Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 28., vasárnap 12:30

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anyám. most látom. :mrgreen: :mrgreen:
oké.

sztem kajak továbbjutunk amúgy. így kell történnie.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 28., vasárnap 12:29

Miért lenne Ronaldo nagyobb példakép Casillas-nál ? Megnézném,hogyan viselkedne, ha ő kerülne kispadra.
talán a hozzáállása, mentalitása miatt, amihez fogható kb. a világon senki másnak nincs.
ez a lényeg, ő nem kerülne kispadra, ugyanis minden meccsen megpróbálja a maximumot nyújtani, bezzeg a sok kis senkiházi, aki fele annyit sem tett le az asztalra mint CR, elkényelmesedik, mert nyert 1 kurva bajnoki címet.

casillas meg sose értettem miért olyan nagy példakép, tényleg rohadtul nem csk jellem, egyszerűen semmit nem csinál, csak néz bambán, nem tüzeli a játékosokat, nem őrjöng a góloknál, úgy néz ki, mintha telibeszarná az egészet.

csak mert rég óta van itt, és nincsennek magánéleti problémái, attól nem lesz egy igazi kapitány.

hogy ne legyen off, szerintem felesleges reménykedni a keddi továbbjutásban, okosabb és jobb csapat annál a dortmund, hogy ezt innen elkúrja. persze a remény hal meg utoljára.
mindenesetre én már egy tisztes helytállásnak is tudnék örülni, játsszunk jól, legyünk jobbak a dortmundnál, nyerjünk 3-1re, azt puszi.

webb... jézus.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2013. április 28., vasárnap 12:30-kor.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 28., vasárnap 12:21

még nem Toti :lol: :mrgreen:

szart se ér ez a videó.egész évben erre a 2 meccsre "tartalékoltunk''.csak simán nem kellett volna ennyire kikapni,aztán nem kéne itt forszázni higunak sem. :roll:


de attól még továbbmegyünk.

ja és webb fúj.ez viszont még tényleg nem volt. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 28., vasárnap 12:12

Real Madrid: "Nuestra Fuerza eres tú"
nemtudom volt-e már.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. április 28., vasárnap 10:19

Ikerrel nem azóta van baj,amióta a padon ül.....már jóval előtte,egyrészt valószínű ő a tégla,ami hogy is mondjam eléggé gennyes dolog a csapattal szemben......másrészt szar a formája,és kedve sem volt védeni az ősszel,méla volt mint egy kisnyugdíjas ha arrébb lökik a buszon....

Ronaldo hozzáállása,alázata,akarata.....annyira ritka,olyan szintű példa,amire büszkék lehetünk....és ő maga is.
Amúgy tényleg, Casillasal mi az isten van? Mert az utóbbi időkben tanúsított viselkedése nem méltó egy madridi ikonhoz.
Ennyire berágott Mourinho-ra?

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. április 28., vasárnap 10:13

nah csináltak a srácok egy videot keddre: Real Madrid-Borussia Dortmund: "Nuestra fuerza eres tú"
remélem komolyan is gondolják, amit mondanak.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 28., vasárnap 9:14

keddre valami ilyesmit küldenék föl, az összes támadónkra szükség lesz.

--------------------lopez---------------------
-------------ramos------varane-------------
--essien--------------------------coentrao--
--------------xabi-----------------------------
------------------------modric----------------
--dm-------------özil-------------------cé---
------------------benzema-------------------

aztán had szóljon :mrgreen: :lilasalas:

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. április 28., vasárnap 6:36

R.M.C.F írta:
Miért lenne Ronaldo nagyobb példakép Casillas-nál ? Megnézném,hogyan viselkedne, ha ő kerülne kispadra.
Ikerrel nem azóta van baj,amióta a padon ül.....már jóval előtte,egyrészt valószínű ő a tégla,ami hogy is mondjam :hmmm: eléggé gennyes dolog a csapattal szemben......másrészt szar a formája,és kedve sem volt védeni az ősszel,méla volt mint egy kisnyugdíjas ha arrébb lökik a buszon....

Ronaldo hozzáállása,alázata,akarata.....annyira ritka,olyan szintű példa,amire büszkék lehetünk....és ő maga is.
Azért rossz az egész idényben a formája, mert Mourinho az edző. Szerintem Ramos idei téljesítmlnye is ennek tudható be.
Másrészt a szezon végén megy Mou, és jövőre ismét mindkét játékos a csúcson fog teljesíteni.

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. április 28., vasárnap 6:22

mentamas írta:Hogy ne legyen off, úgy érzem,h. csak vele tudjuk megfordítani a párharcot, már csak a kisugárzása miatt is, hiába most jobb formában véd tőle Lopez, neki kell kezdenie!!! Ő a kapitány, a szurkólók is jobban a csapat mellé állnának, ha ő kezdene a kapuban.
Tulvan mar eroltetve ez az Iker tema,sajnos nem csak itt a forumon,padozott o mar a BL ben pont 11ket evvel ezelott amikor utoljara nyertunk,es akkor nem ment ez a sirasrivas,h jaj szegeny kapitany,meg most milyen szomoru :shutup: Diego krva jol ved es maradt ket max harom? fontos meccs az iden,vedjen csak Lopez megerdelmi siman ezzel a teljesitmennyel :ike:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 27., szombat 21:11

Miért lenne Ronaldo nagyobb példakép Casillas-nál ? Megnézném,hogyan viselkedne, ha ő kerülne kispadra.
Ikerrel nem azóta van baj,amióta a padon ül.....már jóval előtte,egyrészt valószínű ő a tégla,ami hogy is mondjam :hmmm: eléggé gennyes dolog a csapattal szemben......másrészt szar a formája,és kedve sem volt védeni az ősszel,méla volt mint egy kisnyugdíjas ha arrébb lökik a buszon....

Ronaldo hozzáállása,alázata,akarata.....annyira ritka,olyan szintű példa,amire büszkék lehetünk....és ő maga is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 27., szombat 18:12

mentamas írta:Ő a kapitány, a szurkólók is jobban a csapat mellé állnának, ha ő kezdene a kapuban.
akkor elég nagy szégyenek azok a szurkolók.
mentamas írta:Megnézném,hogyan viselkedne, ha ő kerülne kispadra.
ő folyamatosan teljesít és nem kényelmesedik el azért mert bérelt helye van a csapatban, ellentétben casillasszal.
mentamas írta:Akkor miért kapitány Casillas a válogatottban is,ha ennyire nem való erre a szerepkörre ?
mert neki van a legnagyobb tapasztalata?

casillasz nem vezér alkat, ő nem az aki kimutat a nézőknek hogy még hangosabban ő nem az aki tüzeli a játékosokat hogy gyertek csináljuk.

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. április 27., szombat 17:51

ateeemadrid írta: én nem csak arra a meccsre, szvsz. sokkal nagyobb példakép, mint mondjuk casillas vagy ramos. amúgyis röhejes ez a hagyomány, hogy aki régebb óta van itt, az lehet a csk. ilyen higuaínokon a csk szalagot látni valami borzasztó.

szal szerződéshosszabbítás mellett adhatnak neki 1 csk szalagot is nyugodtan. :-)

offvége.
Miért lenne Ronaldo nagyobb példakép Casillas-nál ? Megnézném,hogyan viselkedne, ha ő kerülne kispadra.
Akkor miért kapitány Casillas a válogatottban is,ha ennyire nem való erre a szerepkörre ?

Hogy ne legyen off, úgy érzem,h. csak vele tudjuk megfordítani a párharcot, már csak a kisugárzása miatt is, hiába most jobb formában véd tőle Lopez, neki kell kezdenie!!! Ő a kapitány, a szurkólók is jobban a csapat mellé állnának, ha ő kezdene a kapuban.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 27., szombat 14:38

ateeemadrid írta:
én odabasznám cé-nek a csk karszalagot arra a meccsre.
én nem csak arra a meccsre, szvsz. sokkal nagyobb példakép, mint mondjuk casillas vagy ramos. amúgyis röhejes ez a hagyomány, hogy aki régebb óta van itt, az lehet a csk. ilyen higuaínokon a csk szalagot látni valami borzasztó.

szal szerződéshosszabbítás mellett adhatnak neki 1 csk szalagot is nyugodtan. :-)

offvége.
És sajnos most ebben én is egyetértek :agree: . Küzd, hajt, harcol, gólokat rúg, fejlődött a viselkedés terén, egyre kevesebb a hiszti, folyamatosan akar, folyamatosan a pályán akar lenni és van is, mindig a legnagyobb teljesítményt szeretné nyújtani. Egy nagyon jó kapitány lehet belőle, és nem akarok vitát szítani, de pár év és (ha marad) Raúl magasságokba is emelkedhet.

Casillas mellett az ő karján látom legszívesebben a csk karszalagot. pedig hogy utáltam, amikor ide jött, de ahogyan telik az idő és ahogyan kezd tényleg egyre példaértékűen focizni, lassan a legnagyobb kedvencek közé is beférkőzi
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 27., szombat 11:24

ateeemadrid írta:
én odabasznám cé-nek a csk karszalagot arra a meccsre.
én nem csak arra a meccsre, szvsz. sokkal nagyobb példakép, mint mondjuk casillas vagy ramos. amúgyis röhejes ez a hagyomány, hogy aki régebb óta van itt, az lehet a csk. ilyen higuaínokon a csk szalagot látni valami borzasztó.

szal szerződéshosszabbítás mellett adhatnak neki 1 csk szalagot is nyugodtan. :-)

offvége.
Nagyon adom.
Marcelon is rossz nézni a csk szalagot.Tökös,vicces srác,én szeretem,de mint kapitány..?
Higu-ról meg ne is beszéljünk..

Mestiboy
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 16:29
Kedvenc játékosaid: CR7, RV2,
Kedvenc csapatod: Real Madrid; FTC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mestiboy » 2013. április 27., szombat 11:20

Nzedge írta:.Benne biztos lesz tűz..
Már amennyiben pályára léphet... :luck: de hát imádkozzunk hátha. Nélküle nem sok remény marad. Vele se sok, de akkor legalább van. :zoldsalas:
i Aquellos que luchan hasta su último aliento son los verdaderos campeones !

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 27., szombat 11:19

én odabasznám cé-nek a csk karszalagot arra a meccsre.
én nem csak arra a meccsre, szvsz. sokkal nagyobb példakép, mint mondjuk casillas vagy ramos. amúgyis röhejes ez a hagyomány, hogy aki régebb óta van itt, az lehet a csk. ilyen higuaínokon a csk szalagot látni valami borzasztó.

szal szerződéshosszabbítás mellett adhatnak neki 1 csk szalagot is nyugodtan. :-)

offvége.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 27., szombat 11:15

Miért kezdene Casillas?Lopez volt az egyik akiben Németországban is megvolt a tűz,plusz jó formában is van,rögzített szituknál jóval magabiztosabb.Jelenleg jobb, mint Casillas.
én odabasznám cé-nek a csk karszalagot arra a meccsre.
+1
Az EB-n is nagyon jól buzdította a társakat,illetve amikor nagy ritkán Madridban volt csk akkor is nagy vezér volt.Benne biztos lesz tűz.. :-)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 27., szombat 11:12

három védőről ne is álmodjatok.
felküldjük a lopez, ramos, pepe, varane, coentrao, khedira, alonso, özil, dimaria, ronaldo, benzema/higuain kezdőt a meglepetés kedvéért.
biztos vagyok benne, hogy pepe nem lesz kezdő, borzasztóan játszott, akárcsak ramos a szélen.
nemtom arbeloával mi van, de essien ha jól tudom már jól van. essien-ramos-varane-coentrao 4-esre számítok, ennél jelenleg úgysincs jobb opció.

viszont a többi poszton sztem is ugyanez várható, esetleg modric valaki helyén.
Persze lesz egy kupadöntő de hát ne vicceljünk, kit hoz az lázba?
hát nem tom, mondjuk nagyjából mindenkit?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 27., szombat 10:54

mentamas írta:Legalább lesz minőségi csere. Úgysem bírnák a támadok 90 percen keresztül nyomás alatt tartani a jó allóképességű németeket.
kaká meg higuain mindent csinált kedden is csak nem tartotta őket nyomás alatt.
mentamas írta:Ha tovább akarunk jutni, akkor vezér kell a pályara.
Casillas-nak kezdenie kell kedden.
Olyanokat kell küldeni fel a pályára,akik meghalnak a mezért, vagy legalább jó formában játszanak.
casillas ne kezdjen. lopez most sokkal jobb mint ő, magabiztosabb a rögzített szituknál is. casillas meg nem vezéralkat. én odabasznám cé-nek a csk karszalagot arra a meccsre.

három védőről ne is álmodjatok.
felküldjük a lopez, ramos, pepe, varane, coentrao, khedira, alonso, özil, dimaria, ronaldo, benzema/higuain kezdőt a meglepetés kedvéért.

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. április 27., szombat 10:23

adamzz írta:Higuain,Kaká? Na velük aztán lenne minden csak játék nem. Benzemának ma is és kedden is kezdőnek kell lennie, emellett ahány támadónk van mindet felküldeni. Én lehet kipróbálnám a 3 védős szisztémát és előttük max a Xabi-Modric duó szűrögetne +5 kimondottan támadó játékos. CR,Benz,Özil,DM,Kaká/Higuain. Itt már nem lehet óvatoskodni, oda kell nekik verni hátha megijednek aztán mennek a levesbe, de igazából nem hiszem,h erre a kezdőre illetve a továbbjutásra lenne reális esélyünk.
Háromfős védelem+Alonso,Modric szűrőnek, egyenlő egy öngyilkossággal a Dortmund ellen.
Inkább Higuain, meg Kaka kezdjen, mint Özil,meg Benzema. Elég fárasztó nézni őket, ha sz.rnak bele a meccsbe, mint általában. +az első félidőben sok lesz a szabálytalanság, elvenné a kedvüket.
Második félidőre meg jöhetnének támadni, úgyis ahhoz értenek.

Legalább lesz minőségi csere. Úgysem bírnák a támadok 90 percen keresztül nyomás alatt tartani a jó allóképességű németeket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 216 regisztrált és 0 vendég