Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 14., hétfő 18:02

Vicc ami most nálunk megy. Én a csapattól, a húzóemberektől vártam azt, hogy lepukkannak és végünk lesz annyi jó év után, de úgy látszik a vezetésben bukkant fel a lejtmenet, amit viszont könnyebb megállítani, ha még nem késő. Messi még nem írta alá új szerződését, indok nincs, csak kivár sztem. Pedig Barto nyár elején azt hazudta már aláírta. Iniesta-t Valverde könyörögte vissza a csapatba, már nyáron eladták volna vhova, lassan lejár a szerződése, hosszabbítás napirenden sincs. Még egy évet tevékenykedik ez a korrupt pénzmániás banda és jövőre Messi-t kivásárolja tőlünk a City.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. augusztus 14., hétfő 17:58

szerintem megérte. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 14., hétfő 17:56

...és a vicc az, hogy a Barca is figyelte Asensio-t, de Zubi és Rosell lemondtak róla mert Douglas-ra köllött 12 millió...

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. augusztus 14., hétfő 17:54

Csabi írta:asensio három és fél millió euró volt. én nem birom a mai napig felfogni. :lol:
Perez maffia egyik legnagyobb rablása :mrgreen: :salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. augusztus 14., hétfő 17:54

asensio három és fél millió euró volt. én nem birom a mai napig felfogni. :lol:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 14., hétfő 17:54

Mondjuk az árakat szerintem nem kell összehasonlítani, mert múlnak az évek. Én is olcsóbban vettem mindent pár évvel ezelőtt... :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 14., hétfő 17:53

Galacticos írta:Modric, isco, kroos, casemiro.
A kp-nk amit talan mindenki elismer... Mind olxsobb volt mint paulinho. :mrgreen:
Ha tovább fokozzuk, akkor az Asensio, Kroos és Casemiro hármas együtt olcsóbb volt. :mrgreen:

Fizetésére leszek még kíváncsi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. augusztus 14., hétfő 17:51

Modric, isco, kroos, casemiro.
A kp-nk amit talan mindenki elismer... Mind olxsobb volt mint paulinho. :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 14., hétfő 17:50

Laporta jelezte, hogy érdekli a dolog de semmit nem mond addíg míg választások nem lesznek. Egyébként neki néz ki a dolog, nem Benedito-nak. Aztán Puyol-t sportigazgatónak, Xavi-t az ifikhez és jöhetünk fel mellétek.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. augusztus 14., hétfő 17:48

elvileg sergi robertónak is ki van a töke vele, hogy ilyeneket hoznak a nyakára, és dobbantana. 40 millió a kivásárlási ára.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 14., hétfő 17:46

After the signing of Paulinho, the club has informed Samper that there is no place for him in the team.
Ez se kutyus, La Masia leárazás van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 14., hétfő 17:44

lesliejr írta:Barcelonában vezetői válság van már egy ideje, ami most tetőz. Élvezzétek ki a helyzetet. :D
Ősszel remélem Bartomeu és korrupt csapata le lesz váltva, mehetnek a börtönbe és utána lehet építkezni. Addig az egyéni érdekek előrébb valók sajna a prezidenténél. Nem véletlen, hogy egy darabig Katar hátsóját nyaltuk, most meg Kínával üzletelünk. Összefutnak a szálak....

A meccshez grat! Jobbak vagytok most, egységesebbek, magabiztosabbak. Mi le vagyunk pukkanva, akik vannak vagy alkalmatlanok a feladatra vagy már kezdenek belefáradni és nem úgy állnak hozzá. A mi legnagyobb harcunk ősszel lesz idén, Benedito és a bizalmatlansági indítvány. :coffee:
Ki lehet az elnök? Megint Laporta? Amúgy is lenne választás vagy ez ilyen rendkívüli lesz? Bocs, de nem vagyok képben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 14., hétfő 17:42

Barcelonában vezetői válság van már egy ideje, ami most tetőz. Élvezzétek ki a helyzetet. :D
Ősszel remélem Bartomeu és korrupt csapata le lesz váltva, mehetnek a börtönbe és utána lehet építkezni. Addig az egyéni érdekek előrébb valók sajna a prezidenténél. Nem véletlen, hogy egy darabig Katar hátsóját nyaltuk, most meg Kínával üzletelünk. Összefutnak a szálak....

A meccshez grat! Jobbak vagytok most, egységesebbek, magabiztosabbak. Mi le vagyunk pukkanva, akik vannak vagy alkalmatlanok a feladatra vagy már kezdenek belefáradni és nem úgy állnak hozzá. A mi legnagyobb harcunk ősszel lesz idén, Benedito és a bizalmatlansági indítvány, felesleges is nevekről, érkezőkről beszélni, mert nem sportszakmai okok döntenek sokszor. :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lesliejr 2017. augusztus 14., hétfő 17:44-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 14., hétfő 17:21

hogy a tegnapi fiaskó után nagy a nyomás rajtuk és komolyabb emberkékért sem lesz drága semmi pénz.
140 milliót ajánlottak Dembeléért, hasonló összeget Coutinhóért. Ennél többet nem fognak fizetni egy játékosért.

A 40 millás Paulinhót én akkor is megértem valamilyen szinten, leírtam, hogy miért. Élete lehetősége, ha nem Faubertes a felfogása, akkor már nyertek vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. augusztus 14., hétfő 17:18

Tényleg hülyeségnek tűnik a bárszá részéről, de így tovább. Nincs is meccsben a srác, Kína, Mahacskala meg hasonlók csak arra jók, hogy elfelejtsen az ember focizni, de közben keressen egy talicska pénzt. Nem is az ilyen 40 milliós páulinnyó féléktől félek én, hanem attól, hogy a tegnapi fiaskó után nagy a nyomás rajtuk és komolyabb emberkékért sem lesz drága semmi pénz. Mondjuk hiszem, ha látom, mert sok a pletyka, de pl. Dembelét kész tényként kezelik és jól állnak a kutinnyó-édenázárd üggyel is. Szerintem várható kétségbeesett lépés, főleg, hogy busi lenyilatkozta, hogy át kell szervezni a bárszát.
Nálunk azért Mbappe szinte kész tényként volt kezelve, de úgy tűnik, hogy az arabok beleszarnak, így csatár nélkül maradtunk, nem biztos, hogy Moratát most is adnánk, szerintem a vezetőség biztos volt abban, hogy hozzuk a franciát. Azért remélem, ZZ beveti személyes varázsát, és mégis összejön egy csatár, mert anélkül nehéz lesz.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2017. augusztus 14., hétfő 15:42

Nézzük a realitást. Ez az ember legfeljebb kiegészítő lesz, abból lehet jó, az tény, de akkor is csak kiegészítő. 29 éves, volt két középszar szezonja Európában egy angol felsőközép csapatban, majd elment Kínába levezetni 15 millió euróért. Ehhez képest 40 millió (40.000.000) euróba fájt a Barcelonának. Ez normális dolog? Esküszöm nem értem... Persze, örülök, ha a legnagyobb rivális hülyeségeket csinál, de ez számomra akkor is döbbenet. Lehet sírni, hogy mennyire elszálltak az árak, de negyven millió euró egy a fenti paraméterekkel rendelkező játékosért? Elképesztő...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 14., hétfő 15:18

amire emlekszem paulinhobol a spursben az az hogy szeret nagy golokat loni 30 rol kb. de az is biztos h0gy nem veletlenul ment kinaba olcsobban mint amennyiert vettek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. augusztus 14., hétfő 14:48

ziro4vr írta:
ikarus93 írta:Azon gondolkozom, szerintetek melyik eredménnyel járnánk jobban a visszavágon?
Mondjuk kikapnánk 3-1re és a kupát a Barca behúzna, ezzel szerintem jól járnánk, mert a Barca vezetősége tovább folytathatná az ámokfutását, vagy bucira verjük őket, és lehet már jövőhéten feláll a Barca vezetősége? :mrgreen:
Szerintem azzal járnánk a legjobban, ha szépen R24 kibannolna az ilyen hülyeségeid után. :lol:
Azzal járnánk legjobban ha itthon bucira vernénk őket, 4-5 góllal, úgy h még Bale, Benzema is betalálna :lol: És még nagyobb kapkodásba menve át több ilyen "B" kategóriás játékost is leigazolnának.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. augusztus 14., hétfő 14:42

ikarus93 írta:Azon gondolkozom, szerintetek melyik eredménnyel járnánk jobban a visszavágon?
Mondjuk kikapnánk 3-1re és a kupát a Barca behúzna, ezzel szerintem jól járnánk, mert a Barca vezetősége tovább folytathatná az ámokfutását, vagy bucira verjük őket, és lehet már jövőhéten feláll a Barca vezetősége? :mrgreen:
Szerintem azzal járnánk a legjobban, ha szépen R24 kibannolna az ilyen hülyeségeid után. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 14., hétfő 14:42

ikarus93 írta:Azon gondolkozom, szerintetek melyik eredménnyel járnánk jobban a visszavágon?
Mondjuk kikapnánk 3-1re és a kupát a Barca behúzna, ezzel szerintem jól járnánk, mert a Barca vezetősége tovább folytathatná az ámokfutását, vagy bucira verjük őket, és lehet már jövőhéten feláll a Barca vezetősége? :mrgreen:
Még csak viccből se írjunk ilyet, hogy a bukás jó nekünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég