Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Drake » 2017. augusztus 17., csütörtök 19:46

Még mindig GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Többször is elhangzott a 6.részben,hogy Daenerysnek nem lehet gyereke...Valami történt a korábbi évadokban vele ami nem ugrik be hirtelen nekem? :hmmm: Vagy netán Drogo dorongja átrendezte odabent? :mrgreen:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3873
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 17., csütörtök 12:48

Anthony írta:
GOT 7x06
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ezek bányászták mint az agyatlanok az obszidiánt, akkor mért nem olyan fegyverekkel mentek a falon túlra he?
Lesz még itt Deny-Jon smároltunk, fúúj pillanat :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vittek magukkal obszidiánt, mindenkinél volt, de a Wightokat meg lehet ölni sima karddal,tűzzel is.
Nyilván ennek a nagy bányászásnak akkor lesz majd meg az eredménye, mikor eljön a Battle for the Dawn (Mások vs Emberek) az utolsó évadban.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2746
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. augusztus 17., csütörtök 12:36

Got76
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ahogy írod bánysszák a dragon glasst, de az csak a walkerek ellen kell, ha jól vágom?, az élőhalottak simán megölhetőek.

Na most walkerekből csak ennyi van??
Mert akkor elég lett vna 3nyílvessző, meg egy Ramsay Bolton és vége is a.másoknak. :mrgreen: :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9841
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. augusztus 17., csütörtök 12:33

Anthony írta:
GOT 7x06
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ezek bányászták mint az agyatlanok az obszidiánt, akkor mért nem olyan fegyverekkel mentek a falon túlra he?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vitték Gendryt, gondolom nem volt aki megkovácsolja őket nagy gyorsban :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 17., csütörtök 12:31

GOT 7x06
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ezek bányászták mint az agyatlanok az obszidiánt, akkor mért nem olyan fegyverekkel mentek a falon túlra he?
Lesz még itt Deny-Jon smároltunk, fúúj pillanat :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 12:19

ikarus93 írta:
Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk vicces volt, ahogy előszedtek 3*200 méter láncot és simán felhúzták a jégre Viseriont.
GOT 7x06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nyilván számított rá az Éjkirály, elvileg úgy mint Bran ő is látja a jövőt, nem véletlenül volt nála dárda,
meg nem véletlenül nem támadta meg egyből Jonékat. Várta a sárkányok felbukkanását, hogy megszerezze őket. Mondjuk így hogy sárkánya van az Éjkirálynak, kiváncsi leszek rá, hogy egyből elrepül mondjuk Winterfellig vagy majd megy szépen a Hordájával együtt le Délre?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én eddig mindig úgy láttam a Walkereket, hogy dárda volt náluk. Mondjuk asszem az egész sárkány spoilert te lőtted el, ami amúgy nem tudom miből jutott volna az eszedbe, szóval nem olvaslak többé. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3873
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 17., csütörtök 12:11

Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk vicces volt, ahogy előszedtek 3*200 méter láncot és simán felhúzták a jégre Viseriont.
GOT 7x06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nyilván számított rá az Éjkirály, elvileg úgy mint Bran ő is látja a jövőt, nem véletlenül volt nála dárda,
meg nem véletlenül nem támadta meg egyből Jonékat. Várta a sárkányok felbukkanását, hogy megszerezze őket. Mondjuk így hogy sárkánya van az Éjkirálynak, kiváncsi leszek rá, hogy egyből elrepül mondjuk Winterfellig vagy majd megy szépen a Hordájával együtt le Délre?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9841
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. augusztus 17., csütörtök 12:09

GoT 6. rész után ultramegagiga spoiler, akinek kedves az élete ne olvassa el.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az Éjkirály a jégsárkányával már majdnem olyan kemény, mint egy szabolcsi
10/10 rész volt, egyik legjobb valaha a sorozatban.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 11:08

ferni írta:GOT 7x6
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nem lepődtem meg, hogy elhult az egyik sárkány, két hete jól megkaptam az infot, ezt leszámítva nagyon komoly rész volt.
Nagyon kérdéses volt tényleg kié lehet a 3. Sárkány, annyira nem volt rá jelentkező, hogy megoldották máshogy :mrgreen:
Elsőnek azt hittem, hogy most derül ki, hogy Jon Targ és Rhaegal megmenti és ellovagol a hátán, ez a megoldás meglepett nagyon, de tetszett a Benjenes dolog.

Jegesmaci meg nagyon komoly volt, elbújhatnak a sárkányok :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én is azt hittem, hogy megmenti Rhaegel, mert a farkasoknál is volt, hogy megérezték, hogy bajban van a gazdájuk, Benjenről jobb lenne többet utdni
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. augusztus 17., csütörtök 10:51

GOT

EPIC :ozil: :ozil: :ozil: :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. augusztus 17., csütörtök 10:27

GOT 7x6
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nem lepődtem meg, hogy elhult az egyik sárkány, két hete jól megkaptam az infot, ezt leszámítva nagyon komoly rész volt.
Nagyon kérdéses volt tényleg kié lehet a 3. Sárkány, annyira nem volt rá jelentkező, hogy megoldották máshogy :mrgreen:
Elsőnek azt hittem, hogy most derül ki, hogy Jon Targ és Rhaegal megmenti és ellovagol a hátán, ez a megoldás meglepett nagyon, de tetszett a Benjenes dolog.

Jegesmaci meg nagyon komoly volt, elbújhatnak a sárkányok :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:47

volt írta:
reeed_ati írta:Got7/6
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem voltak annyira váratlan dolgok, de az egészet így megkapni arcba, a sárkányvesztés, a badass éjkirály, nagyon epic rész volt.
Egyébként csak ez a pár darab white walker van?
Vagy a többiek máshol kempelnek?
Mert ugye akkor elég lenne őket legyakni, és akkor vége is a dalnak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem is értem miért nem őket perzselték fel a sárkányok :mrgreen:
Így, hogy az éjkirálynak is lett egy sárkánya, Cersei skorpiójának is lesz szerepe szerintem.
Kíváncsi vagyok Cersei, hogy fog erre az egészre reagálni. Segít szerintetek a többieknek?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerény véleményem szerint előadja, hogy segít, aztán valami hátba támadást tervel, amit leszűr Jaime és megöli, mert realizálja, hogy Cersei mindenkit bajba sodorna ezzel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:47

Kerlon:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem a sárkánnyal az éjkirály a fal fölé repül, aztán simán lebontja. A mágia elvileg már nem véd ellenük, mert Brant megjelölte és ő már túl van a falon.
Nem illik.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2746
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:47

volt írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem is értem miért nem őket perzselték fel a sárkányok :mrgreen:
Így, hogy az éjkirálynak is lett egy sárkánya, Cersei skorpiójának is lesz szerepe szerintem.
Kíváncsi vagyok Cersei, hogy fog erre az egészre reagálni. Segít szerintetek a többieknek?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem is ez ez ugrott be először, hogy a kva levélbe csak annyit kellett volna írni, hogy a 3badasst pirítsátok le.. Nyilván akkor elöbb előkapják a dárdákat és most egy sárkány sem lenne..

Cersei tuti készül majd valamire, tökéletes esély lesz ez most neki. Én még a hegytől várok vmi epic harcot végre, eddig nem voltak ellenfelei.xd

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:40

reeed_ati írta:Got7/6
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem voltak annyira váratlan dolgok, de az egészet így megkapni arcba, a sárkányvesztés, a badass éjkirály, nagyon epic rész volt.
Egyébként csak ez a pár darab white walker van?
Vagy a többiek máshol kempelnek?
Mert ugye akkor elég lenne őket legyakni, és akkor vége is a dalnak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem is értem miért nem őket perzselték fel a sárkányok :mrgreen:
Így, hogy az éjkirálynak is lett egy sárkánya, Cersei skorpiójának is lesz szerepe szerintem.
Kíváncsi vagyok Cersei, hogy fog erre az egészre reagálni. Segít szerintetek a többieknek?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:37

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Továbbra is 6. rész:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy jól sejtem, hogy Viseriont vadászta le az Éjkirály? Ugye ő sárgás színű volt és a szeme is sárga volt mielőtt lecsukódott. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mintha drogon pirosas, Rhaegal meg zöldes lenne.

Amúgy eddig láttuk, hogy mekkora erőt képvisel az emberek közti csatában egy sárkány, most meg összeszarhatjuk magunkat, hogy egy laza csuklómozdulattal kinyírhatóak az Éjkirállyal szemben. Aki még fel is támasztotta. Hát mi lesz itt??
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Őt hát, Drogon Dany-é, a másik meg a havasé lesz, ha már a faterjáról kapta a nevét. Ezzel meg is dőlt a Tyrion is Targaryen-e meg három sárkánylovas elmélet. Hacsak az éjkirály nem targaryen. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Éjkirály elvileg egy ős Stark, kíváncsi vagyok, hogy jutnak át a falon, mert ugye Benjen elmondta,
hogy ő sem tudja megközelíteni, mert vsiszatartja a varázslat. Bár így a hósárkány befagyasztja a tengert,
aztán mehetnek. Mondjuk vicces volt, ahogy előszedtek 3*200 méter láncot és simán felhúzták a jégre Viseriont.

Benjen amúgy, hogy lett Coldhand?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2746
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:28

Got7/6
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem voltak annyira váratlan dolgok, de az egészet így megkapni arcba, a sárkányvesztés, a badass éjkirály, nagyon epic rész volt.
Egyébként csak ez a pár darab white walker van?
Vagy a többiek máshol kempelnek?
Mert ugye akkor elég lenne őket legyakni, és akkor vége is a dalnak.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:18

Kerlon írta:Továbbra is 6. rész:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy jól sejtem, hogy Viseriont vadászta le az Éjkirály? Ugye ő sárgás színű volt és a szeme is sárga volt mielőtt lecsukódott. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mintha drogon pirosas, Rhaegal meg zöldes lenne.

Amúgy eddig láttuk, hogy mekkora erőt képvisel az emberek közti csatában egy sárkány, most meg összeszarhatjuk magunkat, hogy egy laza csuklómozdulattal kinyírhatóak az Éjkirállyal szemben. Aki még fel is támasztotta. Hát mi lesz itt??
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Őt hát, Drogon Dany-é, a másik meg a havasé lesz, ha már a faterjáról kapta a nevét. Ezzel meg is dőlt a Tyrion is Targaryen-e meg három sárkánylovas elmélet. Hacsak az éjkirály nem targaryen. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 8:10

Továbbra is 6. rész:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy jól sejtem, hogy Viseriont vadászta le az Éjkirály? Ugye ő sárgás színű volt és a szeme is sárga volt mielőtt lecsukódott. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mintha drogon pirosas, Rhaegal meg zöldes lenne.

Amúgy eddig láttuk, hogy mekkora erőt képvisel az emberek közti csatában egy sárkány, most meg összeszarhatjuk magunkat, hogy egy laza csuklómozdulattal kinyírhatóak az Éjkirállyal szemben. Aki még fel is támasztotta. Hát mi lesz itt??
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sanko. » 2017. augusztus 16., szerda 21:48

torrent nekem is jöhet pü-ben.köszönöm :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég