Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 30., péntek 8:54

torjack írta:
A Le 10 Sport szerint a Real Madrid meglepő lépésre szánja el magát. Mivel Illarramendi eddig még nem volt bevethető, Xabi Alonso hosszú időre kidőlt, így Carlo Ancelotti elrendelte a középpálya megerősítését, amire Pogbát szemelték ki. A lap szerint a madridi alakulat 40 millió eurót fizetne a játékosért.

Síííírok a fészbukos kommenteken :D
:ozil: nem lehetne ezeket vhogy letiltani? :mrgreen: nagyon elkeserítőek :/
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 30., péntek 8:50

mohaola írta: Az AS szerint Kondogbia szerződésébe beépítettek egy záradékot miszerint 30 millió euróért cserébe Madrid-ba igazolhat bármikor.
yeah, right :roll: ezt már ellőtték egyszer Falcaóval is.
A Punto Pelota szerint az Arsenal-t komolyan érdekli Casillas szerződtetése, szerintük Iker sem 100%-ig biztos, hogy marad Madrid-ban.
http://eurosport.yahoo.com/news/premier ... 20255.html
múltkor még DM és Benzi volt 74
most meg már DM,Benzi,Özil 70et ér
what's next: DM,Benzi,Özil,Casillas 66? :x

meg az nekünk mire jó h eladjuk a félcsapatot, csakhogy megvehessük Balet? :roll: Think, gunners!! :hmmm:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 30., péntek 7:33

A Milan ugrásra kész Kaká-t illetően, amilyen balfékek leszünk biztos kölcsön adjuk és mi fogjuk fizetése 50-70%-át állni,
Az AS szerint Kondogbia szerződésébe beépítettek egy záradékot miszerint 30 millió euróért cserébe Madrid-ba igazolhat bármikor.

A tegnapi Fernández Tapias nyilatkozat után számomra egyértelmű, hogy kész a megállapodás a klubok között, csak is Levy-n múlik mikor lesz hivatalos.

A Punto Pelota szerint az Arsenal-t komolyan érdekli Casillas szerződtetése, szerintük Iker sem 100%-ig biztos, hogy marad Madrid-ban.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 30., péntek 0:18

na akik velem együtt azt gondolták, hogy kaka már csak a zsíros fizetésén ül és esze ágában sincs küzdeni esetleg egy vb részvételért, és soha nem lép le, most biztos meglepődtek
remélem sikerül gyorsan elpasszolni, mind1 mennyiért csak vigyék, és legyen még valami sikere valahol...bírom a palit nagyon, de neki itt nem terem babér

ez a Pogbás hír komoly, vagy csak hápog? mert hát oké, hogy most xabi és illara is sérült, de nem lesz mindig az

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 29., csütörtök 19:34

1. Ribery (36 pont)
2. messi (13 pont)
3. Ronaldo (3 pont)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 29., csütörtök 19:16

A Le 10 Sport szerint a Real Madrid meglepő lépésre szánja el magát. Mivel Illarramendi eddig még nem volt bevethető, Xabi Alonso hosszú időre kidőlt, így Carlo Ancelotti elrendelte a középpálya megerősítését, amire Pogbát szemelték ki. A lap szerint a madridi alakulat 40 millió eurót fizetne a játékosért.

Síííírok a fészbukos kommenteken :D

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. augusztus 29., csütörtök 19:11

Remy írta:Kaká most győzi meg Carlot, hogy ő bizony kell ebbe a csapatba :mrgreen: amúgy megy a meccs topic lesz?
Ne fesd az ördögöt a falra,majd jönnek a kommentek 1000 helyről,hogy kezdőbe vele... :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 29., csütörtök 19:09

Kaká most győzi meg Carlot, hogy ő bizony kell ebbe a csapatba :mrgreen: amúgy megy a meccs topic lesz?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. augusztus 29., csütörtök 19:03

én egészen fél7ig megvoltam róla győződve, h bajnoki meccset játszunk, aztán rájöttem, h a depor kiesett. :lol:

most vmi biszem-baszom kupáért megy majd ez a meccs?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. augusztus 29., csütörtök 15:37

Ebben a díjban nagyon lényeges az is, hogy a csapattal mit ért el a játékos. Ezért nyerte Iniesta az EB-vel. Most szerintem Ribery-nek adják, aztán majd kiderül. (személy szerint én továbbra is azt a díjat kedvelem, ahol sokkal kevésbé, gyakorlatilag semmit nem számít a csapat eredménye, de ez már csak az én véleményem. :) )



Hivatalos: A Castillában folytatja Kiko Femenia! A Barca B-től jött a srác és 22 éves.
Sokat nem várok tőle..ahogy ettől a Henriqu vagy kitől sem, akit állítólag a Botafogotól hozunk. 21-22 éves játékosokat igazolni a Castillába...azért az sok szerintem. Aki ennyi idősen erre elég, az ritkán lesz jó az első csapatba. Persze arra azért jók lehetnek, hogy a másodosztályba tartsák a csapatot, és a C-ből feljövő játékosok fejlődhessenek rendesen. :hmmm:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. augusztus 29., csütörtök 15:36

ennél a díjnál érződik egy kis racionalitás
racionalitás?
iniesta miért is kapta meg? bőven-bőven megkaphatta volna cé is.

a racionalitás évek óta annyit jelent, hogy ami nem aranylabda azt ne messinek adják és semmit se cének. na ez a racionalitás.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. augusztus 29., csütörtök 15:32

Toti írta:mert most milyen díjat fognak kiosztani?
úgyis messi kapja.
ennél a díjnál érződik egy kis racionalitás, és ez alapján nem Messi fogja kapni idén. nálam már most többet nyom ez a latba ez a díj mint a FIFA Aranylabda. :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 29., csütörtök 15:27

mert most milyen díjat fognak kiosztani?
úgyis messi kapja.
Uefa év játékosa díj. Két éve vezették be, első győztes Messi, tavaly Iniesta, idén Ribery.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. augusztus 29., csütörtök 15:26

Elviekben Cé is megkaphatná ma a díjat attól függetlenül, hogy nincs ott, nem? Ha Messi kapja, akkor nem nézek többé focit.
mert most milyen díjat fognak kiosztani?
úgyis messi kapja.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 29., csütörtök 15:26

pheco írta:Elviekben Cé is megkaphatná ma a díjat attól függetlenül, hogy nincs ott, nem? Ha Messi kapja, akkor nem nézek többé focit.
Ma Ribéry kapja a díjat, (legalábbis nagyon remélem, mert megérdemli) aztán az aranylabdát megkapja Messi. Múltkor is így volt. Ezt Iniestának adták a bogyót meg tudjuk kinek. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2013. augusztus 29., csütörtök 15:26-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 29., csütörtök 15:23

Elviekben Cé is megkaphatná ma a díjat attól függetlenül, hogy nincs ott, nem? Ha Messi kapja, akkor nem nézek többé focit.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. augusztus 29., csütörtök 15:22

wZoLee7 írta: ez már nagyon off de azért ezt még leírom...megnézném a felsoroltak közül ki mennyit játszott klasszikus csatár ként, hogy rá játsszák a labdákat, mennyi SZABÁLYOS gólt szereztek...szerintem téged is meglepne az ami kijönne :) de persze bocs...csak az lehet a legjobb aki a legtöbb gólt szerzi és most azzal kell divatozni :)

hogy ne csak off legyen: Ikernek most vagy cáfolnia kellene a híreket, miszerint a PSG-vel tárgyalt vagy rohadt gyorsan elhúzni...ha küzdeni akar a helyéért akkor ne tárgyalgasson, ez egy kicsit ellentmondásos
Azért ez nem ennyire egyszerű...Nehéz küzdenie, hisz csak uli-buli sörmeccsen kap lehetőséget. S miért ne hallgasson meg ajánlatokat? Padozzon itt 2 évet és vonuljon vissza? Vagy hagyja, hogy López még a válogatottból is kiszorítsa? Mert VdB sem fogja játszatni a VB-n, ha itt végig padozik egy szezont. Biztos ő is bánja, de ha már így alakul.
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 29., csütörtök 15:10

ArjenMagicRobben írta:
wZoLee7 írta: szerintem Rooney ha klasszikus csatárt játszana még jobb is lehetne mint RvP, a másik, hogy szerintem Sergio Agüero és Edin Džeko is jobb csatár a PL-ben...a válogatottban is egy huntelaar jobban teljesített csak rosszkor volt egy sérülése
Biztos azért lett gólkirály az elmúlt 2 szezonban, mert mindenki jobb csatár nála... :coffee:
Válogatott pedig teljesen más, ott nem rá van építve a csapat, és nem is nagyon illik bele a játékrendszerbe.
ez már nagyon off de azért ezt még leírom...megnézném a felsoroltak közül ki mennyit játszott klasszikus csatár ként, hogy rá játsszák a labdákat, mennyi SZABÁLYOS gólt szereztek...szerintem téged is meglepne az ami kijönne :) de persze bocs...csak az lehet a legjobb aki a legtöbb gólt szerzi és most azzal kell divatozni :)

hogy ne csak off legyen: Ikernek most vagy cáfolnia kellene a híreket, miszerint a PSG-vel tárgyalt vagy rohadt gyorsan elhúzni...ha küzdeni akar a helyéért akkor ne tárgyalgasson, ez egy kicsit ellentmondásos

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. augusztus 29., csütörtök 14:58

Hivatalos: A Castillában folytatja Kiko Femenia! A Barca B-től jött a srác és 22 éves. Emlékszem h 20 évesen a Herculesben az élvonalban még alap ember volt. Aztán ahogy nézegettem a Barca B-ben is játszott rendszeres, de soha nem mutatkozott be a nagy csapatban, pedig 4 milliót fizettek érte. Nem tudom h megállt-e a fejlődésben, de Hercules-korszakából kiindulva akkoriban egy tehetséges srác volt, akiben sok volt a potenciál. Nem tudom azóta mi történt vele, de emlékszem h meg is lepődtem mikor aláírt a Barcához.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 29., csütörtök 14:56

dzeko jobb mint van persie?
édes istenem, mintha a facebook kommenteket olvasgatnám.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég