, mint egy leszedált ex-herkás a rehabon, de azért valami ultra nagy meglepit még várok tőle.

Sam meg a legnagyobb csaszi az Archmaesterrel együtt, az a szál nekem nagyon tetszik. Így, hogy Mormontot meggyógyította és az elindul Daenerys felé, szerintem még lesznek fordulatok. Valahogy azt érzem, hogy Jorah fogja kihúzni a szarból Danyt, de ez majd elválik.

Olenna meg a legnagyobb badass mami :salute:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tuti Mormont ad majd jó hadi tanácsokat, illetve Jon is megfogja hálálni, hogy bányász hat.
ziro4vr írta:Te 3 farok, nem viccből írtam oda hogy teória szpojler. :lol:
Eskü azt hittem, hogy irónikus poénkodás. :x :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. augusztus 1., kedd 10:06

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondanám, hogy sajnálom Daeneryst meg hogy hú, milyen meglepő, hogy most ő van annak a bizonyos műszernek a rosszabbik végén, de ismerve a sorozatot, már neki is kijárt egy kis szopóroller. Eddig minden bejött neki kb, most itt az idő egy kicsit szívni.

Bran olyan, mint egy leszedált ex-herkás a rehabon, de azért valami ultra nagy meglepit még várok tőle.

Sam meg a legnagyobb csaszi az Archmaesterrel együtt, az a szál nekem nagyon tetszik. Így, hogy Mormontot meggyógyította és az elindul Daenerys felé, szerintem még lesznek fordulatok. Valahogy azt érzem, hogy Jorah fogja kihúzni a szarból Danyt, de ez majd elválik.

Olenna meg a legnagyobb badass mami :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. július 31., hétfő 21:52

Te 3 farok, nem viccből írtam oda hogy teória szpojler. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 31., hétfő 21:40

ziro4vr írta:
Kerlon írta:GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem csak Bran része nem tetszett. Ő a mindent látó holló és húzzavonja a lényegi mondanivalóit,
mintha nem lenne sürgős minél előbb összekovácsolni a dolgokat.

Dany és Jontól eddig pont azt kaptam, amit vártam. Két embert, akik szigorúan kiállnak a saját bajaik mellett,
de végén érezhetően megenyhülnek egymás felé.

Azon miért kell meglepődni, hog csak Jon veszi komoly a Másokat? ...

A Lannisterek meg tényleg komolyat mentek a végére.

Lépéshátrányban van Dany, elvesztett két sereget, szarban vannak a makulátlanok, tehát még jobban szüksége van Jonra.

Sam része továbbra is jó, remélem a sok másolnivaló között még talál érdekes dolgot, illetve nem is lennék meglepve, ha ezért kapta volna a feladatot.


Nem olvastam teóriát, de van nekem is egy:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaime szerintem a végére kinyírja az új Mad Kinget = Cersei-t.
TEÓRIA Szpóóójler, csak az olvassa el akinek 3 pénisze van!!!!!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sam elvileg Havas származásáról talál majd valamit, az igazi nevét is, aztán Deresben Brannel összerakják a dolgokat.

A teóriádról:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tudjuk hogy egy fiú testvér öli meg, túl egyértelmű lenne Tyrion, szerintem is Jamie tol egy Dart Vadert majd
Te farok, ezek nekem tényleg spoilerek voltak. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. július 31., hétfő 21:23

Kerlon írta:GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem csak Bran része nem tetszett. Ő a mindent látó holló és húzzavonja a lényegi mondanivalóit,
mintha nem lenne sürgős minél előbb összekovácsolni a dolgokat.

Dany és Jontól eddig pont azt kaptam, amit vártam. Két embert, akik szigorúan kiállnak a saját bajaik mellett,
de végén érezhetően megenyhülnek egymás felé.

Azon miért kell meglepődni, hog csak Jon veszi komoly a Másokat? ...

A Lannisterek meg tényleg komolyat mentek a végére.

Lépéshátrányban van Dany, elvesztett két sereget, szarban vannak a makulátlanok, tehát még jobban szüksége van Jonra.

Sam része továbbra is jó, remélem a sok másolnivaló között még talál érdekes dolgot, illetve nem is lennék meglepve, ha ezért kapta volna a feladatot.


Nem olvastam teóriát, de van nekem is egy:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaime szerintem a végére kinyírja az új Mad Kinget = Cersei-t.
TEÓRIA Szpóóójler, csak az olvassa el akinek 3 pénisze van!!!!!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sam elvileg Havas származásáról talál majd valamit, az igazi nevét is, aztán Deresben Brannel összerakják a dolgokat.

A teóriádról:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tudjuk hogy egy fiú testvér öli meg, túl egyértelmű lenne Tyrion, szerintem is Jamie tol egy Dart Vadert majd
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2017. július 31., hétfő 21:23

got Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem az a bánatom hogy a casterly rock jelenet teljesen logikátlan volt. jó a dráma megvan azzal hogy most mi lesz grey wormmal és a seregével, de Euron már az invázió előtt összecsomagolhatta volna a csapatszállító flottát, és akkor a várost sem veszitik el a Lannisterek. A másik bánatom pedig hogy mindenki összevissza utazik egy óriási kontinensen egyik pillanatról a másikra. Ez eddig is megvolt de most már zavaróan komolytalan, a távolságoknak nem maradt jelentősége, mintha egy homokozóban játszanának. Csak a night king nem jut el A-ból B-be, akinek a legkisebb távolságot kellene megtenni a falig, miközben Euron már kétszer kerülte meg hajóval. Kontinenst oda-visssza, itt-ott megállva, csatázva, lesben állva... Kiábrándító

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2017. július 31., hétfő 21:07

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valahogy nalam sem utott akkorat, talan azert, mert a Dany - Jon szal eleg lassu volt, itt meg tul gyorsan tortentek az esemenyek. Egyik pillanatban meg nem tudtak elfoglalni a varat, majd a titkos alaguton keresztul bejutottak, elfogalaltak a varat, de kozben lezuztak a hajoikat, a Lannisterek meg fel perc alatt elinteztek a Tyrelleket.. Tul sok dolog tortent rovid idon belul. Mondjuk Euron is erdekes, hogy mindig jokor van jo helyen.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A csaták sajnos nagyon össze voltak csapva, hiányzott, hogy kb semmit nem mutattak a Lannister-Tyrell csatából. Euron viszont nem véletlen volt ott, tudta Cersei, hogy Kaszter-hegyet fogják támadni és így a makulátlan sereget elválasztották Daenerystől.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. július 31., hétfő 20:46

En is varom mar, hogy egyszer vege legyen a GoT-nak es a sorozatos vilag visszaterjen a normalis kerekvagasba, ahol az egyik oldal nem akar mindent elspoilerezni elozetesbol, konybol, kiszivargott jelenetekbol, vagy a masik oldal mar az aprosagoktol is anyazni. :mrgreen:
palesz77 írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem akkorat nem utott mondjuk ez a resz most, jo volt nagyon, de volt vagy 10 ilyen fordulat mar a sorozatban, hogy egy sereg megse ott van ahol hittuk, es jon a meglepetesgyozelem. Nekem nem lett emiatt a vege akkora katarzis mint itt sokaknak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valahogy nalam sem utott akkorat, talan azert, mert a Dany - Jon szal eleg lassu volt, itt meg tul gyorsan tortentek az esemenyek. Egyik pillanatban meg nem tudtak elfoglalni a varat, majd a titkos alaguton keresztul bejutottak, elfogalaltak a varat, de kozben lezuztak a hajoikat, a Lannisterek meg fel perc alatt elinteztek a Tyrelleket.. Tul sok dolog tortent rovid idon belul. Mondjuk Euron is erdekes, hogy mindig jokor van jo helyen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég