Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. augusztus 2., szerda 19:09

eligazolt a fiúcska.
örülök neki, jó játékos volt, remélem a barca ne tudja jól helyettesíteni és a földbe döngöljük őket.
Meg a PSG-t is. :D

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Seraf » 2017. augusztus 2., szerda 19:06

mágiára? :lol:

amúgy én pont lekakilom, hogy eligazolt, magunkkal törödjünk és hozzuk mááááááááár Mbappét elfele...

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 2., szerda 19:03

Az azért érdekes, hogy bármilyen fórumra megyek fel, mindenki lehúzza Neymar-t... :coffee: Hogy, hogy lehet ennyi esze, hogy apénzt választja... Kb mintha Mucsacsőrögére igazolt volna, nem egy PSGbe. Nyílván az első számú indok a pénz, meg a csillogás volt. De mindeki úgy beszél erről a PSGről, mintha tényleg valami teljesen komolytalan klub lenne. Kedvenceim a MU szúrkolók... Hát hamarabb fog a PSG BL-t nyerni Neymarral, mint a "foci csúcsa" csapatuk.... :ike: Megnyert mindent a Barcával, a PSGben is van potenciál bőőőven, úgyhogy sportszakmailag is védhető a döntése. De mágiára vele... :ike: :kivagyhe:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. augusztus 2., szerda 18:40

lesliejr írta:Nem azért írom, mert Neymar-t elvitték...vigyék, ennyit senki se ér, de rettentő idegesítő, hogy ezek az arabok bármit megtehetnek a világban csak azért, mert olaj van a seggük alatt. Ráadásul még felelősségre se igen lehet őket vonni, mert mindig van az a kiskapu, van az a pénz.
Nagyon rossz irányba megy a foci már egy ideje, erre most rátett egy nagy lapáttal a katari.
Most minden komolyabb játékos ára tízmillió eurókkal nőtt.

Realista24! Az igaz, hogy a fiatalítás, utánpótlás megoldva nálatok, csak vki azt írta, hogy megvannak akik átveszik majd viszik tovább a sikereket, nálunk meg nincs.Én erre írtam, hogy nincs az kőbe vésve, hogy xy majd meghatározó lesz.
Mert ha így nézzük, nálunk sincs kevesebb fiatal, akikben remények vannak. Umtiti, Semedo, Samper, Alena, Denis Suarez, Deulofeu....szintén korosztályos v már felnőtt válogatott jétékosok.
Atyaég, de jó ezt olvasni! :mrgreen:

nem hittem, hogy a mai napom sikerül valakinek ennyire feldobni, köszi :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 2., szerda 17:10

tibi18 írta:Szerintem most kezdődik csak a neheze a Barcanal.. Elvileg ugye bejön a 222 milla.. Tehát van pénz zsákszámra, így aztán mindenki fel fogja tolni az árakat, ha valakit meg akarnak venni katalánék.. Tudják, hogy pótolni kell Neymart, ahhoz meg zsebbe kell nyúlni..
Érdekes lesz! Kicsit irigykedek.. El tudnám viselni ezt a problémát, ha mondjuk Bale-ért jönne egy 200 millás ajánlat.. :mrgreen:
Hát azért a Barca most win win helyzetben van. Azt nem mondhatjuk, hogyha maradna szarul járnának. Viszont mi Bale-lel...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. augusztus 2., szerda 17:08

200....
Már az siker lenne,ha 80-90 körül elvinné valaki. :lol:

Sérült állandóan és, ha nem az, akkor is szarul tolja.
ZIDANE

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2017. augusztus 2., szerda 16:34

Szerintem most kezdődik csak a neheze a Barcanal.. Elvileg ugye bejön a 222 milla.. Tehát van pénz zsákszámra, így aztán mindenki fel fogja tolni az árakat, ha valakit meg akarnak venni katalánék.. Tudják, hogy pótolni kell Neymart, ahhoz meg zsebbe kell nyúlni..
Érdekes lesz! Kicsit irigykedek.. El tudnám viselni ezt a problémát, ha mondjuk Bale-ért jönne egy 200 millás ajánlat.. :mrgreen:

Avatar
ravenite
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2017. június 16., péntek 14:24
Kedvenc játékosaid: Isco, Modric, Kovacic, Carvajal, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ravenite » 2017. augusztus 2., szerda 16:20

lesliejr írta:Realista24! Az igaz, hogy a fiatalítás, utánpótlás megoldva nálatok, csak vki azt írta, hogy megvannak akik átveszik majd viszik tovább a sikereket, nálunk meg nincs.Én erre írtam, hogy nincs az kőbe vésve, hogy xy majd meghatározó lesz.
Mert ha így nézzük, nálunk sincs kevesebb fiatal, akikben remények vannak. Umtiti, Semedo, Samper, Alena, Denis Suarez, Deulofeu....szintén korosztályos v már felnőtt válogatott jétékosok.
Mivel én vagyok az a valaki, ezért reagálok.

Nézzük a névsorodat:

Umtiti, Semedo, Samper, Alena, Denis Suarez, Deulofeu

És akkor itt a Real névsora:

Varane, Theo, Vallejo, Kovacic, Ceballos, Asensio.

Szerintem még a legelvetemültebb Barca szurkoló is bevallja, hogy a Real fiataljainak névsora veretesebb, és akkor még nyugodtan ide lehetne sorolni Casemiro, Isco vagy Carvajalt is.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. augusztus 2., szerda 16:11

Deulofeut szerintem vedd ki a listából, mert olyan szinten retardált játékos, hogy olyat én még nem láttam futballpályákon. :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 2., szerda 16:07

Nem azért írom, mert Neymar-t elvitték...vigyék, ennyit senki se ér, de rettentő idegesítő, hogy ezek az arabok bármit megtehetnek a világban csak azért, mert olaj van a seggük alatt. Ráadásul még felelősségre se igen lehet őket vonni, mert mindig van az a kiskapu, van az a pénz.
Nagyon rossz irányba megy a foci már egy ideje, erre most rátett egy nagy lapáttal a katari.
Most minden komolyabb játékos ára tízmillió eurókkal nőtt.

Realista24! Az igaz, hogy a fiatalítás, utánpótlás megoldva nálatok, csak vki azt írta, hogy megvannak akik átveszik majd viszik tovább a sikereket, nálunk meg nincs.Én erre írtam, hogy nincs az kőbe vésve, hogy xy majd meghatározó lesz.
Mert ha így nézzük, nálunk sincs kevesebb fiatal, akikben remények vannak. Umtiti, Semedo, Samper, Alena, Denis Suarez, Deulofeu....szintén korosztályos v már felnőtt válogatott jétékosok.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. augusztus 2., szerda 15:40

Amikor elindult ez a cirkusz nem gondoltam volna, hogy több lesz belőle mint egy nyári pletyka. Remélem mindet Paulinhora költik :mrgreen:
Egyébként meg kiskapuzva lesz az egész transzfer megoldva, nem lesz belőle soha semmilyen nagy ügy vagy büntetés.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. augusztus 2., szerda 15:39


Ezért törölte a képeket. Kellettek a videóba :mrgreen: :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 15:38

Uefa álláspontja.
A Uefa spokesperson said earlier this week: “We haven’t received any complaint regarding this matter but, irrespective of whether we receive a complaint or not, we would in any case look into the details of such a transfer if it goes ahead to ensure that it respects financial fair play rules.

“PSG must respect financial fair play rules as do all other clubs in Europe. They must demonstrate that they do not have losses of more than €30m over three years.

“The impact of a potential transfer of Neymar to PSG would have an effect on the club finances over several years. It is very difficult to judge this type of operation in advance as we do not know the plans of the French club. They could well sell a few players for a similar or even superior amount. We shall therefore only make calculations at the end and make sure that they respect the rules.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2017. augusztus 2., szerda 15:20

https://www.instagram.com/p/BXSt62SFYWj/

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 2., szerda 15:05

Ezt nézze meg mindenki, fetrengek a röhögéstől :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 2., szerda 14:57

Solari írta:Katari források szerint Neymar egy 300 millió eurós katari szponzorszerződést fog kötni, így ez a pénz a brazilé lesz, aki így a PSG-től függetlenül kivásárolhatja magát barcelonai szerződéséből, majd ingyen igazolhatóvá válik. Így lényegében ingyen igazol párizsba.

marad egy kis zsebpénz is.
Lényegében ezt mondtuk itt páran, hogy megkerülve a PSG-t le lesz zsírozva pár dolog. Neymar kivásárolja magát, a PSG meg kifizet pár ügynöki díjat még.

https://www.fcbarcelona.com/football/fi ... -neymar-jr
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. augusztus 2., szerda 14:54

Katari források szerint Neymar egy 300 millió eurós katari szponzorszerződést fog kötni, így ez a pénz a brazilé lesz, aki így a PSG-től függetlenül kivásárolhatja magát barcelonai szerződéséből, majd ingyen igazolhatóvá válik. Így lényegében ingyen igazol párizsba.

marad egy kis zsebpénz is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 2., szerda 14:28

Neymar az igazi FGY. Nem hiába rúgdosódik meg parasztkodik, amikor vesztésre állnak. A nagy Barca fordításkor is ki kellett volna szórni a retekbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 14:20

MyStiQ írta:
Realista24 írta:Jó de szerinted James a neve, Aranylabda a kenyere :mrgreen:
Tanultam a hibámból, Te viszont még mindig hiszel Karimban. :mrgreen:
A számok nem hazudnak. TOP10, TOP5, TOP3. ÉRTI AKI ÉRTI!!!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. augusztus 2., szerda 14:18

Te viszont még mindig hiszel Karimban. :mrgreen:
Ohhó, shots fired. :mrgreen:

Ettől függetlenül Messi árnyékából nem fog kilépni, ahhoz bolygót kéne váltania, mivel nem lesz jobb nála sohasem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég