Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 28., vasárnap 17:25

Jester írta:Song szerintem fasza kis játékos, én többet játszatnám őt mint Busquets-et, vagy talán mindkettőt egyszerre.
A Barca történetének szerintem egyik legnagyobb hibája volt, Yaya Toure elengedése, Busuqets egyszerűen nem egy olyan ember akire én rábíznám egy középpálya söprögetését, ráadásul nagyban függ attól, hogy az elől lévők mennyire segítenek be neki.
Tipikusan egy olyan rendszerbe való vkp Sergio ahol mindenki visszazár. Mondjuk a középpálya így sem volt rossz vele, de már nem volt annyira jó.
Én a vkp posztot mindig egy nagy feka ütközőemberre bíznám :D , és Yaya volt az egyik legjobb.
busket olyan csapatok ellen jo, akiknek joval gyengebb a kp-ja, na meg regebben azert az alap harmas fiatalabb volt nem volt ennyire statikus. Ha a barca nem valtoztat az osszetetelen, akkor lesz vele gondja meg a jovoben is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. április 28., vasárnap 16:48

Song szerintem fasza kis játékos, én többet játszatnám őt mint Busquets-et, vagy talán mindkettőt egyszerre.
A Barca történetének szerintem egyik legnagyobb hibája volt, Yaya Toure elengedése, Busuqets egyszerűen nem egy olyan ember akire én rábíznám egy középpálya söprögetését, ráadásul nagyban függ attól, hogy az elől lévők mennyire segítenek be neki.
Tipikusan egy olyan rendszerbe való vkp Sergio ahol mindenki visszazár. Mondjuk a középpálya így sem volt rossz vele, de már nem volt annyira jó.
Én a vkp posztot mindig egy nagy feka ütközőemberre bíznám :D , és Yaya volt az egyik legjobb.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 28., vasárnap 16:18

Song klasszissal jobb jatekos Khediranal. Amit barcaban mutat az nem mervado, elvetve jatszik, akkor is csak ilyen himbilimbi meccseket kap. Lathattuk, h egy Buskec mit ert egy Bajern ellen, mindig uton volt de sosem ert vissza az embekkel.
Song az egyik elgjobb passzolo kozeppalyas volt az Arsenalban, gondolom a barca is azert vette meg, mert kellett Abidalnak egy feka span. Sebessegi kulonsegek voltak a ket csapat kozott, ezert is mondom azt, h tobb eselye lett volna ha Thiago-Song kettos lett volna Xabi-Buksi helyen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 28., vasárnap 13:52

Amennyit láttam a tegnapi meccsből,az volt az érzésem hogy ugyan olyan indiszponáltak voltak mint a real dortmundba,látszott a fejeken hogy legyünk túl már ezen és kész...
Messi beállásával elkezdett működni a ráépülő taktika,de a végén az a gól jelezte a tökéletes dekoncentráltságot.

Nem baj hoztunk rajtatok 2 pontot,irány a bajnoki cím! :zoldsalas: :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 28., vasárnap 13:42

Bocs,de tudom,hogy a madridistán,amikor leigazolták ezt a kőbuta,tohonya semmirekellőt,akkor egy istent csináltak belőle a madrid drukkerek(a szokásos ellenfél vesz akkor az sztár,miért nem mi vettük meg effekt)...majd elkezdett focizni és mindenki azt hihette kabaréban ül...de nem,mert barca meccs volt.
Anno mikor még Arsenalos volt, emlékszem voltak páran, hogy ő kell nekünk, mire én azt írtam, hogy az az arc egy Khedira kaliber, hülyeség a leigazolása. Hát megkaptam a magamét. De így utólag örülök, hogy az idő engem igazolt, és nem csak én látom/láttam így annak idején. Song nem volt akkor sem jobb játékos, gólpasszokat is ritkán adott, annyi nagy labdát, amennyit Song adott a társaknak, annyit Khedira is adott itt. Ha azokat összevágnánk, és Khedira nem Realos lenne, akkor ő lenne az áhított játékos.

A probléma ott kezdődik, hogy van még egy tucat játékos, akivel szóba hoztak minket, és a többség rájuk van kattanva, de én hasonlóan gondolkodom róluk. Pogba és Verratti a két ilyen név jelenleg (A különbség köztük és Song között annyi, hogy Song már kész játékos, ők még nem.). Hogy jobbak lesznek-e a jelenlegi kp-sainknál? Ezt nem tudom, de sanszos, hogy igen. Jelenleg előrelépés lenne a leigazolásuk? Nem. Rutintalanok még, egyedül nem bírják el egy Real Madrid mozgatásának terhét, és nem is fognak fejlődni, ha minden teher a nyakukba szakad, aztán folyamatosan szidás alatt lesznek. Le lehet őket igazolni a padra, vagy 3. kkp-snak Xabi és Khedira/Modric mellé. Hagyni, hogy szokják a Real közegét, és az esetleges gyenge teljesítményeket megbocsájtani. Aztán, ha 1,5-2 éven belül nem látunk előrelépést, megköszönni a részvételt. De a kezdőbe hozni őket badarság.

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. április 28., vasárnap 13:22

a Pedro-Alexis-Villa szélsők egyszerűen teljesen súlytalanok
Egyszerűen nem illlenek bele a Barca rendszerébe.Villa a Valenciában Európa egyik legjobb centere volt.Sánchez komplett védelmet alázott szét Olaszországban.Amíg Messi ilyen szinten játszik és ráépül a taktika egy sikeres centere sem lesz a Barcának.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 28., vasárnap 11:14

lesliejr írta:Neymar-Messi ez így jól hangzik papíron, de én egy vérbeli centert tennék közéjük. Nem egy Ibra féle erőcsatárt, hanem egy igazi mozgékony centert.
Ezt én is így gondolom. Agüero lenne szerintem tökéletes nektek, de amíg Messi van és ilyen szinten teljesít és csak rá épül a támadások 99%-a, addig nem fog a Barca igazolni nagy összegért vérbeli csatárt. Annak azért örülök, hogy nálunk mindig vannak csatárok a pályán, nem hagyjuk a góllövést csak CR-re bár ez sajnos nem mutatkozik meg mostanában. Szóval remélem jön a vérfrissítés nálunk egy fasza csatár személyében.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. április 28., vasárnap 11:12

Előre én visszahoznám a center játékot, ami a 6 kupás csapat évében volt. Neymar-Messi ez így jól hangzik papíron, de én egy vérbeli centert tennék közéjük. Nem egy Ibra féle erőcsatárt, hanem egy igazi mozgékony centert.
Én szerintem egy 4-2-3-1-es rendszerben, Messi simán lehetne csatár, mögötte pedig Fabregas vagy Iniesta.
Fabregas azért lenne jó, mert visszakerülne eredeti posztjára mint ahogy az Arsenalban is volt ez.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 28., vasárnap 10:57

Xavi mostanra már csak teher, iszonyatoson akadályozza a játék intenzitását, lassan állandósítani kellene a posztján Fabregast vagy Thiagot.
Vitatkoznék veled, bár nagyon jó dolgokat írsz. :salute: Xavi előre játékával még nem lenne baj. Lassúnak lassú, de a mi focink nem is követel tőle sebességet. Ő mindig is fejben volt nagyon gyors. 2-3 passzt lát előre, ebben hihetetlen a pali.
A baj azzal van, hogy már fizikailag sem bírja és nem ér vissza védekezni. Így Busquets lassúsága még jobban kijön, Iniesta pedig szaladgál kettőjük helyett és erre megy el az energiája. Szóval egy Bayern féle csapat ellen pont Fabregas kellene. Ő frissebb sokkal.
a Pedro-Alexis-Villa szélsők egyszerűen teljesen súlytalanok
Ebben benne is van a lényeg szerintem. Ők nem vonal szélsők, mi akarunk belőlük azt csinálni.Sajna ezt már Pep kezdte el. Az egyetlen szélsőnk Tello, aki ha játszik gólokat rúg, vállalkozik, 1-1-ben meg tud verni védőket, de Tito sokszor a padra sem ülteti le komoly meccseken.

De a gyenge védekezést én továbbra is a letámadás hiányában látom. Vilanova nyíltan elmondta egyszer, hogy ebben engedni fog, mert véleménye szerint a "buszt a kapu elé parkoló" csapatok ellen saját magunknak nehezítjük meg a dolgot és levegőhöz kell juttatni a csapatokat. Ez annyiban volt jó, hogy a kicsik ellen nem nullára, hanem 4-2, 5-2-re hozzuk a meccseket. Tehát amit nyertünk elöl, azt elveszítettük hátul. De a tétmeccseken megbukott a taktika, mert a letámadás hiányával átrohannak rajtunk. Ez a védelem erre volt felépítve. Valdes kapujára sokszor nem is tudtak rúgni, most az a kérdés, hogy egyáltalán megússzuk e kapott gól nélkül.
Persze Puyol hiányzik, Piqué szétesett, Macherano nem védő és egy ajándék labda minden meccsen benne van. Kell igazolni, de amíg a rendszer nem változik, Hummels is csak esni-kelni fog. Ebben biztos vagyok.
Előre én visszahoznám a center játékot, ami a 6 kupás csapat évében volt. Neymar-Messi ez így jól hangzik papíron, de én egy vérbeli centert tennék közéjük. Nem egy Ibra féle erőcsatárt, hanem egy igazi mozgékony centert.

...persze Villa is az, csak mi képtelenek vagyunk felfogni...De akkor meg minek vettük meg. Szóval addig ne is igazoljunk, míg a szemlélet nem változik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 28., vasárnap 10:46

Jester írta:Mondjuk az hány meccs a döntőbe jutó csapatnak? 3?
asszem öt.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. április 28., vasárnap 10:42

konföderációs kupa.
ikernek, xavinak,xabinak, iniestának meg a csapat 80%-ának már csak az hiányzik azok közül amit egy játékos megnyerhet.
LOL tényleg :lol: :lol:
Szerencsétlenek, nincs egy perc nyugtuk sem :D.
Mondjuk az hány meccs a döntőbe jutó csapatnak? 3?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 28., vasárnap 10:36

Jester írta:Mindenesetre idén nincsen semmilyen jellegű kontinenstorna. Mind a két csapatnak lesz egy nyara arra, hogy kijavítsa a hibákat.
konföderációs kupa. :D
ikernek, xavinak,xabinak, iniestának meg a csapat 80%-ának már csak az hiányzik azok közül amit egy játékos megnyerhet. :-)

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. április 28., vasárnap 10:30

Pique eléggé visszaesett az utóbbi időkben. Ami pedig rá tesz erre egy lapáttal az az, hogy már Puyol sincsen mellette.
És ha a védelem ilyen ratyi akkor nagyon kevés az az egy vkp. Az egész úgy dől össze mint egy kártyavár.

Mindenesetre idén nincsen semmilyen jellegű kontinenstorna. Mind a két csapatnak lesz egy nyara arra, hogy kijavítsa a hibákat.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 28., vasárnap 10:17

Jester írta:A Barcelona problémái simán megoldhatók pár színvonalasabb igazolással.

Viszont a Madridnál szerintem nagyobb gondok vannak...
Ezzel nem értek egyet. A mi védelmünk nagyon jó, Arbeloa helyére keresünk valakit és meg vagyunk. Viszont náluk szét van esve az egész, pedig a nevek ott is meg vannak. Nálunk két jó középpályás kell, akik végig tudják robotolni a meccset, de azért szorult beléjük némi érzék és technika a passzjátékhoz illetve a támadásépítéshez. Szerintem csatár mindkettő csapatnak kellene, persze, ha azt a távozók megkívánják. És persze mindkét csapatnak kell újítani a játékán, mert kiismerhető lett mindkettő.
Barca: Hummels-Neymar-csatár
Real: Carvajal-két kp(Vidal, Pogba, Verratti-féle vonalra gondolok)-csatár(szerintem Agüero fog érkezni)

Viszont kíváncsi leszek, hogy Bale-el mi lesz, ha Ancelotti jön, könnyen lehet, hogy ő nem akarja hozni, remélem Perez nem lesz önfejű, és nem hozza ide mindenáron.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. április 28., vasárnap 10:04

A Barcelona taktikájával semmi baj sincsen. Szerintem ez a 4-6-0 egy jó kis rendszer.
Sokkal inkább a posztokon lévő emberekkel van a baj. Az első számú gond az az, hogy a Pedro-Alexis-Villa szélsők egyszerűen teljesen súlytalanok.
Én már régóta mondom, és sokan mások is, hogy muszáj a csatársorba valaki akire a védelem felkapja a fejét, mert csak Messi az egyetlen egy aki ilyen, ő pedig mégis csak egy ember. Ezért tenne nekik jót Neymar.
Az egy vkp-s rendszerrel sincsen baj, mert Iniesta és Xavi remekül besegítettek Busquets-nek, és a védelem is jó volt.
Igen, volt: Xavi mostanra már csak teher, iszonyatoson akadályozza a játék intenzitását, lassan állandósítani kellene a posztján Fabregast vagy Thiagot. A Busquets mögötti védelem pedig az idén összeomlani látszik. Hummels úgy kell nekik mint egy falat kenyér.
De szerintem az sem lenne rossz ha a Barca követné a trendeket és végre átállna a 4-2-3-1-re...

Most azt kell majd kitalálniuk, hogy hogyan pótolják gyakorlatilag egyszerre Puyolt, Xavit és Villát, akiknek ez a szezon már inkább szenvedés volt, mint öröm, emellett hogyan rázzák fel vagy helyettesítik Piquét,aki mellé kell egy Hummels, hogyan találnak alternatívát az egyszemélyes szűrőrendszerre, ami fölény és védelem nélkül kevés, és talán legfőképpen, hogyan találnak megfelelő társakat Messi mellé, mert a Sánchez, Villa, Pedro, Tello kvartettre idén legalábbis nem tudtak igazán számítani.
Messi szerepének átgondolása mindenképpen szükséges, mert ami a döntő fölényt hozta, kicsit az is vetette vissza az egész dolgot.

A Barcelona problémái simán megoldhatók pár színvonalasabb igazolással.

Viszont a Madridnál szerintem nagyobb gondok vannak...

Nem tudom, hogy mi lesz így a Madriddal, ha Mourinho elmegy a nyáron.
Az érkezésekor ő volt az isten, akivel hosszú távra lehet tervezni, de már ő sem jó.
Olyan jellegű alapoktól kezdődő csapatépítésre mint mondjuk a Barca, pedig egyszerűen képtelenek. Pedig volna nekik miből....

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 28., vasárnap 9:16

Szerintem nem a játékosokkal hanem a taktikával, játékrendszerrel van a probléma. Alexis például egy állat, de bele lett butítva ebbe a taktikába ahol nem csinálhat meg bizonyos dolgokat. Nekem meggyőződésem, hogy a Realban sokkal jobb lenne a srác. Abban viszont igazad van, hogy nincs már mi motiválja őket. Tito nem tud motiválni. Pep tudott. Ez a különbség kettejük között. :roll:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 28., vasárnap 7:50

A tegnapi meccs is megmutatta, hogy most már annyira Messi fóbiája van a csapatnak, hogy rossz nézni. Így az idény végére fizikailag is elfáradtak a játékosok, most már motiválni is nehéz őket a szinte biztos bajnoki cím és a biztos BL kiesés után. Aztán, hogy a többi támadónk impotens játéka miért van, azért mert a rossz taktika kicsinál mindenkit Leo mellett vagy azért, mert egyszerűen most ennyit tudnak, nem tudom, de ha ilyen ötlettelen az egész, akkor ezen változtatni kell Tito elvtárs.
De nem fog, Pedro pl a kedvence. Mikor hónapok óta formán kívül. Igen, odatesz magát, szalad, fut, többet védekezik mint Alves, de ez kevés!
Ha elhozzuk Neymar-t, nagyon kíváncsi leszek mire megyünk vele. Képességei adottak, aztán lehet ő is eltűnik a süllyesztőben. De próbálkozni kell, mert az Henry-Eto'o-Messi támadótriótól olyan messze vagyunk, hogy azt kifejezni nem lehet. Csatárok, vérbeli gólszerzők kellenek, nem primadonnák, akik tologatják a lasztit és visszapasszolnak. Olyanok, akik tudnak kapu felé beindulni, át is tudják venni úgy, hogy gólhelyzetbe kerüljenek.
Most ott tartunk, hogy Messi-nek saját magát kell szöktetnie. Van akkora zseni, hogy a kisebbek ellen ez még sikerül is neki, de komolyabb csapatok leveszik ha csak rá kell figyelni, mert nem tudjuk megosztani a védelmek figyelmét.
Felőlem akár mind a 3 (Villa,Alexis,Pedro) támadónk mehet a levesbe. Igazoljunk 1-et, Tello adott és még hozzuk fel Deulofeu-t.
Piqué megint csak a szokásos volt. Rávezetik, megforog, elesik, beadás, lemarad mindenki, gól. Hányadik ilyet kapjuk, nem is tudom. Hummels? Ő ide egyedül nagyon kevés lesz. Ha csak Bartra nem bizonyít, de nálam shakira is padozna. Amióta összejött azzal a lánnyal, nem a régi. De sajna érinthetetlen. Bartomeu mondta legutóbb, hogy nincs Barca nélküle, Busquets, Xavi, Iniesta stb. nélkül.
Ez a baj!! Ez a nagy "egy család vagyunk" duma fog minket tönkretenni, mert nem képesek a vezetőink józanul gondolkodni.

Az Atlético meg....még ilyenkor se tud titeket megverni.Szánalom az a csapat a városi derbiken.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 28., vasárnap 7:18

ray hudson megőrülései:

http://deadspin.com/messi-back-to-scori ... -483785010

http://deadspin.com/5878249/lionel-mess ... -to-orgasm

http://deadspin.com/5970765/its-that-ti ... messi-goal


:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 27., szombat 22:10

numberone1 írta:
R.M.C.F írta:
Monnyuk nem engem kérdeztél,de csak annyit fűznék hozzá, hogy Song egy vakcsibe Busquetshez képest. Thiago meg tehetséges,ügyes kölök,de Xavi cipőjét nem viheti ha az öreg odatudja magát tenni,még mindig ő határoz meg mindent a pályán, még azt is ki mikor megy kakilni.....
megszabhatjak a teknikajukat, ha egy bajern izombol szetfutja oket. Szerintem kp-n tobb keresnivalojuk lett volna veluk.
Songrol tudom, h mi a velemenyed ezert nem is foglalkozom vele.
Mármint Songgal vagy a véleményemmel? Mert nem ugyanaz a kettő :lol:

Bocs,de tudom,hogy a madridistán,amikor leigazolták ezt a kőbuta,tohonya semmirekellőt,akkor egy istent csináltak belőle a madrid drukkerek(a szokásos ellenfél vesz akkor az sztár,miért nem mi vettük meg effekt)...majd elkezdett focizni és mindenki azt hihette kabaréban ül...de nem,mert barca meccs volt.
Wengert tudom ismételni, "hála isten el tudtuk adni" :lol: :lol:
Legalább ő is ezen a véleményen van....már ketten vagyunk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 22:05

R.M.C.F írta:
Monnyuk nem engem kérdeztél,de csak annyit fűznék hozzá, hogy Song egy vakcsibe Busquetshez képest. Thiago meg tehetséges,ügyes kölök,de Xavi cipőjét nem viheti ha az öreg odatudja magát tenni,még mindig ő határoz meg mindent a pályán, még azt is ki mikor megy kakilni.....
megszabhatjak a teknikajukat, ha egy bajern izombol szetfutja oket. Szerintem kp-n tobb keresnivalojuk lett volna veluk.
Songrol tudom, h mi a velemenyed ezert nem is foglalkozom vele.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég