Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 28., vasárnap 14:40

Sierra írta:
morientes írta:de Jesé nekem még nem bizonyított semmit.
Hol kellett volna? :-) Még a lehetőséget sem kapta meg soha.
Viszont a jelenlegi helyzetéből kihozta a maximumot, a Segunda Divisiónban 20 góllal gólkirály jelenleg, számomra ez eléggé meggyőző, szerintem ezzel már bizonyított, hogy lehet rá számítani a nagyoknál is.
Ennyi! :-) + még a korosztályos válogatottakban is bizonyít folyamatosan. A helyzetét teljes mértékben kihasználja. Ő többet már nem tud tenni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 28., vasárnap 14:30

morientes írta:de Jesé nekem még nem bizonyított semmit.
Hol kellett volna? :-) Még a lehetőséget sem kapta meg soha.
Viszont a jelenlegi helyzetéből kihozta a maximumot, a Segunda Divisiónban 20 góllal gólkirály jelenleg, számomra ez eléggé meggyőző, szerintem ezzel már bizonyított, hogy lehet rá számítani a nagyoknál is.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 28., vasárnap 14:24

Csak az a baj, hogy 10 milliókért vettek holland meg nem tudom milyen balfaszokat, hogy tele legyen velük a szekrény. Most legalább neveljük őket, nem feleslegesen szórjuk szét a pénzt kiegészítő játékosokra. Ez lenne a minimum, amit elvárhatunk az utánpótlástól, aztán remélhetőleg a következő lépcső, amikor már a kezdőbe tudjuk rakni őket. Talán Carvajal, Jesé vonalnál ebből is lesz valami.
Ha Morata tegnapi teljesítménye volt az utánpótlás leképezése,akkor sztm inkább hagyjuk.
Egyébként meg,nem az utánpótlást szapulom,csak Értékeltem a meccset.És kiemeltem Morata teljesítményét,mint negatívumot.
Azért ne haragudjon a világ,akinek két olyan "lövése" is volt,hogy alig vánszorgott el a kapusig,nem való a nagycsapatba.
Egyébként a végéhez,Carvajal igen,de Jesé nekem még nem bizonyított semmit.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 28., vasárnap 14:08

Az a baj hogy ilyenekkel tele már a szekrény.
Csak az a baj, hogy 10 milliókért vettek holland meg nem tudom milyen balfaszokat, hogy tele legyen velük a szekrény. Most legalább neveljük őket, nem feleslegesen szórjuk szét a pénzt kiegészítő játékosokra. Ez lenne a minimum, amit elvárhatunk az utánpótlástól, aztán remélhetőleg a következő lépcső, amikor már a kezdőbe tudjuk rakni őket. Talán Carvajal, Jesé vonalnál ebből is lesz valami.
ami tegnap nagyon fájt az az amikor hehe beírta a gólpassz után hogy ezért játszik benzema,de amikor özil csinálja ezt hogy eltűnik van néhány passza és add egy gólpasszt akkor meg üti,hogy na a zseni. :/
Ha csak egy gólpassza lett volna, szidnám, mint a bokrot. Ahogy megtettem olyan meccs után is, amikor gólt+gólpasszt hozott össze, de egyébként semmi. Nekem ne két mozdulatból álljon egy játékos meccse... :angry: Kezdjen valamit a fellőtt labdákkal, kényszerítőzzön, jussunk valamerre, ne csak hátrapasszok legyenek, bontsa meg a védelmet az elfutásokkal, vigye ki a védőt a helyéről, ezzel is teret csinálva a többieknek. Meg persze vegyen részt a védekezésben, ha tud, szerezzen labdát. Ezek érdekelnek engem. Hogy hasznos legyen a csapatnak. Emellett mivel elől van, nyilván kellenek a gólok, gólpasszok is.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 28., vasárnap 13:32

Remy írta:
morientes írta: Remy állítólag te nem láttad tegnap hogy hogy játszott.Akkor most?Hiába erőltetnek valakit ha egyszerűen kevés.Callejon példája erre a legjobb.
Attól még általánosságban tényleg nem jó kb senki sem a Madridistáknak :D Mindig lesz valami, amibe bele lehet kötni.
De ne essünk át a ló másik oldalára sem,hogy most már akkor ha valaki a mi kutyánk kölyke,akkor nyomjuk ész nélkül,ha tud,ha nem.
Ezzel az erővel akkor,ha nekünk senki se jó,ne b :cens: tassuk Khedirat meg Di Mariat sem,mer akkor mi jogon?
Attól hogy valaki saját nevelés,nem lesz rögtön Raul meg Guti.Tetszik,nem tetszik,ez van.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 28., vasárnap 12:53

morientes írta: Remy állítólag te nem láttad tegnap hogy hogy játszott.Akkor most?Hiába erőltetnek valakit ha egyszerűen kevés.Callejon példája erre a legjobb.
Attól még általánosságban tényleg nem jó kb senki sem a Madridistáknak :D Mindig lesz valami, amibe bele lehet kötni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 12:52

Én Moratat még mindig nem írnám le. Egyszer sem játszott csatárt pedig az a posztja. Látszik rajta, hogy ez a balszélső poszt ez olyan, hogy megpróbálja csinálni, de csak dolgozik ott, mintsem játszik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. április 28., vasárnap 12:49

Albiol mien luftokat rúgott az első 10 percben. :lol: :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 28., vasárnap 12:46

Nekem nem, mondjuk én nem egy meccs alapjáén szoktam ítéletet mondani. Moratából is korrekt kiegészítő ember lehet. Ahogy Nachoból is. Jó lenne, ha ilyen játékosok ülnének a padon, nem pedig 10 milliókért vennénk ilyen pedro leon szintű figurákat.
Mondjuk én sem 1 meccs alapján állítom amit állítok,de ha még úgy is volna,sem lenne katasztrófa,mert ugye a tpic címe értékeld a meccset :-)

Azt se nagyon vettem észre,hogy tegnap "meghalt volna a mezért.."valamint én nem érzek ki belőle egy Soldado szintű játékost sem.Arról nem beszélve,hogy tegnap sokszor nem értette meg se Benzemat,se Kakát,nyilván keveset játszottak együtt de azért... :roll:
Valamint az is igaz,hogy ilyen kiegészítő emberekkel már tele van a szekrény,ahogy ezt a kedves kommentelő előttem leírta.
Remy írta:
BBeno írta:a barca ellen meg moratat éltettétek és mondtátok hogy a szezonban minél több lehetőséget kapjon hogy szokja a ligát :lol: :lol: gyorsan felejt a madridista.
Ezért is félek, hogy ha Jesé felkerül és lehetőséget kap, aztán az első 2 meccsén nem hoz világsztár szintet akkor egyből jönnek a leszólós hsz-ek :D De amúgy mindenkivel így van. Egy befutott sztár is 2 flop meccs után olyat kap itt, hogy hihetetlen :D
Remy állítólag te nem láttad tegnap hogy hogy játszott.Akkor most?Hiába erőltetnek valakit ha egyszerűen kevés.Callejon példája erre a legjobb.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 28., vasárnap 9:39

BBeno írta:a barca ellen meg moratat éltettétek és mondtátok hogy a szezonban minél több lehetőséget kapjon hogy szokja a ligát :lol: :lol: gyorsan felejt a madridista.
Ezért is félek, hogy ha Jesé felkerül és lehetőséget kap, aztán az első 2 meccsén nem hoz világsztár szintet akkor egyből jönnek a leszólós hsz-ek :D De amúgy mindenkivel így van. Egy befutott sztár is 2 flop meccs után olyat kap itt, hogy hihetetlen :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. április 28., vasárnap 9:01

mentamas írta:Egy zsák liszt is játszott volna annyit, mint ő tegnap.
Nem feltetlen csak a tegnapi meccsrol van szo,de mindegy,leirtak itt mar egy parszor,h a ket jatekos nem egy kaliber,osztom a velemenyuket :shifty: mert igy,h Karim kezdett tegnap,adott egy golpaszt,igy biztos,h kedden Gonzalo kezd,es en akkor nagyon szomoru leszek,nem szeretem a fiut,plane nem egy ilyen fontos meccsen :| kb ennyi,bizzunk benne,h Higu eldonti a keddit :D good luck..

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 28., vasárnap 8:59

a benzema higuain vitát igazán sosem értettem,azért egyértelmű hogy a francia jobb,de egyáltalán nem elég.
ami tegnap nagyon fájt az az amikor hehe beírta a gólpassz után hogy ezért játszik benzema,de amikor özil csinálja ezt hogy eltűnik van néhány passza és add egy gólpasszt akkor meg üti,hogy na a zseni. :/


lényeg hogy nem megoldás semelyik itt a real madridban.(higu y benzema)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 28., vasárnap 8:34

nem néztem a meccset, de az olvasott kommentek alapján semmiről nem maradtam le, csak a szokásos ment. :lol:
annak azért örülök, hogy a matracosok ismét cumiztak. szerencsétlen egy banda. :-)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 28., vasárnap 8:30

a barca ellen meg moratat éltettétek és mondtátok hogy a szezonban minél több lehetőséget kapjon hogy szokja a ligát :lol: :lol: gyorsan felejt a madridista.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. április 28., vasárnap 8:25

Moratából is korrekt kiegészítő ember lehet.
Az a baj hogy ilyenekkel tele már a szekrény.

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. április 28., vasárnap 6:44

stormcorner írta:
beckham96 írta:Na most akkor miért is nem jó Higu? Ugyanolyan balf.sz idén, mint Karim...
Ezt felesleges volt megkerdezni is,mivel a ket jatekos kozott igen nagy a kulonbseg persze,h a Francia javara,meg ezzel mai teljesitmennyel es csak egy golpasszal is felulmulja sajnos a masik csatarunkat barhol,barmikor,barki ellen B-)
Miért múlná felül ??? :lol: :lol:
Egy zsák liszt is játszott volna annyit, mint ő tegnap. :lol:

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. április 28., vasárnap 5:42

beckham96 írta:Na most akkor miért is nem jó Higu? Ugyanolyan balf.sz idén, mint Karim...
Ezt felesleges volt megkerdezni is,mivel a ket jatekos kozott igen nagy a kulonbseg persze,h a Francia javara,meg ezzel mai teljesitmennyel es csak egy golpasszal is felulmulja sajnos a masik csatarunkat barhol,barmikor,barki ellen B-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 27., szombat 23:34

CS0ki írta:Második félidőben javult egyébként.
Morata meg remélem mindenkinek választ adott arra,hogy a castilla szintje nem a PD szintje..
Nekem nem, mondjuk én nem egy meccs alapjáén szoktam ítéletet mondani. Moratából is korrekt kiegészítő ember lehet. Ahogy Nachoból is. Jó lenne, ha ilyen játékosok ülnének a padon, nem pedig 10 milliókért vennénk ilyen pedro leon szintű figurákat.
+1000. Legalább, ha be kell szállni meghal a mezért, mint tavaly Callejón. Amúgy Moratat se írnám le végleg, mert megint balszélsőt játszott és tudjuk, hogy ő csatár. Ezzel nem azt mondom, hogy világsztár lesz, de egy Negredo, Soldado szintet szerintem hozni fog.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 27., szombat 23:30

Casso írta:
Remy írta:alkohol hatása alatt voltam a meccs alatt,
Pedig nem Te írtad, hogy soha nem ittál még? :mrgreen:
18. év alatt nem ittam :D azóta is csak baráti társaságban néha néha... hát a néha épp ma volt :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 27., szombat 23:25

Casso írta:
Remy írta:alkohol hatása alatt voltam a meccs alatt,
Pedig nem Te írtad, hogy soha nem ittál még? :mrgreen:
Valami ilyesmi nekem is rémlik. :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég