Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

h.laci94
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. április 15., kedd 0:14
Kedvenc játékosaid: CR7, Ramos, Isco, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2017. augusztus 18., péntek 0:57

Egyébként nemtudom volt e szó róla korábban, de amint láttam az ultrák visszakerültek a régi helyükre a kapu mögötti szektorba. Ez mostmár fix vagy vissza lesznek zavarva az emeletre? :hmmm: egyáltalán miért lettek oda felküldve anno? :hmmm:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. augusztus 17., csütörtök 15:39

dzsi91 írta:most nekünk 5lesz egy bl címvédéssel ami felér az összes spanyol kupájukkal amit történelmük során szereztek :D
Az biztos, de ha úgy nézzük, ahogy többen is felvázolták, akkor még lehet 6. :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. augusztus 17., csütörtök 14:46

A mikegér kupákat mindig odaszámolták ahova szükség volt Messi aranylabda indokainál.

6kupás szezonjuk soha nem volt.6kupás évük volt,most nekünk 5lesz egy bl címvédéssel ami felér az összes spanyol kupájukkal amit történelmük során szereztek :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 17., csütörtök 14:42

Santiago Bernabeu kupa még hátra van azzal egy újabb trófea szerezhető. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. augusztus 17., csütörtök 14:13

G. V.tinho írta:a hat kupást nem naptári évre nézik, az az Európai szuperkupával indul.
szóval 2/6 edddig
Sztem nem olyan bonyolult ez. :D
6 kupás szezonnak mondták a legtöbben, ez volt a köztudatban, de valójában 6 kupás év volt. És abból a 6-ból a az utolsó 3 kupa az első 3 kupának a hozománya volt.

Bajnokság
Kupa
BL
Európai szuperkupa
Spanyol szuperkupa
Klub vb

mindezt egy évben (naptári). persze lehet úgyis számolni, ahogy te írod, akkor ténylegesen 6 kupás szezon, csak a barcának annak idején nem így volt. ők a fent említett kupákat számolták.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 17., csütörtök 11:08

en betudom a lampalaznak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 17., csütörtök 11:00

Ez a Theo az egyedüli aki nem igazán tetszik egyelőre, csak futni tud.

De térjünk vissza rá egy év múlva.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sastre » 2017. augusztus 17., csütörtök 10:50

Jó volt látni egyébként tegnap, hogy végre egy ilyen kezdőt. Modric és Kross mellett ott volt Kovacic, elől meg nem álldogáltak a srácok várva a sült galambot. Asensio és LV futott, játékban volt, próbáltak üresbe menni, sokkal jobban megjátszhatóak voltak. Olyan volt mintha 1-2 emberrel többen lennénk a pályán. Ilyen középpályával úgy is megy a góllövés, ha nem világsztárok vannak elől, hanem "szimplán" jó játékosok (mondjuk Asensio-ból úgyis világsztár lesz :D), és tesznek érte, hogy helyzet legyen.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. augusztus 17., csütörtök 10:16

Esélyes. Kovacicnak az indulója félelmetes (na nem mintha a végsebessége gyenge lenne), de összességében Varane szerintem egy fokkal gyorsabbnak tűnik. Mondjuk a magasságához képest a francia is jól gyorsul.

A durva az, hogy Kovacic labdával is borzasztó dinamikus.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 10:10

Realista24 írta:
Kerlon írta:Kova amúgy olyan bárki mellett, mintha bólyák között mozognak. Ilyen dinamikus embert nem mostanában láttam. Mire le akarják ütközni már 1 méterrel arréb jár. :lol:
Egy Varane vs Kovát megnéznék, hogy mire mennek egymással. :)
Első 3 méteren kapna 2-t Varane, de szerintem a következő 5-ön beérné.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 10:06

Kerlon írta:Kova amúgy olyan bárki mellett, mintha bólyák között mozognak. Ilyen dinamikus embert nem mostanában láttam. Mire le akarják ütközni már 1 méterrel arréb jár. :lol:
Egy Varane vs Kovát megnéznék, hogy mire mennek egymással. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 17., csütörtök 10:04

A legfélelmetesebb ebben az 5-1ben, hogy a párharc felén nem volt Modric, és csak elenyésző százalékban volt CR a pályán. Így 5-1. A másik, hogy lehetett volna több is, ha nem vesz vissza a csapat a második félidőre, mert az volt az érzésem, hogy már csak azért játszottak, mert muszáj volt. Büszke vagyok a csapatra! Jól debütáltak az igazolások. :D
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 10:03

Kova amúgy olyan bárki mellett, mintha bólyák között mozognak. Ilyen dinamikus embert nem mostanában láttam. Mire le akarják ütközni már 1 méterrel arréb jár. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. augusztus 17., csütörtök 10:00

Modric-Kova-Kroos-Isco-Asensio-Ronaldo kezdo az, amit remelek, hogy ki fog probalni ZZ.
Kivancsi vagyok, hogy Bale-nek ez a tegnapi padozas milyen celzas volt, hogy szar vagy es szedd ossze magad vagy szar vagy es menj inkabb a PL-be :mrgreen: Remelem utobbi es leakasztjuk gyorsan Bappet.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:57

Caset nagyon jól lehetne rotálni Kovával. Taktikailag is nö a repertoár illetve pihenhet is mind a kettö eleget.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:53

Kerlon írta:Nem a bontással van nála baj továbbra sem, hanem építeni nem tud. Szerintem 2 ütemmel voltunk lassabbak miatta.
Nálam a bontással is baj van, mert egyből sárga veszély van (semmi rasszizmus :mrgreen: ). Nincs szükségünk rá, hogy alapkezdő legyen, a keretbe viszont kell, mert ahol verekedni kell, oda nincs jobb ember.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:53

Én csak egyet remélek, hogy ez a Modric-Kovacic-Kroos 3-as lesz az alap. Llorrenttenek mondjuk így lefőtt, mert Casemiroval és Ceballos meg esetleg Iscoval ez a 6-os tökéletes összeállítású.
Remélem.

Llorrente mondjuk engem amúgy sem győzött meg, fizikailag jóval kevesebb, mint Casemiro, de legalább ugyanolyan alibi passzokkal operál többnyire. Kovacichoz képest meg sehol nincs.

A brazil kelleni fog az izom középpályával felállók ellen, de a meccseink legalább felén Kovacicnak kellene kezdenie, ég és föld a különbség a labdakihozatalok minősége között, amikor a horvát játszik azzal szemben, amikor a brazil.

Múltkor valakivel volt egy eszmecserénk is róla, hogy neki nem mélységben kellene játszania, mert elvesznek a megindulásai, erre írtam, hogy pont onnan tudunk igazán előnyt kovácsolni belőle - ez be is bizonyosodott érzésem szerint a két Barca elleni meccsen. Élményszámba megy amit csinál, a döntéseknél egyre érettebb, nagyon jó irányba halad. Félek tőle, hogy Zidane szerelmes Casemiroba, de titkon remélem, hogy nagyjából felezik idén a játékidőt.
Ráadásul a többi meccsen nem kell követő emberfogásba korlátozódnia a világ egyik legjobbja ellen.

Mindenesetre ilyen labdabiztosságot, mint amit a jelenlegi csapat be tud mutatni én még nem láttam a Realnál szerintem, még talán a galaktikus korszakban sem, pedig lassan-lassan 20 éve követem a brigádot.

Most nagyon-nagy esélyünk van dominálni még egy ideig, annak ellenére is, hogy 1-2 nagy király lassan kimegy. Sikerült olyan fiatalokat ide csábítani, akikkel az őrségváltás viszonylag zökkenőmentesen végbe tud majd menni pár éven belül, ha nem történik semmi váratlan.

Ilyen építkezést szinte biztosan nem éltem még meg, amit manapság látni. :agree:



Még utóiratnak annyit, hogy szerintem a mostani Barcának aranyat érne amúgy Kovacic. Szerencsére nem Ők vitték el anno.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2017. augusztus 17., csütörtök 9:56-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:51

Nem a bontással van nála baj továbbra sem, hanem építeni nem tud. Szerintem 2 ütemmel voltunk lassabbak miatta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:47

Jahm, hát Case ahogy bejött egyből rontott-bontott, előtte alig volt szabálytalanság, lapot sem kapott egyik csapat sem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 17., csütörtök 9:43

Én csak egyet remélek, hogy ez a Modric-Kovacic-Kroos 3-as lesz az alap. Llorrenttenek mondjuk így lefőtt, mert Casemiroval és Ceballos meg esetleg Iscoval ez a 6-os tökéletes összeállítású.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég