Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. augusztus 17., csütörtök 8:33

Úgy érzem, hogyha Bale is pályán van, akkor elől meghal mindenki más, akárki van ott. Most lehetett látni azért, hogy ha vannak játszótársak akkor Benzemanak is megy a bugi. De láthattuk valamelyik idegenbeli meccsen is, amikor James-Asensio-LV volt a pályán, CR meg Bale nem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 7:51

pheco írta:6 kupas evrol beszelnek, naptari evrol. Ez nekunk a spanyol kupa hianyaban nem johet ossze, de nem izgat tulsagosan. A BL cimvedes mindennel tobbet er.
Na, ha év, akkor mindent értek, én hat kupás szezonba futottam bele sokszor. Így már van értelme, köszi Fecókám :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. augusztus 17., csütörtök 7:42

6 kupas evrol beszelnek, naptari evrol. Ez nekunk a spanyol kupa hianyaban nem johet ossze, de nem izgat tulsagosan. A BL cimvedes mindennel tobbet er.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 7:40

Ah értem mit mondasz.Szerintem volt nekik,mert tripláztak(kupa,bajnokság,bl) és aztán pedig behúzták az európai,spanyol szuperkupát,klubvilágbajnokságát.Ez így hat.
Jó, de hat kupás szezon.
Szóval az utolsó három már 2017/2018, az előző három meg 2016/2017. Szóval max egy ilyen belemagyarázott hatkupás szezonnak lehet ezt hívni, ha hozzá akarjuk tenni a szezon szót. Az én értelmezésemben.
És félreértés ne essék, nem a Barcelona érdemeit akarom kisebbíteni, csak meg akarom érteni a logikáját.

Mert valami olyan is rémlik, hogy három kupát ide is számoltak, aztán meg az új évre is :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. augusztus 17., csütörtök 7:20

Realista24 írta:
Ronaldo09 írta:Persze,ezért 6kupás mert az a maximum elérhető.Kell a Bl hozzá ismét.
Akkor a Barcanak nem volt hat kupas szezonja. Megis azt mondjak. Ezért nem értem.
Ah értem mit mondasz.Szerintem volt nekik,mert tripláztak(kupa,bajnokság,bl) és aztán pedig behúzták az európai,spanyol szuperkupát,klubvilágbajnokságát.Ez így hat.Ha most megnyertük volna a kupát mi is tavaly,már decemberben meg lehetne a klub vb-vel.Így hogy az nem sikerült ebben az évben van lehetőség pótolni a triplát és a kicsiket(szuperkupák, VB )meg addig behúzni.ez az én olvasatomban egy hat kupás szezon.Amit szerintem kérdeztél meg ők is össze vissza számolgattak,hogy náluk a periódus végére estek a jutalomjáték kupák és az augusztusi szezonkezdet ellenére az előző szezonhoz számolták,mert végülis annak a hozadékai.Ha így számoljuk akkor triplázunk májusban,jövő augusztusban megnye megnyerjük a szuperkupákat decemberben a VB-T és úgy lesz meg.Hogy most melyik a releváns matek ezzel megfogtál,nekem az első tűnik logikusabbnak az augusztusi szezonkezdés miatt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 7:12

Úszómester írta:Ők megnyerték a spanyol kupát is. Madrid meg nem
Fuss neki ujra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2017. augusztus 17., csütörtök 7:11

Ők megnyerték a spanyol kupát is. Madrid meg nem

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 7:01

Ronaldo09 írta:Persze,ezért 6kupás mert az a maximum elérhető.Kell a Bl hozzá ismét.
Akkor a Barcanak nem volt hat kupas szezonja. Megis azt mondjak. Ezért nem értem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. augusztus 17., csütörtök 6:59

Persze,ezért 6kupás mert az a maximum elérhető.Kell a Bl hozzá ismét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 6:57

Ronaldo09 írta:
Realista24 írta:Egyet valaki írjon mar le. Ez a hatkupas szezon hkgy számolódik? Mármint mikortól? Megint BL-t kell nyerni hogy hat legyen? Es most az a ket kupa az előző évhez számolódik?
A Barcasok emlékszem össze vissza toltak a kupakat az évek alatt , ahogy jobb volt.
Spanyol és európai szuperkupa,klubvilágbajnokság ami az előző év jutalomjátékai,és hozzá a Bl-bajnokság-spanyol kupa tripla.Legjobb tudomásom szerint.
De nem lehet hat kupa Akkor bl címvédés nelkul. Nem? A klub vb es eszk miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. augusztus 17., csütörtök 6:53

Realista24 írta:Egyet valaki írjon mar le. Ez a hatkupas szezon hkgy számolódik? Mármint mikortól? Megint BL-t kell nyerni hogy hat legyen? Es most az a ket kupa az előző évhez számolódik?
A Barcasok emlékszem össze vissza toltak a kupakat az évek alatt , ahogy jobb volt.
Spanyol és európai szuperkupa,klubvilágbajnokság ami az előző év jutalomjátékai,és hozzá a Bl-bajnokság-spanyol kupa tripla.Legjobb tudomásom szerint.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 6:42

Egyet valaki írjon mar le. Ez a hatkupas szezon hkgy számolódik? Mármint mikortól? Megint BL-t kell nyerni hogy hat legyen? Es most az a ket kupa az előző évhez számolódik?
A Barcasok emlékszem össze vissza toltak a kupakat az évek alatt , ahogy jobb volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 6:38

Navas 10
Védelem 10 - bár Marcelora ma is jutott pár érdekes megmozdulás
Középpálya 10 - Aki most se látja, hogy mekkora a kontraszt Kovaciccel és Casemiroval a középpályán azzal baj van.
Támadók 10 - Benzemát szarrá fikáztátok, mert nem lőtte be az első helyzetét, közben meg megtartott mindent, meg is játszotta, nem rajta múlott az se, hogy Lucas ziccerből nem gólt rúgott, végre rámenős volt és gólt szerzett egy döntőben.


Bale meg végre láthatta, hogy hogyan kell focizni meg lőni. Theo meg nem volt túl biztató, reméljük, hogy csak lámpaláz volt.

Zidane-ra meg nincsenek szavak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. augusztus 17., csütörtök 6:31

Jó kis este volt.Zidane fantasztikusan választotta meg a kezdőt,Kovacic és Asensio is kihagyhatatlan volt szerintem az idegenbeli teljesítménye után.Előbbi nem titkoltan nagy kedvencem és úgy érzem végre elért arra a szintre,amikor kétségbevonhatatlanul számolni kell/kellene vele akezdőcsapat összeállításánál is.Nagyon butított a Kroos-Modric-Kovacic középen,tökéletes volt az egyensúly és még össze sincsennek igazán szokva.Cr igazából csak a góllóvésnél hiányzott,illetve ha van akkor biztos nem ülnek le a végén a fiúk és szerintem biztos 4 vagy 5 van közte.Benzema is jól játszott,tökösen,bravó.Bale érdekes azért nem kapott semmit,szerintem csak egy kisebb sérülés,esetleg jogos padoztatás lehet a dologban,de titkon reménykedek hátha elboltolják.Igazából én nagyon nem bánom nem tömtük ki őket,minden ami nekik rossz nekünk jó,és így talán egy picikét még jobban belealusznak a problémáikba és a fölény magáért beszélt.Annyit még meg kell jegyezzek,most láttam talán azt először a csapaton,a csodakorszakuk óta,hogy elhittük minden tekintetben mi vagyunk a jobb csapat áradt a nyugodt magabiztosság mindenkiről(Navas az egy aláfutástól eltekintve szintén gyönyörű),ment a nagybetűs foci.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:43

Realista24 írta:Nem tudom, hogy kell-e ennél nagyobb alázás, mint 45 perc űrfoci után, egy döntőben bemutatni az új igazolásokat
Meg pont abban volt vagy 4 szint különbség a két csapat közt, amiben eddig a Barcások voltak jobbak. Ma nem csak annyi volt, hogy szervezettek voltunk és nem tudtak feltörni, hanem ha 100% pörög végig az egész sapat, akkor 70-30 ide, 600-400 passz ide, megfűszerezve az ollézós játékokkal. :) Fájhatott nekik annyira ez a 2-0, mint nekünk a 6-2, mert ma játékban sem volt közük semmihez.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:34

BlancoMark írta:Kicsit tul jotekonyak vagyunk, forditott esetben ezek mentek volna a kitomesert de sebaj. Zsenialis teljesitmeny, nem hittem vola hogy egy Clasicón megelem hogy lazazunk edzomeccs szinten.
Nem tudom, hogy kell-e ennél nagyobb alázás, mint 45 perc űrfoci után, egy döntőben bemutatni az új igazolásokat :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:32

Kicsit tul jotekonyak vagyunk, forditott esetben ezek mentek volna a kitomesert de sebaj. Zsenialis teljesitmeny, nem hittem vola hogy egy Clasicón megelem hogy lazazunk edzomeccs szinten.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1235
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Bencze » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:25

Bajnoksag+CdR+SSZK+BL+EL/UEFA+ESZK+KVB szama nalunk 86 odaat pedig 78. Ebben nincs bent a 4 kupagyoztesek europa kupaja amit elhoditottak mielott az beleolvadt az UEFA kupaba.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:11

A Gramper kupát és bajnokok tornáját is beleszámolták:D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:10

LaMartin írta:
MorataMartin írta:Mikor volt utoljára olyan hogy nagyobb volt a labdabirtolásunk mint a Barcának?
Valverde a harmadik Barca-edző, aki két vereséggel kezd. Ez Zidane 7. trófeája edzőként a Reallal, a csúcstartó Miguel Munoz, 14-gyel. A Real 89 nagy trófeánál tart, a Barca 3-mal többnél. 2008 óta nem birtokolta többet a labdát a Real, mint a Barca, de most 53 százalékig jutott.
NSO-ról
Hogy a csöcsömbe jön ki a hárommal több nagy trófea vajon, amikor csak bajnokságból és bl-ből 16-tal több van nekünk...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég