Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 28., vasárnap 11:02

BBeno írta:tegnap egy olyat álmodtam hogy 5-1re vezetünk a dortmund ellen majd khedira a 90+-ban félpályáról hazagurítja a bogyót, természetesen röviden, reus lecsap rá. 5-2 és továbbmegy a bvb. olyan mocsok idegesen keltem fel :lol: :lol:
Khedira egy tanár, a csapat legjobbja, az a munka amit itt csinál felbecsülhetetlen, elképesztő mit dolgozik, ő a csapat motorja, ő viszi előre a csapatot a góljaival, gólpasszaival... :salute: ...várjunk csak. :sly:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára beckham96 2013. április 28., vasárnap 11:04-kor.

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 28., vasárnap 11:00

" A Bayern München német mestere, Jupp Heynckes visszatérhet a Real Madridhoz, – a Királyi gárdával a 97/98-as szezon során Bajnokok Ligáját nyert – mivel Pep Guardiola átveszi a bőrgatyások irányítását a nyáron."

Mikor elolvastam Heynckes nevét nagyon megörültem,aztán... nos,nem tartalmazott sok új információt ez a hír :-)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 28., vasárnap 10:27

tegnap egy olyat álmodtam hogy 5-1re vezetünk a dortmund ellen majd khedira a 90+-ban félpályáról hazagurítja a bogyót, természetesen röviden, reus lecsap rá. 5-2 és továbbmegy a bvb. olyan mocsok idegesen keltem fel :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. április 28., vasárnap 10:25

A Madrid simán megnyerheti a meccset, de a továbbjutásra nem hiszem, hogy sok esélyük van.
Mert lehet, hogy gólzápor lesz, de kizártnak tartom azt, hogy a BVB ne szerezne legalább 1 gólt....

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 28., vasárnap 10:20

beckham96 írta:Ricardo Carvalho: " Kedden az összes Real Madrid játékos felszántja majd a pályát a továbbjutásért! "

ÁMEN!
Ezt nagyon szeretném látni. :salute:
hát sztem is mostanság inkább be kéne vetni valami búzával, még azzal is jobban járunk.... :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 28., vasárnap 10:01

Ricardo Carvalho: " Kedden az összes Real Madrid játékos felszántja majd a pályát a továbbjutásért! "

ÁMEN!
Ezt nagyon szeretném látni. :salute:

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. április 27., szombat 22:42

Milyen legendás játékosok hordták Juanitón, Butraguenón, Raúlon és Cristiano Ronaldón kívül a 7-es mezt?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 22:17

morientes írta:
Ancelottinak ha annyira kellett volna Kaká, akkor már nyáron elvitte volna a PSG-be, szerintem. Én azt gondolom, ha folynak az egyeztetések a színfalak mögött Ancelotti (vagy az ügynöke) és Perez közt, akkor úgyis felvázolja, hogy mik az elképzelései, kiket látna szívesen az új csapatában.. És egyáltalán nem biztos, hogy Kaká köztük van.
Lehet hogy vitte is volna,csak az a baj hogy a hírek szerint nem feltétlen ő dönt az igazolásokról,ezért is lépne a francia média szerint.
Leonardo a sportigazgató,ő meg állítólag teszi amit az arab úriember mond...

Off:Number küldök má' egy ékezetes klaviatúrát Ámerikába :mrgreen:
off:
Minek az nekem, nem csetelek en portugalokkal. Altalanasoban is ekezetnelkul irtam :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 27., szombat 22:08

Ancelottinak ha annyira kellett volna Kaká, akkor már nyáron elvitte volna a PSG-be, szerintem. Én azt gondolom, ha folynak az egyeztetések a színfalak mögött Ancelotti (vagy az ügynöke) és Perez közt, akkor úgyis felvázolja, hogy mik az elképzelései, kiket látna szívesen az új csapatában.. És egyáltalán nem biztos, hogy Kaká köztük van.
Lehet hogy vitte is volna,csak az a baj hogy a hírek szerint nem feltétlen ő dönt az igazolásokról,ezért is lépne a francia média szerint.
Leonardo a sportigazgató,ő meg állítólag teszi amit az arab úriember mond...

Off:Number küldök má' egy ékezetes klaviatúrát Ámerikába :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 22:02

De meg ha vedekezos focit jatszott is(ezt objektiven nem igazan lehet megitelni), remelhetoleg belatott a szinfalak moge lathatta, h Jose ezzel itt sokra nem ment. Perez is elmagyarazhatta, ha esetleg nem volt tisztaban a dolgokkal. :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 27., szombat 21:43

1 gólos előnynél is már leszokta kapni Inzaghit vagy sevchenkót....vagy kakát...nem csak a Bl döntőről van szó....hanem általában véve,és nem is arra céloztam, hogy vezetés tudtában,a végére hoz be taktikai cseréket,vagy stabilabbá teszi...hanem már a félidő derekén is megtette sokszor,egy gólos vezetésnél.
Sokan tévhitben vannak szerintem Ancelottival kapcsolatban, miszerint védekező focit nyomat.
Én lehet tévedésben vagyok,bár nem mondtam hogy bekkel,hanem azt hogy beszari,és hogy ezen tulajdonságai azok aminek a feléért már itt fogköveket hörög ki magából a fórum nagyja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 27., szombat 21:38

Sokan tévhitben vannak szerintem Ancelottival kapcsolatban, miszerint védekező focit nyomat. Aki látta a Milan-t, amikor a csúcson volt (2002-től úgy 2008-ig), akkor szép számmal termelték a gólokat.
És a Chelsea-vel is 3 éve 103 bajnoki gólig jutott, az nem kevés azért a Premier League-ben.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. április 27., szombat 21:27

R.M.C.F írta:
Corleone írta:Ancelottinak ha annyira kellett volna Kaká, akkor már nyáron elvitte volna a PSG-be, szerintem. Én azt gondolom, ha folynak az egyeztetések a színfalak mögött Ancelotti (vagy az ügynöke) és Perez közt, akkor úgyis felvázolja, hogy mik az elképzelései, kiket látna szívesen az új csapatában.. És egyáltalán nem biztos, hogy Kaká köztük van.

MIndegy kiket akar mert Carlo az a fajta edző aki ha vezet egy tétmeccsen akkor lehozza az összes támadót és védőket visz be helyettük....és így nyert a milannal Bl-t.
:lol: :salute:
Gondolhatod, hogy nem fog a 80. percben beküldeni 4 támadót 2 gólos előnynél.. Lehozta a sárga lapos Jankulovskit, meg 92. percben Seedorf helyére bement Favalli.. De Gilardino is pályára lépett, ő biztos védő. Na mindegy, ez meddő vita. :-)
#happyshitting

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 27., szombat 21:22

Corleone írta:Ancelottinak ha annyira kellett volna Kaká, akkor már nyáron elvitte volna a PSG-be, szerintem. Én azt gondolom, ha folynak az egyeztetések a színfalak mögött Ancelotti (vagy az ügynöke) és Perez közt, akkor úgyis felvázolja, hogy mik az elképzelései, kiket látna szívesen az új csapatában.. És egyáltalán nem biztos, hogy Kaká köztük van.

MIndegy kiket akar mert Carlo az a fajta edző aki ha vezet egy tétmeccsen akkor lehozza az összes támadót és védőket visz be helyettük....és így nyert a milannal Bl-t.
:lol: :salute:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. április 27., szombat 21:19

Ancelottinak ha annyira kellett volna Kaká, akkor már nyáron elvitte volna a PSG-be, szerintem. Én azt gondolom, ha folynak az egyeztetések a színfalak mögött Ancelotti (vagy az ügynöke) és Perez közt, akkor úgyis felvázolja, hogy mik az elképzelései, kiket látna szívesen az új csapatában.. És egyáltalán nem biztos, hogy Kaká köztük van.
#happyshitting

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 27., szombat 21:16

beckham96 írta:És ha formába jön, akkor még így is jobb lesz, mint DM vagy Özil, aki csak forgolódik a labdával...
:lol: :lol: :lol:
Ember, de tényleg nem ezen a Földön élsz. :D
Mit látsz te még Kakában? Ezt komolyan kérdezem.

Itt már nincs semmilyen formába jön dolog, ez az ember totálisan kiégett, talán brazilba vagy amerikába elmehet levezetni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 27., szombat 21:13

Kakát meg szokjátok a kezdőbe,mert ha jön Ancelotti,ki se lehet onnan robbantani majd
Én nem szeretem Anchelottit de ő az egyetlen aki a posztján alkalmazta....MÁS SOHA AZÓTA...
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. április 27., szombat 19:56

Galacticos írta:megfordul az hogy jaj lehet még látjuk az igazi kakát. nem, nem fogjuk.
szerintem 100%, hogy lép nyáron.
ha Ancelotti idejön és Kaká reaktiválásával kezd foglalkozni, akkor már rég rossz edzőt választottunk a személyében. :roll:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 27., szombat 19:50

BBeno írta:
És ha formába jön, akkor még így is jobb lesz, mint DM vagy Özil, aki csak forgolódik a labdával...
igen erre nagy sansz van. egykezemen megtudom számolni hány jó meccse volt de biztos megújul majd 30-31 évesen. felejtsük el. őt fogjátok jövőre szidni hogy mit keres a kezdőben mint idén khedirát.
ezzel most egyetértek.
hányszor volt már az hogy na kaká majd most. ha ma lesz egy értékelhető megmozdulása megint pár ember fejében megfordul az hogy jaj lehet még látjuk az igazi kakát. nem, nem fogjuk.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 27., szombat 19:49

És ha formába jön, akkor még így is jobb lesz, mint DM vagy Özil, aki csak forgolódik a labdával...
igen erre nagy sansz van. egykezemen megtudom számolni hány jó meccse volt de biztos megújul majd 30-31 évesen. felejtsük el. őt fogjátok jövőre szidni hogy mit keres a kezdőben mint idén khedirát.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég