Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. augusztus 4., péntek 12:45

BlancoMark írta:Katalanok szerint a Barca kivasarolta Inigo Martinezt 32 millert, ot evre ir ala.

Ennyiért ajándék...
Mondjuk ő is megrekedt egy szinten már elég régóta, de lehet most szintet fog lépni.
remélem nem
ZIDANE

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. augusztus 4., péntek 12:30

Katalanok szerint a Barca kivasarolta Inigo Martinezt 32 millert, ot evre ir ala.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. augusztus 4., péntek 12:25

Vigyék csak Coutinhot, Klopp mondjon föl, Carlo mehet nyugdíjba, Klopp meg München.
Off vége bocsi :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 4., péntek 12:15

lesliejr írta:A hivatalos info az volt, hogy van 75 milliónk igazolni. Ehhez jött a 222milla, de már költöttünk 33at v mennyit Semedo-ra. Rafinha, Arda és Gomes közül 2 vszínű el lesz boltolva. Arda ér talán 20-at, v kölcsönbe megy és kapunk 5-öt, Rafinha 25-30, Gomes 35kb, ezekkel kell számolni. Így simán megvan a 300 millió. Pénz az van, nem ez a gond, hanem, hogy ezt mások is ugyanígy tudják.
Legújabb hír szerint Juve hajlandó eladni nekünk Dybala-t, ha a pénz mellett küldjük Rafinha-t v Gomes-t. Mi sem egyszerűbb, már ha igaz... :D

Ney-hez! Az szerintem ordas nagy kamu, hogy ellent mondott az apjának. Olvassa telóról a szöveget. Ahogy írtam, ő mindig is egy termék volt, szerintem nincs egy önálló gondolata.

Realista24! Messi kivásárlási ára már 440 v 500 millió lett, csak még nem volt hírverés a Ney saga miatt. De már hivatalos egy ideje.
Tegnapi hírben láttam, hogy 300 alatt van kicsivel,elvileg ofisöl, de igazából mindegy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. augusztus 4., péntek 12:06

Gomes?
Eladjátok André Gomest? :lol:
ZIDANE

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 4., péntek 11:56

A hivatalos info az volt, hogy van 75 milliónk igazolni. Ehhez jött a 222milla, de már költöttünk 33at v mennyit Semedo-ra. Rafinha, Arda és Gomes közül 2 vszínű el lesz boltolva. Arda ér talán 20-at, v kölcsönbe megy és kapunk 5-öt, Rafinha 25-30, Gomes 35kb, ezekkel kell számolni. Így simán megvan a 300 millió. Pénz az van, nem ez a gond, hanem, hogy ezt mások is ugyanígy tudják.
Legújabb hír szerint Juve hajlandó eladni nekünk Dybala-t, ha a pénz mellett küldjük Rafinha-t v Gomes-t. Mi sem egyszerűbb, már ha igaz... :D

Ney-hez! Az szerintem ordas nagy kamu, hogy ellent mondott az apjának. Olvassa telóról a szöveget. Ahogy írtam, ő mindig is egy termék volt, szerintem nincs egy önálló gondolata.

Realista24! Messi kivásárlási ára már 440 v 500 millió lett, csak még nem volt hírverés a Ney saga miatt. De már hivatalos egy ideje.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 4., péntek 11:29

FFP szerintem tegnap felgyújtotta magát :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. augusztus 4., péntek 11:27

Realista24 írta:Ha nagy troll lennék, akkor a PSG helyében hoztam vlna Messi 296 milliós kivásárlási árát is :lol: Csak a poén kedvéért.

Dembelének a Real egyes hírek szerint évi nettó 8-at kínált, mondjuk eléggé hápogott a hír.
nem lehet az ffp nem engedi... :kivagyhe:




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


úgy érzem amúgy a barcánál ebből dembele lesz meg a kínai brazil :mrgreen: (erre szerintem el is fog menni vagy 160 misi)

coutinhót nagyon nem engedi klopp papa, ezt minden alkalommal elmondja. verratti ugye lehetetlen, psg-ből nem lehet olyan játékost igazolni, akit ők nem engednek. dybala szintén hasonló kategória, én nem hiszem hogy bármi pénzért is elengedik őt. mbappet meg ugye mi hozzuk. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. augusztus 4., péntek 11:25

Szerintem ez a Dembele-Real dolog idén annyira komolyan vehető, mint a Mbappe-Barca. Verrattit nem tudja megszerezni a Barca, ha így lenne bevonták volna a Neymar bizniszbe. Középre nem látom ki nyújtana nekik minőségi javulást rajta kívül, szerintem senki sem mozdítható. Előre igazolhatnak nyugodtan, nem lesznek előbbre mint Neymarral.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 4., péntek 11:22

Ha nagy troll lennék, akkor a PSG helyében hoztam vlna Messi 296 milliós kivásárlási árát is :lol: Csak a poén kedvéért.

Dembelének a Real egyes hírek szerint évi nettó 8-at kínált, mondjuk eléggé hápogott a hír.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. augusztus 4., péntek 11:16

Azt elhiszem, hogy van most bő 300 a kasszában, de Coutinho, Dybala, Dembelé most már 150 körüli lennének fejenként. Ha egyáltalán mozdíthatók.
Ha a Real vagy valaki leteszi a 180-at egy 18 éves srácért akkor végképp meg fog őrülni a piac.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 4., péntek 11:13

wZoLee7 írta:...
Coutinho Ini posztjára jön ha jön, amibe én látok is rációt. Valamilyen szinten tanulnia kéne nyilván, de én már évek óta mondogatom, hogy szerintem ott van igazán jövője, az előszezonban ott is játszott javarészt. Ezzel a résszel nem lenne nekem bajom, annyit meg tudna védekezni ő is, mint Ini 2 éve kb, az meg jó csapatvédekezésnél elég. Fizetése a hírek szerint meg kevesebb lenne mint a Poolnál alapból, de ez ugye nem szentírás.

Dembélé meg jönne Neymar helyére a támadórészlegbe szélsőnek. Neki viszont még nem kéne akkora fizetést adni szerintem, nem ért még el semmit, Dortmundba se hiszem, hogy sokat keres, nem tudom miért kapna ő akkora összegeket. Dybaláról meg most ír a Mundo, eddig nem volt képbe nagyon. Szerintem ő nem jönne, legalábbis remélem. Egy egész jó játékos játszik most azon a poszton, ahol ő érzi magát a legjobban.. :D
Realista24 írta:Klopp akkor állást keres?
Én emiatt nem is hiszek nagyon a dologban, de hamarosan úgyis kiderül. Én arra szavaznék mindenesetre most, hogy nem jön.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. augusztus 4., péntek 11:12

A szélre kell nekik ember, akkor mondjuk megvehetnék Bale-t, mi meg nyugodtan mehetnénk végre Mbappéért. :mrgreen:
Viccen kívül Bale-t szerintem el kellene adnunk idén nyáron akárkinek, nem azért mert szar, hanem, mert állandóan Sanitason van és a fél szezonban használhatatlan, ráadásul tényleg elősegíthetné az Mbappé transzfert, de ez már itt off.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2017. augusztus 4., péntek 11:15-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 4., péntek 11:01

Szép és jó, hogy van most a kasszában 300 millió körüli összeg, amit én kétlek (ha lenne potya 100 millió akkor már rég érkezett volna valaki akit lehet mutogatni), de mi van a fizetésekkel? E
Pedig nagyjából megvan ez az összeg náluk, mert már hetekkel korábban 80-100-at ajánlottak Coutinhóért, csak Klopp visszadobálta azokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 4., péntek 10:59

Oké, mondjuk hogy 100 körül elviszitek Coutinhot, Klopp mentem felmond. Hol használnátok? Ehhez már eleve egy szerkezet váltás kellene, mert ő inkább 10-es mint szélső. Védekezésről sem híres, szóval kissé tumultus lenne azok között akik a kp felső részéről szeretnek osztogatni vagy indulni. Elvinnétek Dybalát meg Dembelét is? :mrgreen: Ez már a vicc kategória. Egyiknek se lenne helye, csak Dembelének. Kőkemény eladásokra lenne szükség, vagy egyből Neymar után menne Suarez is a levesbe?
Szép és jó, hogy van most a kasszában 300 millió körüli összeg, amit én kétlek (ha lenne potya 100 millió akkor már rég érkezett volna valaki akit lehet mutogatni), de mi van a fizetésekkel? Egy Messi, Suarez, Coutinho, Dembele négyest elég nehéz lenne kiköhögni még úgy is hogy a barca magához képest is jó szerződést kötne, de nem fog. Nem fog, mert mindenki tudja, nekik igazolni kell. Van pénz. Bárkit akarnak az 100 körül lesz és a játékos is nyugodtan kérhet őrült összeget, megfogja kapni.
Csak az lehetne megoldás, ha a Neymar üggyel párhuzamosan megoldották volna a pótlását is, és ahogy Neymar távozott már meg is volt az egyezség.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 4., péntek 10:35

palesz77 írta:
A Neymar ügyet először megíró újságíró szerint amúgy Coutinho zsebben.
Klopp akkor állást keres?
Én olyat hallottam, hogy hivatalosan a PSG-nek számolják el költségnek.
Mindegy, a katari cég beletol 300 millát a klubba, aztán megoldva.
MyStiQ írta:...és mi van a csodálatos utánpótlással, a megismételhetetlen La Masiával, ahonnan évente jönnek ki a szupersztárok? Mi van az elvekkel? :lol:
Az még a Barcelona volt, ez már a Buycelona.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. augusztus 4., péntek 10:35

...és mi van a csodálatos utánpótlással, a megismételhetetlen La Masiával, ahonnan évente jönnek ki a szupersztárok? Mi van az elvekkel? :lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 4., péntek 10:29

Galacticos írta:barcásoktól kérdem, mert odaát olvasgattam hogy kiket akartok neymar helyett.
tényleg elhiszitek hogy ebből a 222millióból majd kijön coutinho, dembele meg még vagy 2 játékos? eddig sem nagyon tudtatok alkupozícióba kerülni száz millió alatti ajánlatokkal, akkor most hogy mindenki tudja hogy van pénz, majd most fogtok tudni?
abból a 222ből jó ha coutinho ki jön meg még egy gyengébb játékos, bár az megint mást hogy coutinho még mindig nem eladó.
Nem ebből, de Coutinhot Neymar előtt is le akartuk igazolni, lett volna rá pénz alapból is. Szóval a mostani költség+Neymar(+jövőbeni eladások) kombóból szerintem bőven lenne keret akár a Dembélé-Coutinho-Seri-Inigo pakkra. Azért őket mondom, mert ők a legfrissebbek.
Realista24 írta:Neymar búcsúvideója megvan? :mrgreen:
Neymar says goodbye to Barcelona: I did the opposite of what my father wanted :mrgreen: :mrgreen:
Egy szavát nem hittem el, amit mondott benne. Barcások, vélemény?
Nyilván a közönségnek szólt, de nekem tetszett. Ha nem lett volna ez a hajcihő, azzal se lenne bajom hogy menni akart igazából, részben érthető. De ha eltekintek az egész hajcihőtől, ez a videó szép búcsú volt szerintem. Ha meg tényleg jól költjük el a pénzt, akkor meg egyáltalán nem fogom bánni, hogy a PSG-ben akar vezér lenni+degeszre tömni a zsebeit.

A Neymar ügyet először megíró újságíró szerint amúgy Coutinho zsebben.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. augusztus 4., péntek 10:26

Galacticos írta:barcásoktól kérdem, mert odaát olvasgattam hogy kiket akartok neymar helyett.
tényleg elhiszitek hogy ebből a 222millióból majd kijön coutinho, dembele meg még vagy 2 játékos? eddig sem nagyon tudtatok alkupozícióba kerülni száz millió alatti ajánlatokkal, akkor most hogy mindenki tudja hogy van pénz, majd most fogtok tudni?
abból a 222ből jó ha coutinho ki jön meg még egy gyengébb játékos, bár az megint mást hogy coutinho még mindig nem eladó.
Verrattiért illetve Coutinhoért 80-100 körbe ajánlottunk a hírek szerint. Ez azt jelenti, hogy legalább 302 millió euró áll rendelkezésre, ebből azért kijön 3 vagy 4 ember. Amúgy nem muszáj egy részletben kifizetni az árakat, meg lehet egyezni évenkénti fizetéssel, csak a mi vezetőségünk nem tud tárgyalni.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. augusztus 4., péntek 10:20

Santi írta:Értem, akkor a Barcának ez egyértelműen bevétel, mind1 honnan jött, viszont a PSG-nek nem kiadás, mert magánemberek, illetve Neymar maga vásárolta ki magát? Vagyis csak sikerült kijátszani az FFP-t.
Én olyat hallottam, hogy hivatalosan a PSG-nek számolják el költségnek.
Realista24 írta:Neymar búcsúvideója megvan? :mrgreen:
Neymar says goodbye to Barcelona: I did the opposite of what my father wanted :mrgreen: :mrgreen:
Egy szavát nem hittem el, amit mondott benne. Barcások, vélemény?
Persze apuci biztos mondta neki, ohhhh fiam nem kell nekünk plusz sok millió euro, maradj csak itt.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég