Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. augusztus 30., péntek 15:41

h3x0r írta:
realbeckham írta:...
Azert ne keverjuk ossze a dijakat.
Eszem ágában sincs. Tisztában vagyok a fogalmakkal, s végső esetben számomra is ott a wiki. No Offense, de a mondókám arra irányult, hogy a rendszer, melyben játékosok díjazásáról és elismeréséről döntenek rossz, igazságtalan, felháborító és bűzlik minden pontján, nem pedig arra, hogy melyik díj mit jelent, és hogyan kell értelmezni az adott "kitüntetést" és annak történetét.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 30., péntek 15:40

pavel írta:Azért az élet eddig mindig a bajszost igazolta!
Nem feltetlenul. Siman elofordulhatott volna, hogy a jobb formaban levo jatekosokkal behuzza a konfoderacios kupat is es szebb jatekkal nyerik a VB-t meg EB-t is. De ezt mar soha nem tudhatjuk meg, szoval kar is rola beszelni. A nyari VB-n ugyis maradni fog a jelenlegi felallas es kezdo, max serules vagy nagyon rossz forma miatt kerulhet ki 1-2 ember. A VB utan pedig del Bosque lemond es vele egyutt tobb jatekos is tavozni fog ( valdes, reina, arbeloa, puyol, xavi, xabi alonso, villa). Az uj edzo pedig elkezdhet epiteni egy uj csapatot (de gea, ramos, carvajal/montoya, jordi alba, busquets, mata, silva, isco, thiago, iniesta, fabregas, javi martinez, illarramendi)

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 30., péntek 15:33

Az AS szerint ma reggel 9:00-kor a Real Madrid kézhez kapott Németországból az Adidas-tól egy Gareth Bale nevével ellátott csomagot, amit a bemutatón visel/viselhet, ott a fénykép is a cuccról.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 30., péntek 15:27

Egyébként 5 millióig lemenne Kaká fizetést illetően az AS szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. augusztus 30., péntek 15:25

Ryel írta:A Kaká ügy vége szerintem az lesz hogy a Milan kölcsönveszi egy évre, még a fizetése 1%-át is állják, év végén pedig opciós joggal leigazolják, úgy hogy négy részletben 5 milliót fizetünk nekik.

Minden adott a váltáshoz, Kaká menni akar, szabadulni akarunk tőle, a Milan fiatalítani akar, Kaká pedig még csak 31 éves. :D
Annyira akarnak fiatalítani, hogy leigazolták a majd 30 éves fogalmatlan Matrit...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 30., péntek 15:20

realbeckham írta:...
Azert ne keverjuk ossze a dijakat.

Eloszor is van az Aranylabda (Ballon d’Or), ezt 1956-ban alapitotta a France Football lap, itt osszesen 100 ujsagiro szavazott, ezeknek a fele europai orszagbol valo. (eleinte csak europai focista kaphatta meg, majd 95-tol az Europaban jatszok is, 2007-tol pedig mas kontinensen jatszok is) 2009-ben osztottak ki az utolso dijat, amit messi nyert. (2008-ban Ronaldo, 2007-ben pedig Kaka)

Van a FIFA ev jatekosa dij (FIFA World Player of the Year) ezt 91 es 2009 kozott adtak at, itt a FIFA ala tartozo szovetsegi kapitanyok es csapatkapitanyok szavaznak.

2009-ben pedig egyesitettek a ket dijat es letrejott a FIFA Aranylabda (FIFA Ballon d'Or). Ez az amit 3x is messi nyert meg. Itt az ujsagirok, szovetsegi kapitanyok es csapatkapitanyok szavaznak. 2010-ben az ujsagirok egyertelmuen Sneijder-nek adtak oda a dijat, viszont a szov. kapitanyok es csapatkapitanyok messi mellett dontottek. Nagy felhaborodas is volt belole, ezert megalapitottak az
UEFA Év Játékosa-díjat (UEFA Best Player in Europe Award), amit a FIFA Aranylabdatol elteroen nem evre, hanem szezonra osztanak. Itt mar ismet csak az ujsagirok szavaznak. A 10-11-es szezonban messi, 11-12esben iniesta, 12-13asban pedig ribery nyert.

En szemely szerint ezt tartom az Aranylabda utodjanak. Itt azok az ujsagirok szavaznak, akik (elmeletileg legalabbis) vegig kovettek az ev osszes meccset, legyen az BL vagy bajnokik.
Azt viszont egyszeruen nem hiszem el, hogy peldaul Casillas vagy barmely mas csapatkapitany, aki egesz nap edzesen van, delutan hazamegy es elkezd meccseket nezni. Talan megnez egy osszefoglalot, elolvassa a hireket es ennyi. Neha pedig megnez mondjuk egy BL meccset ha pont nincs akkor meccse. (Ramos meg Ozil is posztoltak mar ilyen kepeket facebookra :D ) Vagy ott vannak a nem europai szovetsegi kapitanyok. Nem hiszem, hogy van kozte olyan, aki latta a barca, a real, a bayern meg mondjuk a MU osszes meccset iden. Jo esetben megnezik az osszefoglalokat, hogy ki hany meccsen rugott golt meg par nagyobb meccset. A jatekosok, edzok nyilatkozatai meg filmjei alapjan viszont kijelenthetem, hogy nap kozbe edzenek, delutan es este pedig nagyreszuk egyaltalan nem foglalkozik a focival. A csaladjukkal vannak, megneznek egy filmet vagy valami teljesen mas sportot (nem egyszer olvassuk hogy kimentek egy kosar vagy tenisz meccsre).
En meg egyetemista vagyok, viszont batyam informatikus es mondta, hogy munka utan nem is szokta bekapcsolni a laptopjan, max annyira mig letolt egy filmet.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. augusztus 30., péntek 15:10

Koke,akit Anthony a kapuba rakott,az nem Atleticos kp? :D Arbeloa :D Piqué?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 30., péntek 14:46

pavel írta:Azért az élet eddig mindig a bajszost igazolta!
Asszem már nem sokáig...de ha jövőre is behúzza a vb-t, akkor valahova feltetováltatom a bajszát.
BBeno írta:én nem igazán csipázom ezt a spanyol válogatottnak nevezett akármi hordát ezért örülök is hogy kevés Realost hív be. minél kevesebben mennek el annál kisebb az esély a sérülésre. iker meg elhiheti legalább hogy formában van és jobb mint lópez.
Egyetértek.
Ryel írta:A Kaká ügy vége szerintem az lesz hogy a Milan kölcsönveszi egy évre, még a fizetése 1%-át is állják, év végén pedig opciós joggal leigazolják, úgy hogy négy részletben 5 milliót fizetünk nekik.

Minden adott a váltáshoz, Kaká menni akar, szabadulni akarunk tőle, a Milan fiatalítani akar, Kaká pedig még csak 31 éves. :D
Ezzel is, valami nagyon mocskosan pofátlan ajánlatra számítok a Milan részéről.

Ryel
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:35
Kedvenc játékosaid: Raul, Morientes, Figo, Higuain, Cristiano Ronaldo, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ryel » 2013. augusztus 30., péntek 14:43

A Kaká ügy vége szerintem az lesz hogy a Milan kölcsönveszi egy évre, még a fizetése 1%-át is állják, év végén pedig opciós joggal leigazolják, úgy hogy négy részletben 5 milliót fizetünk nekik.

Minden adott a váltáshoz, Kaká menni akar, szabadulni akarunk tőle, a Milan fiatalítani akar, Kaká pedig még csak 31 éves. :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 30., péntek 14:25

én nem igazán csipázom ezt a spanyol válogatottnak nevezett akármi hordát ezért örülök is hogy kevés Realost hív be. minél kevesebben mennek el annál kisebb az esély a sérülésre. iker meg elhiheti legalább hogy formában van és jobb mint lópez.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. augusztus 30., péntek 14:11

Azért az élet eddig mindig a bajszost igazolta!
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. augusztus 30., péntek 13:46

Anthony írta:Látom a bajszos megintcsak hozza a formáját, Carvajal, Lopez minek a válogatottba ugyebár, mert annyira beton a jobbszélünk, meg biztos Reina meg Koke jobb mint Lopez nem?
Ez a Koke-Lopez összehasonlítás nem szerencsés,ugyanis nem is egy poszt a két játékos. :D
Viszont Reina helyett bőven beférne Diego Lopez,de nyilván Del Bosque jó okkal nem hívta be, mert még a végén kénytelen lett volna kezdőbe állítani,ha jobban teljesít mint Casillas. :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 30., péntek 13:39

Látom a bajszos megintcsak hozza a formáját, Carvajal, Lopez minek a válogatottba ugyebár, mert annyira beton a jobbszélünk, meg biztos Reina meg Koke jobb mint Lopez nem?

centeno
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: centeno » 2013. augusztus 30., péntek 13:26

Persze tudom én, hogy 4-5 millió eurós évi fizetésből már nem nagyon lehet megélni manapság, de eldönthetné hogy a pénzt szereti jobban vagy a focit. Szerintem
ráadásul elvileg a foci után papnak készül, oda azért viszonylag alacsony kezdőtőkével is be lehet törni:)

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 30., péntek 13:15

Dupla D írta:
h3x0r írta:1. Ribery (36 pont)
2. messi (13 pont)
3. Ronaldo (3 pont)
Ezen évről évre felbaszom magam, de hogy mi a fasznak azt nem tudom. Megszokhattam volna már.
Azért valljuk be, Roncira már csak azért sem szavaznak, mert a Real Madridban van, ami meg természetesen közutálat tárgya, mert sok a lóvé, megvehetünk bárkit, arrogánsak vagyunk, stb. Ha C még mindig a MU-ban lenne, biztos, hogy sokkal kiegyenlítettebb lett volna ez a szavazás ugyanilyen körülmények mellett. De hát vagy a Barcelonát szereted és akkor azért nyomsz Messire, vagy a Realt gyűlölöd és akkor azért.
Kaka nyilatkozatából meg nekem az jön le, hogy lejjebb adja a fizetését is...ha nem akkor a kispadon fog vegetálni
Ez is nevetséges már komolyan. Etoo, a világ legspúrabb embere is leadta még egy jó szezonért a 20 millás fizuját 12-re, Kaká meg már így is 40 milliót tehetett el a padozásért cserébe. Persze tudom én, hogy 4-5 millió eurós évi fizetésből már nem nagyon lehet megélni manapság, de eldönthetné hogy a pénzt szereti jobban vagy a focit. Szerintem.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 30., péntek 13:15

Kaka nyilatkozatából meg nekem az jön le, hogy lejjebb adja a fizetését is...ha nem akkor a kispadon fog vegetálni
Én arra gondolok, hogy mivel menni akar, ha nem sikerül keddig elpasszolni (nem fog), akkor jobb híján szerződésbontás lesz. Lóvét senki sem akar adni érte. A fizuigényén így meg már kénytelen jelentősen engedni, mert nincs az a klub, aki 10 milla körüli fizetést adna neki. Talán az Anzsi lett volna, de ott meg új szelek fújnak.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. augusztus 30., péntek 13:12

Ez a szavazási rendszer is egy vicc. A teremben lévő 60 ember dönt. Kizártnak tartom, hogy közülük mindegyij, hétről-hétre követi a bajnokikat. Mi minden meccset látunk, személy szerint én a barca bajnokikat is nézem, s ha időmm engedi, a bayen meccseinek összefoglalót is megnézem. Tudok képet alkotni, lehet jobban is, mint pár szavazó ott a teremben. Én miért nem voksolhatok?
Ezeket a díjakat nem az kapja, akit a Világ a legjobbnak tart, hanem az kapja, akit 50-60 ember szimpatikusabbnak tart. Sajnos nincs olyan szavazási rendszer, ami lehetővé tenné, hogy mindenkinek lenne beleszólása, és mindenki szavazhasson. Egy netes szavazórendszer alkalmas lenne, de az meg hackelhető. Talán, még az urnás szavazatrendszer, pl.: minden nagyvárosban, több kijelölt pontot helyek, ahol kivételesen nem az mszpre vagy a fideszre kell voksolni, hanem egy futbalistára. Ez meg nevetséges, és könnyen megbarmolható. Sok alternativ szavazó lehetőség lenne még, de változtatni nem fog az uefa. Ugyanmár, hisz ezt a röhejes golyótekerést sem cserélik le évek óta, pedig minden évben minden vendégnek meggyűlik velük a baja.
Guardiola hogy volt nemrég a jelöltek közt, mikor az évben, csak 3 hónapot "dolgozott"?
Egy Ronaldo 3 szavazatot kap, Messi tizen valamennyit, Sjneijder laszti nélkül marad, Iniesta úgy fogja befejezni a karrierjét, hogy nem tud felülemelkedni Messin, egy Cr nek csak egy labdája van, pedig ő is volt kupagyőztes + aranycipős, mint ugyebár az aki nyert végül....értelmetlen. Ez a rendszer nagyon hitvány.
Jó, hogy Ribery kapta, meg az is jó volt, hogy tavaly Andrés, de tudjuk, hogy ez csak amolyan vígaszdíj.
A helyén kell kezelni ezeket az uefa gálákat. Nincs már akkora megítélése mint régen. Sokkal zavarosabb, sokkal korruptabbnak, sokkal egyhangúbbnak és jelentéktelenebbnek tűnik már, lehet, hogy az is. Bele kell törődni, szarni rá, ahogy CR.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. augusztus 30., péntek 12:47

csak most nézem..
már 30.-a van.
akkor holnap éjjel lejár az átigazolási szezon.
Szeptember 2-án zárul az átigazolási szezon,mert hétvégére esik elseje.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. augusztus 30., péntek 12:43

csak most nézem..
már 30.-a van.
akkor holnap éjjel lejár az átigazolási szezon.
Hm.. hát, akkor ha jön Bale ha nem, annyit előrebocsátok, hogy a b :cens: s k :cens: a anyját az egész bagázsnak, akik valamilyen formában, de húzták a szerencsétlen szurkoló agyát egész nyáron, a :cens: hírekkel, vagy nem engedő üzleti politikával.
Ja és Bale nem egy Fenomén.

Hát azt hiszem ennyit akartam :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 30., péntek 12:39

Hát igen, a BL gólkirályát 3-iknak kihozni minimum pofátlanság...bezzeg amikor a mélynövésű nyerte, mert megszórta a Leverkusent vagy 5 góllal mindjárt másképp festett a dolog...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég