Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 4., péntek 19:25

Demes írta:Mascheranoval már szerintem nem számolnak túl sokáig. Umtitit akárhányszor láttam nem volt valami életbiztosítás, de nem nézek sok barca meccset.

Én úgy érzem elfér oda egy védő, de majd talán jön valami barcás nemsokára aztán megmondja nekünk a tutit mivel ők jobban átlátják a szitut.
Elvileg idén még számolnak vele. Umtiti meg így kívüálló ként azt mondom, hogy jobb szezont hozott le, mint Piqué. Nálam alap kezdő lenne, ha azt tudná folyamatosan hozni. Elférni elfér, gyengülni bitos nem fognak, meg gondolom külön Valverde kérésére jön, csak én nem értem minek, szerintem felesleges.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. augusztus 4., péntek 18:59

M1Ö írta: Hátra nekik a Piqué-Umtiti duó alap. Harmadik embernek ott van Mascherano. Ráadásul elvileg a Marlon srác is tehgetséges.
Mascheranoval már szerintem nem számolnak túl sokáig. Umtitit akárhányszor láttam nem volt valami életbiztosítás, de nem nézek sok barca meccset.

Én úgy érzem elfér oda egy védő, de majd talán jön valami barcás nemsokára aztán megmondja nekünk a tutit mivel ők jobban átlátják a szitut.
Realista24 írta: Nekik vízhordókra van szükség, mint Rakitic & Co, ha ezt megoldják abból a 220 millióból, nem fognak gyengülni
Értem én, de szerintem nem Coutinho a tökéletes láncszem amivel ez a kp pont létrejöhetne.

Most hogy elhoztuk Ceballost nem nagyon tudok olyan embert mondani akire azt mondanám hogy na b.meg ezt jól csinálták.
Talán ha leraknának Kante-ért 100at akkor arra mondanám :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 4., péntek 17:51

Majd vesznek oda is. 300 millából mindenre futja. Veszel 2 Milant baszod.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 4., péntek 17:38

Demes írta:Én pont fordítva vagyok vele.
Kell nekik a védelemre az erősítés, jó igazolás volt. Coutinhot meg vihetik 150-ért tökmindegy, kb 3 szintet lépnek vissza Neymartól.
Hátra nekik a Piqué-Umtiti duó alap. Harmadik embernek ott van Mascherano. Ráadásul elvileg a Marlon srác is tehgetséges. De tegyük fel ő marad a Bben. Minek Mascherano mellé egy kezdő kaliber 4. embernek? :hmmm:
Középre meg nincs meg minőségben a kreatív arcuk. Coutinho Iniesta-t váltja (elvileg) és nem Neymart. Iniesta már nem bírja a strapát, úgyhogy sajnos egy Cou-val egyértelműen erősödnek középen. Azért kéne még felmenjen vagy 150ig a végső összeg, mert akkor talán nem marad nekik még egy minőségi Neymar utódra is. Az csúnya lenne, ha még Dembelé is ott kötne ki a végén.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 4., péntek 17:37

Demes írta:
M1Ö írta: Na... ez így egynek tökéletes. Az égvilágon semmi szükségük nincs rá. A Coutinhos hírek nem tetszenek viszont. Elvileg célegyenesben vannak és "csak" 100 millió lesz. Elvileg a Neymar transzfer előtt is e körül volt az ára, hát nehogy már ne menjen feljebb...
Én pont fordítva vagyok vele.
Kell nekik a védelemre az erősítés, jó igazolás volt. Coutinhot meg vihetik 150-ért tökmindegy, kb 3 szintet lépnek vissza Neymartól.
Szerintem sokan rosszul gondolkodtok.
Ott van Suarez, aki akármekkora patkány és hányadék, érzi a kaput, és szórja a gólokat. Messit akárhova teszed, ha motiválod lóvéval, top2.
Nekik vízhordókra van szükség, mint Rakitic & Co, ha ezt megoldják abból a 220 millióból, nem fognak gyengülni, annak ellenére, hogy veszítettek egy képességekben klasszis játékost.

Most örülök neki igazán, hogy Ceballost behúztuk nagyon hamar, mert tökéletes igazolás lett volna most nekik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. augusztus 4., péntek 17:31

M1Ö írta: Na... ez így egynek tökéletes. Az égvilágon semmi szükségük nincs rá. A Coutinhos hírek nem tetszenek viszont. Elvileg célegyenesben vannak és "csak" 100 millió lesz. Elvileg a Neymar transzfer előtt is e körül volt az ára, hát nehogy már ne menjen feljebb...
Én pont fordítva vagyok vele.
Kell nekik a védelemre az erősítés, jó igazolás volt. Coutinhot meg vihetik 150-ért tökmindegy, kb 3 szintet lépnek vissza Neymartól.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 4., péntek 17:09

Ladislao Suarez írta:Inigo Martinez---> Barca. Állítólag kivásárolták. 32 millió euró volt a kivásárlási ára.
Na... ez így egynek tökéletes. Az égvilágon semmi szükségük nincs rá. A Coutinhos hírek nem tetszenek viszont. Elvileg célegyenesben vannak és "csak" 100 millió lesz. Elvileg a Neymar transzfer előtt is e körül volt az ára, hát nehogy már ne menjen feljebb...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 4., péntek 17:01

Elég nagy baj ez, 300 millából még a végén jók lesznek. Pedig olyan fincsi középpályájuk volt, Iniesta még öregedett egy évet, átmentünk volna rajtuk :)

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2017. augusztus 4., péntek 16:57

Inigo Martinez---> Barca. Állítólag kivásárolták. 32 millió euró volt a kivásárlási ára.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 4., péntek 16:30

KAG írta:Nem is egy kérdésre, hanem a te kijelentésedre reagáltam.
nem a gólmennyiségről volt szó, hanem ziccerhelyzetben ki a legfaszább gyerek.

nyilván nincs előttem statisztika, de eye-test alapján teljesen egyértelmű számomra, hogy messi teszi el a legsimábban a ziccereit, gólhelyzeteit, ha odakerül, szinte garantált, hogy lehet kiszedni a hálóból a labdát.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 4., péntek 16:01

Realista24 írta:Hogyne lenne, látod hogy van. Majd pár nap múlva Messi megcáfolja, amikor saját zsebből betesz néhány tíz vagy százezer eurót, aztán majd mindenki elhalkul.
Mondjuk ez nem Messi hibája, hanem a sok surmóé.
Ha tényleg igaz, akkor nyaljanak sót... 3.000.000 hungáríse forint a végösszeg, azt' naponta keresnek annyit.

szerk: Piqué, Piqué :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 4., péntek 15:53

M1Ö írta:
Realista24 írta:Nem dob be százast, nem dob be semmit
Ezért mondom, hogy nem tudom elképzelni azt a 9000 pár száz eurót 260 ember után. Hamarabb nézem ki azt, hogy inkább nem tesznek semmit, mert égőbb az, hogy bedob egy 100ast. Felhívás is volt, hogy adakozzanak, ne ajándékot adjanak. Mindegy végülis, de szerintem ilyen nincs, hogy majd 300 eurómilliomos (de legyen 100 család) kevesebb mint 10000 eurót hoz össze.
Hogyne lenne, látod hogy van. Majd pár nap múlva Messi megcáfolja, amikor saját zsebből betesz néhány tíz vagy százezer eurót, aztán majd mindenki elhalkul.
Mondjuk ez nem Messi hibája, hanem a sok surmóé.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 4., péntek 15:50

Realista24 írta:Nem dob be százast, nem dob be semmit
Ezért mondom, hogy nem tudom elképzelni azt a 9000 pár száz eurót 260 ember után. Hamarabb nézem ki azt, hogy inkább nem tesznek semmit, mert égőbb az, hogy bedob egy 100ast. Felhívás is volt, hogy adakozzanak, ne ajándékot adjanak. Mindegy végülis, de szerintem ilyen nincs, hogy majd 300 eurómilliomos (de legyen 100 család) kevesebb mint 10000 eurót hoz össze.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 4., péntek 15:39

M1Ö írta:
Nos. Az első bank :) pozsonyi SSC-jében a 3-4000 eurót kereső pénzügyi analitkusok lopják a közös konyhából a kávét, valamint az év végi bulin a 20 eurós szivarokat.
És ezt a 4000-es fizut a káeurópai árszinthez mérd, még mielőtt az mondod, hogy a nyugati bérekhez nem kiugró. Egyébként ennyiből már Berlinben is meg tudsz élni.
Jó, csak gondolom Messi násznépének a 90%-a neves/híres ember volt, nem 3-4 ezer eurót kereső közemberek. :) Értem amúgy a lényeget, de el tudod képzelni azt, hogy mondjuk Suarez bedob egy 100ast? Mert szerintem nem kockáztatnak egy ilyennel. Alapból, aki heti 100ezer eurókat keres, használ egyáltalán aprópénzt? :lol:
Nem dob be százast, nem dob be semmit :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 4., péntek 15:30

Nos. Az első bank :) pozsonyi SSC-jében a 3-4000 eurót kereső pénzügyi analitkusok lopják a közös konyhából a kávét, valamint az év végi bulin a 20 eurós szivarokat.
És ezt a 4000-es fizut a káeurópai árszinthez mérd, még mielőtt az mondod, hogy a nyugati bérekhez nem kiugró. Egyébként ennyiből már Berlinben is meg tudsz élni.
Jó, csak gondolom Messi násznépének a 90%-a neves/híres ember volt, nem 3-4 ezer eurót kereső közemberek. :) Értem amúgy a lényeget, de el tudod képzelni azt, hogy mondjuk Suarez bedob egy 100ast? Mert szerintem nem kockáztatnak egy ilyennel. Alapból, aki heti 100ezer eurókat keres, használ egyáltalán aprópénzt? :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. augusztus 4., péntek 13:38

Nem is egy kérdésre, hanem a te kijelentésedre reagáltam.
ZIDANE

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 4., péntek 13:12

nem ez volt a kérdés.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. augusztus 4., péntek 13:11

Azért hasal el rendre mostanság, amikor kéne Ő is.
Ellenünk is mostanit leszámítva évek óta nem talált be.

VB-n Copa-n is kicsiket csoportba megszórja, amikor kéne meg nem jön.
BL-be is egyenes kiesésbe bőven kevesebb gólja van mint CR-nek.
ZIDANE

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 4., péntek 13:00

ravenite írta:
Pedig nem az. A világ legjobb befejezője volt a PSG-s éveiben. Most már Ronaldo az, mióta feljebb játszik.

közben meg messi a legjobb befejező, néha ér fel mellé céronaldo időszakosan.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 4., péntek 12:50

Realista24 írta:
lesliejr írta:A hivatalos info az volt, hogy van 75 milliónk igazolni. Ehhez jött a 222milla, de már költöttünk 33at v mennyit Semedo-ra. Rafinha, Arda és Gomes közül 2 vszínű el lesz boltolva. Arda ér talán 20-at, v kölcsönbe megy és kapunk 5-öt, Rafinha 25-30, Gomes 35kb, ezekkel kell számolni. Így simán megvan a 300 millió. Pénz az van, nem ez a gond, hanem, hogy ezt mások is ugyanígy tudják.
Legújabb hír szerint Juve hajlandó eladni nekünk Dybala-t, ha a pénz mellett küldjük Rafinha-t v Gomes-t. Mi sem egyszerűbb, már ha igaz... :D

Ney-hez! Az szerintem ordas nagy kamu, hogy ellent mondott az apjának. Olvassa telóról a szöveget. Ahogy írtam, ő mindig is egy termék volt, szerintem nincs egy önálló gondolata.

Realista24! Messi kivásárlási ára már 440 v 500 millió lett, csak még nem volt hírverés a Ney saga miatt. De már hivatalos egy ideje.
Tegnapi hírben láttam, hogy 300 alatt van kicsivel,elvileg ofisöl, de igazából mindegy.
Én is úgy tudtam, hogy annyi, de pár napja volt egy interjú Bartomeu-val és ott annyit mondott, hogy már aláírták rég a papírokat csak hivatalosan nem jelentették be mert ez a dolog nagyobb figyelmet kap majd. Ez előtt meg pár hete már lehozták, hogy 2022-ig hosszabbított, új kiv.árs 440 millió asszem, de ez nem szentírás.

Inigo Martinezt meg kivásároltuk gyors...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég