Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:05

Jó lenne, ha az arc egyensúlyba kerülne a teljesítménnyel. A 90+. percben ilyen gólt kapni teljes amatőrizmus, ezt nem engedhetjük meg magunknak, ha sikeresek akarunk lenni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 21:50

CS0ki írta:
Meg az is, ha nem csinálna értelmetlen tiziket. Köszönjük meg a sporinak, hogy nem fújta be a Bilbao ellen.
De nem csinál. Mármint gyakorlatilag soha nem fújnak be ellene. Már korábban is írtam, hogy zseni a srác ebben, kb minden meccsen kaphatnánk róla egy tizit, de sose fújják be ellene. Ez a karmája vagy nem tudom. Tényleg látványosan ketté kell törnie valakit ahhoz, hogy fújjon a bíró.

Azért ma voltak nagyon jó megoldásai is, ma inkább tényleg a parasztkodásaival voltak a gondok.
Az első évben amikor idejött,akkor meg 4 db kiállítása volt ha jól emlékszem és mind jogtalan volt......most törlesztenek a bírók. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. szeptember 8., vasárnap 5:29

Alexaszaszin írta:Madridban azt tartják róla, hogy nagyon nagyszívű, érzékeny ám borzasztóan nagy parasztgyerek (Spanyolország legnagyobbjának tartják :mrgreen: ) tipikus spanyol mentalitással.(Ugye pl Özil 10-es mez esete, a szeretteit tűzzel-vassal védi, akkor is amikor nem kéne). Ramos-szal az a legnagyobb baj, hogy nagyon nem intelligens környezetben nevelkedett eléggé egy amolyan maradi és laza, komolytalan életfelfogással.
Csak most nézem, hogy milyen hülyén jöhet le ez a kommentem.
A tipikus spanyol mentalitást és, hogy milyen parasztgyerek(mint a legtöbb andalúz :mrgreen: ) a túlzottan könnyed, kissé komolytalan (spanyolosan maradi :D ) életfelfogással szerettem volna összefüggésbe hozni. Meggondolatlan és forrófejű is, mondjuk úgy, nagyon andalúz. A spanyol tradícionális szokások nagy szeretete miatt csak még nagyobb parasztnak tartják + az andalúz akcentus és nyelvjárás (mint ismerőseim által később :vivo: kiderült... (az én spanyolomnak még van hova fejlődnie)) sem segít rajta.
"szeretteit tűzzel-vassal védi, akkor is amikor nem kéne" ezt csak én tettem hozzá, arra utalva, hogy amúgy egy nagyszívű valaki, ezt szerettem volna kihozni belőle. (Rossz helyen zárójeleztem.)

Csak írtam egymás után a mondatokat, azt hittem jól van úgy, és mivel fáradt voltam át sem néztem, csak most olvastam újra. Ami nekem egyértelmű, az másnak nem biztos, látszik, hogy nem régóta fórumozom. (Elég ciki, azt hiszem nem jövök egy darabig, elbujdoklom)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 2., hétfő 0:20

csabi87 írta:Nem csípem a mostani Ramost,már tavaly sem csíptem igazán.
Ez nem újdonság, nem idénre lett ilyen, Ramos mindig is ilyen volt. Pont ezért sosem kedveltem, mindig hányingerem volt a viselkedésétől. Pepe is ilyen volt régen, de érdekes módon ő eléggé lehiggadt. Az újdonság nála, hogyha paraszt módon becsúszik vagy szó szerint lerúgja a szerencsétlen ellenfelét akkor is mutogat meg magyaráz, hogy keljél már fel. :lol: :lol: A tag mozogni nem bír olyankor, de ő azért magyarázza a bizonyítványát, hogy ne színészkedjen. :mrgreen:

Ramos mindig ilyen lesz, egyszerűen ilyen a stílusa, ettől függetlenül kiváló védő, de az utóbbi időben ő sincsen éppen topformában.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 2., hétfő 0:03

Meg az is, ha nem csinálna értelmetlen tiziket. Köszönjük meg a sporinak, hogy nem fújta be a Bilbao ellen.
De nem csinál. Mármint gyakorlatilag soha nem fújnak be ellene. Már korábban is írtam, hogy zseni a srác ebben, kb minden meccsen kaphatnánk róla egy tizit, de sose fújják be ellene. Ez a karmája vagy nem tudom. Tényleg látványosan ketté kell törnie valakit ahhoz, hogy fújjon a bíró.

Azért ma voltak nagyon jó megoldásai is, ma inkább tényleg a parasztkodásaival voltak a gondok.

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:12

Alexaszaszin írta: Rivaldo meg Ronaldo is példaképei, van ízlése... :D :mrgreen:

Mielőtt valaki félreértené Ronaldo meg Rivaldo is hatalmas játékosok voltak. Nem is tudom miért ratam ki Mr. green-t, :lol: így félreérthető, viszont már nem tudtam szerkeszteni. Lehet jót tenne az alvás. :lol: :D

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. szeptember 1., vasárnap 18:27

http://www.youtube.com/watch?v=0E5tNh438qc
Nem tudtam, hogy így lett a 15-ös mezszáma a válogatottban.
(Kommentben van angol fordítás)

http://www.youtube.com/watch?v=b9U1e0JCr0M

Rivaldo meg Ronaldo is példaképei, van ízlése... :D :mrgreen:

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:47

Madridban azt tartják róla, hogy nagyon nagyszívű, érzékeny ám borzasztóan nagy parasztgyerek (Spanyolország legnagyobbjának tartják :mrgreen: ) tipikus spanyol mentalitással.(Ugye pl Özil 10-es mez esete, a szeretteit tűzzel-vassal védi, akkor is amikor nem kéne). Ramos-szal az a legnagyobb baj, hogy nagyon nem intelligens környezetben nevelkedett eléggé egy amolyan maradi és laza, komolytalan életfelfogással. Ami a pályán is megmutatkozik akár úgy, hogy főleg vezetéskor egyszerűen kienged. Elég volt megnézni róla azt a videót, amit pár hónapja belinkelt ide valaki, lehetett vagy 10! év körül és a riporternek úgy kezdte meg a válaszát, hogy "ember" (sokatmondó) olyan igazi kis parasztgyerek stílusban adta elő magát. Nem mondom, hogy amúgy egy fizikus lenne, de nagy kár, hogy nem másabb környezetbenn nevelkedett, mert bizonyos hibái ebből eredeztethető. Nagyon sokat jelent, hogy ki hol nő fel. Viszont akkor talán nem lenne olyan nagy hite, mint pl. a dortmund ellen is láthattunk.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:47

h3x0r írta:Ramosnak is vannak hibai, mint mindenkinek. Amig nem mennek el rajta pontok es a nagy meccseken jol jatszik, addig nem aggodok.
úgy érted nem lövi az égbe a sorsdöntő tiziket. :D


mindenki hibázik igen, de ramosnál ezek olyan hibák, amiket vígan ki lehetne küszöbölni, mert nem a futballtudás vagy veleszületett tehetség hiánya miatt van. egyszerűen sokszor kikapcsol fejben. láttuk/látjuk mi a különbség közte és egy varane között, aki beton.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:41

Ramosnak is vannak hibai, mint mindenkinek. Amig nem mennek el rajta pontok es a nagy meccseken jol jatszik, addig nem aggodok.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:29

A világ egyik legjobbja,pepével együtt,a hibáik meg....benne van,mindenki hibázik,csak messi nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:05

hehe írta:na lehet akármekkora szerencsétlen - amiről évek óta beszélek, hogy azt a bizonyos szintet nem képes meglépni, amitől legenda lesz, mindig lesznek ki nem kényszerített hibák és pontatlanságok a játékában, most is az simán tizi, hihetetlen, hogy egy ilyen rutinos arc nem látja, hogy bazmeg visszafele pörög a labda oda kéne lépni érte.... - mégis, sosem lesz lerakva padra még évekig. varane pepét kell kiszorítsa pont úgy, ahogy tavaly.
és akkor beton.
Ráadásul a támadó épp kifele vezette a labdát a tizenhatosból :lol:
Minden védő hibázik, ez egy ilyen poszt. Baresi, Beckenbauer is bakizott nem egyszer.
Ettől még a mai mezőnyben simán top védő. VB, EB arany, spanyol bajnoki és kupa. Csak az a fránya BL hiányzik. :roll:
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:43

na lehet akármekkora szerencsétlen - amiről évek óta beszélek, hogy azt a bizonyos szintet nem képes meglépni, amitől legenda lesz, mindig lesznek ki nem kényszerített hibák és pontatlanságok a játékában, most is az simán tizi, hihetetlen, hogy egy ilyen rutinos arc nem látja, hogy bazmeg visszafele pörög a labda oda kéne lépni érte.... - mégis, sosem lesz lerakva padra még évekig. varane pepét kell kiszorítsa pont úgy, ahogy tavaly.
és akkor beton.
Kép
Kép
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:42

de a teljesítménye már egy ideje nem a legjobb
nem is a teljesítményével lenne a probléma, hanem inkább a pályán mutatott viselkedésével
hogy is mondjam, ő mindenkinek próbálja megmutatni, hogy ki is a főnök a pályán és sajnos ez a viselkedés válik ki belőle ilyenkor
mivel ő egy alfahím ( :mrgreen: ), pont ezért tud jó párost alkotni szinte bármelyik védővel, viszont ez a viselkedés akkor sem helyénvaló, carlonak őt is rendbe kell tenni fejben
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:37

Már mióta mondom. :lol:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:36

Egyetértek. Kissé elszaladt vele a ló. Azt hiszi érinthetetlen. Piperkőcködök összevissza, meg az interjúkban próbál okosakat mondani. Nagy madridista, ez tény, de a teljesítménye már egy ideje nem a legjobb.
But he is a good boy...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:28

Szuper lenne, hogyha miután kikíséri a labdát, nem ütne hátra.
Szuper lenne, ha nem két kézzel rángatná az ellenfelet, hanem kicsit finomabban.
Szuper lenne, hogyha felmegy fejelni, akkor nem ütné le a csatárt.


Lehet nem lesz népszerű a véleményem, hiszen ő is szent és sérthetetlen, de szerintem sokkal nagyobb paraszt, mint Pepe. Szerencsétlen portugál egyetlen rossz mozdulat miatt egész pályafutására meg lett bélyegezve, míg Ramosnak azért sokkal többet elnéznek a bírók. Ez a szerencsénk.
Egyetértek.Nekem abszolút nem tetszik Szerdzsónk viselkedése. :agree:
Sunyi alattomos.A gólnál is nem nyújtotta volna ki a lábát,csak ott állt az ötös sarkánál. :hmmm:
Nem csípem a mostani Ramost,már tavaly sem csíptem igazán.
a betis ellen is fogalmatlan volt. én nem bánnám ha ő maradna ki varane felépülésével, ha pepe és varane meg tudná szokni és érteni egymást.
Ez így van...Ott is gyenge volt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:26

Mythos90 írta:Egy kicsit ma valóban vakon volt sokszor, egyértelmű, hogy az ebéd kimaradása őt hatotta meg a legjobban. :mrgreen: De ez volt idén az egyetlen rossz meccse, szóval reméljük sokáig ez is lesz az utolsó.
a betis ellen is fogalmatlan volt. én nem bánnám ha ő maradna ki varane felépülésével, ha pepe és varane meg tudná szokni és érteni egymást.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:25

MyStiQ írta:Szuper lenne, hogyha miután kikíséri a labdát, nem ütne hátra.
Szuper lenne, ha nem két kézzel rángatná az ellenfelet, hanem kicsit finomabban.
Szuper lenne, hogyha felmegy fejelni, akkor nem ütné le a csatárt.
Meg az is, ha nem csinálna értelmetlen tiziket. Köszönjük meg a sporinak, hogy nem fújta be a Bilbao ellen.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:25

Egy kicsit ma valóban vakon volt sokszor, egyértelmű, hogy az ebéd kimaradása őt hatotta meg a legjobban. :mrgreen: De ez volt idén az egyetlen rossz meccse, szóval reméljük sokáig ez is lesz az utolsó.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég