Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 2., szerda 14:28

Neymar az igazi FGY. Nem hiába rúgdosódik meg parasztkodik, amikor vesztésre állnak. A nagy Barca fordításkor is ki kellett volna szórni a retekbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 14:20

MyStiQ írta:
Realista24 írta:Jó de szerinted James a neve, Aranylabda a kenyere :mrgreen:
Tanultam a hibámból, Te viszont még mindig hiszel Karimban. :mrgreen:
A számok nem hazudnak. TOP10, TOP5, TOP3. ÉRTI AKI ÉRTI!!!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. augusztus 2., szerda 14:18

Te viszont még mindig hiszel Karimban. :mrgreen:
Ohhó, shots fired. :mrgreen:

Ettől függetlenül Messi árnyékából nem fog kilépni, ahhoz bolygót kéne váltania, mivel nem lesz jobb nála sohasem.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. augusztus 2., szerda 14:16

Realista24 írta:Jó de szerinted James a neve, Aranylabda a kenyere :mrgreen:
Tanultam a hibámból, Te viszont még mindig hiszel Karimban. :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. augusztus 2., szerda 14:12

akkor máris kitört Messi árnyékából.
Én amennyit láttam belőle megvolt a lehetősége kitörni Messi árnyékából. Mikor megvették nekem is úgy tűnt, hogy csak csicska lesz de játéktudás alapján hamar meglett a helye, ezt már elismerem, pedig eléggé utáltam és most sem szimpatikus figura. Utóbbi időszakban nekem az maradt meg, hogy tömték őt jobbnál jobb labdákkal és ő szerre baszta el a 100-as ziccereket. Sok gól maradt a lábában ezért nem ért el magasabb szintet szerintem, ez pedig fejben dől el.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 14:09

MyStiQ írta:Most nem azért, de bármennyire is szépen hangzik a múlt, el lehet menni azzal a picsába. A Milan is verheti a seggét a földhöz azzal, hogy ők Európában a 2. legeredményesebb csapat, amikor évek óta gödörben vannak.

Ha a PSG tanult a tavalyi 4-0 utáni kiesésből, akkor Európában végre tényezők lehetnek, ha meg ehhez párosul Neymartól eredményes játék, azaz oroszlánrészt vállal a sikerekből, akkor máris kitört Messi árnyékából.

Apropó, sokan itt úgy vélekednek, hogy Messi nélkül a Barca egy középcsapat, hát akkor meg? :lol:


Neymar döntött, kilépett Messi árnyékából. A Real Madridnak jelenleg nem kell, a Bayern nem tudja megfizetni, a Juventus sem, maradt a PSG. Az NBA-ben Durant azért volt köcsög, mert beállt azok közé, akik legyőzték, most Neymar azért lenne köcsög, mert megpróbálja úgy, hogy köré épül fel a csapat? Nyilván az apja és a pénz is rohadt fontos tényezők a történetben, de én ezért tudom becsülni.

Bale is nagyot nőne a szememben, ha nem a többiek hátán felkapaszkodva próbálna meg trófeákat nyerni, hanem megmutatná, hogy képes a MU-t bajnoki címig vezetni. :mrgreen:
Jó de szerinted James a neve, Aranylabda a kenyere :mrgreen:

NBA lányoknak való. Amúgy szép ez az egyet visszalépek, hogy aztán kettőt előrelépjek dolog, csak te is tudod, hogy nem erről van szó. Neymar álmai csapata a Real Madrid volt, Zidane a példaképe, majd aláírt a Barcához 18 millióért :mrgreen: :mrgreen:

Nagyjából 3 éve nyomoznak utána, most pedig elhagyja "álmai csapatát" csak mert nem akar Messi árnyékában élni. Életszerű.
Az évi nettó 40 millió euró a 25 helyett, meg a sziget, meg magángép már mellékes. Nem lényeges a döntésének a szempontjából.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. augusztus 2., szerda 13:56

Most nem azért, de bármennyire is szépen hangzik a múlt, el lehet menni azzal a picsába. A Milan is verheti a seggét a földhöz azzal, hogy ők Európában a 2. legeredményesebb csapat, amikor évek óta gödörben vannak.

Ha a PSG tanult a tavalyi 4-0 utáni kiesésből, akkor Európában végre tényezők lehetnek, ha meg ehhez párosul Neymartól eredményes játék, azaz oroszlánrészt vállal a sikerekből, akkor máris kitört Messi árnyékából.

Apropó, sokan itt úgy vélekednek, hogy Messi nélkül a Barca egy középcsapat, hát akkor meg? :lol:


Neymar döntött, kilépett Messi árnyékából. A Real Madridnak jelenleg nem kell, a Bayern nem tudja megfizetni, a Juventus sem, maradt a PSG. Az NBA-ben Durant azért volt köcsög, mert beállt azok közé, akik legyőzték, most Neymar azért lenne köcsög, mert megpróbálja úgy, hogy köré épül fel a csapat? Nyilván az apja és a pénz is rohadt fontos tényezők a történetben, de én ezért tudom becsülni.

Bale is nagyot nőne a szememben, ha nem a többiek hátán felkapaszkodva próbálna meg trófeákat nyerni, hanem megmutatná, hogy képes a MU-t bajnoki címig vezetni. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 13:48

cart írta:Ez nyomós ellenérv volt. Meggyőztél.
Ha tényleg arról kell győzködni, hogy a PSG a középszerű francia bajnokságból egy Neymarral fel fog érni a Barca-Real kettős mellé, akkor óriási gondok vannak nálad. Egy BL győzelem esetén is egy múlt nélküli, középszerű csapat marad, akiknek a tulajdonosait remélhetőleg 10 éven belül kisöpörnek a foci térképéről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2017. augusztus 2., szerda 13:40

Ez nyomós ellenérv volt. Meggyőztél.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 13:39

cart írta:Szerintem jól döntött Neymar minden szempontból. A PSG-ben az elsőszámú sztár lehet, nagyobb fizetés, ő hozhatja el azt a plusz a PSG-hez ami eddig hiányzott náluk hogy a Real-Barca pároshoz odaérjenek.
Szakmailag nem visszalépés neki egyáltalán, pénzügyileg pláne nem, több barátja is ott játszik
Mindig is tudtam, hogy egy troll vagy :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2017. augusztus 2., szerda 13:34

Szerintem jól döntött Neymar minden szempontból. A PSG-ben az elsőszámú sztár lehet, nagyobb fizetés, ő hozhatja el azt a plusz a PSG-hez ami eddig hiányzott náluk hogy a Real-Barca pároshoz odaérjenek.
Szakmailag nem visszalépés neki egyáltalán, pénzügyileg pláne nem, több barátja is ott játszik

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 13:26

ziro4vr írta:Plusz a fél haveri kör ott játszik, kezdve Dani Alvessel.
Reszkess instagram :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. augusztus 2., szerda 13:26

Berti, te sem gondolod komolyan, hogy ez csak arrol szol, hogy a legjobb akar lenni egy masik csapatban. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. augusztus 2., szerda 13:25

Plusz a fél haveri kör ott játszik, kezdve Dani Alvessel.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 13:25

lesliejr írta:Miért lehet biztosan kijelenteni, hogy Madridban megvannak a jövő emberei? Van több tehetség, de hogy ők 26-28 évesen klasszis húzóemberek lesznek e azt csak a jó ég tudja. Utánpótlás nevekből jobban álltok ez tény, de ez nem garancia semmire.
Miért nincsenek meg a jövő emberei? Senki nem írta, hogy fix húzóemberek lesznek, csak hogy a generációváltás meg tud történni gond nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. augusztus 2., szerda 13:24

BlancoMark írta: Apuka meg tobb penzt akar egyreszt. Masreszt gondolom rajott hogy amig Messi ott van, vele azonositjak a Barcat (joggal) es eselytelen Aranylabdara. Emellett elvileg nincsenek baratai Barcelonaban, a PSGben meg rengeteg. (Nonszensz) Valamit ha jol tudom joval emlekedik a fizetese es meg kap egy maganrepulot ami hordja akarhova es egy sajat szigetet.

Magyarul: kapzsisag. :lol:
Miért kapzsiság, ha valaki legjobb szeretne lenni a csapatában, ameddig fénykorát éli és aranylabdára vágyik?

Amúgy vágom, hogy speciel nála apuci tanácsa ami erre vezette, ami nem más mint a pénz.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. augusztus 2., szerda 13:21

Csabi írta:nice. valaki aki jobban benne van a dologban mondja már el nekem, hogy neymar mi a faszért akar elmenni a világ egyik legnagyobb klubjából, ahol szarosra fizetik őt (még sztársportolókhoz mérten is). rosszul bántak vele? vagy mi a franc? miért sértődött meg?
Apuka meg tobb penzt akar egyreszt. Masreszt gondolom rajott hogy amig Messi ott van, vele azonositjak a Barcat (joggal) es eselytelen Aranylabdara. Emellett elvileg nincsenek baratai Barcelonaban, a PSGben meg rengeteg. (Nonszensz) Valamit ha jol tudom joval emlekedik a fizetese es meg kap egy maganrepulot ami hordja akarhova es egy sajat szigetet.

Magyarul: kapzsisag. :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 2., szerda 13:20

Csabi írta:nice. valaki aki jobban benne van a dologban mondja már el nekem, hogy neymar mi a faszért akar elmenni a világ egyik legnagyobb klubjából, ahol szarosra fizetik őt (még sztársportolókhoz mérten is). rosszul bántak vele? vagy mi a franc? miért sértődött meg?
penz. penz. es nem akar messi elnyomasaban elni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. augusztus 2., szerda 13:19

Csabi írta:nice. valaki aki jobban benne van a dologban mondja már el nekem, hogy neymar mi a faszért akar elmenni a világ egyik legnagyobb klubjából, ahol szarosra fizetik őt (még sztársportolókhoz mérten is). rosszul bántak vele? vagy mi a franc? miért sértődött meg?
Szerintem azt hitte, hogy par szezon utan atveszi Messitol a vezer szerepet. Ehhez kepest lement 4 szezon es eleg messze van ettol. Gondolom ez az egyik ok, a masik meg a tobbszoros love amit kap.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. augusztus 2., szerda 13:17

nice. valaki aki jobban benne van a dologban mondja már el nekem, hogy neymar mi a faszért akar elmenni a világ egyik legnagyobb klubjából, ahol szarosra fizetik őt (még sztársportolókhoz mérten is). rosszul bántak vele? vagy mi a franc? miért sértődött meg?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég