Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 2., szerda 23:07

jesé most biztos örül.
meg lucas is.

ja meg pastore, akitől elveszik a 10-es pólót :lol:
(nyilván, kutya argentin add is oda a brazilnak :D :iszunk: )
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. augusztus 2., szerda 23:03

Nem tudom, szerintem ez a 4-3-1-2 Iniestával borul, nem tud ő már akkora munkamennyiséget lerakni, amit így ez a poszt megkövetel. Toovábbá Messi védekezőmunkája is hagy kivetnivalót maga után, és itt szükség lenne őrá is. Szerintem jól fest, de nem életképes.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. augusztus 2., szerda 22:46

Ez igaz, de Messi amikor elvileg szelen volt akkor is rendre kozepen volt megtalalva es az egesz szel Alvese volt. A lenyeg lesz naluk, h Rakitics, Buszkec es Iniesta mennyire tudjak a kp-t levedekezni ha ezt tudjak egesz evben akkor ez jol is elsulhet nekik.
szerintem pont ez volt a bajuk tavaly is, h ott volt egy Rakitics aki fizikalisan erosebb es nagyobb munkabirasu, mint Gomes.

Remeljuk Bappe nem megy oda...... :-(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 2., szerda 22:35

rakitics buszkecc iniesta kp, előttük messi meg a két csatár, nem is ezzel van a gond, hanem védekezésben, labdavisszaszerzésben ez hogy néz ki, jó régóta játsszák már a 433-at, a barca stílusához jobban illik a 433, mint a 4312
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. augusztus 2., szerda 22:20

max bappe, de nem ugyanaz a poszt, viszont kérdés, hogy kétcsatárosra átállnak-e mögöttük messivel
Ez szerintem egyertelmu, ha Bappe oket valasztana. Messi is jobban erzi magat a csatar/ok mogott, Iniesta is kirobbanthatatlan, ezert meg 2 ember kell nekik a kp-ra, h tehermentesitsek oket. Semedo is ugy nezki jo lesz arra, h az egesz szelt bejatsza jobboson.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 2., szerda 22:11

Ami jo ebben, hogy valószínű rámegy a szezon eleje, amiből jol kijohetunk es nemi előnyt kovácsolhatunk belőle.
sztem simán fogja hozni az összes meccsét a bajnokságban.

bárkit vesznek , nem lesz jobb játékos, mint neymar.
max bappe, de nem ugyanaz a poszt, viszont kérdés, hogy kétcsatárosra átállnak-e mögöttük messivel
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 22:09

Jobban örültem volna, ha marad egy olyan játékos, aki elvagyodik es szarul érti magát Barcelonában. Igy ott a lehetőség az erősítésre. Persze most elkurvul a piac, de ker játékost, ráadásul minőséget is tudnak venni. Nehez lesz, de elég ha a játékos bemondja az unalmast, mert a Barcaban akar játszani, aztán mehet az alkudozás. Persze kivétel mindig van.

Ami jo ebben, hogy valószínű rámegy a szezon eleje, amiből jol kijohetunk es nemi előnyt kovácsolhatunk belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. augusztus 2., szerda 21:57

Ha Perez múltjából indulnék azt mondom,már most álltuk a felét a biznisznek, ha a jelenből és Zidaneból akkor Neymar 1-2 bl kiesésen kívül nem teszi a lábát a bernabeuba. :smile:

Amúgy ebből még jól is kijöhet a barca,de iszonyat nagy gyomrost kaptak ezzel.Nem csak a meszkuenklub életérzés hanem ,hogy kajak rámentek Verrattira azt az arab meg le.úrta az asztalra a kivásárlási árat Neymarért. :lol: ennél már csak az lett volna szebb ha messit viszik el
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2017. augusztus 2., szerda 21:54

Annyiból sajnálom a transzfert, hogy így a világ 5 legjobb játékosa közül már csak 4 van a spanyol bajnokságban :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 2., szerda 21:33

P. Krisz írta:Perez azért nagy gengszter, kifizetette volna az Adidassal.
Nem is értem, hogy miért nem ezt lépte meg ahelyett, hogy beszáll 140 millával a mostani transzferbe, hogy majd 2 év múlva hozzánk jöjjön... :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 2., szerda 21:28

Perez azért nagy gengszter, kifizetette volna az Adidassal. :D
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 21:21

tibi18 írta:Perez előéletét ismerve, szerintetek megfordult a fejében, hogy a PSG mellett, mi is letesszük a kivásárlási árat? Én örülök, hogy Zizu szája íze szerint alakul a keret, de azért mégis Perezről beszélünk.. :shifty:
Anno azt mondta, hogy túl sokba került volna Neymar, akkor 150 millióra saccolták. Úgyhogy nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2017. augusztus 2., szerda 21:19

Perez előéletét ismerve, szerintetek megfordult a fejében, hogy a PSG mellett, mi is letesszük a kivásárlási árat? Én örülök, hogy Zizu szája íze szerint alakul a keret, de azért mégis Perezről beszélünk.. :shifty:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. augusztus 2., szerda 20:48

Most oké,hogy volt az a 6-1,de az egy abszurd idióta elcsalt meccs volt.A pancserség csúcsa.De volt ott egy 4-0 is.

Én nem írnám még le ezt a váltást.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. augusztus 2., szerda 20:45

csabi* írta:
Remy írta:Angliában megették volna fizikálisan. Egész évben ott lett volna a darálóban. Minek? A siker és a csillogás így is meglehet neki. Szerintem jól döntött, hogy nem a PL-be ment.
dehogy ennék ott meg, abban a hígfos közegben simán kiemelkedne az ő képességeivel
Nem azzal lenne baj, hogy nem élne meg, mert nyilván kiemelkedne, de hétről hétre belekerülne egy darálóba. Nem biztos, hogy hosszútávon jó megoldás. Így is rettentő sokat fekszik a földön, a sok buta angol között pedig szarrá lenne rúgva.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 2., szerda 20:39

Csabi írta:érdekes hogy onnantól hogy komolyak lettek a hírek a psg-neymar kapocsról teljesen elhaltak a kínai brazil csákó átigazolásáról szóló pletykák. úgy néz ki őt tényleg csak azért vették volna, hogy pajti legyen neymarnak és ne legyen szomorú.
Ha jól tudom, nem akarták kifizetni a 40 milliós kivásárlási árat, azalatt meg nem adják oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. augusztus 2., szerda 20:36

Remy írta:Angliában megették volna fizikálisan. Egész évben ott lett volna a darálóban. Minek? A siker és a csillogás így is meglehet neki. Szerintem jól döntött, hogy nem a PL-be ment.
dehogy ennék ott meg, abban a hígfos közegben simán kiemelkedne az ő képességeivel
Kép

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 2., szerda 20:33

Csabi írta:érdekes hogy onnantól hogy komolyak lettek a hírek a psg-neymar kapocsról teljesen elhaltak a kínai brazil csákó átigazolásáról szóló pletykák. úgy néz ki őt tényleg csak azért vették volna, hogy pajti legyen neymarnak és ne legyen szomorú.
Elvileg még mindig opció, ha az elsőszámú kiszemeltek nem jönnek össze. Mondjuk azt tudnám élvezni, ha ennyire telne nekik a nagy Neymar transzfer után.
pheco írta:Tobbre tartanam, ha egy Chelsea, City, Manuba megy es azt a csapatot viszi a hatan. Az a bajnoksag kihivas lett volna a franciaval ellenetben. De megertem, hogy a sok penz es a vezer szerep elcsabitotta.
Bárhova ment volna, vezér lett volna. Nem szó szerint, mert nem egy vezér típus, de mindenhol alakított volna, mert szerintem is ott van Messi meg Cr mögött. De egy klub sem kereste meg (legalábbis nem tették le a 220at), úgyhogy igazából választási lehetősége sem volt.
Angliában megették volna fizikálisan.
Miért ették volna meg? Silva-t megették? Agüerot, Sanchezt, Fabregast vagy bármelyik latinos játékost. Kb ugyanaz mint Hazard. Róla is meccsenként vagy 3 embert sárgáznak be.
kerdes hogy coutinho akar e haver nelkul a barcaba menni.
Nem akkora cimborák ők azért, hogy csak Neymar miatt igazoljon a Barcába.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 2., szerda 20:31

Jaja, Atma, bocsi. :D

Paulinho meg azóta is szóba jött, sőt úgy, hogy így már a 40-es kivásárlási árat is ki lehet fizetni érte.. :lol: De mai hírek szerint Valverde megvétózta, mert Serit akarja. Hosszú lesz ez a hónap még.. :lol:
BBeno írta:kerdes hogy coutinho akar e haver nelkul a barcaba menni.
Suárezzel állítom jobba van, volt valami hír, hogy csak azért meglátogatta amikor a City ellen játszottunk(?), hogy bemutassa neki az újszülött kislányát, Luis év közben volt hogy meglátogatta Liverpoolban, lenne haver ugyanúgy. Szerintem itt azzal lesz a bibi, hogy szimplán nem engedik el..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. augusztus 2., szerda 20:26

Angliában megették volna fizikálisan. Egész évben ott lett volna a darálóban. Minek? A siker és a csillogás így is meglehet neki. Szerintem jól döntött, hogy nem a PL-be ment.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég