Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 17., szerda 10:08

De, hogy a számomra legundorítóbb retek Spursbe ment...na de így, hogy nincs Kolbi nem érdekel a Lakers. Hátha leesik egy gyűszű az öregnek. :mrgreen:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 17., szerda 8:34

most megint berobbantottátok nálam a t-mac vonalat, borzasztó kedvencem volt az ipse :lol:
young t-mac from toronto days. :smile:
mondhatni róla mintáztam a saját játékomat :Đ , sosem szerettem lökdösődni meg könyökölgetni benn a palánk alatt a nálam 20-30 kilóval nehezebb idiótákkal :lol:

ha a lakers a spurs-szel játszik az első körben, így kobe nélkül én t-macnek fogok szurkolni a lakers helyett :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 17., szerda 2:13

emberfeletti

Bármennyire is Kobe a kedvencem, prime Bryant-et prime James-szel összehasonlítva egyértelműen Lebron felé billen a mérleg. Ez a videó meg hihetetlen, egyik legnagyobb teljesítmény a PO-k történetében.

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 17., szerda 1:22

Legnagyobb egyéni teljesítmények egyike. És a trojkákból mind olyan volt, hogy nehezebb dobólehetőség nem is nagyon lett volna. Egy átlag player örül, hogy ezek közül egyet elrak egy meccsen. T-mac meg elrakott 4-et...
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
Juhy
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:20

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Juhy » 2013. április 17., szerda 0:57

Galacticos írta:ha már trészi
ez valami zseniáliiis. :-)


majd harden nyom valami ehhez hasonlót az okc ellen első körben, hetedik meccsen. :mrgreen:
Imádom ezt az embert, miatta kezdtem el NBA-t nézni. Akkoriban még orlandoiként oktatta éppen a Detroitot (2002 végi meccs). Kár, hogy egyáltalán távoznia kellett a csapattól és persze a számtalan sérüléséért is kár. Ha nem ennyire peches, akkor tartom, hogy simán Kobe-i magasságokban lenne.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 17., szerda 0:17

Galacticos írta:ha már trészi
ez valami zseniáliiis. :-)


majd harden nyom valami ehhez hasonlót az okc ellen első körben, hetedik meccsen. :mrgreen:
Ez valóban mocskos jó,azt nem mondom,hogy a legdurvább clutch teljesítmény,de a legdurvább fél perc,az tuti. :salute:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 16., kedd 23:59

ha már trészi
ez valami zseniáliiis. :-)


majd harden nyom valami ehhez hasonlót az okc ellen első körben, hetedik meccsen. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 16., kedd 23:17

Zsombor írta: mert embertelen mennyiségű suttyó van. Mondhatni normális moderálás mellett alig fórumozna pár ember.
amúgy ja.

kedvencem az volt amikor a lal-dallas után beírta a lakers drukekr a dallas topikba hogy mostmár nem juttok be a play offba.
vagy valami ilyesmit, a célzás ez volt az tuti. a dallasosok meg úgy kifakadtok, szakadtam. :lol:
Zsombor írta:és több hsz-m is van mint neked,
óóhha.sztárral van dolgunk. :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 16., kedd 23:08

Regelve vagyok, és több hsz-m is van mint neked, csak a csapat topikokba nem nagyon írok, mert embertelen mennyiségű suttyó van. Mondhatni normális moderálás mellett alig fórumozna pár ember. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 16., kedd 23:04

Zsombor írta:Pedig néztem is, hogy egy új Houston drukker van,de akkor nem esett le, hogy te vagy az, csak most.
nagyon aktív vagyok ott. :mrgreen:
és még a nickemet is elírtam a regnél. :lol: :lol:

te is regelhetnél. :-)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 16., kedd 23:01

Most meg azt olvasom, hogy játszhat, fene se érti. :mrgreen: Ha nem a Lakers ellen tolja a Spurs, akkor szurkolok neki. :smile:
Amúgy szeptemberben volt próbajátékon a Spursnél, de akkor nem jött össze, aztán egy kis ideig Kínában mókázott.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 16., kedd 22:45

Mikor Jacksont kivágták, akkor olvastam ezt, igyekszem utána nézni, lehet, hogy tévedek.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 16., kedd 22:37

Zsombor írta:Te Gala, most esik le, hogy nem rég regisztráltál nba1.hu-ra. Pedig néztem is, hogy egy új Houston drukker van,de akkor nem esett le, hogy te vagy az, csak most. :mrgreen:


szerk: PO-ra szerintem nem lesz ott, mert kellett keretet nevezni talán 2 hete, szóval úgy tudom, hogy nem lehet ott
1 meccs van az alapszakaszból, mi értelme lenne leigazolni, ha nem játszhatna a PO-ban?
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 16., kedd 22:36

Te Gala, most esik le, hogy nem rég regisztráltál nba1.hu-ra. Pedig néztem is, hogy egy új Houston drukker van,de akkor nem esett le, hogy te vagy az, csak most. :mrgreen:


szerk: PO-ra szerintem nem lesz ott, mert kellett keretet nevezni talán 2 hete, szóval úgy tudom, hogy ez így nem pálya

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 16., kedd 22:35

na emlegetett szamár :smile:

t-mac a PO-ra a spursbe igazolt, a kipattintott stephen jax helyére.
remélem maradt még benne a sok műtét után pár szopatás meg gyönyörű tempó :shifty:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 16., kedd 19:06

Iverson azért egy más szint,egy beteg állat volt,nagy játékos,mondjuk én nem bírtam a pofáját.T-Mac is mocskos jó volt,kíváncsi vagyok sérülések nélkül meddig jutott volna.
amúgy még Jamal Crawford akinek elmebeteg ankle breakerjei vannak,mondjuk ez adódik a streetballos múltból. :Đ

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 16., kedd 19:01

Zsombor írta:Steph

Imádom az ilyen mozdulatokat,sokkal jobban tetszik az ilyen védő bolondítás,mint a "mezei" ankle breaker-ök,mert ott sokszor nem is a crossover miatt esnek el,hanem szimplán nem tudna állni. :mrgreen: De ez valami zseniális.
iverson mesélt arról anno, hogy olyan szintre fejlesztette a crossovereket, hogy az nba és a bírók betiltották egy bizonyos szinten túl :lol:

tudom hogy engem senki se kérdezett :smile: , de nekem 3 ultimate kedvenc játékosom van: jordan of course. és az orlandos t-mac. ez az ember földöntúli, a mozgása, a technikája, imádtam. :smile:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 16., kedd 18:55

Steph

Imádom az ilyen mozdulatokat,sokkal jobban tetszik az ilyen védő bolondítás,mint a "mezei" ankle breaker-ök,mert ott sokszor nem is a crossover miatt esnek el,hanem szimplán nem tudna állni. :mrgreen: De ez valami zseniális.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 16., kedd 15:26

érdekes ezt így most visszanézni.:
kezdő5 - 2012/2013 Erősorrend 0.hét
és
kezdő5 - 2012/2013 Erősorrend 1.hét

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 16., kedd 14:35

Galacticos írta:flaco, nekedd ki a kedvenc csapatod/playered?
Fu, ez nem egyszerű. Én a 90-es évek NBA-én nőttem fel, meg a 2000-es évek elején. Mindig korszakaim voltak, sose volt ilyen letisztult, mint a fociban. A Chicago a Jordan-érában egyértelműen kedvenc volt, de Pippent szerettem onnan a legjobban. Aztán szerettem a Sonicsot Payton és Kemp miatt. Féregképű Reggie Millert, mert tőle volt az első eredeti champions mezem. :mrgreen: Szerettem a Carter-féle Raptorst, meg Ő is ultimate kedvencem T-Mac-kel együtt. Aztán Larry Hughest bírtam nagyon és a régi Utaht, amikor a Chicagoval csatáztak. Azok voltak ám a meccsek. De, ha össze kéne rakni egy all-time favourite teamet, akkor így nézne ki:

most 10 percig tököltem fölötte és nem tudok, mit összerakni, túl sok a kedvenc. :-)

És akkor még a maiakról nem is beszéltem: Wade, Rose (ahányszor leírom mindin Jalen Rose jut eszembe :mrgreen: ), J.R. Curry, Harden, Irving stb.

Nehéz kérdés. :mrgreen:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég