Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 16., szerda 14:09

aaaa az tul bonyolult. tobb eves felkeszulest igenyelne ha minden meccs utan valakik atneznek az ilyen eseteket... meg amugy is akkor a liga szinvonala csak none a biroi reszrol..amit a biro nem latott az nem kerul be a jezlgyzokonybe ezaltal meg sem tortent es nem kell vele foglalkozni. 2017.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 16., szerda 14:08

Spanyoloknál csak azt büntetik, ami a jegyzőkönyvbe is bekerült. Világ legnagyobb ökörsége a 21. században szerintem, mégse változtatnak rajta..

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ónó » 2017. augusztus 16., szerda 14:03

Az után rúgásokkal miért nem foglalkozik a média vagy a Real? Nem lenne realitása ezeket kivizsgálni, esetleg utólag bünteni? Tudom hülye kérdés, de mindig is foglalkoztatott, hogy ezeket miért nem büntetik?

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 16., szerda 13:58

Na meg mi lesz így Sergi Robertoval? Megkapja a kupát meg még mondjuk 500 percet, azt' cső? Mert így Paulinho miatt 5., de inkább 6. k.pályás lesz, mert még André Gomes is ott van. Rafinha meg Denis Suarez meg mehet a levesbe, ha előre jön egy bal szélső, mert akkor még ott is csak sokadik cserék lesznek. Minden esetre ezt a bő két hetet már igazán úgy kéne végigtolniuk igazolásokban, ahogy eddig tették.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 16., szerda 13:55

palesz77 írta:
Realista24 írta:Azt nem értem, hogy a Barcánál miért nem merült fel Matuidi neve. Palesz esetleg? 20 milliójába fáj a Juvénak elvileg, Paulinho meg 40 volt.
A "Barto cégének köze van kínához" okon kívül egy logikus magyarázatot se találtam még arra, hogy miért egy 29 éves kínában játszó ember jött 40 millióért pl N'Zonzi helyett, ha már ilyen ember kellett mindenképp, szóval passzolom. Alapból se hiszem, hogy a focizni kevésbé tudó, de ütköző játékosokból van hiány a középpályánkon, de persze ez csak személyes vélemény - amit élőbe mondjuk még inkább megerősítettem magamban.
Egy brazil válogatott, azért!!! Igaz, hogy ő még gyerek volt, amikor utoljára jó volt a brazil válogatott, de nem számít nálatok. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 16., szerda 13:50

Realista24 írta:Azt nem értem, hogy a Barcánál miért nem merült fel Matuidi neve. Palesz esetleg? 20 milliójába fáj a Juvénak elvileg, Paulinho meg 40 volt.
A "Barto cégének köze van kínához" okon kívül egy logikus magyarázatot se találtam még arra, hogy miért egy 29 éves kínában játszó ember jött 40 millióért pl N'Zonzi helyett, ha már ilyen ember kellett mindenképp, szóval passzolom. Alapból se hiszem, hogy a focizni kevésbé tudó, de ütköző játékosokból van hiány a középpályánkon, de persze ez csak személyes vélemény - amit élőbe mondjuk még inkább megerősítettem magamban.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. augusztus 16., szerda 13:47

nem brazil és Neymar haverja. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 16., szerda 13:44

Azt nem értem, hogy a Barcánál miért nem merült fel Matuidi neve. Palesz esetleg? 20 milliójába fáj a Juvénak elvileg, Paulinho meg 40 volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 16., szerda 13:42

wZoLee7 írta:Én meg csavarnék a dolgokon egyet, menne egy Modric,Kova,Casemiro,Kroos kp, előttük Isco, előtte Bale. Gőzöm sincs miért Benzemát akarjátok tolni és Bale kezdjen padon. Utóbbi legalább hajtott, Benzemán az akarás legkisebb jelét sem láttam, és szerintem Bale még mindig gyorsabb, a Barca nyomni fog, kitámad, lesz ott terület amit Bale befuthat. Egy ilyen kp-val nem tudják felvenni a versenyt, nem tudnak áttörni rajta, megkerülni is szinte alig lehetne. Sebesség is lenne benne, csak engedni kell Kovát feljebb menni, Casemiro őrizze Messit olyankor.
Bale csatárban? Atyaég :lol:
ha már ennyit csavarsz rajta, akkor inkább Asensio. Mondjuk Bale lehet, hogy papíron gyorsabb, mint Karim, de hogy labdát nem tud megtartani, az a napnál is világosabb. Egy az egyet nem tudom mikor nyert utoljára úgy, hogy nem a sebességét használta volna. Láthattuk, hogy Benzema azokat viszont még mindig tud nyerni. Az már más kérdés, hogy nem lett belőle gól.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 16., szerda 13:38

Én meg csavarnék a dolgokon egyet, menne egy Modric,Kova,Casemiro,Kroos kp, előttük Isco, előtte Bale. Gőzöm sincs miért Benzemát akarjátok tolni és Bale kezdjen padon. Utóbbi legalább hajtott, Benzemán az akarás legkisebb jelét sem láttam, és szerintem Bale még mindig gyorsabb, a Barca nyomni fog, kitámad, lesz ott terület amit Bale befuthat. Egy ilyen kp-val nem tudják felvenni a versenyt, nem tudnak áttörni rajta, megkerülni is szinte alig lehetne. Sebesség is lenne benne, csak engedni kell Kovát feljebb menni, Casemiro őrizze Messit olyankor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 16., szerda 13:04

gólvonal írta:Ceba ma kezdo lesz, erzen...
Kétlem, hogy kockáztatni Zidane, nem olyan fajta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2017. augusztus 16., szerda 12:59

Ceba ma kezdo lesz, erzen...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 16., szerda 12:59

Casemiroval szerintem soha nem fogunk középpályán dominál egy Barca ellen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. augusztus 16., szerda 12:52

Casemiro szerintem hasznos ott, csak a helyén kell kezelni.
Ezt nem vitatom. :)

Csak most úgy érzem, hogy beleférne az is, ha nélküle kezdenénk. Az ellenfél gyengébben áll fel valószínűleg, Kovacic bizonyított már párszor, legutóbb épp az odavágón.

De mindegy is, nekem az is bőven elég, ha miénk a kupa, lehetőleg kettős győzelemmel. És Bale helyett kezdjen Asensio.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3124
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. augusztus 16., szerda 12:32

RealMadridFanatic írta:Mondjuk nem tudom miért Kovacicot akarja mindenki kivenni. Ugyanabban a szerepkörben mehetne, mint az odavágón, Casemiro meg pad. Iniesta sem lesz, bárki helyettesíti, gyengébb lesz a középpálya. Messi indulóját meg Kovacicon kívül nem nagyon veszi fel egyik középpályás sem.
Jogos. Bennem az is felmerült, hogy esetleg Bale - Kova csere.

Casemiro szerintem hasznos ott, csak a helyén kell kezelni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. augusztus 16., szerda 12:31

Galacticos írta:
wZoLee7 írta:Nem, végül is szuperkupán történt mind a kettő, a 4 meccsel meg nem lehet vitatkozni, ha el is törölnék a 2. sárgát, akkor 1 ma és 3 a bajnokságban. 3:1-ről indulunk, 3! idegenben lőtt góllal, ezt ha nem tudják lehozni CR nélkül akkor egész nyugodtan eláshatják magukat Bale-ék. Annyi a dolguk, hogy egy erősen kitámadó barca ellen szerezzenek egy gólt
én nem csak egy szuperkupa győzelmet akarok, ahol lövünk hazai pályán egy gólt, és kihozzuk 1-1re. meg kell őket verni. már nagyon meg kéne őket semmisíteni.
úgy ahogy ők tették velünk többször is, ehhez viszont kellene egy ronaldo.
Én ezt az agyonverést azért nem egy spanyol szuperkupára tartogatnám.Persze bánni nem fogom ha jól megrakjuk őket így szezon kezdésnek.De meg kapják majd a jussukat ők is mint mindenki akinek tartoztunk ebben biztos vagyok.

Asszem 2 forduloval a vége előtt lesz a clasico a bajnokságban.Ott én egy sorfalat akarok,agyonveréssel és Cé mezítelen felsőtestével.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. augusztus 16., szerda 12:28

Mondjuk nem tudom miért Kovacicot akarja mindenki kivenni. Ugyanabban a szerepkörben mehetne, mint az odavágón, Casemiro meg pad. Iniesta sem lesz, bárki helyettesíti, gyengébb lesz a középpálya. Messi indulóját meg Kovacicon kívül nem nagyon veszi fel egyik középpályás sem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3124
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. augusztus 16., szerda 12:00

Ronaldo hiányában - tudom szép álom - én Bale helyett Asensiot tenném fel, és akkor mehet úyg mint vasárnap. (illetve Modriccal Kova helyett).
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. augusztus 16., szerda 11:48

wZoLee7 írta:Nem, végül is szuperkupán történt mind a kettő, a 4 meccsel meg nem lehet vitatkozni, ha el is törölnék a 2. sárgát, akkor 1 ma és 3 a bajnokságban. 3:1-ről indulunk, 3! idegenben lőtt góllal, ezt ha nem tudják lehozni CR nélkül akkor egész nyugodtan eláshatják magukat Bale-ék. Annyi a dolguk, hogy egy erősen kitámadó barca ellen szerezzenek egy gólt
én nem csak egy szuperkupa győzelmet akarok, ahol lövünk hazai pályán egy gólt, és kihozzuk 1-1re. meg kell őket verni. már nagyon meg kéne őket semmisíteni.
úgy ahogy ők tették velünk többször is, ehhez viszont kellene egy ronaldo.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. augusztus 16., szerda 11:17

Az lenne a legjobb ha ma még játszhatna és a maradék 4 meccset letöltené a ligában.Nem egy vészes sorsolás, cserébe pihentebb lesz és hátha beindulna valamelyik B,ha rá vannak kényszerítve a góllövésre :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég